Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Odpovědět
Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od maxmax »

eLzyx píše:kdybych kupoval sesle z T3 s těma děravýma opěrkama hlavy ... dají se zaměnit za tyhle plné?
Ne, nedají, každé mají jiný průměr dříku, ale já jsem i upravil děravé za neděravé
http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 9&start=80
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

...aha operky... :D
...posledni mesic zatim marne patram po "VW hrbitovu", ktery je ode me nekde na zapad kolem 100-150 mil v Olympic National Park. Udajne by tam melo byt pres dve stovky Volokoswagenu. Zatim jsem ziskal jen tyhle dve fotografie s mrzkym rozlisenim. Jedna se o soukromy pozemek a majitel nechce byt publikovan,nebo neco prodavat #-o
Přílohy
Screenshot_2017-03-04-23-56-39.jpg
Screenshot_2017-03-04-23-56-47 crop.jpg
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od Skid »

Jistě schovává na důchod, aby to pak všechno dal do kupy. ;-)
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

lális
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1539
Registrován: 24 srp 2009
Bydliště: Tábor zdraví venkov

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od lális »

Tak jsem na to koukal a žádnou přípravu na opěrky tam nemám,ale nějakou pohodlnější sedačku by jsem uvítal :-/ ale nechci kurvit kastli
Ideální majitel brouka,buggy,buse...a co dál??

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

lális píše:Tak jsem na to koukal a žádnou přípravu na opěrky tam nemám,ale nějakou pohodlnější sedačku by jsem uvítal :-/ ale nechci kurvit kastli
...tak jedine Ti to vyriznout a poslat I s operkama,nez je tu hodim na market,barvu jsi stejne zmenil na cernou,tak si muzes prestrikat I operky. Samotny potahy operek se prodavaji v Busdepot za $65,ale pouze v bezove barve.
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

....uff po technicky #-o ,jsem si dnes vyzvednul prozatimni znacku,nez mi prijde veteranska z dopravaku :lol: a jsem trosku poprve brousil kolem komina. Sedacky uz na miste,jeste musim dodelat zadni uchyceni (lalis uz tu se mnou v tomhle nejede,tak si to pisu jen sam pro sebe jo a pro Martina :D ),sedi se v nich dobre,mlada dostane nejakou rohoz namisto Gola bedny :lol: ,staci bohate 3cm.. Jeste budu muset prehodit karbec,tenhle bezi dobre jen na stojaka,za jizdy se dusi.
Prace porad mraky,tad je na rade myslet jaky interior....
Přílohy
IMG_2106.JPG
IMG_2105.JPG
IMG_2118.JPG
Vwase nocni sichta...

lális
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1539
Registrován: 24 srp 2009
Bydliště: Tábor zdraví venkov

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od lális »

Ale joo jako, Lális v tom s tebou jede,jen tak trochu jinak,půjdu cestou koncernové sedačky,nejlíp T3,ale to už si jen vymýšlím kraviny,protože auto je z 99% hotové :wink:
Ale díky moc za nabídku ohledně zaslání opěrek,nechám si tuto možnost pro jinou příležitost #-o

A ještě jedna věc, čistě ze zvědavosti .Jaký je rozdíl mezi SPZ vete a klasika v USA?? Pojistka??Je tam omezení cestování??Co policie??
Jistě máš po ruce i klasiku,tak nám je ofoť,díky :mrgreen:
Víš co, určitě nemáš co na práci :wink:
Ideální majitel brouka,buggy,buse...a co dál??

Uživatelský avatar
Suky
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 734
Registrován: 25 led 2008
Bydliště: Most

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od Suky »

Taky řeším přední sedačku kvůli pohodlí,no a z T3 neví kolik by za ní chtěli T4 to samý.Tak mě napadla z Favorita,je anatomická,nízká tak se uvidí.Jo z prvního favorita :-)
jak říká Hydraulik,já jsem jen Béčko

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od martin_100 »

Ty jo takový škaredý auto ještě se seslema z gdovíčeho ... dostane stk dostane kus papíru za vokno a už si drandí... to je jako ve snu.
Prosim tě mohl bys mi vyfotit ten papír pardon dočasnou značku? To je věc se kterou se tu v CZ tak často nesetkáme tak bych se vo to podělil na jedný SPZ diskuzi :wink:

Lálojs a Suky - hele já vam teda nevim ale spojovat slova pohodlí a sesle z T3 do jedný věty je asi jako mazat si vokurku marmeládou a máčet to v kafi.
Jo pilotky z mulťáku oukej ale základní obyč sesle z dělníka jsou utrpení a líp už se sedí i pařezu v lese.
Jinak moje sesle jsou z LS fáva takže jakože "anatomický" nebo jak je tehdy nazejvali s čalouněnýma opěrkama makovice místo toho plastu co byl předtim... ale je to až z těch posledních let (93/94) kdy už měly fakani novej černej interier. Do t3 celkem zapadaj vzhledově ale bojim se že klasicky hnědý hnusný s hubenou opěrkou budou v T2 jak pěst na voko. Hlavě to každej pozná na dálku že to je vyndaný z fakora/avie/karosy/tatry ...prostě z nějakýho čechoslováckýho krámu. A pohodlnější budou jen o hoooodně málo než oriho t3 sesle. U "novoty" jako je t3 to neřešim ale do kulatýho ... no nevim nevim .... :-k

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

....a s tou skaredosti bude jeste hure :D (mam v hlave napad,ale zatim nepovim :oops: )
Co se tyce technicke,tak Vas jen natahuju,nic takoveho tu nemame,krome dovozu z jineho statu ci kontinentu pri prvnim prihlaseni.
Rozdil mezi normalnima a veteranskyma znackama je pouze v tom,ze na veteranskych nemusim platit kazdy rok dane. Ja byl svolnej platit,ale zpet pred tremi roky jsem platil za auto $68, ale za dva roky se to vysplhalo na $172 z duvodu silnicnich projektu,jako zasekleho japonskeho vrtaku na skoro dva roky v podzemi na zbudovani rychleho tunelu atp. :roll: .
Proc bych mel tedy platit tolik penez,kdyz stejne vytahnu kazde auto jednou dvakrat do mesice.
Na pojisteni to nic nemeni,platim zakladni na sest mesicu kolem $200 s tim,ze mam pojistovici agenturu za rohem a menim pojistku na auto,ktrere budu chtit ridit pristi tyden,nebo mesic.Proste tam dojdu pesky,delaj tam pekny holky z Brazilie,pokecam s nima a oni mi zmenej pojistku na auto ktery chci ridit. Pro zajimavost rozdil ceny mezi T2a 69 a T3 82 je $2.

Na veteranskych znackach je omezeni stejne jako v Cechach. Muzu jet na VW akci,mytink a muzu jezdit jako kazdy koho znam kazdy den z duvodu provozuschopnosti automobilu,protoze auto ,ktere dloho stoji ma pozdeji problem se vsim. Jeste jsem tu nikdy neslysel,ze by nekoho zastvili na veteranskych znackach.

Dole rozdil znacek a sedacky z Westky 81 lezici rok venku na vyhozeni,jak pises Martine nepohodlne parezy :lol: Az "Captain seats" udelali pohodli v cestovani....
Přílohy
IMG_2134.JPG
IMG_2135.JPG
IMG_2132.JPG
IMG_2133.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

Veteranske znacky mi prisli uz po tydnu,zatimco mi na inspektoratu vyhrozovali,ze az za dva mesice =D> ,tak jsem nalestil zadni viko motoru a pri montovani si vzpomel,ze mam od Petisrouba sroubky s cervenyma odrazkama :D .
Nalepil jsem izolaci strechy,akorat jsem nesehnal samolepici,tak jsem musel uzit 3M 90 lepidlo ve spreji a jeste jsem pridelal v predni casti stropnici ala bambusova roleta. Teda to tam pridelat je porod,jeste tam nemam zpetne zrcatko #-o

A mam posledni nalepku Flat fora,tak bych poprosil Yahodaka,jestli by mi jako treba v zajmu kolektivu nemohl nejakou poslat navic v pripade,ze bych nahodou prikoupil nejakej vwrak :oops:
Přílohy
IMG_2154.JPG
IMG_2152.JPG
IMG_2155.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od maxmax »

Hezky, potřeboval bych sehnat ty dvoubarevný sluneční clony.......... :roll:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Zdenek86
Příspěvky: 132
Registrován: 11 črc 2013

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od Zdenek86 »

Jen bych tě trochu poopravil s těmi vet. značkami v ČR, tady žádné omezení není :D Jedinné co, tak nesmíš používat historické vozidlo k podnikání, taxi, reklama atd. Jinak si s ním můžeš jezdit dle libosti. :wink:

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

...tak to rad slysim....
Tak tu posledni nalepku jsem asi nalepil nejak spatne #-o ,takze Yahodaku...prosim prosim [-o<
...jinak copak to tam ten Picpant vymejsly za kravwiny :oops: :lol:
Přílohy
20170403_191751.jpg
IMG_2165.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
venca101
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1561
Registrován: 19 čer 2009
Bydliště: Jižní Morava

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od venca101 »

Už vymýšlíš alegorický vůz na 1. máje?? :D

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

venca101 píše:Už vymýšlíš alegorický vůz na 1. máje?? :D
..spravne Jirko =D> ,jako byvalemu pionyrovi a svazakovi mi to opravdu chybi.... :lol:
...a kdyz se dilo podari,tak je usmev na tvari :D ....no jeste je do toho daleko,ale proc se neradovat .
Přílohy
IMG_2131.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od SO 545 »

nieco podobne je u vas /v US / dost casto pouzivane ako lakovna.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

....v tom jenom strikam zakladovku na orezly mista a musim vybehnout ven,jinak bych smrady chcipnul :D ...

Tento vykend jsem se rozhodl nic nedelat,tak nejak uz toho mam plny kecky a zdaj se mi podivny sny o abnormalne velkych broucich :shock: .
Nakonec jen par drobnosti....Jsem udelal podlahu a pripravil koberec, vyriznul zadni okno na ridicove strane. Teklo tam pres ztvrdle tesneni a ram ventilacky uz z venku nevypadal zdrave,tak jsem se rozhodl pro plne okno,ktere jsem zakoupil od kouzelneho dedecka a jeste par chybejicich drobnosti jako kabel s pojistkou na couvacku,stropni predni osvetleni a schvalne jestli nekdo pozna na co je ten pasek. Nove tesneni mi uz prislo v tydnu od Volwsburgwest.
Pak jsem si vzpomel,ze mam taky neco prace na ponorce,tak jsem vyndal ty papundekly nad ridicem a zavoznikem a okopiroval na ohebne slabe preklizce,kterou jsem namoril a dvakrat nalakoval bezbarvym lakem . Taky jsem si pripravil izolaci na predek.

Taky jsem uriznul na busa prostredni panel stropnice,namoril (nelakoval) a prozatimne pridelal.
Dnes jsem se poohlizel po nabytku do busu a vzpomel jsem si ze vim o jednom darci,z ktereho jsem kupoval pred dvema lety motor pro moji Bobinu.
Přílohy
IMG_2244.JPG
IMG_2254.JPG
IMG_2236.JPG
IMG_2260.JPG
IMG_2259.JPG
IMG_2255.JPG
IMG_2252.JPG
Vwase nocni sichta...

lális
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1539
Registrován: 24 srp 2009
Bydliště: Tábor zdraví venkov

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od lális »

Pásek = držák vnitřku odkládacího prostoru před spolujezdcem??

Jinak by mě zajímalo,kdo je ten kouzelný dědeček a kolik toho ještě má...:-D
Ideální majitel brouka,buggy,buse...a co dál??

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Bus Helga 69 a Westfalia T3 vzduchac

Příspěvek od udeeska »

... se pozna Barkas odbornik =D>
..kouzelny dedecek je byvaly clen Naseho VW klubu,kteremu je tusim 75 roku. Zabyva se nakupovanim starych busu,ktere posleze rozebral na nahradni dily a rozprodava. Bohuzel v posledni dobe uz neni tak moc aktivni,ale porad ma spoustu dilu az si rikam kolik na to muselo padnout busu :(
..zatim ma dilu dost a malokdy se mi stane,ze neco u nej nenajdu [-o<
Vwase nocni sichta...

Odpovědět