Srážky s muži zákona...

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Srážky s muži zákona...

Příspěvek od Mišu... »

Jelikož mě muži zákona ještě v broučkovi na štěstí nestavili, tak nějak nevím co od nich v brouku můžu očekávat..Přeci jenom je to starší autíčko (teda v nejlepších letech) a nějaký ty mouchy by mu přeci jenom vytknou mohli.. A tak by mě zajímali vaše osobní zkušenosti s poldama.. :arrow: :arrow: :arrow:

Jackarero
sysel začátečník
Příspěvky: 701
Registrován: 11 črc 2003
Bydliště: U Herbieho

Příspěvek od Jackarero »

Většinou neřešej a jen očumujou, maximálně něco trapnýho pronesou, ale jinak jsou asi dost tolerantní, když to auto není vyloženej šrot. Ty jsi holka a když nebudeš hubatá, tak máš ještě větší šanci na úspěch než já. :lol:

Pavlínka
la femme fatale...
Příspěvky: 1763
Registrován: 01 bře 2004

Příspěvek od Pavlínka »

To určitě.Jezdím čtvrtej rok a stavěli mě jednou.Okoukli můj lehce orezlej kočár a jen si všimli že mám sjetý zadní gumy.Pan policista byl mladej a nejspíš dobře naladěnej a já hrazně vtipná :lol: takže pohodka a myslím že se není čeho bát

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Příspěvek od Želvák Bob »

:lol: Jednou takhle svištím z kopce od Šlapanic a v tom vidím mávat policajty. Brzdím co to dá (už jsem jel 120 km/h). Vylezu z auta a pan příslušník povídá: "pane řidiči, my máme tady v tom kopci radar, jestlipak víte, jak rychle jste jel?" No, ve mě byla malá dušička, ale vzhledem k tomu, že mě nahoře přibrzdila tatrovka na 50, tak jsem nevěděl. No a on říká: "Jel jste 83 km/h!" V duchu jsem si oddechnul, leč i tak - v tom místě je povolenejch 50 :? No, obešel mi třikrát brouka kolem dokola, vyptal se co jsem za to dal, mrknul na motor a pak mi řekl: "No, protentokrát vám to dám za domluvu, ale příště už to nedělejte!" :D Bezva! Narazit na nadšence, to jsem teda měl kliku.
A jednou mě pronásledovali dva maníci v zeleným asi přes půl města, že jsem se otočil tam, kde jsem neměl, ale bylo to taky za domluvu - můj lítostivý a dodrosrdečný pohled je zklidnil. :wink: Takže zatím pohoda. :D
Ale to neznamená, že už zítra nenarazím na idiota, kterej si bude chtít léčit nějakej komplex a nasolí mi klidně i dva litry pokuty.
No, nezbývá, než doufat, že se to nestane.
Bob

Uživatelský avatar
Radek
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 770
Registrován: 10 bře 2004
Bydliště: mezi Libercem a Děčínem

Příspěvek od Radek »

Tažný zařízení co nebylo v techničáku za kilo.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Tak to ja mel srazky s policajtama nasledujici (razeno podle zarezu do me penezenky):

- Rumunsko: Chybejici pas u spolujezdce - 1Milion Lei (ukecano na 750.000) + nekolik krabicek cigaret + jedno kafe :-)
- Slovensko: rychla jizda po mistnich horskych silnickach - 2000 Skk
- CR: jizda v puhu pro autobus - 100Kc + zaskoleni mlade policistky jak moc velky je brouk z pozice na zadni sedacce :oops:

Ostatni byly jen namatkove kontroly, kdy nebyl zjisten zadny problem :wink:
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

teda nevim jestli jsem sám, ale ten třetí bod by potřeboval malinko dovysvětlit :shock:
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Pavlínka
la femme fatale...
Příspěvky: 1763
Registrován: 01 bře 2004

Příspěvek od Pavlínka »

Jsem také pro 8) P.S.A jak že je velký :twisted: :!:

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Pavlínka píše:Jsem také pro 8) P.S.A jak že je velký :twisted: :!:
No ja bych to zas tak nedramatizoval. :oops:

Proste vas zastavi v brzskych ranich hodinach osamocena policistka ze jedete v pruhu, kde maj uz pul hodiny jezdit jen autobusy (plzenska - odbocovaci smer do strahovskyho tunelu), tak chvilku vokukuje broucka z venku a pak vas pozada, jestli by mohla dovnitr, ze jeste v takovymhle vozitku nikdy nesedela :roll:
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Příspěvek od Želvák Bob »

:shock: to Pavlínka a Bluebug: to snad ne!!! :roll: Jestli vás napadlo to k čemu to svádí - tak se skočte podívat do svých brouků. :oops: Zkušenější jedinci v takovém případě volí sklopné sedadlo spolujezdce :wink: V zadu je místo na hrátky leda tak pro malé zvířátka... :P :mrgreen:
Bob

Jackarero
sysel začátečník
Příspěvky: 701
Registrován: 11 črc 2003
Bydliště: U Herbieho

Příspěvek od Jackarero »

Je to prostě kulišák. Takhle svést policistku po ránu a to ještě nezaplatil pokutu. Tak mě napadá že ještě vydělal :lol:

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

no já teda myslim, že by to v brouku šlo i vzadu, ale měřim jen 176cm:D
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

No, to nevim, jestli by to šlo vzadu a to mám jen 170. ale ta lůžková úprava....není si na co stěžovat... :lol: To už i prodejce mého kulatého přítele mě na ni upozorňoval. :wink: Prostě je to dobrá věc.., 8)

Uživatelský avatar
Petarda
Famózní svačinářka
Příspěvky: 1166
Registrován: 05 úno 2004
Bydliště: Roztoky

Příspěvek od Petarda »

tak mně vždycky staví 100m od domova a jsou hrozně důležitý a maj blbý řeči, jednou tak koukali na občanku a že teda bydlim kousek, tak to vypadalo, že čekaj až je pozvu domu, prostě hrozný, pak mně zastavili když jsem jela s kamarádkou ze cvičení a na sedačkách jsem měla truhlíky s kytkama a to zas byli vtipný jestli to něni tráva a jestli mam mobil, že bysme mohli na kafe, tak jsem jim řekla, že radši pokutu než kafe, takže je fakt nesnášim a když půjčim broučka příteli, tak ho vždycky staví a dávají mu dýchnout, to asi kvůli tomu srdci...a když ještě jede s kamarádem, tak jsou jasný :lol: jo a poslení pokutu jsem dostala na letišti za rychlost, kdybych prý víc komunikovala tak by to nemuselo být za 1000, mladej blbeček si myslel, že budu škemrat a mrkat na něj a nevim co, lepší je potkat starýho týpka a normálně se s nim domluvit

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

..starší benga jsou asi lepší, loni mě jeden zastavil 300 metrů potom, co jsem vyjel z práce a ve fofru jsem nerozsvítil světla. navíc povídá, že ještě nemám pásy, to máme dva přestupky...měl plnovous, to je mi na policajtovi vždycky divný, tak jsem tušil, že to dobře dopadne...jestli jsem ochoten zaplatit pokutu na místě??....to bude zase litr v pr..li...tak mi dejte 150,- Kč :lol:
Jinak při namátkových kontrolách jsou většinou zvědaví, jak je to starý a jestli se na to dají sehnat díly, prostě pohoda, jen jeden povídal - s těma foliema na oknech jste to už koupil?? Já blbec, hrdě řekl, že ne, to jsem si lepil sám...to byste, tam ale mít neměl...nakonec stejně nic nechtěl.
No každopádně si myslím, že holka v brouku má určitou výhodu - shovívavost, ale zase nechat se balit od policajtů, to musí být hustý....

Vašek
vzduchem chlazený Sysifos
Příspěvky: 507
Registrován: 01 pro 2003
Bydliště: Praha 4 - Chodov

Příspěvek od Vašek »

Jo, to zní dost hnusně. A umím si to představit. Ještě že jsou u nás skoro samí policajti a žádný POLICAJTKY, to aby potom člověk vůbec navyjížděl... :D

Vašek
vzduchem chlazený Sysifos
Příspěvky: 507
Registrován: 01 pro 2003
Bydliště: Praha 4 - Chodov

Příspěvek od Vašek »

Ještě na Petardu: Bylo by super, kdyby jsi sem na web doplnila nějaké další fotky autíčka se srdíčkem :D Né, ba né. Ale zajímalo by mě, jak takovej "skoronovej" brouk vypadá. Ty máš, myslím, tlumič výfuku s jedním vývodem (jednu koncovku)?

Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Jel jsem jednou s kamarádem z Brna do Bratislavy a jeli jsme tk okolo 200km/hod. Najednou v dálce vidim nějakou postavičku, která skáká ze strany na stranu. Tak jsem dupnul na brzdu a jak prudce brzim tak jsem prolít okolo policajta a zastavil asi 100m za nim. Koknul jse se zpátky a vidim jak poliš upaluje za mnou. Ptám se ho co je a on, ještě při smradu z brzd mi řekl, že nejsem připotanej. Dal jsem mu 100kč a pelášil pryč.

Uživatelský avatar
Petarda
Famózní svačinářka
Příspěvky: 1166
Registrován: 05 úno 2004
Bydliště: Roztoky

Příspěvek od Petarda »

k těm policajtům, shovívavost je sice pěkná, ale oni fakt čekaj na takový to uculování a škemrání a chichotání a to už mně po těch pár letech přestalo bavit, jen kdyby to pak nebylo tak drahý...tak se musim snažit jezdit podle předpisů, co se dá dělat

výfuk mám jen jeden a proč to nevim, ale už nemá ten krásnej zvuk píš?al, v sobotu jsme se potkali s broukem na čerňáku a já ho nejdřív slyšela byl tak deset aut před náma, ale ty píš?aly zněli nádherně, ale když jsem měla díru ve výfuku tak zas zněl jak harley, nejlepší bude brouka prozkoumat na broukání, já ti toho moc neřeknu, protože se v tom vůbec nevyznám

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

Teď jsem si vzpomněla, že jsem taky měla s poldama 2 srážky...
1.) jela jsem do krámu, koupit bábrdli něco k narozkám a hrozně jsem pospíchala..a zaparkla jsem to normálně u obrubníku, kde stálo přede mnou milion aut..pak se vracim a vidim tam takovýho hrozně tlustýho městskýho na kole..teda on ho jen tlačil, protože pochybuju, že by ho uneslo...tak se přiblížim a on jestli vim co jsem uděla, tak povídám, že fakt né..tak mi ukázal na ten debilní žlutej pruh, kde se nesmí stát a začínal zrovna tam, kde jsem stála..tak na mě začal kolik mám, kolik dám a že vlastně můžu bejt ráda, že mě neodtáhli..takže jsem mu dala 250 a ještě mi rozměnil a to chtěl původně litr..
2.)jela jsem opět do krámu..jedu si jedu a jak tam jezdim furt a znám to tam na nekoukám na pravo, na levo..a zastavim si, ještě si řikám, jak je to supr, že tu nikdo neparkuje....no a zase koukám, zas ten samej polda..zase tlačí kolo..a směřuje ke mě...a zase, tak řidičko, co jste udělala? tak povidám nevim...a on no projela jste 8 zákazů zastavení... :roll: pak chtěl vidět mojí občanku....(divný je, že ne řidičák) a řiká áááh místní a to nevíte, že je taky stavba..tak povídám vím, ale jak to tady znám tak nečumim..a pak povídá jako jestli s tim broukem jako parkuju v tý ulici jak bydlim, tak povídím,že teď ne... a on, že by se nedivil, kdyby mi ho lohli, tak mě trochu rozhodil...ale nic po mě nechtěli..
Prostě jsou to paka.. :lol:

Odpovědět