SNY-zdají se Vám a pamatujete si je?

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

tak se mi v noci na dnesek krome jineho zdalo ze nejakej clovek s vojenskym nakladnim autem privez Petisroubovi do garaze(?) zpatky krabicku.
Byl takovej jako hrozne nenapadnej a myslel si ze ho nikdo nevidi ze to vraci a ja si schovan za zidku opisoval jeho poznavaci znacku :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
pajas
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 425
Registrován: 01 čer 2005
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajas »

Tenhle topic jsem nějak minul a o dost jsem přišel. Už dlouho jsem se takhle nezasmál :D

4 Mišu: Viděla jsi některou z prvotin Petera Jacksona? Bad Taste a nebo Brain Dead? To by možná sny ještě okořenilo :wink:

Mě se často zdá o teroristech a nebo že jsem udělal nějakej brutální průser, ale naštěstí se pak probudím :D

A dnes se mi zdálo o bývalé přítelkyni :roll:

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

já ti dám prvotiny..já se takhle už teď bojim sama po tmě a ještě, abych si četla, nebo nedej bože viděla nějakej horor nebo něco podobnýho.. :?
...a na to se napijem...
:drinkers:

Uživatelský avatar
bugz
zrůdný magor flat4.org
Příspěvky: 1979
Registrován: 12 črc 2005
Bydliště: Kardanová Řečice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bugz »

pajas píše: A dnes se mi zdálo o bývalé přítelkyni :roll:
Mokrý sen? :twisted:
Mě se o ní zdá taky, že jí vystřelili do kosmu a že se už nikdy nevrátí... :wink:
flat4 teoretik gang member number 1

Uživatelský avatar
pajas
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 425
Registrován: 01 čer 2005
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajas »

Mišu... píše:já ti dám prvotiny..já se takhle už teď bojim sama po tmě a ještě, abych si četla, nebo nedej bože viděla nějakej horor nebo něco podobnýho.. :?
Tohle jsou, jak to nazvat, absurdní horory. Nerealistický. Když něhomu utrhnou hlavu, tak z něj vystříká 50 litrů krve :D


Pamatuju se, že jsem jako malej (tak kolem 9 let) viděl vetřelce a pak jsem se bál jít do sklepa, aby na mě z těch trubek u stropu neskočil ten pavouk a nepřisál se :oops:

Uživatelský avatar
pajas
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 425
Registrován: 01 čer 2005
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajas »

bugz píše:
pajas píše: A dnes se mi zdálo o bývalé přítelkyni :roll:
Mokrý sen? :twisted:
Mě se o ní zdá taky, že jí vystřelili do kosmu a že se už nikdy nevrátí... :wink:
Ne nic takovýho. Jen jsem ji potkal a pokecali jsme :wink:

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

pajas píše:Bad Taste a nebo Brain Dead
dyť je to komedie

Uživatelský avatar
pajas
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 425
Registrován: 01 čer 2005
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajas »

Kvak píše:
pajas píše:Bad Taste a nebo Brain Dead
dyť je to komedie
Já se při tom směju :D , ale recenze na Bad Taste říkají, že je to: "nechutný a brutální celovečerní snímek"

Každopádně je to dobrý základ pro pro tvorbu zajímavých snů :wink:

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Mě teda nejvíc zalepilo, když jsem viděl Záhadu Blair Witch a za tři dny mě v rumunskejch horách vzbudilo, jak nám někdo třese se stanem. Pak projelo stanem ostří nože asi 20 cm od mý čelovky. To bylo zatim nejhustější probuzení ze sna do reality. :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

Tak dneska se mi zdal ukrutnej sen, ze jsem si jako sel vyzvednou konecne modrou z lakovny...nejak se osivali, prej to jeste nejni apod a kdyz jsem trval, ze ji chci videt, zavedli me k orezle kastli se zbytky modre, misto stresnich lemu diry skrz..ze prej to s tou predlakovkou drobet prepiskly...jeste ze se obcas muzu probudiit...huh.
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

axoun píše:Mě teda nejvíc zalepilo, když jsem viděl Záhadu Blair Witch a za tři dny mě v rumunskejch horách vzbudilo, jak nám někdo třese se stanem. Pak projelo stanem ostří nože asi 20 cm od mý čelovky. To bylo zatim nejhustější probuzení ze sna do reality. :shock:
Zajimave, ja se taky asi nejvice bal v rumunskych horach. Sviral jsem v ruce svuj smesny nozik a poslouchal rev motorove pily, tezke techniky, hlasy zlodeju dreva a cekal na nejhorsi....
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
emtina
Příspěvky: 145
Registrován: 13 led 2005
Bydliště: Stádlec

Příspěvek od emtina »

axoun píše:Mě teda nejvíc zalepilo, když jsem viděl Záhadu Blair Witch.........
Jo, tak po tomhle filmíku jsem měla taky pěkný sny. Naposledy jsem měla sen motivovaný ZBW loni v létě na naší cestě stopem do Francie. Vezl nás do Německa Čech bydlící v Německu a byl fakt divnej...... V noci se mi pak zdálo, že chodí v lesíku, kde jsme spali a chce nás zapíchnou kudlou......no, moc jsem se tý noci nevyspala, páč to byl celonoční sen.....
KIVIVRAVERA.....pojďme se smát....... [smilie=tamtjaja.gif]

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Zdalo se mi ze nekam jedem broukem a upadla saltrpaka. Stalo se tomu tak v jakemsi meste, kde probihala pout nebo festival a ja se propletal pruvodem na dvojku a auto jsem ovladal jenom brzdou a plynem!!! :shock:
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
bugz
zrůdný magor flat4.org
Příspěvky: 1979
Registrován: 12 črc 2005
Bydliště: Kardanová Řečice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bugz »

Pětišroub píše:Zdalo se mi ze nekam jedem broukem a upadla saltrpaka. Stalo se tomu tak v jakemsi meste, kde probihala pout nebo festival a ja se propletal pruvodem na dvojku a auto jsem ovladal jenom brzdou a plynem!!! :shock:
Brzo si koupíš automata. [smilie=whistle.gif]

A co říká snář? www.snar.cz

na pouti být -» hlučná společnost
páka -» nové břemeno
jet vozem -» jen vlastním přičiněním dosáhneš uspokojení
město vidět -» velká společnost
průvod nějaký vidět -» osamělost
dvojka (ručnice) -» neštěstí
raději snad ani nebudu pokračovat :roll:
Naposledy upravil(a) bugz dne 15 lis 2006, celkem upraveno 1 x.
flat4 teoretik gang member number 1

Uživatelský avatar
elvis
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1226
Registrován: 28 bře 2006
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od elvis »

No já ten klacek jednou fakt zlomil, naštěstí jsem měl ořech od goly, kterej jsem narazil na ten pahejl, abych se nepořezal a bylo. Jen při tom řazení jsem se musel krapet naklánět k podlaze. :lol:

Uživatelský avatar
REDH0T
hlavwa motorovwa
Příspěvky: 2792
Registrován: 03 lis 2005
Bydliště: brno t1

Příspěvek od REDH0T »

na pouti být -» hlučná společnost
páka -» nové břemeno
jet vozem -» jen vlastním přičiněním dosáhneš uspokojení
město vidět -» velká společnost
průvod nějaký vidět -» osamělost
dvojka (ručnice) -» neštěstí


já bych to tedy interpretoval tak, že při svatebním obřadu, v okamžiku, kdy se s nevěstou odeberete do samostatného pokoje vykonat první společnou maželskou povinnost, zjistíš, že tvá vyvolená je frigidní. I přesto však dosáhneš uspokojení. Vrátíš se zpět do hlaholu veselí svatebčanů, které tě nenaplňuje radostí. Uvědomíš si totiž při pohledu na spoustu volných žen svůj omyl v subjektu, což je příčinou tvého neštěstí.

Řešení - okamžitě pryč
German Classic but Motorhead isn´t Hawkwind

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

vy ste bejkove...

náhodou nedá mi to abych nevzpomenul příhody, kterou mi vyprávěl tatík. Stalo se zhruba v roce 83..otec se svojí matkou a mojí matkou, 6 letou sestrou a dvouletym pajtaškem Pětišroubkem projíždí v neděli dopoledne Jablonným v Podještědí...všude mrtvo, nikde ani noha... tenká dědkovská řadící páka (zahnutá) povoluje a zůstává otci v ruce. Napjatá situace mezi snachou a tchýní dostává průchod, nicméně pak se s námi odebírají na procházku prosluněným zapadákovem..tata pobíhá s troskami šaltrpáky v ruce po městečku až nalézá zaměstnance zdejšího kovopodniku který sice má klíče od dílny se svářečkou, ale nemá klíče od dvora, takže obětavě přelézá přes plot a zdarma a grátis tatíkovi vaří nešťastný fofrklacek.. to byla zase jedna veselá s bluebugem..
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Petarda
Famózní svačinářka
Příspěvky: 1166
Registrován: 05 úno 2004
Bydliště: Roztoky

Příspěvek od Petarda »

Včera se mi zdál sen....
...Václav mi prodával červenýho brouka, přijel si pro něj nějakej starej vysušenej němec, pořád remcal co je špatně, pak ho Vašek nastartoval a on že ho chce, pak si třásli rukama, němčour se klaněl....brouk se prodal za 89tis....já začala brečet, že to nepřežiju, do toho se zjevili naši, že konečně je prodanej, což ve skutečnosti hrozně chtějí.....a já řvala a řvala až jsem se probudila a řvala jsem dál, že ho nedám....než jsem pochopila, že je to sen uf :? :D

Uživatelský avatar
Sesto
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1712
Registrován: 09 čer 2003
Bydliště: Pressburg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sesto »

:lol:

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

a z toho plyne ponaučení, aby sis dala na Václava pozor a brouka mu nepučovala.. :lol:
...a na to se napijem...
:drinkers:

Odpovědět