Deset let na flat4.org

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od bubák »

Banán píše:
Pětišroub píše:
Pětišroub píše:pánové, je to typický. Svůj názor na věc jsem vyložil na začátku, a už tři stránky se tady zbytečně probírá vyloženě hovno.

A je zajímavé, že se té diskuse účastní převážně ti, kteří tady ohledně VW příliš nepřispívají, ač by mohli.

Bubáku to je asi na Nás.. zasloužíme na [smilie=spank2.gif]

b.
myslíš?
zlobivá bubák!

Aneb vše co jste chtěli vědět o hovně a báli jste se zeptat.
pan chytrej

Obrázek

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Pětišroub »

enfán teríbl v potu tváře :-)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Kosťa
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 472
Registrován: 08 črc 2012
Bydliště: S wallym Praha 9 "skorovenkov"

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Kosťa »

Deset let je dlouhá doba....já o foru vím přes tři roky. A musím říct, že se započatou sezonou 2010 jsem získala nejen naprosto nakažlivý směr, ale troufám si říct i přátele. Díky díky díky =D>
mom little devil.... :twisted: ....vybzuk a počmáraná holčička

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od SO 545 »

doba leti ku.va uz to tu pre man trva viac ako 8 rokov ... viac menej zapadam do polohy statistu.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
BUTCH bus
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1605
Registrován: 16 čer 2009
Bydliště: Nedaleko Samby

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od BUTCH bus »

No já jsem tu jakoby podruhé, poprvé pod loginem OndraS z 29 prosince 2003, ale nějak jsem zapomněl heslo :wink:
Takže napodruhé až od června 2009.
OndraS

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Pětišroub »

Ve vší tichosti jsme překročili hranici 2000 registrovaných uživatelů za uplynulých 11 let existence fóra. Někteří již mezi námi nejsou, někteří z hobby odešli, ale některých pacientů se to stále drží. A co je nejpozitivnější, o VWčka mají zájam stále noví a mladší lidé. Vzpomínám na krušné začátky fóra, kdy mu málokdo předpovídal potenciál a dlouhou dobu trvání. Takže děkuji!
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od lišák »

Pětišroub píše:.... někteří z hobby odešli, ale některých pacientů se to stále drží.
A některý budeš muset zastřelit..... :mrgreen: .
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
Jozef
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 906
Registrován: 22 lis 2004
Bydliště: Trnava

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Jozef »

Kolko zostalo "aktívne zavírených"?
VW 1302 cabrio 1972
VW T2 Westfalia 1976
Tatra 75, 1935
Tatra 12, 1928

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Pětišroub »

vyčíslit se to asi nedá. Zatím nejvíce exponovaný měsíc za celou dobu byl leden 2013, kdy bylo zaznamenáno 19.500 unikátních návštěvníků a přes server prolétlo 150GB dat v souvislosti s epidemií odcizených vzducháčů.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Sam »

Tak dnes máme 4444 den provozu tohoto fóra. Za tu dobu prošlo fórum velkou proměnou. Od prvotního nadšení, přes roky slávy, velkých myšlenek a rekordní návštěvnosti. Nyní již několik let skomírá aby jej v dohledné době zcela pohltila a usmrtila vlna moderního Facebooku.
Zlí jazykové však tvrdí, že i "zlý Facebook" není nejmladší a brzo se dostane do stejné fáze letargie a následného úpadku jako všechny podobné projekty. Třeba se pak vrátíme k četbě knih nebo alespoň servisních manuálů :lol:

[konec kulturní vložky, hybaj do garáže]
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od SO 545 »

a z mladickeho nadsenia a nerozumu je zrazu , kde sa vzala tu sa vzala STARA SKOLA :lol:
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od pulenejksicht »

stárnem taky ..nejen forum a fuckbook takže by měl s náma stárnout vozovej park a přístup k němu :wink:
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od lišák »

Sam píše:... Nyní již několik let skomírá aby jej v dohledné době zcela pohltila a usmrtila vlna moderního Facebooku.
Já bych to zas tak černě neviděl, nelze vždy vycházet jen ze suchých statistických dat. Myslím, že je pořád hodně lidí, kteří preferují přehlednost a kvalitu před kvantitou :D .
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Sam »

lišák píše:
Sam píše:... Nyní již několik let skomírá aby jej v dohledné době zcela pohltila a usmrtila vlna moderního Facebooku.
Já bych to zas tak černě neviděl, nelze vždy vycházet jen ze suchých statistických dat. Myslím, že je pořád hodně lidí, kteří preferují přehlednost a kvalitu před kvantitou :D .
No jistěéé.. Byli jsme před rakouskem, budeme i po něm :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
bord
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 293
Registrován: 14 čer 2007
Bydliště: Hlučín

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od bord »

Když přišlo rádio, předpovídal se konec novinám. (už nemusíme číst!)
Když přišla televize, předpovídal se konec rádiu. (co slyšíme, to i vidíme!)
Když přišlo video, předpovídal se konec televizi. (díváme se na co chceme a kdy chceme!)
Když přišel internet, předpovídal se konec novinám, rádiu, televizi i videu. (máme vše pohromadě a zadarmo!)
Teď je tu Facebook a předpovídá se konec diskusním fórům.

A hele...je tady pořád všechno. Ne proti sobě, ale vedle sebe. Každé má svou roli, svoje publikum, svoje klady i zápory.

Spousta z vás pamatuje dobu před internetem, před Flat4, dobu srazů a klubové činnosti, protože jinde informace nebyly. A jak jste si na ty internety zvykli :D

Facebook je geniální nápad a na spoustu věcí je to vynikající služba, ale není to konkurence Flat4.
Zanechme té nevraživosti...

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Sam »

Pozor, nejde o nevraživost, je to jen jiný sport. Facebook má mnoho užitečných a pohodlných věcí. Vkládání fotek a videí je sranda, málokomu, včetně mne, se chce obrázky po jednom zmenšovat, nahrávat do galerie, následně sosat url a psát podivné phpbb kódy. Je to zkrátka přežité. Navíc tam jsou všichni, tak proč psát něco na mrtvé nenavštěvované weby, že.

Facelook ale nabádá uživatele k povrchnosti a chrlení neustálých příspěvků o ničem, protože toto nevraživě rychlé tempo nedává krom supermana nikomu čas něco si vedle tvořit krom chrlení postů. Naopak sorta lidí, které měsíc něco dělá a pak vyprdne delší článek s třiceti fotkama je pro zbytek uživatelů nezajímavá. Neudrží pozornost dočíst do konce když se na ně valí tuna dalších. A čekat celý věk na další pokračování je také otravné.

Proto starý pes raději bude smrdět v garáži a řešit věci postaru. Když se na Facejoku rozmůže skupina která půjde na dřeň, nemá problém se na této módní vlně také svézt a účet na Fakebooku si založí.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Želvák Bob »

:-) ... tak už jsem tu taky 11 a půl roku ... děs jak to letí ...

Myslím, že forum může vedle fejsu klidně žít.
Právě pro tu zmíněnou přelétavost a fofr fejsu.
Když potřebuju zbuntovat skupinku, rychlý ohlas, domluvu - je fejs daleko rchlejší a sofistikovanější.
Když hledám informace, přehlednost a starší příspěvky - je rozhodně lepší fórum (tohle)
Proč závorka se slůvkem "tohle"? Protože třeba bus forum brněnskýho klubu funguje jako chat a dohledat na něm zpětně nejde nic.
Takže - zaplať pán Bůh za flat4.org!
Děkuji - Pětišroube - i Same!
Ačkoli už tu nejsem tak často jako dřív (fuckbook je mým druhým domovem), vracím se sem na čumendu i pro ty informace. A budu to dělat i dál.

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od udeeska »

Facebook byl sen Stalina :wink: ..vsichni reknou vsechno o kazdem :D..sem to tu uz nekde snad I napsal. :oops:
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od loufes »

udeeska píše:Facebook byl sen Stalina :wink: ..vsichni reknou vsechno o kazdem :D..sem to tu uz nekde snad I napsal. :oops:
A proto fuck off facebok.....
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

Uživatelský avatar
Laco
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 870
Registrován: 31 říj 2011
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Laco »

Jsem dobou strávenou na flat ještě stále školáček. Nebrečím, jednou dospěje vetšinou každý.

Musím se také připojit k poděkování jeho zakladatelům a udržovatelům, páč pro mě je přínosem. Nikdo nemůže zpochybnit informační hodnotu příspěvků, návodů rad vypovídajícíh o problematice old VW.

Ddobrovolně se přiznám, že Facebook, Twitter či jiný masmediální komunikační server nevyužívám....nepotřebuji. O virtuální kamarády nemám zájem. Informace typu, teď jsem si prdnul, v autobuse se mnou jede houmeles, venku prší, nechutná mi polívka ...aj. komentovat nepotřebuji.

S reálnými kamarády se raději stýkám. No a když se stekáme, máme si o čem povídat.

Alles gutte luftgekühlte Köpfe ! :D

Odpovědět