Deset let na flat4.org

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hydraulik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2176
Registrován: 30 kvě 2005
Bydliště: Třinec

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od hydraulik »

vako píše:Hallooooo..... Prebehla uz amnestia..? Soe-ho tu furt nevidim.. a slavime 10 rokov Flat4
Vako.. otázka jestli kolega Soe.. bude ještě vůbec chtít.. po těch "letech..." :lol:
Postoupil jsem do vyššího levelu....

Uživatelský avatar
REDH0T
hlavwa motorovwa
Příspěvky: 2792
Registrován: 03 lis 2005
Bydliště: brno t1

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od REDH0T »

hydraulik píše:Vako.. otázka jestli kolega Soe.. bude ještě vůbec chtít.. po těch "letech..." :lol:
...na to se kašle, my chceme SOEHO!!!
German Classic but Motorhead isn´t Hawkwind

Uživatelský avatar
vako
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 830
Registrován: 07 úno 2005
Bydliště: Kežmarok - Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od vako »

forum , ktore nie je slobodne - nema gule. Ked ma clovek 10 deti, neznamena to, ze vsetky budu rovnake a vsetky budu rovnako posluchat, niektore potrebuju aj nejake to riadne zaucho, ale to neznamena, ze ho vylucime z rodiny..
Blacksmith - Juniperus Hero
VWolkers

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od VW181 »

No je fakt, že Soe je vlastně takový Náčelník slezské větvwe.
Měl by tu být.... =D>
AMK Klub historických vozidel Opava www.khvopava.cz

Uživatelský avatar
liba
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 srp 2010
Bydliště: Black Village u Vodňan

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od liba »

Také gratuluji k té desítce, jsem tu krátce ale skoro denně a vždy se těším na nové příspěvky =D>

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od lišák »

vako píše:forum , ktore nie je slobodne - nema gule.
Já si jenom dovolím poznámku, že svoboda je fajn, ale každý a to zdůrazním KAŽDÝ by měl dodržovat určitá stanovená pravidla. Když se mě pravidla nelíbí mohu se svobodně rozhodnout se neúčastnit. Jako u všeho vocamcať pocamcaď. Svoboda jednotlivce končí tam, kde začíná svoboda ostatních. A je úplně jedno jestli má gule nebo pipinu :D .
A bude fajn, když začneš svobodně psát o kompresorových motorech, protože to mě zajímá víc než tato nikam nevedoucí diskuze.
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
REDH0T
hlavwa motorovwa
Příspěvky: 2792
Registrován: 03 lis 2005
Bydliště: brno t1

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od REDH0T »

Lišáku, jako technik a rukodělný člověk jsi v čr absolutní špička, ale tahle debata není o tom... sorry
German Classic but Motorhead isn´t Hawkwind

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19858
Registrován: 02 led 2003

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Pětišroub »

to je omyl REDH0TE, tahle debata je přesně o tom.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
REDH0T
hlavwa motorovwa
Příspěvky: 2792
Registrován: 03 lis 2005
Bydliště: brno t1

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od REDH0T »

...šroube neboj, budeme v klidu a míru a tebe taky hned nezavřou, když se to tady trošku rozjede... :twisted:

za soeho dávám záruku, že bude OK a případnej BAN beru s ním (což by byla moje smrt)
German Classic but Motorhead isn´t Hawkwind

Uživatelský avatar
vako
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 830
Registrován: 07 úno 2005
Bydliště: Kežmarok - Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od vako »

lišák píše: Já si jenom dovolím poznámku, že svoboda je fajn, ale každý a to zdůrazním KAŽDÝ by měl dodržovat určitá stanovená pravidla. Když se mě pravidla nelíbí mohu se svobodně rozhodnout se neúčastnit. Jako u všeho vocamcať pocamcaď. Svoboda jednotlivce končí tam, kde začíná svoboda ostatních. A je úplně jedno jestli má gule nebo pipinu :D .
A bude fajn, když začneš svobodně psát o kompresorových motorech, protože to mě zajímá víc než tato nikam nevedoucí diskuze.
slova, slovaa , slovaaaa.. tak este jeden Martel madam Slovaaaakovaaaa.. :mrgreen:

slobodne sa mozes vyjadrit, si za, alebo proti Soe-mu
Blacksmith - Juniperus Hero
VWolkers

Uživatelský avatar
Ales-X
beznadějný žumpofil
Příspěvky: 996
Registrován: 18 čer 2008
Bydliště: Wild West
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Ales-X »

Každý si jistě doplní že ta rozívená třída fakanů jsme my uživatelé a Hnízdo jsou admin a moderátoři ... ale aby to dávalo smysl nemohu najít druhé video, tak jen cituji "v době ohrožení si zvolili diktátora - pro nás skončil stav ohrožení"

Také bych dal Soemu šanci


a inzerci jsem také pro aby byla delší, kolikrát něco sháním a čem vím že v inzerci bylo, ale někdo snaživý to vymazal, a přitom inzerující to má stále na prodej, cca před rokem se mě to stalo třeba se samolepkama od Yahoďáka.

A k výročí, děkuji že jsem díky flatu, které mě byl inspirací, mohl začít cpát ušetřené peníze a mrhat čas který zbude do haldy koroze. Mohl jsem také skončit hůř.

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od lišák »

vako píše:slova, slovaa , slovaaaa.. tak este jeden Martel madam Slovaaaakovaaaa.. :mrgreen:

slobodne sa mozes vyjadrit, si za, alebo proti Soe-mu
No především se domnívám, že ať se nám to líbí nebo ne, je výsostné právo admina si o těchto věcech rozhodovat. Je to on kdo tenhle mejdan platí. A jestli se ptáš na můj názor tak svobodně jsem proti a kdyby bylo na mě, tak tady není víc lidí. Mnohé plky totiž patří možná na ksichtoknihu a ne do technického fora. Ale ani tam není taková svoboda jak Ty si představuješ.
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od sSATYRr »

vako píše:
lišák píše: Já si jenom dovolím poznámku, že svoboda je fajn, ale každý a to zdůrazním KAŽDÝ by měl dodržovat určitá stanovená pravidla. Když se mě pravidla nelíbí mohu se svobodně rozhodnout se neúčastnit. Jako u všeho vocamcať pocamcaď. Svoboda jednotlivce končí tam, kde začíná svoboda ostatních. A je úplně jedno jestli má gule nebo pipinu :D .
A bude fajn, když začneš svobodně psát o kompresorových motorech, protože to mě zajímá víc než tato nikam nevedoucí diskuze.
slova, slovaa , slovaaaa.. tak este jeden Martel madam Slovaaaakovaaaa.. :mrgreen:

slobodne sa mozes vyjadrit, si za, alebo proti Soe-mu
Koho volíš? Losnu nebo Mažňáka?
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od maxmax »

Třeba Bahňáka :mrgreen:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od bubák »

lišák píše:Mnohé plky totiž patří možná na ksichtoknihu a ne do technického fora.
Patří k tomu i olizování prdele?
Nezlob se na mě (i když ty klidně můžeš), ale pokud by se osazenstvo řídilo tím co říkáš, připravil by ses o spoustu poklon ve 'svých' tématech. To by tě mrzelo a brzy by ses na představování toho co umíš, vysral ..no a to by mrzelo jiné.
Za další: technické plky, které zmiňuješ, do technického oddělení, ostatní plky do ostatních .. takže nevím, proč tě to neustále tak irituje

Flat byl dlouho vnímán jako místo, kde se lidi potkávali napříč republikou a ne jen jako prostředek pro výměnu znalostí a dat. Jeho forma se mi líbí ať už to poslední dobu směřuje kamkoliv, pozitivní je snaha udržovatelů s tím občas něco udělat. Jestli se jim to daří nevím, pravděpodobně však ví, co z něj chtějí mít.
pan chytrej

Obrázek

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od lišák »

bubák píše:
lišák píše:Mnohé plky totiž patří možná na ksichtoknihu a ne do technického fora.
Patří k tomu i olizování prdele?
Nezlob se na mě (i když ty klidně můžeš), ale pokud by se osazenstvo řídilo tím co říkáš, připravil by ses o spoustu poklon ve 'svých' tématech. To by tě mrzelo a brzy by ses na představování toho co umíš, vysral ..no a to by mrzelo jiné.
Za další: technické plky, které zmiňuješ, do technického oddělení, ostatní plky do ostatních .. takže nevím, proč tě to neustále tak irituje

Flat byl dlouho vnímán jako místo, kde se lidi potkávali napříč republikou a ne jen jako prostředek pro výměnu znalostí a dat. Jeho forma se mi líbí ať už to poslední dobu směřuje kamkoliv, pozitivní je snaha udržovatelů s tím občas něco udělat. Jestli se jim to daří nevím, pravděpodobně však ví, co z něj chtějí mít.
Víš Bubáku, přemýšlel jsem zda má vůbec cenu ještě nějak na tohle reagovat, protože se říká "nekrmte trolly". Ale nakonec mě to nedalo i když tohle je přesně takové plkání, které na tohle forum nepatří. Jestli se domníváš, že svoje témata píšu proto aby mě někdo "olizoval prdel" hluboce se mýlíš. Ne že by vadilo, když někdo napíše, že se mu tu či ono líbí / každý z nás je alespoň trochu ješitný/, ale to je to poslední proč to dělám. A jestli mě to omrzí tak to bude pravděpodobněji kvůli takovým kecům jako má Vako a nebo třeba Ty.
vako píše:Mne tu chyba viac rozvinuta technicka sekcia, skusil som to so SUPERCHARGED Bugs a pobili sme sa na nazvoch, co je skoda, pretoze som sa vtedy chcel podelit o tieto skusenosti, ktore som roky pracne ziskaval z hlavne USA, AUS a Japan sceny. O Turbe je toho vela, o Supercharged bugs zas neskutocne malo. a aj silene hadky na tomto fore bola prdel.. ale taky je vyvoj, raz sme hore , potom zas dole.. ale furt je dobre, ze forum ma za sebou prvu a dufam nie poslednu dekadu.. :mrgreen:
Proto jsem mu také odepsal ať si nestěžuje a raději něco technického přidá sám. Tak jsem se pokusil Ti to vysvětlit a zároveň se přimlouvám, aby to tady moderátor probral a odložil do morálního bahna. Teď mě omluvte, půjdu raději čistit kryt kotoučové brzdy.
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19858
Registrován: 02 led 2003

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Pětišroub »

pánové, je to typický. Svůj názor na věc jsem vyložil na začátku, a už dvě stránky se tady zbytečně probírá vyloženě hovno.

A je zajímavé, že se té diskuse účastní převážně ti, kteří tady ohledně VW příliš nepřispívají, ač by mohli. Chápu že si leckdo přeje návrat soeho v očekávání náramné švandy, ale Flat4 není sociální experiment, je to fórum automobilové a já si tady nebudu pohrávat s přízní těch, kteří o VWčkách pravidelně, nebo alespoň občas něco napíšou výměnou za příspěvky o cikánech, politice, klátění a dalších kratochvílích.

Pokud toužíte po informacích tohoto typu, kontaktujte https://www.facebook.com/honimir.urputny" onclick="window.open(this.href);return false; a vstřebávejte je prostřednictvím sociální sítě.
Asi je jasné, že se nenechám tak snadno přesvědčit abych si sám a dobrovolně vrazil osinu do zadku. To je k tomu z mé strany vše.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od Šíša »

Forum je stejne stare jako ja .... :?: ... neb v 8/2002 mi vymenili pumpu, neb ta stara mela vytahane membrany, netesnily prepousteci ventilky a jeji vykon (cca 9 - 10proc) by nenakrmil ani karbec na babetu :lol:
No foru od 2006, s jednim stribrnym skopkem co jede a jede a najel toho hafo a jeste najede. Urcite i diky flat4.org.
Takze at to jede dal a stale dobre. Jeste zasatavam jeden postoj: "koho chleba jis toho pisen zpivej" takze at si to zli admin vede jak uzna za vhodne :D

Uživatelský avatar
vako
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 830
Registrován: 07 úno 2005
Bydliště: Kežmarok - Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od vako »

Pětišroub píše:pánové, je to typický. Svůj názor na věc jsem vyložil na začátku, a už dvě stránky se tady zbytečně probírá vyloženě hovno.
Honzo, za to si ta vazim, ze si na druhej strane a nebojis sa prejavit svoj nazor.. nahodou, je to paradne plkanie, sam vidis, ze potreba sa zase zhutnit a dat do kopy je daleko vacsia, ako kedysi.. vacsina vyjadrila svoj nazor - momentalne za SOE-ho, dvaja ste zjavne proti/ dalsi sa neprejavili/ .. ale to je spravne, nemalo by cenu tu chodit, keby sa mali dvihat len starnicke knizky a jednostranne hlasovat.. Lisak nech si nestazuje, ma kopec navstevnikov a Soe, ako ho poznam, by ho v odbornosti len podporil,, ale je nenormalne, aby sa flat forum zmenilo na forum stranickych legitimacii a poklonkovania.. vsak je tu kopec mladych , ktori sa nevedia rozhybat.. vrela tu krv a ja som casto picoval, co za keketiny sa tu preberaju, ale vtedy sa to, ako som napisal uz skor, vyrovnavalo technickym zaujmom..
Blacksmith - Juniperus Hero
VWolkers

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Deset let na flat4.org

Příspěvek od yahoďák »

Vako, já bych si přál, aby ses povznesl nad žabomyší spory jako je tohle a nebo zmíněná debata o názvosloví a napsal něco o supercharged..tady mrháš svůj čas a talent.
Obrázek

Odpovědět