Veteránské papíry?

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
slesa
Příspěvky: 115
Registrován: 16 srp 2009

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od slesa »

znám jen cestu, kdy se vůz prodá a na základě kupní smlouvy se doklady zruší

z úřední moci je konkrétně myšleno jak? Jako, že by se úředník rozhodl, že tento vůz neodpovídá a doklady stopnul?
Obrázek

Uživatelský avatar
tarmara
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 880
Registrován: 14 zář 2013
Bydliště: Lissa an der Elbe

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od tarmara »

Spíš by mě zajímal požadovaný cílový stav? Auto bez techničáku? Převod na černé značky?
VW T2b "Zoran" (1977)
Kdyby mi to stálo, jako mi to visí, koupil bych si velkostatek u nás v Lysý!

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od Sam »

tarmara píše:Spíš by mě zajímal požadovaný cílový stav? Auto bez techničáku? Převod na černé značky?
Je to vůbe možné aby zelené značky znovu zčernaly? Mám za to, že se při žádosti přísahá že doklady neexistují nebo se odevzdávají.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

slesa
Příspěvky: 115
Registrován: 16 srp 2009

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od slesa »

Sam píše:
tarmara píše:Spíš by mě zajímal požadovaný cílový stav? Auto bez techničáku? Převod na černé značky?
Je to vůbe možné aby zelené značky znovu zčernaly? Mám za to, že se při žádosti přísahá že doklady neexistují nebo se odevzdávají.
předpokládám, že nelze, resp. nelze přihlásit na V značky auto (vin), které je v registru vozidel. Tedy nevím jak by to mohlo jít zpět. Nemohou existovat "živé" doklady na které by to šlo přihlásit.
Obrázek

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od eLzyx »

leda přestavbou na jiné živé papíry. Ať úřední nebo někým s šikovnýma rukama a raznicí.
A kdysi kdesi jsem zaslechl, že někdo uměl protáhnout veterána některým evropským státem tak, že na konci vypadlo auto s klasickými doklady. Ale už si nevzpomenu kde, akorát že šlo tušímže o Polsko.
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

slesa
Příspěvky: 115
Registrován: 16 srp 2009

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od slesa »

Pokud má člověk raznici nebo nějakého šikovného úředníka, tak se dají dělat zázraky, ale to jsem už malinko mimo téma. Pokud se na voze změní VIN již se jedná o jiný vůz :-)
Obrázek

Zdenek86
Příspěvky: 132
Registrován: 11 črc 2013

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od Zdenek86 »

Pekař z Boščehrada píše:A netušíte, jakým způsobem se lze zbavit veteránských dokladu? Či jestli existuje možnost zrušení z úřední moci?
A co má být výsledkem tohoto? Vůz absolutně bez dokladů? Pokud máš na mysli převod zpět na "klasické" značky, tak to nelze. Pokud již jednou vozidlo obdželo vet.značky jiná cesta už není. Buď to, nebo zahradní gril. Věc jiná je, pokud je vůz na klasických dokladech a má pouze veteránskou testaci (kvůli pojišťovně) v takovém případě lze testaci ukončit na vlastní žádost nebo "opomenout" každoroční retestaci.

Uživatelský avatar
gilles
Příspěvky: 158
Registrován: 07 lis 2012
Bydliště: Beroun

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od gilles »

Sam píše:
tarmara píše:Spíš by mě zajímal požadovaný cílový stav? Auto bez techničáku? Převod na černé značky?
Je to vůbe možné aby zelené značky znovu zčernaly? Mám za to, že se při žádosti přísahá že doklady neexistují nebo se odevzdávají.
Já to shrnu....když máš zahraniční doklady a přihlašuješ to na Veteránské(techničák si jen ofotí a orig.vždy zůstává tobě),pak se za rok,dva tři rozmyslíš a zrušíš veteránské.V registru nic není a lze ho přihlásit na bílé(černé).Máš origo techničák.A jak je vozidlo na bíločerných a pak se zase rozmyslíš na veteránské tak by to mělo zase jít.(to již neověřeno)Ale vozidlo jednou vyřazené z registru bíločerných nelze již nikdy vrátit zpět.U veteránských si tím nejsem jist!Gilles

Uživatelský avatar
kalda
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1164
Registrován: 16 dub 2005
Bydliště: Vrchlabi, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od kalda »

Ahoj, bohuzel jsem jeden z tech, kterych se dotkl berounsky problem. Nemate nekdo tip na nejakeho normalniho testacniho komisare, ke kteremu bych se mohl presunout a ktery je v poho? Dik, Kalda

Uživatelský avatar
pavel cz
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 326
Registrován: 20 črc 2017
Bydliště: Holomóc

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od pavel cz »

Nechci šířit poplašné zprávy ale po přečtení článku nevím jestli je lepší mít bílé značky nebo veteránské
Vážení přátelé,



v letošním roce se na nás začne valit řada novinek, které postihnou jak běžné motoristy, tak i dosud „chráněnou kategorii“ – majitele historických aut a motorek. Zkoušíme přes naše kamarády a přátele v Bruselu a v Praze zjistit v předstihu podrobnosti. Prozatím najdete některé informace v příloze, které nám poskytl ÚAMK Praha.

Do přílohy také dáváme poslední a definitivní verzi značek a modelů aut, přihlášených do provozu do 31. 12. 1992, která mohou v Itálii vyjet na cesty po 31. 12. 2018. Moc Vás nepotěšíme, další země připravují podobnou hrůzu…, včetně České republiky.

Někteří z Vás si myslí, že si děláme legraci – opravdu, zákon č. 80/2004 Sb. stále platí a od letošního roku se jeho plnění vyžaduje i od fyzických osob.

Tj. pokud vlastníte motorové a nemotorové silniční, kolejové, letecké a lodní dopravní prostředky i nekompletní, starší 50 let, potřebujete i pro krátkodobé opuštění republiky výjezdní povolení. Automobil, motocykl, jízdní kolo, přívěsný vozík, flašinet na kolečkách, lokomotiva, aj., v letošním roce vyrobené do roku 1968 včetně, musí mít výjezdní povolení vydané Národním technickým muzeem v Praze nebo Technickým muzeem v Brně. Pozor, platí to i pro vaše uniformy, znaky a odznaky, vyrobené do roku 1950 včetně. Pokud v autě vezete autorádio, domácí spotřebič starší 70 let, také musíte mít vývozní povolení.






S přáním hezkého dne



Mgr. Bc. Jiřina Polášková et. Mgr. Jaromír Polášek, Frýdek-Místek

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od eLzyx »

to vývozní povolení mi přijde relativně OK, resp. je to nepříliš škodná buzerace, která je roky v platnosti. Ale děsí mě tohle
pavel cz píše: Do přílohy také dáváme poslední a definitivní verzi značek a modelů aut, přihlášených do provozu do 31. 12. 1992, která mohou v Itálii vyjet na cesty po 31. 12. 2018. Moc Vás nepotěšíme, další země připravují podobnou hrůzu…, včetně České republiky.
italský seznam bohužel neobsahuje ty naše dodávky
http://www.aci.it/laci/la-federazione/i ... riche.html
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

Uživatelský avatar
Pekař z Boščehrada
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2487
Registrován: 07 led 2006
Bydliště: Pekárna v Boščehradu

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od Pekař z Boščehrada »

Nesmysl, v umwelt zóně prosím, ale celoplošně? Navíc proč tam může brouk a naše dodávky ne? A kdejakej vrak se tam jakože může prohánět? Prostě blbost

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od pulenejksicht »

doufám, že omezení v provozu se nebude týkat veteránů na jiných značkách ..to už by člověk mohl za chvíli jezdit jen na srazy a jen na plaťáku
na jednu stranu by ceny našich oblíbených vozů šly prudce dolů na druhou by jaksi ztratily svoje kouzlo pro ty co chtěj svobodně jezdit a ne leštit auto v garáži a dělat si u toho selfíčka že

dneska jsem si vyzvedl průkaz s testací na další sezonu a máme tu novinku :
testace už se nedávají do 31.5 následujícího roku ale na 2 roky od data razítka v průkazu
testační komisaři nechtějí přijít o love takže cenu testací zvedli :wink:
ale člověku vydrží průkaz do zaplnění dýl

další změnou bohužel k horšímu je další lejstro který vám nikdo nepotvrdí zadarmo pokud nemáte bráchu co má autoservis

pro všechna nová přihlášení se musí nově kromě žádosti o provedení testace historického vozidla která je ke stažení třeba zde :
https://www.vccpraha.cz/znacky-prukazy-testace

taky doložit tenhle potvrzený canc papíru :
http://files.fkhv.cz/200002119-efdb0f0d ... 20FKHV.pdf

teoreticky umí potvrdit každý autoservis ale kdo bude ochotný a kolik si za to kdo řekne aby na něj někdo nevlítl to je neznámá

pro "veterány" nad rok 1970 což jsou podlě mě auta co na veteránský nepatří bude nově taky požadována STK

utahování šroubů se tomu odborně říká neboli konec anarchie #-o
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od eLzyx »

Pekař z Boščehrada píše:Nesmysl, v umwelt zóně prosím, ale celoplošně? Navíc proč tam může brouk a naše dodávky ne? A kdejakej vrak se tam jakože může prohánět? Prostě blbost
Taliáni to mají celoplošně, pokud se nemejlim. Ani nevím, jestli to platí i pro návštěvníky
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od pulenejksicht »

národ kde na jihu vládne mafie ..kromě slovenska .. těžko říct ..nejen tam je možný vše
směřuje to k eko-teroru a veteránům jen echtovním a jen pro vyvolené
snad to s těma našema plečkama nějak doklepeme :wink:
jdeme frflat na flat ...

JirkaB
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 405
Registrován: 19 srp 2008

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od JirkaB »

Já četl, tedy každé desáte slovo v němčině - zpráva autoklubu DE a podobně i AT, že veteráni jsou pro ekonomiku velkým přínosem se zanedbatelným eko vlivem, vzhledem k počtu km.
V DE i CZ mají veterání výjimku se zelených zón, jelikož veterán není běžné vozidlo a emise nikdy nesplní.
Teď ovšem zjišťuji, zatím neznám, zda dojedu s Dokou na Grossglockner, Doka je N1 a zelení teroristi N1 mi nimálně EUR2 a to dvojkarbec není, že..Doka bude na veteránských do DE, tedy bez problému, do Prahy po zavedení zóm (2018) taky, ale do AT zatím nevím... :-(
už máme busa T2b 1972, ovšem model 73

Uživatelský avatar
ToSvo
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 333
Registrován: 11 lis 2016

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od ToSvo »

Stačí se přeci trochu zamyslet, aby člověk pochopil, že se jedná o nesmysl. Jediný státní orgán, který schvaluje a eviduje historická vozidla je obecní úřad s rozšířenou působností a ten taky vydává "Průkaz historického vozidla". Jeho provoz se pak řídí zákonem č.56/2001 Sb. Žádné muzeum nemá pravomoc, ani aparát na udělování nějakého vývozního povolení. Zmíněný zákon č.80 se týká prodeje a vývozu kulturních památek. Stejně věrohodně může působit i jakýsi italský seznam, jehož aplikaci v praxi si už vůbec nedovedu představit.
Jediné, co se pro letošní rok pro veterány změnilo, je přísnější posuzování technického stavu vozidel, testace je opravdu dražší, ale je zas na 2 roky.
To mě rozhodně od ježdění neotráví.
VW Brouk 1971 1.3L, pastel white/dogtooth blue
https://tosvobuba.wordpress.com

JirkaB
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 405
Registrován: 19 srp 2008

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od JirkaB »

Odpověděli mi z veterán klubu AT, v uvedených zónách mají N1 oldtimer výjimky. Není to jak v DE a CZ ze zákona, ale určuje každý kanton sám, naštěstí určil, že ANO.
Na bílé značky bych legálně nedojel. Zatím je tato šílenost pro N třídu, tedy náklaďáky, ale osobáky přijdou za chvíli, pak veteránské značky mají podstatnou výhodu.. Umweltzóny v DE a chystaná v Praze již dnes...
Německý zákon hovoří jasně, nestačí karta FIVA, ale auto v registru historických vozidel, nebo v normálním,a le vedené jako historické. Tak to vypadá, že v DE mají tři skupiny značek. Bílé, bílé veterán a veterán. Výjimky mají veterán značky obojí. Stáří auta nestačí. Stáří je podmínka nutná nikoliv postačující.

Jirka
už máme busa T2b 1972, ovšem model 73

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od Herbie »

Pánové dotaz
Zjistil jsem, že mám už plnou stranu razítek, tedy další razítko už se mi tam nevejde.
Jaký je postup ?
Předpokládám že mi budou muset vydat novou knížku. Absolvoval jste to někdo ?

Teoretické rady nepotřebuju.
Chci informaci z praxe od někoho kdo už to absolvoval.

Díky
... a vůbec !

JirkaB
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 405
Registrován: 19 srp 2008

Re: Veteránské papíry?

Příspěvek od JirkaB »

Dělal jsem loni, jednoduché.
11. razítko obdržíš do zvláštních záznamů a normálně jezdíš.
12. již nedostaneš, do dalšího razítka musíš na kraj, tam odevzdáš popsaný a dostaneš nepopsaný a nové osvědčení, jelikož knížka bude nová, s jiným číslem. Na kraj musíš tam, kde byl vydán.
Klidně se ptej. Jirka
už máme busa T2b 1972, ovšem model 73

Odpovědět