Červené cabrio z inzerátu

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Červené cabrio z inzerátu

Příspěvek od Herbie »

Když to tady v poslední době tak čtu, budu si muset vytvořit minibox na tryskání sodou
ten ještě nemám :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Kauly
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 415
Registrován: 29 kvě 2012
Bydliště: Praha 4

Re: Červené cabrio z inzerátu

Příspěvek od Kauly »

Dříve na bazoší jsem objevil na ráfky , co jsem potřeboval . Pán je v týdnu dovezl . Stav nebyl ideální a dneska po práci jsem se dostal k tomu si s nima trochu pohrát . Do pískovacího boxu doma se mi nevejdou , ale nechce se mi je svěřovat někomu , kdo nevím jak u pískování používá hlavu . Protože tenhle ráfek bez gumy snad někdo pískoval v minulosti kamením , jinak si nedokážu odůvodnit ty rejpance . Barva mu na několika místech stekla při lakování ... mno děs a hrůza , ale dá se to zpravit .

Obrázek

Obrázek

Obrázek

a po první serii kitování :

Obrázek

Druhý kolo bylo natřeno stříbřenkou na podivným černým základu , chvilka s drátěným kartáčem na vrtačce a bylo po barvě :

Obrázek

Obrázek

Ale ještě budou chtít pořádně doladit . Tyhle úzký klasiky použiju dopředu , ty lehce rozšířené nacpu dozadu .

Uživatelský avatar
Kauly
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 415
Registrován: 29 kvě 2012
Bydliště: Praha 4

Re: Červené cabrio z inzerátu

Příspěvek od Kauly »

v mezičase stále scháním drobnosti ke kompletaci :

dveřní výplně :

Obrázek

těsnění pod podkovy , šroub odklonu ventilačky ve dveřích , a těsnění ke kastli pod teplovody

Obrázek

a nějaká ta chemie : silic thermo na topníky a výfuk , terofoam je pěna na omezení hlučnosti a vibrací , používá např mercedes a bmw pod názvem terophon v originále a odrezovač brunox

Obrázek

Uživatelský avatar
Kauly
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 415
Registrován: 29 kvě 2012
Bydliště: Praha 4

Červené cabrio z inzerátu

Příspěvek od Kauly »

po dlouhé době jsem se dostal do dílny na něco jiného než uklízení a rovnání věcí , tak se rovnou stříkalo do kitu :

Obrázek

Odpovědět