Inzerce - obecná diskuse

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Samba
inzertní poeta
Příspěvky: 6111
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Kladno

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od Samba »


kratatom
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 288
Registrován: 20 lis 2005

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od kratatom »

kratatom píše:Nechcete nekdo originálního nebrouka z roku 1974 s najetymi 90 km ? Bude se drazit 28.5. v Dansku. Info zde:

http://www.msn.com/en-us/autos/news/you ... =BBt7eFb|5
Tak nakonec se vydrazil za 38.250,- EUR. Nekoupil ho nekdo z flat4? ;-)

http://www.classicandsportscar.com/news ... e=20160601

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od Sam »

Sezóna je již za dveřmi, nejvyšší čas na pořádný stroj
http://www.ebay.de/itm/Mahdrescher-Mass ... SwR5dXTKLp
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Samba
inzertní poeta
Příspěvky: 6111
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Kladno

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od Samba »


Uživatelský avatar
Djorkae
poustevník fóra flat4.org
Příspěvky: 1046
Registrován: 08 črc 2003
Bydliště: Strašnice x Louny x Levwousy
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od Djorkae »

Kenner fahren käfer čili Meloun, Micky nebo Hnusík či Easton...

Uživatelský avatar
dolin
Příspěvky: 219
Registrován: 10 úno 2013
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od dolin »

Jó to se zas ráno někdo vzbudil, totálně se po...ehm a řek si: "Tak za kolik by nějakej debil mohl ten můj vrak koupit? Hm tak třeba za půl míče.." [-X #-o Hnus co se děje...
(o\!/o) Živwot je jen jeden...

Uživatelský avatar
Samba
inzertní poeta
Příspěvky: 6111
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Kladno

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od Samba »

hnus pravíš.. věc nabídky a poptávky.. na druhou stranu, co Tě není rovno, potom je Ti...............

Uživatelský avatar
dolin
Příspěvky: 219
Registrován: 10 úno 2013
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od dolin »

Á, potrefená huso, pravda pravdoucí, leč zde tak trochu nabídka určuje poptávku, což je možná logické, leč nemravné... P.S.: Nechcete někdo koupit za půl míče první vydání Kneippovy veleknihy domácí a přírodní léčby ze 20.tých let? S lehkou patinkou, místy prolezlá knihomolem, rozklížená, některé strany chybí, trochu ohlodaná od myší - minulej tejden jsem ji vyšťáral u souseda na půdě, dal mu za ní dvacku a teď bych rád na Bahamy, exotickou tanečnici k boku a ovívat, ještě ňákýho lokaje, co bude nosit drinky ;-) Nejsou a nebudou ;-)
(o\!/o) Živwot je jen jeden...

křépa
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 342
Registrován: 14 čer 2009
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od křépa »

dolin píše:
Jó to se zas ráno někdo vzbudil, totálně se po...ehm a řek si: "Tak za kolik by nějakej debil mohl ten můj vrak koupit? Hm tak třeba za půl míče.." [-X #-o Hnus co se děje...
Jo ty jsi se ráno vzbudil a řekl si, tak do koho budu dnes prudit, tak třeba mrknu na Flat..

Chceš ponorku? Zdá se ti tahle drahá? Sežeň si levnější a krásnější.
Nechceš ponorku? Tak proč to komentuješ.
Hnus je to co tu drtíš.

Přeju hodně úspěchů s Vw

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od loufes »

dolin píše:Á, potrefená huso, pravda pravdoucí, leč zde tak trochu nabídka určuje poptávku, což je možná logické, leč nemravné... P.S.: Nechcete někdo koupit za půl míče první vydání Kneippovy veleknihy domácí a přírodní léčby ze 20.tých let? S lehkou patinkou, místy prolezlá knihomolem, rozklížená, některé strany chybí, trochu ohlodaná od myší - minulej tejden jsem ji vyšťáral u souseda na půdě, dal mu za ní dvacku a teď bych rád na Bahamy, exotickou tanečnici k boku a ovívat, ještě ňákýho lokaje, co bude nosit drinky ;-) Nejsou a nebudou ;-)
Máš naprostou pravdu,ale to je asi tak vše,co s tím můžeš dělat...můžeš se vztekat,vzteky si rozkousat pantofle...mlátit hlavou do zdi,ale co s tím zmůžeš? No přeci " hovno velebnosti"
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

Uživatelský avatar
dolin
Příspěvky: 219
Registrován: 10 úno 2013
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od dolin »

Přesně tak, máš pravdu Loufesi, už toho nechám, občas mě holt chytne rapl, jak je dnes každej nenažranej...

Křépo peace, jo, máš pravdu, jsme holt moc blízko zhýralému západu, co bohužel momentálně frčí na módní vintage VW vlně, kdy zřejmě každej druhej milionářskej synek musí mít ponorku, precla či aspoň ovála... Holt nezbývá než doufat, že se to brzy neposune na 1302... Jen se mi to nelíbí, nic víc a už toho nechám.
(o\!/o) Živwot je jen jeden...

michal z
Příspěvky: 50
Registrován: 18 črc 2008

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od michal z »

křépa píše:
dolin píše:
Jó to se zas ráno někdo vzbudil, totálně se po...ehm a řek si: "Tak za kolik by nějakej debil mohl ten můj vrak koupit? Hm tak třeba za půl míče.." [-X #-o Hnus co se děje...
Jo ty jsi se ráno vzbudil a řekl si, tak do koho budu dnes prudit, tak třeba mrknu na Flat..

Chceš ponorku? Zdá se ti tahle drahá? Sežeň si levnější a krásnější.
Nechceš ponorku? Tak proč to komentuješ.
Hnus je to co tu drtíš.

Přeju hodně úspěchů s Vw
....děkuji Ti náčelníku, že jsi se mne zastal :-)
M.

P.S.: inzerát je stále aktuální ...

Uživatelský avatar
dolin
Příspěvky: 219
Registrován: 10 úno 2013
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od dolin »

michal z píše:P.S.: inzerát je stále aktuální ...
A tak tomu IMHO ještě dlouho bude..
(o\!/o) Živwot je jen jeden...

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od Sam »

Plačka – budoucí kupující s jasnou představou o nejvhodnějším předmětu koupě, který však nedisponuje potřebnou výší finančních prostředků. Tyto skutečnosti považuje plačka za nutné sdělovat zejména v inzerátu na předmět koupě, jakož i kdekoliv jinde.

http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... ovn%C3%ADk
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
dolin
Příspěvky: 219
Registrován: 10 úno 2013
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od dolin »

Kupovat bus ani dalšího brouka nechci, jsem plačka, co si stěžuje komplexně na pokroucenost dnešního světa (prachy vládnou všude). Holt mám jinou představu o broukařích /a busařích/, než že jim jde o prachy až v první řadě.
Že jsem se pletl? Myslím, že ne, že většina si stále drží normální zdravý pohled. Proto jsem měl potřebu to komentovat, protože jsem přesvědčenej, že s nešvarem voblože je třeba bojovat na všech frontách - a že je to v zájmu kohokoliv soudnýho z nás..
A už mír - prostě jen vemte na vědomí, že mě to štve a já už tu podobně nikdy nic komentovat nebudu...
Dolin
(o\!/o) Živwot je jen jeden...

rochuss
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 594
Registrován: 03 lis 2012

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od rochuss »

Už někdy okolo roku 2000 jeden investiční manager v ČR hodil do tisku,že by investoval zejména do VW T1 a T2.A je mi jasný,že to četla spousta lidí a taky se podle toho chová.Věc starší 50let je starožitnost a T1,VW82,VW166 a VW Brezel to bohatě splnují(T2 se tam blíží).Na západě je běžný,že obyčejný lidi mají jednoho plechového hobby miláčka,ale nic víc.A veterány co jdou do ceny si kupují zbohatlíci,investoři,snobové,kteří to auto za statisíce či miliony občas předvedou na párty a jinak budou pod zámkem.Sbírání veteránů není nikde pro obyčejné řadové lidi-je třeba si na to zvyknout.Anebo si aspon nějaký kousek si rychle koupit!!!

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od eLzyx »

dolin píše: Holt mám jinou představu o broukařích /a busařích/, než že jim jde o prachy až v první řadě.
Že jsem se pletl? Myslím, že ne, že většina si stále drží normální zdravý pohled.
já si busa koupil primárně jako zábavu a lapač pohodových bab. Ale přiznávám, že to beru i jako investici do budoucna ... něco jako důchodové spoření :lol: (tj. eventuální prodej za cirka 30let ... doufám, že benzín bude stále přítomen)
Ať se nám to líbí nebo ne, tak tato auta pomalu ze silnic, ale i stodol a zahrad mizí. A čím méně jich je, tím větší cenu to má. Jestli je to dobře nebo špatně? Asi záleží na úhlu pohledu. Čím méně takových aut je, tím větší radost to udělá, když je potkáš.

Jsem se nedávno bavil s chlapíkem, co má šroťák a ten kroutil palicí, za kolik se tyhle "kraksny" prodávají. Že prý jich sešrotoval desítky. A to i v době nedávné. Ale co mě nejvíc naštvalo, tak jeho soused měl "zahradní" T1, kterou před 3 roky prodal za 20t Kč :roll:
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od SO 545 »

Auto alebo skor to co zneho zostalo /typove oznacenie ZAHRADNI/
ma obcas vacsiu cenu pre niekoho kto zhana zaklad do kvetinaca /priama umera s vekom statia na zahrade/ ako na renovaciu :wink:

Ae aj tu sa sudruh moze mylit.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

ostwagen
Příspěvky: 89
Registrován: 14 dub 2013

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od ostwagen »

Tak co na to říkáte? T1 Brazil 1968. Mě přijde v docela dobrym stavu a nesprasená. Nebo se pletu?

https://drive.google.com/folderview?id= ... =drive_web

Uživatelský avatar
boldor
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1404
Registrován: 12 kvě 2009

Re: Inzerce - obecná diskuse

Příspěvek od boldor »

BIG BOYS LOVE BIG TOYS

Odpovědět