CESTOPIS : Cesta pro busík do Alicante ve Španělsku

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15179
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Cesta pro busík do Alicante ve Španělsku

Příspěvek od Sam »

A nebo se zeptat našich vládních činitelů, jak nejlépe vyvést peníze. Mají s tím nejvíce zkušeností :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Samba
inzertní poeta
Příspěvky: 6111
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Kladno

Re: Cesta pro busík do Alicante ve Španělsku

Příspěvek od Samba »

cesty páně su nevyspytatelne.. tož dobrodošli..

Vidlo
Příspěvky: 18
Registrován: 07 říj 2021

Re: Cesta pro busík do Alicante ve Španělsku

Příspěvek od Vidlo »

Pánové díky, za informace jak přepravit peníze a jiné nápady. Pokud se někdy rozhodnu natočit dokument o zasílání peněz do zahraničí, tak vás všechny pozvu jako čestné hosty a uělám s vámi rozhovory. 😂 Každopádně ať byli možnosti jakékoliv, dopadlo to dobře a to je hlavní. S majitelem jsme samozřejmě dál v kontaktu a příští rok se možná potkáme někde na srazu mezi Španělskem a Českem. Ještě jednou děkuji všem, kteří nám drželi palce. Fotky vnitřku udělám o víkendu. Tak je sem ještě hodím. A tím asi můžeme uzavřít celý tento trip ze Španělska. 😂

Curious
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 271
Registrován: 07 čer 2015

Re: Cesta pro busík do Alicante ve Španělsku

Příspěvek od Curious »

Na informace jak vyvézt peníze ses měl zeptat před cestou, poradili bychom... nikoho ani nenapadlo že se zasekneš na takové banalitě :?

Uživatelský avatar
Pekař z Boščehrada
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2488
Registrován: 07 led 2006
Bydliště: Pekárna v Boščehradu

Re: Cesta pro busík do Alicante ve Španělsku

Příspěvek od Pekař z Boščehrada »

venca101 píše:
10 lis 2021
Čoveče to je pech... a taková to mohla být krásná pohádka, kterou bys jako děd vyprávěl vnoučatům, jak jste tehdá s babičkou přivezli kulaťáka po ose ze Španěl. Nicméně na druhou stranu neskutečná porce štěstí, že po odeslání peněz do zahraničí toho buse doopravdy máš na dvoře.
Při čtení tvého příběhu jsem si s úsměvem vzpomněl na svého Chuana Peréze, co zdědil po bráchovi ponorku v Česku, převezl ji do Španělska a až potom ji začal prodávat za směšný prachy na český hyperinzerci. Když jsem ji chtěl koupit, tak jsem měl poslat peníze a že ji jako pošle do Čech ... No počkal jsem si na něco, co bude z ruky do ruky. Určitě nejsem sám, kdo má takového svého osobního Chuana Peréze :D
Ten múj z před mnoha lety se jmenoval Pedro Fernandes :D
Jinak uživej busíka! Třeba se jednou přidá i Sam :D

Odpovědět