Srážky s muži zákona...

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od prak »

A jak si dopadl na krvi? :wink:
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od maxmax »

Vždyť je to smažka..... :lol:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
tarmara
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 880
Registrován: 14 zář 2013
Bydliště: Lissa an der Elbe

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od tarmara »

Samej hulič a smažka tady, to je teda společnost.... http://www.30kmh.cz - je tam pár prověřených uživatelů (hh), kteří velmi rádi poradí, pokud je člověk sdílný (poskytne skeny dokumentů) a rozumný...
VW T2b "Zoran" (1977)
Kdyby mi to stálo, jako mi to visí, koupil bych si velkostatek u nás v Lysý!

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od yahoďák »

ta příhoda se odehrála tuto sobotu18.2., na výsledky se čeká cca 3 týdny.
Pro klid duše jsem si koupil jednorázové testy, včera a dnes a oba negativní, nic jiného ani neočekávám.
Tarmaro děkuji za tip, pomoc zatím není potřeba.

Hlavně si to všichni na předchozí stránce přečtěte, ať nejste překvapení :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od Sam »

Ber to z té lepší stránky. alespoň tě to obohatí o zkušenosti :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
tarmara
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 880
Registrován: 14 zář 2013
Bydliště: Lissa an der Elbe

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od tarmara »

Sam píše:Ber to z té lepší stránky. alespoň tě to obohatí o zkušenosti :D
No Same, tohle přesně je typ zkušeností bez kterých se slušný člověk velmi rád obejde, podobně jako podebraný nehet, návštěva exekutora nebo znásilnění. Navíc to v člověku bohužel podpoří nedůvěru vůči policii jako takové.
VW T2b "Zoran" (1977)
Kdyby mi to stálo, jako mi to visí, koupil bych si velkostatek u nás v Lysý!

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od eLzyx »

tarmara píše:tohle přesně je typ zkušeností bez kterých se slušný člověk velmi rád obejde, podobně jako podebraný nehet, návštěva exekutora nebo znásilnění.
patřím mezi slušňáky, přesto jsem si už 2 možnosti ze 3 "užil" :-s Se obávám, že slušňáci tohle mají za odměnu. Takže už zbývá jen ta neoprávněná exekuce a falešně pozitivní test na drogy. To jsou vyhlídky #-o
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

Devon Buggy

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od Devon Buggy »

yahoďák píše:Musím se s Vámi podělit o velmi nepříjemný záitek.
A může se to stát i Vám.......
Ptát se, kdo za nákup těch krámů a s nimi spojených výše uvedených problémů nese zodpovědnost je asi zbytečné, protože mi zrovna došlo, že žijeme v.... České republice. Tak se ničemu nedivte a přeji všem, aby se jim to nestalo a pokud ano, tak pevné nervy....
Hezký počteníčko.....

vzdy kdyz budu mit tendence jet do CR si to prectu, aby me to preslo......bez kecu se mi to zda cim dal tim horsi ta situace tam u Vas.....vcera jsem tu sousedovi ukazoval clanek z CZ novin, jak slepymu panovi co ma na dozivoti ZTP/TP a jizdy MHD zdarma, vygenerovali 15 pokut za jizdy nacerno a exekutora. Soud nakonec vyrkl rozsudek, ze zadne jizdy nacerno nebyly, ale musi zaplatit X penez exekutorum za vymahani pohledavky. Sousedovi se z toho skoro zastavil tep :D Koukal na me jestli to neni vtip uz na Aprila :)

Sorry za off topic

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od Herbie »

Ano, je to tady v mnoha ohledech velkej kocourkov

ale co si budem povídat, Velká Británie nás úspěšně dohání :)
... a vůbec !

Devon Buggy

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od Devon Buggy »

Herbie píše:Ano, je to tady v mnoha ohledech velkej kocourkov

ale co si budem povídat, Velká Británie nás úspěšně dohání :)
Ano, dohani, ve zdravotnictvi bych rekl ze uz i predbehla :D
A v kvalite potravin, absenci jejich jakekoliv nezavisle kontroly jakosti a z toho naslednemu katastrofalnimu narustu obyvatel postizenych rakovinou zazivaciho traktu je UK naprosto na špici, predjela uz i USA :)

Tak hlavne at uz je teplo a muzem vyvetrat ty nase milacky :)

Uživatelský avatar
vako
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 830
Registrován: 07 úno 2005
Bydliště: Kežmarok - Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od vako »

Yahoda, kamarat drahy.. prajem ti pevne nervy.. vydrz, myslim, ze si OK a nic nemaju.. zase je tu ten policajny komplex proti vlasatcum..
Blacksmith - Juniperus Hero
VWolkers

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od martin_100 »

No ty vole tak to je bizár .... Ty jsi holt kliďas tak jsi vyváz v pohodě ... já už bych měl díru mezi vočima páč bych rozhodně nebyl klidnej a to by se těm sráčům asi nelíbilo :twisted:

evinsen
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1518
Registrován: 01 pro 2010

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od evinsen »

https://www.facebook.com/LutzSchweigel7 ... 693387759/
test je orientační,jak sami píšou a neprůkazný,takže jsi potrestán na základě podezření....

evinsen
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1518
Registrován: 01 pro 2010

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od evinsen »

http://zpravy.idnes.cz/policejni-test-n ... domaci_ttt
když si dáš k snídani makovej závin,tak potíš opium... #-o

Uživatelský avatar
Murphy
Murphy to vidí hnědě...
Příspěvky: 336
Registrován: 11 lis 2003
Bydliště: Rakovwník

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od Murphy »

yahoďák píše:ta příhoda se odehrála tuto sobotu18.2., na výsledky se čeká cca 3 týdny.
Pro klid duše jsem si koupil jednorázové testy, včera a dnes a oba negativní, nic jiného ani neočekávám.
Tarmaro děkuji za tip, pomoc zatím není potřeba.

Hlavně si to všichni na předchozí stránce přečtěte, ať nejste překvapení :wink:
Zdravím flat4 a zase po dlouhé době něco plknu, ale jen proto, že se mi stalo nedávno něco podobného......jel sem v T3jce dopoledne na ryby....nejdřív samosebou dejchačka a pak podobně jako ty....měl jsem pozitivní test na kokain a ten druhej z jazyka asi taky, do zpěvu mi v ten moment nebylo i když sem byl samosebou čistej. Cajti se chvilku vyptávali a se smíchem říkaj " no kdybys měl jiný auto, tak tě vezem na krev" :shock: je to vtipný, protože mi pak kámoš z kriminálky říkal, že jim došla vadná šarže testů a na ten kokain byli pozitivní všichni komu to dávali...A to ty testy stojí neskutečný prachy. Takže buď v klidu....můžeš se asi dožadovat ušlého zisku a náhrady škody, kterou ti tím způsobili...kde jsou ty časy, že? [smilie=smokin.gif]

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od yahoďák »

v sobotu Déjà vu... opět slunečno, pohoda, jedu si, v protisměru se policení auto otáčí za mnou... záhy bylo jasné proč - jeden z členů posádky byl z dvojice, co mě vybrala v únoru a povídá "já už vím, odkud si víás pamatuju". já že jasný že si taky pamatuju a jestli už mají výsledky? "Ne, to trvá tak měsíc."
Ok, takže opět test na alkohol a drogy, během čekání na výsledek mu povídám, že jsem si o tom něco načetl a že je mnoho případů falešné pozitivity. Jeho kolegyně přiznala že v případě kokainu ano, on mi řekl, že hodně lidí jezdí pod vlivem pervitinu a že mě asi nepotěší, protože procento, kdy krevní testy potvrdí pozitivitu je dost vysoké...ptám se kolik? Prý je to tak 70:30..... neodpustil jsem si poznámku, že mi tedy 30% nefunkčních, falešně pozitivních testů rozhodně nepřipadá jako zanedbatelné, nebo nízké číslo a že to samozřejmě není jeho vina.... ale to už test vyšel, tentokrát jsem byl negativní a mohl pokračovat dál ve výletu.

Zkuste ve svojí práci produkovat 30% zmetků :)
Obrázek

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od yahoďák »

Tak už jsem v klidu :)

Minulý týden telefon od PČR, že jim přišel rozbor, výsledek negativní, tudíž se přestupek odkládá.
Poděkoval jsem za dobrou zprávu a požádal o písemné vyrozumnění, nebo kopii lékařské zprávy.
Snažili se mi vysvětlit, že to není potřeba, cituji: "přestupek se nestal". Ale já že to prostě chci a že si pro to večer zajedu.
Policista na služebně korektní a v pohodě, lékařskou zprávu že nevydá, ale vystavil mi potvrzení, kde vše popsal, včetně druhu testeru, konstatoval, že výsledek rozboru neprokázal přítomnost metamfetaminů ani jeho metabolitů a věc bude odložena.
Asi mě chtěl uklidnit, protože mi řekl, že nejsem sám.
Já už klidnej jsem, ale fakt, že ze všech stran slyším, že se to děje pořád dál, přestože se tom problému ví minimálně od loňského léta mě donutila k zamyšlení.
Znovu jsem si prohlédl reportáž čt na dané téma a z ní plynou následující fakta:
Policie zakoupila 200.000ks testerů za 100.000.000,- Kč a dalších 100.000ks ještě chce dokoupit.
Takže to máme 500,-Kč / ks
Je mi sice divné, že v lékárně stojí tester pro profesionální využití, dovezený z USA v malobchodní ceně 210,-. Nicméně ten je na moč, nejde o identickou věc a jak ukážou následující řádky, tak otázka nákupní ceny je v podstatě zanedbatelná.

Pokračujeme, teď už je to jen fikce, za předpokladu, že Policie nepřestane tento materiál používat a "spotřebuje" ho všechen ( a zatím to vypadá, že ano): máme celkem 300.000ks testerů, podle neověřeného sdělení policisty je jich falešně pozitivních až 30%.
Snížíme to na 20%, což je 60.000ks.
Tedy nakoupeno bylo 60.000 zmetků x 500,- = 30.000.000,-Kč ze státního rozpočtu?
Říkáte si, že to nic není a máte pravdu, už se tu prošustrovaly jinačí částky.
Jenomže, ke každému falešně pozitivnímu testu je potřeba připočíst 3.800,- Kč poplatek nemocnici za provedení rozboru (tedy pokud nemá PČR jinou cenu než ti, u kterých byl výsledek pozitivní, i to by bylo skandální) ... a to už je jinačí jízda:
60.000 x 3.800,-= 228.000.000,-Kč
Ano, slovy čtvrt miliardy.
Obrázek

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od Sam »

Tak ono to asi nějakou úspěšnost má. Je to ale stále lepší varianta než afárka někde v Pákistánu kde tamní vláda nakoupila zázračné detektory trhavin. Vypadaly jako virgule a byl to v podstatě jen ohnutý drátek který vedl do krabičky kde nic nebylo. A teď si představ, že ti nadřízený v práci tuhle věc dá do ruky a řekne ať s tím jdeš hledat miny
V téhle optice je to zatím ještě dobré :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
tarmara
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 880
Registrován: 14 zář 2013
Bydliště: Lissa an der Elbe

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od tarmara »

Gratuluju ke šťastnému konci a chválím tvoje rozhodnutí nechat si od PaCHů vystavit písemné potvrzení, že je vše v pořádku. A i s přesným názvem toho "měřícího" zařízení. Doporučuju vozit kopii sebou a pokud tehle krám na tebe někde vytahnout, tak jim tou kopií zamávat před nosem...
VW T2b "Zoran" (1977)
Kdyby mi to stálo, jako mi to visí, koupil bych si velkostatek u nás v Lysý!

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Srážky s muži zákona...

Příspěvek od yahoďák »

Same, není Ti smutno, porovnávat situaci u nás s Pakistánem? :)
Tarmaro, přesně tak: originál potvrzení jsem si zalaminoval a vozím ho sebou v autě....klidně se testům podrobním, ale ukážu jim předem, jak to dopadne .... a to je asi tak všechno co můžu :)
Obrázek

Odpovědět