Pátrání po prodaných broucích a dalších vwzduchem chlazených

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Uživatelský avatar
HonzikTL
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 621
Registrován: 16 led 2006
Bydliště: Pisek

Pátrání po prodaných broucích a dalších vwzduchem chlazených

Příspěvek od HonzikTL »

Cago "VWzduchaci",tak me tuhle napadlo,pomozte mi :!: Muj tata bydlel v Ceskych Budejovicich, myval kdysi krasneho brouka,byl z roku 57,obsah 1,2!Byl cerveno bilej a ve predu zluty mlhovky a dalkovy svetla na hrazdicce!Pak ho prodal nejakymu panovi na moravu(asi Hodonin)!Prijel se synem,soupli tam patnacku motor a odjeli domu!Od te doby se onem nevi!Chci se zeptat,nevite o nem nekdo :?: :!: Zajimalo by me,jakej je jeho osud,jestli nekde jezdi,nebo uz neni nekde v broukackym nebi :D Byl opravdu krasnej adocela bych mel zajem ziskat ho zpet :!: Jestli neco vite budu rad!Diky moc HonzikTL :wink:

změna názvu na obecnější.Y.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

třeba by pomohlo kdybys uvedl, kdy se to zhruba odehrálo
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
HonzikTL
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 621
Registrován: 16 led 2006
Bydliště: Pisek

Příspěvek od HonzikTL »

Bylo to kolem roku 1975-1978,presne to uz nikdo nevi :(

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

HonzikTL píše:Bylo to kolem roku 1975-1978,presne to uz nikdo nevi :(
no to většina z nás byla ještě na houbách nebo na mlíce :lol:
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

no covece od ty doby uz to auto melo tak 4x jinou barvu a mozna uz skoncilo rozpusteny na dily
to by musela bejt sakra nahoda :(
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

co to dohledat pomocí papírů?
taky se můžou prodat samostatně, vím.....prostě nápad

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

HonzoTL, odloupnu z Pomeranče trochu barvy, jestli to [joke]náhodou[/joke] není on.
:lol:

Jinak zlom vaz.
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
HonzikTL
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 621
Registrován: 16 led 2006
Bydliště: Pisek

Příspěvek od HonzikTL »

Tak stema papirama to bude horsi,pac tata si nepamatuje co bylo vcera,natoz pak pred 30ti lety :D Tak to je fakt,to uz asi muze mit jinou barvu avsechno a vubec uz taky nemusi existovat,ale i stim pocitame :( Diky "threseven" a kdyz tak se koukni :D Jo a v Řepych bydli muj bracha,ale neni to blazen do VW jako ja!

Uživatelský avatar
HonzikTL
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 621
Registrován: 16 led 2006
Bydliště: Pisek

Příspěvek od HonzikTL »

Tak se jeste nenasel,ale to se neda nic delat,takovy je zivot :( Zkusili sme i jednoho taty znamyho(broukare) na Morave,tak nevim,ale moc tomu neverim!Jinak vsem diky!
Mílevsko zdravi venkov [smilie=wavey.gif]

black.tommy

Příspěvek od black.tommy »

taky hledám v roce 89 máma prodala beetla slonová kost 1300 němec 1967 se šíbrem spz byla PJ ..... Koupil bych to zpátky za cokoli.

Uživatelský avatar
Míra
Příspěvky: 136
Registrován: 25 dub 2006
Bydliště:

ztracenec

Příspěvek od Míra »

abych přispěl s trochou do mlýna , kdysi v Aši byl ovál slonová kost či šedý kolem roku 1990 majitel zemřel a nějak auto vysublimovalo do ztracena.........neví o něm někdo v tech.průkazu by mělo být bydliště starého pána Studánka č.p.? ,je to okres Cheb

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

jelikož se množí dotazy na další osud VWček, která rodinní příslušníci nebo známí kdysi prodali a vás to teď mrzí, přejmenoval jsem původní Honzíkův topic na obecnější.....

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

a nevíte třeba o tomhle? bývalý majitel se po něm ptal... z domu je od 2002.

Obrázek
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Čáryfuk

Příspěvek od Čáryfuk »

taky trochu přihodím.V roce 1998-99 nevím to přesně jsem takřka během 14 dnů prodal 5 brouků.Jeden na rallye cross,druhýho jsem prodaval kámošovi do Č.Budějovic,třetího jsem prodával někam na sever Čech/toho jsem asi před měsícem našel v galerii s motorem tatra/,pak následovala bílá třináctistovka s dvojitým sáním a velkýma lampama vzadu ta nevím kde skončila no a nakonec můj mazlík černý frontflip s šestnáctistovkou s dvojitým sáním putoval myslím do Černé v Pošumaví.Taková perlička se mi přihodila asi o dva roky později,když jsem seděl v Č.Krumlově u holiče a mezi řečí mi kadeřnice řekla že mají mého brouka,ale jen co se týče papírů/odklápěcí předek i s blatníkama to prý nemá/. :o .Abych nezapoměl,tito broučci byli všichni z malebné vesničky na jihu Čech nedaleko Kaplice.

Uživatelský avatar
Krystof
Vrátný Hřejivého archivu
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 pro 2004
Bydliště: Prešov / Tatranská Lomnica - ako kedy

Příspěvek od Krystof »

Pátrať po chrobákovi predanom v roku 1978 je zrejme beznádejné. Ale za pokus by to možno stálo. Ak máte niekto staré papiere a v tomto roku je tam prepis majiteľov pričom pôvodný je zo Slovenska (bydlisko Hriňová), dajte vedieť. Veľmi tomu neverím, ale potešilo by to. :roll:

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

Čáryfuku, dovol malý dotaz:
nějak se nemůžu zbavit dojmu, že se ti po těch autech cos prodal nějak zvlášť nestýská a rozhodně je nechceš sehnat a koupit zpátky jako kluci výše? (to je účel tohoto auditka) Nebo ses chtěl pochválit ?(to není účel tohoto auditka)

No a pak je mi taky divný, že když dokážeš prodat během 14 dnů pět brouků, tak se potom vyptáváš kde kvalitně a levně zrenovovat brouka, případně motor.

Neděláš si z nás srandu? Jeden by řekl, že v tom za ta léta musíš umět chodit.
Svět je malej a broukařů je nás jenom hrstka....

Čáryfuk

Příspěvek od Čáryfuk »

prodal jsem je protože jsem byl v situaci kdy jsem je prodat bohužel musel,nebudu rozebírat proč,ale před měsícem jsem zase jednoho zachránil a zase tomu propadl.A srandu si už vůbec nemám proč z někoho délat.S autorem tohoto fora jsem si už včera psal a snažil se mu nějak poradit a pomoci,jelikož ještě tak napůl kousek od Č.B. bydlím.No a na tvůj druhý dotaz možná otázka pro tebe jahoďáku.Myslíš si že jsem měl v roce 1999 nebo někdo z nás tady internet?Třeba to pochopíš co jsem tím chtěl napsat.

Čáryfuk

Příspěvek od Čáryfuk »

omlouvám se:yahoďák je správně

Uživatelský avatar
REDH0T
hlavwa motorovwa
Příspěvky: 2792
Registrován: 03 lis 2005
Bydliště: brno t1

Příspěvek od REDH0T »

yahoďák měl spíš na mysli že by bylo vhodnější změnit nick nebo způsoby chování.

Svět je moc malej a pokud si dám dohromady informace, které jsi tady během týdne na sebe vysypal, tak jsi pro mě člověk, kterej opravám aut a speciálně broukům nerozumí, hledá co nejvýhodnější a nejlacinější servis, nemá moc peněz, dokáže za 14 dní lacino najít a obratem prodat polovinu vozového parku v této republice a zbývá tedy jen velice nepěkné řemeslo, které tady nemá nikdo rád a kterým se ty živíš.


p.s. ...a ani se nedivím, že se ke mě doneslo, že ty servisy, jak jsi tady o nich onehdá pěkně psal se ke tvým telefonátům, hledajícím co nejlacinější práci postavili jak se postavili. Vždyť jsem ti to přece říkal. Příště zatluč aspoň to Znojmo a hlas se, že jsi ze střední Moravy...

p.p.s ty si ani nepřipouštíš, že by tě odsud mohl někdo znát :twisted:
German Classic but Motorhead isn´t Hawkwind

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

Čáryfuk píše:Myslíš si že jsem měl v roce 1999 nebo někdo z nás tady internet?
ano v roce 99 mnozi z nas meli internet :)
... a vůbec !

Odpovědět