SchnapsWagen Rudi

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Odpovědět
Uživatelský avatar
knopiš2
Příspěvky: 92
Registrován: 12 lis 2007
Bydliště: Vysočina...hrad Pernštejn na dohled
Kontaktovat uživatele:

SchnapsWagen Rudi

Příspěvek od knopiš2 »

Ahoj, vzducháčů není nikdy dost, takže 17. dubna jsme přikůpili busa. Bus se objevil v tu dobu i tady v obecné diskuzi-inzerci. Dle majitele, čerstvě přetaženej přes čáru z Rajchu, kde ho vytáhli ze stodoly. Stav byl podle fotek klasika a cenovka 50. Auto že je kompletní a s papírama, sadou disků, ale nemá klíčky a motor se točí.
venca101 píše:Jeden bus T2b, tuším od Jihlavy za rozumno...

http://www.vw-bus.cz/index.php?pg=inzerce1" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Takže jsme sehnali odtahovku a po telefonátu, kdy proběhly klasické fráze o dalších zájemcích atd., jsme vyrazili do Jemnice, kde bus stojí.
Přijeli tam, pán nás navedl k domu a tam začaly problémy.

Po dnešním opakovaném telefonátu s majitelem, sem napíšu jak to probíhalo, jako referenci a upozornění na některé "podnikavce" . A je mi jedno jestli je to něčí kámoš ze srazu, nebo cokoliv jinýho. Berte to jako moji špatnou zkušenost.

Vystoupili jsme a uvítal nás Roman "Kačawella" Prkna výrazem, že ho obtěžujeme a utrousil na pozdrav: Co to je za exkurzi ? -ano nepřijel jsem sám, moje chyba #-o
Za domem byl bus, proti stavu apod. nemůžu nic namítat a nenamítám, odpovídal fotkám. Byla na tom práce a s tím se počítalo. Jen motorem se nedá zamotat, protože nikde v domě není baterka, prostě to nejde.
Začli jsme buse prohlížet, tak asi jako každej druhej, co kupuje auto, navíc starý. To bylo po chvíli taky špatně, protože prodávající na nás nemá čas. Klasika..
"Jo a ty kola k tomu navíc, tak ty jsou pryč, byly stejně sjetý.. "
Prohlížíme dál, chcem vidět ty papíry, protože auto vypadá ok, takže bysme ho vzali jak mrknem na papíry a jeli.
Papíry prodávající nemá, má je totiž "rakušák" a jestli je to tak nutný, mít to s papírama ?! Pro nás to nutný je (a bude).
Tak jsme chtěli slevu, to se setkalo s reakcí, že cena není 50tis, ale už 55tis protože pro to údajně letí Samba a ten nás přeplatí.
Další čas jsme se dohadovali o ceně, ale bylo to jak mluvit se zaseknutym gramofonem, kterýmu je zima, má hlad, nemá na nás čas a vůbec jsme docela na obtíž.

Nakonec gramofon ustoupil na čestnou chlapskou dohodu, že vysolíme 55tis. odvezem si to a pokud do 1 týdne nesežene od "rakušáka" ty doklady, tak mě pošle 5tis zpátky na účet. Roman zněl nakonec fér a tak jsme si podali ruce a začli nakládat busa. ...Jak důvěřivé :mrgreen:

Odvezli jsme busa do dílny. Po týdnu proběhl první telefonát od koupě- "rakušák" má papíry ve Vídni a zapoměl je vzít sem na chalupu, máme prodávajícímu dát pár dní a papíry budou.
Za nějakou dobu, další telefonát - no "rakušák" je ještě nenašel, ale někde je má..asi budou od jinýho auta, dejte mi pár dní... Z toho vyplynulo, že předtím ty papíry taky ještě nikdo nehledal..když si je "JEN" zapomněl vzít s sebou na chalupu :idea: Zajímavé.

A tak to jde od 17. dubna 2012 až do dnes 7. srpna 2012, za stálého slibování, vypnutých telefonů, neodpovídání na smsky, odpovídání za několik dní, až k dnešnímu překvapení: "no, jo no.. ehm..jo tohle, tak to, já jsem se k němu ještě nedostal, co mám dělat? dej mi pár dní" :evil:
A to už mě s odpuštěním kur*vsky s*re ! A nutí mě to se s vámi o svoje obchodní poznatky podělit.

Takže toto je Roman Kačawella Prkna i se svojí T2a (taktéž z rakous, ale předpokládám, že měl míň potíží s papírama, než já)
Obrázek

Je to velmi nesolidní prodejce, lidově řečeno "vychcanej jak mraky" A dávejte si na něj pozor. Osobně mu už nevěřím ani nos mezi jeho upřimnejma očima !
Zasloužil by nakopat prdel.

Když si to schrneme:
auto-odpovídající
bez druhé sady kol
bez techničáku
o 5 000,- Kč dráž
To je slušný skóre ne?

PS: jsem si plnně vědom, že mu dělám veřejně ostudu a je mi to uplně šumák, protože tohle se stalo a je to jako mnoho podobných příběhů o koupi auta, jen s jiným koncem. :twisted:
...plná čára není zeď...

NIKDY NEODKLÁDEJ RADOST

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: SchnapsWagen Rudi

Příspěvek od pulenejksicht »

gratulace .. nic si z nákupní anabáze nedělej .. vychcanů je víc než aut k mání .. ale nakonec tobě auto udělá víc radosti než překupovi jeho easy money ..
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Re: SchnapsWagen Rudi

Příspěvek od bubák »

http://www.facebook.com/KACAWELLA.T5" onclick="window.open(this.href);return false;
pan chytrej

Obrázek

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: SchnapsWagen Rudi

Příspěvek od Kůča »

No podle toho co píšeš je to pěknej vychcánek,a s tím jeho arogantnim vystupovánim by jsem ho já osobně poslal do prdele.
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
hugo
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 795
Registrován: 30 zář 2006
Bydliště: Babiččino údolí
Kontaktovat uživatele:

Re: SchnapsWagen Rudi

Příspěvek od hugo »

...měl sis kopit čerta...td nemaluj čerta na zeď!

lope
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1278
Registrován: 08 zář 2009

Re: SchnapsWagen Rudi

Příspěvek od lope »

knopiš2 píše:Roman Kačawella Prkna
Tak tomu bych nevěřil ani jméno...

Uživatelský avatar
knopiš2
Příspěvky: 92
Registrován: 12 lis 2007
Bydliště: Vysočina...hrad Pernštejn na dohled
Kontaktovat uživatele:

Re: SchnapsWagen Rudi

Příspěvek od knopiš2 »

Obrázek
...plná čára není zeď...

NIKDY NEODKLÁDEJ RADOST

Uživatelský avatar
thomek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 478
Registrován: 23 úno 2009
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

Re: SchnapsWagen Rudi

Příspěvek od thomek »

Ale je to krasavec, za chvilku už bude dělat pekelnou radost :yawinkle:
My bus doesn't leaks an oil it just marks its territory ...

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: SchnapsWagen Rudi

Příspěvek od TomB »

Gartuluji ke koupi busa!! =D> ....... Prodávajcího bych aspoň z principu dále prudil kvůli papírům i když chápu že člověk potom nemá na to tolik energie.... aspoň na fóru transporterclubu, kde je pod Kacawella T5 nebo ať navalí těch 5tisíc (napsaly jste si tyhlec podmínky do smlouvy o koupy?)...

Co motor? Natočily jste? :)
a fotky interieru...... :D
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Vladik23
Příspěvky: 195
Registrován: 14 říj 2010
Bydliště: Borek
Kontaktovat uživatele:

Re: SchnapsWagen Rudi

Příspěvek od Vladik23 »

Gratulace je sice hezka, ale mel by navalit 5000,- tyden uz evidentne uplynul....

Uživatelský avatar
simiczek
Příspěvky: 11
Registrován: 12 pro 2008
Bydliště: Tábor

Re: SchnapsWagen Rudi

Příspěvek od simiczek »

Podobnou story jsem zažil s VW GOLF I CABRIO rv.1980,papíry jsem doladil po 2 letech od koupě. :shock:
Po x telefonech,slibeh,výhrůžkách,slibech jsem zjistil že majitelem není matka prodávajícího ale matka kamaráda dotyčného chytráka(lhal)
Přes obecní úřad po dvou letech jsem zjistil kdo dotyčná je.Paní jsem kontaktoval a že vše vyřešíme.
O týden později jsme se domluvili že dojedeme vůz přepsat.
Naložil jsem paní do auta,ve vesničce kousek od Znojma,auto se přepsalo bez problém na mě.Pani doplatila povinné ručení v částce kolem 9tisíc =D> jelikož si myslela že její synáček a jeho kamarád(prodejce)vše udělali již před cca 2 roky.
Výsledek-já najezdil zbytečně x km,čas,den s pani na dopravce,ona o 9tisíc chudší a vytočená na dva dementy co nedokážou banální záležitost na dopravce zvládnout za 24 měsíců!!! :cry:

Uživatelský avatar
knopiš2
Příspěvky: 92
Registrován: 12 lis 2007
Bydliště: Vysočina...hrad Pernštejn na dohled
Kontaktovat uživatele:

Re: SchnapsWagen Rudi

Příspěvek od knopiš2 »

dnes přidáno na transporterclub do černé listiny, tak uvidíme, co se bude a nebude dít..
...plná čára není zeď...

NIKDY NEODKLÁDEJ RADOST

Uživatelský avatar
knopiš2
Příspěvky: 92
Registrován: 12 lis 2007
Bydliště: Vysočina...hrad Pernštejn na dohled
Kontaktovat uživatele:

Re: SchnapsWagen Rudi

Příspěvek od knopiš2 »

KAČAWELLA reakce:
:D sranda totok :D
takže hlavní věc co ten sprostý pán řeší a to papíry ty ještě on opravdu nemá neb je stále nemám já...a už je ani mít nebude neb až je dostanu do ruky tak je prodám.jemu je určo nedám za to jak mi chce :lol: :lol: :lol: :lol: "nakopat prdel" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .I když auto bylo nakonec na prodej za 55tis bez papírů..nabízel mi to okamžitě po telefonu Samba..a a ni nechtěl další fotky :snoty:
tento silák co tu píše to věděl a ví moc dobře..proč jsem prodal auto nakonec jemu je důvod ten že Samba byl v sauně a přestal brát telefon..po té ještě v noci volal a mooc se zlobil jak to vše dopadlo..prostě kluci dojeli rovnou z odtahovkou a ještě jedním autem a začali na mě zkoušet ty trapné hry se smlouváním..máváním penězma před očima atd..já dojel po 11hodinách z práce hladový a neměl jsem na ně moc náladu.chtěl jsem ať odejdou že auto je prodané za 55tis bez TP!! tak že jejich 50t nepotřebuji třebaže jsou u mých očí :lol: nakonec jsem svolil neb mi začala bejt zima :cry:
ještě co stojí za zmínku je to že nejsem žádnej prodejce ani obchodník tudíž mi nemůže ani podělat kšefty :goodman:...i když je pravda že se mi naskýtá T2bDoka :shock:
pokud ji dostanu bude tady v bazaru...věřím že si to za zaplacené příspěvky na celý rok zasloužím..když jsem za to nedostal ani novou kartu ani samolepečku na ni :cry:
je to jeden z důvodů proč jsem nebyl tak dlouho přihlášenej...druhej důvod je že dělám jak magor abych předělal barák..a ještě po večerech si nechávám mávat usmolenejma pár tisícovkama před očima :snoty: #-o :snoty:
zdravým vwšechny bejvalé kamarády a jdu trénovat kopání do prdele \:D/
...plná čára není zeď...

NIKDY NEODKLÁDEJ RADOST

Uživatelský avatar
Gynekolog
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 250
Registrován: 14 dub 2012
Bydliště: Lužnice
Kontaktovat uživatele:

Re: SchnapsWagen Rudi

Příspěvek od Gynekolog »

Kecy v kleci jestli papíry byly součástí dohody.

Odpovědět