2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Uživatelský avatar
Ales-X
beznadějný žumpofil
Příspěvky: 996
Registrován: 18 čer 2008
Bydliště: Wild West
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od Ales-X »

Kůča píše:Připomínám kdo vlastní petrolejovou lampu zn.Petromax ať si ji vezme sebou. :wink:
Diky moc konecne chapu proc me to na benzin prska a na naftu nehori, nenapadlo me tam pouzit petrolej a tak tam pouzivam mix nafta s benzinem.

Lisaku, na Horni Misecky prodavali propustku za 50kc, ale je to tak 10 let co jsem tam jel vyzvednout par kamaradu se spolecenskou indispozici kterym ujel posledni bus z Vrbatky.

Skoda, ze me to letos nevyslo, kdybych nejel za hranice urcite bych se z povzdali zas prijel podivat.
Přílohy
image.jpg
image.jpg (104.88 KiB) Zobrazeno 7079 x

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od maxmax »

Mám tuhle ,,hurikánovou lampu,, (lidově indku) od HASAGU, jede v podstatě na všechno, jen aceton jsem nezkoušel :roll: Ale nejlíp jde kupodivu na lampový olej :D
Obrázek
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Lucas
Příspěvky: 74
Registrován: 02 čer 2008

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od Lucas »

Bohužel jsem nedorazil, zradily mě brzdy a nestihl je doskládat. Podle fotek nádherná akce, ostatně jako obyčejně...

Uživatelský avatar
venca101
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1561
Registrován: 19 čer 2009
Bydliště: Jižní Morava

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od venca101 »

Měli jste se tam zas očividně dobře... Já nedorazil, sypu si bordel na hlavu :oops: Halt jsem se na poslední chvíli rozhodl navštívit Garbojamu o týden pozdějc, protože jsem tam ještě nikdy nebyl a oba srazy bych nedal.
Byla aspoň nějaká večerní "folcikiáda" párty?? Nebo klasika, opíct buřty, ve 20:00 Kůča v pyžamu a ve 22:00 jen zvuk zaklapávajících se šoupaček a stanových zipů?? :D

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od lišák »

venca101 píše:Byla aspoň nějaká večerní "folcikiáda" párty?? Nebo klasika, opíct buřty, ve 20:00 Kůča v pyžamu a ve 22:00 jen zvuk zaklapávajících se šoupaček a stanových zipů?? :D
Raději se ani neptej, ještě by se mohlo provalit kdo vyhrál zlatou opici [-X :D .
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
venca101
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1561
Registrován: 19 čer 2009
Bydliště: Jižní Morava

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od venca101 »

lišák píše:...Raději se ani neptej, ještě by se mohlo provalit kdo vyhrál zlatou opici [-X :D .
Zlatá opice, to je dobrý, to by mohlo být inspirací pro novou kategorii Alu pohárků na srazech. No a jelikož jsi první, kdo se zmínil, předpokládám, že vítězem jsi byl ty :D

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od lišák »

venca101 píše:No a jelikož jsi první, kdo se zmínil, předpokládám, že vítězem jsi byl ty :D
To snad ani ne, ale mohu hrdě prohlásit, že jsem spor mezi broukaři a barkasisty o tom, zda se líp spí ve stanu nebo v autě, posunul do vyššího levelu. Dva měsíce předem jsem si zabukoval spaní v penzionu a nakonec jsem chrápal na zadní sedačce, protože už ve čtyři ráno byl penzion zamčen a já se do postele nedostal :roll: :D .
Každý celek se skládá z detailů.

Pavlínka
la femme fatale...
Příspěvky: 1763
Registrován: 01 bře 2004

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od Pavlínka »

venca101 píše:Měli jste se tam zas očividně dobře... Já nedorazil, sypu si bordel na hlavu :oops: Halt jsem se na poslední chvíli rozhodl navštívit Garbojamu o týden pozdějc, protože jsem tam ještě nikdy nebyl a oba srazy bych nedal.
Byla aspoň nějaká večerní "folcikiáda" párty?? Nebo klasika, opíct buřty, ve 20:00 Kůča v pyžamu a ve 22:00 jen zvuk zaklapávajících se šoupaček a stanových zipů?? :D
Sraz byla parádní jako obvykle, ale pozor! Kůča šel spát v sobotu asi až po půlnoci! To jsem musela [smilie=bubble.gif]

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od lišák »

Pavlínka píše:Sraz byla parádní jako obvykle, ale pozor! Kůča šel spát v sobotu asi až po půlnoci! To jsem musela [smilie=bubble.gif]
No jo, ale to bylo jenom proto, že dvě hodiny rozsvěcel lampu a pak ještě musel dát video jak svítí na fejs :lol: .
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od pulenejksicht »

bylo to hodně komorní .. nebylo s kým chlastat a šel jsem v půl pátý spát zcela střízlivý ..
Lišák vyhrál podle mě cenu za nejhorší možný nocleh ..na zadní sedačce brouka a to měl zaplacený pokoj =D>
Petišroub měl nějakou zvláštní verzi nealko Metaxy :wink:
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od Kůča »

Pozor rekord srazu,v Sobotu jsem šel spát v půl druhé,podotýkám né odpoledne :D
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
Petarda
Famózní svačinářka
Příspěvky: 1166
Registrován: 05 úno 2004
Bydliště: Roztoky

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od Petarda »

Kůča píše:Pozor rekord srazu,v Sobotu jsem šel spát v půl druhé,podotýkám né odpoledne :D
Myslím, že v pátek si také překvapil :D i když je pravda, že v sobotu jsme tě fakt nečekali :mrgreen:

Lišáku a to jsi každého tak na pokojíček lákal, aspoň, že do brouka ses dostal jinak by to bylo na lavičce pod slunečníkem :lol:

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od lišák »

Petarda píše:Lišáku a to jsi každého tak na pokojíček lákal, aspoň, že do brouka ses dostal jinak by to bylo na lavičce pod slunečníkem :lol:
Když to Petardo napíšeš takhle, tak neznalý situace si to může vykládat všelijak :D . Pětišrouba jsem nelákal, nýbrž pouze nabídl azyl, ale když jsem mu dal najevo, že z tisknutí nebude nic tak najednou ztratil zájem :lol: .
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
Petarda
Famózní svačinářka
Příspěvky: 1166
Registrován: 05 úno 2004
Bydliště: Roztoky

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od Petarda »

lišák píše:
Petarda píše:Lišáku a to jsi každého tak na pokojíček lákal, aspoň, že do brouka ses dostal jinak by to bylo na lavičce pod slunečníkem :lol:
Když to Petardo napíšeš takhle, tak neznalý situace si to může vykládat všelijak :D . Pětišrouba jsem nelákal, nýbrž pouze nabídl azyl, ale když jsem mu dal najevo, že z tisknutí nebude nic tak najednou ztratil zájem :lol: .

já ti nevim Lišáku, si to pamatuju trochu jinak :lol: tak ale bylo nás tam víc, tak třeba se někdo k rekonstrukci páteční noci přidá :lol:

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od pulenejksicht »

moc bych ožralý hlášky nerozmazával :wink:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
ovalisimus panornik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1841
Registrován: 12 led 2007
Bydliště: Nebušice

Re: 2014 - VW Folcikiada Pre 67 27.-29.6. Polevsko

Příspěvek od ovalisimus panornik »

Trochu opožděně po návratu z Polska děkuji všem, kteří přijeli :-)

Zamčeno