Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od TomB »

Dikec,ještě jsem je nesehnal(zrcátka) a jestli je neseženu do příštího měsíce někde bokem tak je koupim u Jaška mexico šmuk kus á 500,- ať mám nějakou tu radost pod stromeček :)

Jo orienťáky......to jsem ještě nevěděl že se dopředu vejdou tři lidi...(teda obvzlášť hubený) a jakým druhem zeleniny se častuje vůz VB vyhrávající internacionálu... :D
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

hlavně nekupuj ty šunty...za jízdy ani nedržej polohu a nad 60km/hod se sklápěj...o zpracování ani nemluvím :-)
jako je to dobrý na nervy...kurz asertivity jak vyšitej... :roll:
ale volfsburgwest má luxusní...tuším jedno 700,- plus doprava a jsou super...
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od Šíša »

Ty za 700,- mam taky... jsou dobre... jen je nezapomen utahnout dostatecne :lol: Aneb za noci na D1 drzet zrcatko abych ho neztratil nez dojedu na nejblizsi parkoviste je zazitek... k nezaplaceni :D Ale na druhou stranu, D1 proveri nejeden vuz.

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od TomB »

Sakra zrcátka docela rád používám :) Díky za info pánové....podívám se po nich Jaško má další až za 1000,- a to je na mne moc velký háj.....nebudete tomu věřit...ale stavím.... :D
Nebyl by nějaký odkaz než se dám do pátrání? Děkuji...
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od Šíša »

Admin (5š) :D

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od udeeska »

Tak konecne zase jednou neco k vweci,sloucil jsem prispevky z inzerce,jestli neco nepasuje
dej mi SZ.Mam original zrcatka bez zrcadel,ale mam i narezana skla,tak v pripade ze nesezenes
mas je u me za hubicku/postovne.Pridane prispevky jdou datumove,mozna 5s muze usporadat lepe.
Uzivej si tak jak cinim ja :wink:
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od TomB »

udeeska píše:Tak konecne zase jednou neco k vweci,sloucil jsem prispevky z inzerce,jestli neco nepasuje
dej mi SZ....
Bezva díky!všechno v naprostém pořádku...
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od TomB »

Nějak jsem zapoměl že tu mám vlastní složku :D
Tak odzimování proběhlo na první škobrtnutí startérem...a hned se vyrazilo na Broukání Prahou..
Obrázek
Obrázek
Při prudkém brždění na oranžčervenou se mi kousla pravá přední brzda.....pár dobře mířených ran kladivem ji odblokovalo ale stále přibržďovala...
Doma bylo rozebrán a řádně vyčištěn třmen....A už to brzdí a i nebrzdí jak za mlada....
Konečně byla pořízeny adekvátní zrcátka a po tuhém boji s flexou a svárkou umístěna na dveře....škoda jen že závit na pravých dveřích byl hluboko zavařen....ale poradil jsem si :)
Pruhatýmu to o dost sluší...ale je v nich vidět uplný kulový.....zlatý avie ušatý co tam byly......bohužel s nima bych ale neprojel průjezdem k baráku.
Jinak od Broukání bus stojí..... čeká na výměnu oleje a na výměnu popraskaných prachovek co jsou v třmenech předních brzd...
Tak jsem si musel aspoň na víkend udělat výletovou radost jednim teď už vlastně hodně vzdáleným příbuzným :) Mno, má to sakra něco do sebe.....sic bych neměnil ale jen s velkým sebezapřením....hlavně se v tom totiž nedá pořádně spát... :D
Obrázek
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od lišák »

TomB píše:Pruhatýmu to o dost sluší...ale je v nich vidět uplný kulový.....zlatý avie ušatý co tam byly......
Pro krásu se musí trpět :D .
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od martin_100 »

Tome já bych ty starý odkkoupil což? :wink:

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od TomB »

martin_100 píše:Tome já bych ty starý odkkoupil což? :wink:
Klidně daruji za jedno lahvové :D
Ale problém je že mám jen na levé dveře.....to pravé podlehlo zkáze...aneb zrcátko je ale držák nepřežil demontáž...
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od TomB »

Jedno před a následné po :)
Obrázek
Obrázek
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
kojak
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 268
Registrován: 31 říj 2008
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od kojak »

hoj . poklice pravděpodobně rozleštěná?? čím čará čím leštíš?? =D>
plnim si své sny-dělejte to taky

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od TomB »

Žádné leštění....tento sajrajt uzmut z kuchyně a za pomocí houbičky na nádobí to šlo jedna báseň :)......Pak jen nastříkáno olejem ať to zas nevyleze moc rychle...
Obrázek
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Noki
Příspěvky: 169
Registrován: 04 bře 2007
Bydliště: Brno

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od Noki »

..tento sajrajt uzmut z kuchyně a za pomocí houbičky na nádobí to šlo jedna báseň :)......Pak jen nastříkáno olejem ať to zas nevyleze moc rychle...
Obrázek

tak jak to dopadlo po pár letech ?? :)

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od TomB »

Ahoj, tak zcela necekane rez opet vyjela na povrch.. holt cinske puklice :) Ale jdou zas v klidu rozlestit, jenom ne uz do dokonalosti...
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od TomB »

Jinak letos jsem toho moc nenalital..
Zas jsem se stihl oženit a narodil se nam potomek :))
Jedna vejletova u nejlepšího pivovaru na světě :)
Obrázek
Busík jezdi, brzdi, sviti, troubi.. pres zimu je primarni ukol predelat vyklajici se lavici na neco poradne pevneho abych se tam nebal pridelat autosedačku pro prcka :)
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
bord
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 293
Registrován: 14 čer 2007
Bydliště: Hlučín

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od bord »

Tome, z čeho jsi vyráběl ty skříňky a jak se to chová po letech (váha, vrzání, vlhkost apod.)? Já jsem těsně před prvním říznutím, tak sháním moudra :-)

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od TomB »

bord píše:Tome, z čeho jsi vyráběl ty skříňky a jak se to chová po letech (váha, vrzání, vlhkost apod.)? Já jsem těsně před prvním říznutím, tak sháním moudra :-)
Ahoj, tak skříňky je klasické nábytkářské lamino. Koupil jsem celé desky v Dřevobisu. Skříňky si rozmaloval a kamarád truhlář mi je nařezal na požadované kousky.. Bál jsem se že vlastní pilou bych si zbytečně zničil kraje.. (a taky že jo, ta truhlářská jsou uplně jiné fofry) Pak sem to jen zbouchal dohromady a ohranil.. Na otvírání dvířek sem použil něco jako http://www.kovaninabytkove.cz/cs/eshop/ ... -6-kg.html" onclick="window.open(this.href);return false; protože jsem nechtěl žádné úchyty nebo kliky, aby nic netrčelo do prostoru. Takhle zmáčnu dvířka ke skříňce a oni odskočej, vezmu za hranu dvířek a otvírám. Poličky ve skříňkách mají vyvýšenej rantl, takže věci ve skříňkách nemají možnost se opřít o dvířka ani při jízdě.. Tudíž se vůbec samovolně neotvírají..
Váha je uplně zanedbatelná, do teď mě mrzí že při vkládání nábytku do auta sem si každej korpus zvážil, ale ten papírek jsem někam pečlivě založil... asi abych ho náhodou neztratil. Jenom nevím kam..
Na výkonu auta to vůbec není znát..
Aneb jediné srovnání co mám, že když byl vytaženej nábytek, zúčastnil jsem se jarních sprintů na Vítkově a s uplně prázdnym busem jsem urval druhé místo za Prakem a jeho valníkem.. Na dalším ročníku, již s nábytkem plným nádobí, ale bez Praka :D .Jsme s pruhatym vyhráli první místo. :)
Teď po 3 letech je stav nábytku pořád téměř jako nový.. Vlhkost nikde,vrzání jakbysmet... na jedné skřínce se mi odlupuje asi špatně přitavená hrana. Koberec ač vyčištěn tak je lehce oPRASEnej. A horní deska která je ze spárovky si jen na jaře vyžádala nové napuštění olejem..
Víc mne nenapadá, klidně se zeptej nebo kdyby jsi chtěl něco vyfotit. Stačí napsat ;)
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
bord
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 293
Registrován: 14 čer 2007
Bydliště: Hlučín

Re: Tomův "Pruhatej" Bus T2b

Příspěvek od bord »

Díky moc za informace, já jsem právě dlouho rozmýšlel, z čeho to vyrobit, protože dělám obdobu Berlinu, tj. vše na levé straně a chtěl jsem něco lehkého, ať auto neklečí na jednu stranu :D Do lamina mě umlouval truhlář, že je nejlevnější a odolné, já byl proti kvůli hmotnosti, odpařování formaldehydu a strachu, že to vlhkem bude časem bobtnat, když se někde naruší hrana. Překližka se mi zkroutila po roce, ale je fakt, že nebyla nijak upravená, bylo to jen provizorní řešení.
Takže nakonec to děláme z laťovky, na kterou se z obou stran nalistuje laminát od Eggeru, tak uvidíme. Magnetové západky vypadají super, a to i cenově. Když vidím, kolik stojí ty karavanové push-locky...tam je to kolem 280,- za jeden zámek.

Odpovědět