Broukem přes Kavkaz

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Broukem přes Kavkaz

Příspěvek od yahoďák »

"Prominul" bych jim všechno, ale tohle, tohle fakt ne:
wolkwagen.jpg
Jestli je tohle celý "normální", tak se asi všechno začíná otáčet a platit naruby, obráceně. Minimálně jedno známé přísloví:
Hloupej kdo dává, hloupější kdo nebere.
Obrázek

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: Broukem přes Kavkaz

Příspěvek od pulenejksicht »

hoši se evidentně inspirovali úspěchem Přibáň bandy při sbírání příspěvků ...ale ta už dokázala že si to zaslouží
mladící to pojali dost diletantsky takže to nebude žádná sláva ..budou si to muset z vetší části zatáhnout sami :wink:
i když jim přeju aby se našlo dost znuděných zhejralců co detaily neřešej ..protože povozit se za cizí prachy .. co je víc ?
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
Lucas
Příspěvky: 74
Registrován: 02 čer 2008

Re: Broukem přes Kavkaz

Příspěvek od Lucas »

Co ty skauti v poslední době vymejšlej...?
Tady je další partička skautů, co pojedou, v tomto případě Škodou 120, přes Rusko do Japonska...;)
http://www.skodaklasik.cz/japonsko-skodovkou/
Tito na cestu už od sponzorů vybrali, škůdka je polepená ze všech stran....

doka 4wd
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 302
Registrován: 21 říj 2012

Re: Broukem přes Kavkaz

Příspěvek od doka 4wd »

Tak nevím,nejsem sice skaut,ale už jsem v životě projel hodně a nikdy jsem neměl sponzora. Asi je tato doba trošku jiná. Na motorce (Honda VT 600 c Shadow + Pav 41) celé řecko,po ose tam i zpět. Broukem (1303 S) chorvatsko a itálii. Busem (T2 B co má dnes TOM B) znovu několikrát řecko,chorvatsko,itálii,maďarsko. A T3 syncro znovu řecko,německo,itálii,francii,španělsko,švýcarsko a slovensko i slovinsko. Vždy jsem si na všechno našetřil a nikde nežebral. Prostě mám pocit,že dnes omladina prostě nechce máknout a tak pouze vymýšlí,jak přijít ke všemu tak nějak zadarmo. Jinak všem těmto ,,cestovatelům´´ přeji mnoho šťastných KM bez nehod a šťastný návrat domů. A doufám,že se jim nic cestou nepokazí,neboť jsem si zcela jist,že své vozidlo znají do šroubku a v případě poruchy ví,kam šáhnout (někteří by mohli vyprávět z vlastní zkušenosti).
V případě,že má někdo zájem mít svoji reklamu na mém T4 kastenwagen,pošlu mu rád své číslo účtu. Asi tak 2-3x týdně podnikám expedici do stavebnin.

Uživatelský avatar
Rychnak
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 574
Registrován: 11 kvě 2010
Bydliště: Brno

Re: Broukem přes Kavkaz

Příspěvek od Rychnak »

doka 4wd píše:Tak nevím,nejsem sice skaut,ale už jsem v životě projel hodně a nikdy jsem neměl sponzora. Asi je tato doba trošku jiná. Na motorce (Honda VT 600 c Shadow + Pav 41) celé řecko,po ose tam i zpět. Broukem (1303 S) chorvatsko a itálii. Busem (T2 B co má dnes TOM B) znovu několikrát řecko,chorvatsko,itálii,maďarsko. A T3 syncro znovu řecko,německo,itálii,francii,španělsko,švýcarsko a slovensko i slovinsko. Vždy jsem si na všechno našetřil a nikde nežebral. Prostě mám pocit,že dnes omladina prostě nechce máknout a tak pouze vymýšlí,jak přijít ke všemu tak nějak zadarmo. Jinak všem těmto ,,cestovatelům´´ přeji mnoho šťastných KM bez nehod a šťastný návrat domů. A doufám,že se jim nic cestou nepokazí,neboť jsem si zcela jist,že své vozidlo znají do šroubku a v případě poruchy ví,kam šáhnout (někteří by mohli vyprávět z vlastní zkušenosti).
V případě,že má někdo zájem mít svoji reklamu na mém T4 kastenwagen,pošlu mu rád své číslo účtu. Asi tak 2-3x týdně podnikám expedici do stavebnin.
Asi tak 2-3x týdně podnikám expedici do stavebnin. :D Nechceš to dát na startovač? :D

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Broukem přes Kavkaz

Příspěvek od Herbie »

Lucas píše:Co ty skauti v poslední době vymejšlej...?
zřejmě plněj nějakýho novýho "Bobříka cestovatele"
... a vůbec !

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Broukem přes Kavkaz

Příspěvek od TomB »

doka 4wd píše:........Busem (T2 B co má dnes TOM B) znovu několikrát řecko,chorvatsko,itálii,maďarsko....
Teda ja jsem peknej posera :) ja s nim jezdim jen po Českých luzích a hájích... ale uzivam si to světově!!
:D
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

doka 4wd
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 302
Registrován: 21 říj 2012

Re: Broukem přes Kavkaz

Příspěvek od doka 4wd »

Tome,chyť se za nos a spytuj svědomí. Ku..a ten Busík co je nyní tvůj a byl před tím můj je starej světoběžník. Nenech ho zlenivět a přifrč alespoň k nám na moravu. Dáme kafe,koláče,aj sviňu zabijem,járek erteplí vykopem. Dcérky sa vyšňoří do svátečního kroja,ogaři ulejů trošku tej meruňkovej,pěkné pěsničky popějem při pohárku bílého a já ti garantuju,že zažiješ víc legrace než ti CESTOVATELÉ. Jak mě se po něm stejská (nechceš ho prodat???).

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Broukem přes Kavkaz

Příspěvek od TomB »

Nikdy!! :)) Za par tejdnu ze mne bude tatka takze pocitam ze pristim rokem zahajime rodinkovske cestovani ;) Urcite aj na tu moravu se dostanem... hergot jak ja se na to tesim, vejlety s prckem!... vetsi dobrodruzstvi nez celej Kavkaz :)
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Broukem přes Kavkaz

Příspěvek od lišák »

Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Broukem přes Kavkaz

Příspěvek od Sam »

Ha ha ha... kanistry aj na stupačkách. Obávám se, že je bude třeba sundávat na prvních hranicách. Mám v živém obraze jak jsme v dřevních dobách odlévali zbytek benálu na maďarské celnici do kanálu, neb přeci to těm ku****m celnickým nenecháme :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
jaroslavw
Příspěvky: 185
Registrován: 21 led 2014
Bydliště: Kolín

Re: Broukem přes Kavkaz

Příspěvek od jaroslavw »

Rádio Dvojka před chvíli report z odjezdu. Držím palce...

Uživatelský avatar
Lucas
Příspěvky: 74
Registrován: 02 čer 2008

Re: Broukem přes Kavkaz

Příspěvek od Lucas »

Tak to vypadá, že už dojeli zase zpět do vlasti......
http://ostrava.idnes.cz/dva-skauti-vyra ... zpravy_jog

Odpovědět