Hřejivý archiv :-)

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Návštěvník

Hřejivý archiv :-)

Příspěvek od Návštěvník »

Nudíce se v kolbence jsem zabrousil na hlavní stránku flat4.org a našel krásná slova adminova, kterážto si dovoluji tímto auditkem přiblížiti. Jelikož hodnotných konverzačních klenotů je dnes již na poměrně obsáhlém fóru povícero, nebylo by jistě od věci tyto zde centralizovati. Děkuji za pochopení.


Dobrý den. Z čiré zvědavosti jste vstoupili na zatím nehotovou stránku, a to přesto, že tlačítko obsahuje výmluvného panáčka, zmítajícího se s lopatkou. Tento panáček byl mezinárodně přijat jako symbol stránek ve výstavbě a platí i u nás, uznávám ale, že panáčků s lopatkou na našich silnicích moc nevidíme a proto jste mohli být zmateni či popleteni.
Nicméně slibuji, že stránky zprovozním tak brzy, jak jen to bude možné. Už ve svém vlastním zájmu...O.K.? Protože mi však text "UNDER CONSTRUCTION", případně "PAGE NOT FOUND" připadá příliš strohý, prohlédněte si dobovou fotografii z 50. let. Jedná se o montáž brouka v Irsku z továrnou dodané stavebnice. také bych si přál 6 pomocníků...

Obrázek

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Možná blbej nápad... ale muj :evil:
... no řekněte.... neni to krásný?
a tak mě napadá, že by se sem hodily i úryvky z jiných webů. například kubův (http://www.volny.cz/koutsky.jakub/) nebo šimákův web (http://www.sweb.cz/simacek.jan/brouk/) obsahujou taky VELKÝ věci [smilie=rofl5.gif]

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Ze stránky JaKubovi
=D> http://www.volny.cz/koutsky.jakub/

24.10.02/
před poštou v hostivici mne oslovila babička s holí:
"mladíku, vy máte krásné auto!" a mne to samozřejmě potěšilo.
"jak se jmenuje?"
"pomeranč" povídám.
"pomeranč...," zopakovala po mně babička, "to je zvláštní jméno pro auto."
"to kvůli té barvě. je oranžové, tak je to pomeranč. předtím jsem měl žluté a to byl citrón." vysvetlil jsem ji.
"ale já jsem myslela, jaká že to je značka!?"
a tím mne šokovala. myslel jsem, že všichni, opravdu všichni poznají brouky...

Uživatelský avatar
Brmbošek
Příspěvky: 102
Registrován: 03 lis 2004
Bydliště: LánoVW - Krkonoše

Příspěvek od Brmbošek »

jak je vidět, tak asi ne #-o
nebo ne?

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

sSATYRr:

Nejlepsi pivo je Smadny mnich...Sveho casu jsme s par kamosema skoncili po prechodu Velke Fatry v jedne bajecne nadrazce...a po tydenim abstaku jsme prukopnicky zvolili namisto Sarise Smadneho mnicha...ze zpatecni cesty vlakem mi utkvela akorat skutecnost, ze ani jednou neprisla pruvodci a v jinak pomerne narvanem rychliku jsme meli pul vagonu pro sebe. Par jedincu, okouzleno timto zazitkem, zalozilo stejnojmenou kapelu...Zasel jsem na jeden z jejich prvnich koncertu a nestacil jsem koukat...slusne zaplneny sal se pomerne rychle vylidnil; sede mezi poslednimi posluchaci (z nichz valna cast byli rodinni prislusnici ucinkujicich) jsem uzasle sledoval zoufaly zapas hudebniku s jejich nastroji (ladeni je burzoazni prezitek). A dlouho po skonceni koncertu nebylo zrejme, kdo tenkrat zvitezil...
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

[smilie=rofl5.gif]
super, to je přesně ono, co jsem měl na mysli...

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

a já naivka tam hledal fundované informace... :roll:

:wink: http://www.flat4.org/phpBB2/viewtopic.php?t=734

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

hehehe, akce vaahovo sterace byla faaakt dobra :-))
este ted se smeju kdyz si vzpomenu

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

Šimákova slova by se dala do šutru tesat:

"... brouk je VELMI jednoduche a skvele auto, jehoz vlastnictvi vyzaduje SPOUSTU casu, penez a slozitych operaci."

tady je jeho web
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Tak tak. Šimákovo VELKÝ VĚCI jsem si nechával jako perly. (Díky Jakubovi, že je nakousnul). Tady je jedna z mnoha:

Venku je zima jak v Rusku. Do auta se mi v takovy klade stourat nechce. Maximalne si odvezu zahradku do dilny. Tak trochu zkousim bilancovat a hned toho nechavam. Tenhle podnik je cerna dira a asi jeste chvili bude. Radost z auta sice mam, ale jinak bych brecel. Investovano celkem dost casu a penez a vysledek je bida. Hlava me neuzivi, ruce taky ne, co budu delat? Neco prodam! Mrkenete na prodej.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

AX:

"Když jsme jezdívávali do Bunkru, nechával jsem džigula na Butovicích u metra. Pro prevenci před krádeží jsem odpojoval rozdělovač. Po jednom z návratů k autu jsem na to zapoměl a marně startoval, obcházel auto a do motoru čučel jako husa do flašky. Kliftoni, v domění že kápli na kradáky, se nás jali lustrovat. Ve finále se nabídli, že nás roztáhnou. Bylo asi mínus 10, taxem nepohrd. Teprve když nás přes zařazenou dvojku odvlekli do Stodůlek, docvaklo mi kde je zakopanej pes. Slíbili jsme, že zítra pro ten vrak přijedem a odešli za roh. Tepvre když čerti odjeli, zpojil jsem rozdělovač, nastartoval a v klidu odjel. Poučení: nehulit před jízdou, když je odpojenen rozdělovač!!!"
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

Šimakov web je super len keď od smiechu plačem tak nevidím na monitor.

Vďaka ti človeče :lol:

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Slávkova perlička:

Je fakt, že venku trošku přituhlo a po cestě pražskými vylidněnými sídlišti jsem minulý týden málem přejel chlupatýho potvoru, co si to metelil uprostřed silnice.
Cílevědomě si to štrádoval a odmítal se nechat i jen předjet. Po chvilce jsem v závěsu dorazil na místo určení a kmitající se ocásek zmizel v dáli. Teprve když lezu z auta si uvědomím, že neměl obojek a byl celý obalený namrzlým sněhěm. Niklík by chtěl určitě brášku. Vydávám se tedy na průzkumnou jízdu sídlištěm. Po chvilce ho vidím. Bohužel, vzal to jednosměrkou, takže zaparkovat auto a hajdy pěšky. Slabá čtvrthodinka pronásledování, několikrát zastavuji na křižovatce dopravu aby z něj nebyla placka. Náhle vykoukne z okna paneláku stará čarodějnice a skřípavým hlasem zaječí na to ubohé stvoření. Hejno vran se vzneslo a vzduch se naplnil šelestem křídel a odpudivými skřeky krkavců. Ten malý nevděčný hajzlík zalezl do nejbližšího vchodu, stará čarodějnice si uplivla, jadrně zaklela a zabouchla okno.
Zůstal jsem sám uprostřed křižovatky, dezorientovaný, promrzlý, obalený sněhem a trudnomyslný.
Jaké z toho plyne poučení?
Vůbec žádné, snad kromě toho, že byste si měli proboha zapamatovat, kde parkujete, pokud tedy nechcete další hodinu běhat po sídlišti jako šílenec a hledat své auto.
Howgh!

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »


Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Na dopručení vymlátit ze sacího potrubí usazený karbon ocelovým lankem upnutým do vrtačky napsal Robi:

No jó, lanko a bowden jsem zkoušel taky, ale problém je v tom, že když ho mám trochu delší,tak se zkroutí a než stihnu vypnout vrtačku, tak mě to totálně olíská a vypadám jako bych se vrátil ze sado maso saloonu.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

K tématu Jak jste se dostali k Broukám napsal SO 545: (ax)

Akosi som sa k tomu namotal pred 12 rokmi a trvá to dodnes.
Chrobáka buď ľudia majú radi alebo ho nepochopili.

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

K oznámení oficialit Broukání 2005 použil Pětišroub krásný proslov, který si v ničem nezadá s uvítacími průpovídkami kulturního atašé promlouvajícího z pódia přes mikrofon k účastníkům zájezdu ROH :-)


VĚŘÍM, ŽE I PRINCIPIELNÍ NEZÁVISLÁCI ODHODÍ SVOU SKOŘÁPKU NEZÁVISLOSTI V POTU TVÁŘE BUDOVANOU A PŘIJEDOU SE NA NÁS PODÍVAT, TAKŽE NÁS BUDE STEJNÁ KUPA JAKO LONI, NEBO JEŠTĚ VĚTŠÍ! AKCE JE TO DOBROVOLNÁ, ALE URČITĚ SE RÁDI VŠICHNI UVIDÍME.

DÁMY A PÁNOVÉ, STARTUJTE MOTORY, SEZÓNA ZAČÍNÁ!

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Obrázek
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Srážka s muži zákona v podání jakuba.kouckýho :-)

Ve středu mě u Sparty zastavil příslušník. Neměl to těžký, protože jsem se po těch hrozných kockách sunul téměř 40 km/h. Jen co skončil s obligátní větou "... silniční kontrola, poprosím vás o doklady k vozidlu...", hned začal s "To je ale pěknej brouček..." a přes "... nemohl jsem vás nezastavit..." jsme se prokecali až k "... máte v pořádku lékárničku?". Přitakal jsem a byl jsem požádán, abych mu jí ukázal. Velmi komunikativního policistu rozesmál fakt, že lékárna nelze z auta vyjmout (benzín prosakující z nádrže už naleptal koberec a koberec naleptal lékárnu a vše je teď v jednom kuse) a pak se konečně pochlubil, že jednou měl brouka.
"A co sex v broukovi, zkoušel jste to?" Překvapení - na to se policajti často neptaj.
"Né, vůbec. Ani ?uk!" povídám.
"Ne? Já jsem si v broukovi udělal s nasazením života syna!" a tím mě uzemnil. Došla mi řeč a celou dobu co mi pak něco vyprávěl jsem přemýšlel nad technikou styku v broukovi. A pak mi už strkal papíry do ruky a já zaslechl "... a? vám to teda jezdí!" a ještě než k nám dorazil jeho více ohvězdičkovaný kolega, odjel jsem.

Tenhle Kryštof se vydařil.

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Tak já myslim, že tohle si tu svý místo určitě zaslouží. V debatě kolem ladění motoru do výkonu přispěl Mr.Vaahaa svými bohatými zkušenostmi.
Mr.Vaahaa píše:Bobe to je tezky, ale asi si tim musi kazdej projit sam......

ja jsem ladi ladil a ladil......obcas to jelo super a obcas treba taky vubec.....
jenom do toho cpes penize a pokud do serioveho motoru cpes neco poradneho tak se to vzdy projevi na spolehlivosti........viz Doldy, ja........

docela jsem zavidel Jakubovi ze ani neotevira kapotu a jezdi.........

ted jsem poridil 1300 a vubec nic neresim....proste jezdim a brouk slape...

driv jsem se porad bal jestli dojedu a ted si to konecne fakt uzivam :D

Do Ovalka ale budu mit opet 1600 s Kadronama....tak budu zase blbnout nez si poridim 30PS a budu zase v pohode.........

Kasli na to a jezdi ze 1600...............................
Jen houš? a větší kapky. [smilie=bubble.gif]

Odpovědět