Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od Kůča »

Šíša píše:Kuco, doufam ze ti jeden stan zbude neb bych mel zajem... docela :D
Pokud se rozhodnu jeden opustit bude tvůj. :wink:
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od Herbie »

myslim ze takovej stan taky nekde mam
az budu fit, pohledám
... a vůbec !

markusskoo
Příspěvky: 13
Registrován: 08 bře 2012

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od markusskoo »

ja jsem si dnes poridil takovej stan laguna a je to pecka k busiku jak vysite dokonca konstrukce na markizu i plachta je mozne montovat i samostatne bez stanu cize max spokojen :DDDDDD

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od TomB »

markusskoo píše:ja jsem si dnes .......
Pics or it didn't happen!! :)
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
Radek
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 770
Registrován: 10 bře 2004
Bydliště: mezi Libercem a Děčínem

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od Radek »

Mr. Google...
laguna.jpg
laguna.jpg (4.57 KiB) Zobrazeno 9025 x

markusskoo
Příspěvky: 13
Registrován: 08 bře 2012

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od markusskoo »

to je presne on :) jeste sem ho nepostavil ,stale u nas prsi ked mam volno :(

kratatom
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 288
Registrován: 20 lis 2005

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od kratatom »

Ahoj, mam tip pro ty, kteri si nemohou nebo neumi sami vyrobit slunecni strechu k busu. Dnes mi prisla hotova slunecni plachta pod nazvem FLORIDA (veveveprokaravancezet) = SUN SAIL FLORIDA (vevevefrankanadee) a baleni obsahuje vsechny tycky (bud dve v delce 260 cm nebo tri v delce 300 cm na sirku 240 cm), i tu montazni tycku na okapnicku se svorkami a samotna plachta je nepromokava v barevnem provedeni "grey/blue navy" a zakoncena je soucasne take kedrem do kedrove listy. Provedeni je podle meho nazoru kvalitni a za pomerne priznivou cenu, navic s moznosti dvoji montaze na bus (okapnicka nebo kedrova lista, ale pozor ta neni v baleni!) a dale s moznosti dokoupeni bocni steny k plachte. Zdravi Tom K.

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

kratatom píše:Ahoj, mam tip pro ty, kteri si nemohou nebo neumi sami vyrobit slunecni strechu k busu. Dnes mi prisla hotova slunecni plachta pod nazvem FLORIDA (veveveprokaravancezet) = SUN SAIL FLORIDA (vevevefrankanadee) a baleni obsahuje vsechny tycky (bud dve v delce 260 cm nebo tri v delce 300 cm na sirku 240 cm), i tu montazni tycku na okapnicku se svorkami a samotna plachta je nepromokava v barevnem provedeni "grey/blue navy" a zakoncena je soucasne take kedrem do kedrove listy. Provedeni je podle meho nazoru kvalitni a za pomerne priznivou cenu, navic s moznosti dvoji montaze na bus (okapnicka nebo kedrova lista, ale pozor ta neni v baleni!) a dale s moznosti dokoupeni bocni steny k plachte. Zdravi Tom K.


nadhoď odkaz :-)
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
BUTCH bus
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1605
Registrován: 16 čer 2009
Bydliště: Nedaleko Samby

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od BUTCH bus »

Asi toto, není-liž pravda
http://www.prokaravan.cz/3624-karta-_Sl ... _2012.html" onclick="window.open(this.href);return false;
OndraS

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od TomB »

Mr.Vaahaa píše:
kratatom píše:Ahoj, ...


nadhoď odkaz :-)
Po dekódování slovní šifry jsem nalezl toto http://www.prokaravan.cz/3624-karta-_Sl ... _2012.html" onclick="window.open(this.href);return false; :D
A teď koukám že jsem pomalejší.... :)
Naposledy upravil(a) TomB dne 22 čer 2012, celkem upraveno 1 x.
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
BUTCH bus
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1605
Registrován: 16 čer 2009
Bydliště: Nedaleko Samby

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od BUTCH bus »

Jo a udělej nějaké pořádné fotky, ať si to můžem prohlédnout.
OndraS

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od maxmax »

jj, to je klasická dobovka, na t2 jak dělaný :roll:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
BUTCH bus
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1605
Registrován: 16 čer 2009
Bydliště: Nedaleko Samby

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od BUTCH bus »

maxmax píše:jj, to je klasická dobovka, na t2 jak dělaný :roll:
No tak tady bych si s dovolením rejpnul. Přijde mi to "dobovější" než markýzy.....
OndraS

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od maxmax »

O tom žádná! :lol:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

kratatom
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 288
Registrován: 20 lis 2005

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od kratatom »

Ahoj, ten odkaz jste rozlustili spravne, sikulove :-). Koupil jsem si ji na T2a a minuly tyden i uspesne vyzkousel. Dobovka to samozrejme neni ani materialem (All Weather Tex 1.7., 100% polyester – PU-coated) ani provedenim tycek (klasicke kovove stanove, avsak vyskove stelovatelne). Za ty penize mi to prijde jako velmi dobre a hlavne plne funkcni reseni. Vse prislo kompletne v jedne krabici (vyrobce Euro Trail) a staci ji jen nasunout do kedrove listy, slozit tycky, napnout snurky a jde se kempovat. Ve srovnani s jinym (taky modernim) kempovym vybavenim, ktere jsem si k busu letos poridil, jsem u te strechy spokojeny jak s cenou, tak s provedenim. To je cele a je to jen muj tip pro ty, co si nechteji nebo netroufaji strechu zbastlit sami a nesejde jim na barve a dobovem provedeni. Zdravi Tom K.

Uživatelský avatar
BUTCH bus
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1605
Registrován: 16 čer 2009
Bydliště: Nedaleko Samby

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od BUTCH bus »

kratatom píše:Ahoj, ten odkaz jste rozlustili spravne, sikulove :-). Koupil jsem si ji na T2a a minuly tyden i uspesne vyzkousel. Dobovka to samozrejme neni ani materialem (All Weather Tex 1.7., 100% polyester – PU-coated) ani provedenim tycek (klasicke kovove stanove, avsak vyskove stelovatelne). Za ty penize mi to prijde jako velmi dobre a hlavne plne funkcni reseni. Vse prislo kompletne v jedne krabici (vyrobce Euro Trail) a staci ji jen nasunout do kedrove listy, slozit tycky, napnout snurky a jde se kempovat. Ve srovnani s jinym (taky modernim) kempovym vybavenim, ktere jsem si k busu letos poridil, jsem u te strechy spokojeny jak s cenou, tak s provedenim. To je cele a je to jen muj tip pro ty, co si nechteji nebo netroufaji strechu zbastlit sami a nesejde jim na barve a dobovem provedeni. Zdravi Tom K.
Tak prosím přihoď nějaké foto.
Globálně i detaily.
Díky
OndraS

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od VW181 »

Kdysi jsem taky jezdil s plachtou přichycenou k okapničce.
Jediná nevýhoda je malá výška a člověk je pořád shrbený.
Na letošní dovolené se nám zhroutil při větru takový ten obyč altán 3x3, který jinak sloužil velice dobře.
Má ovšem konstrukci málo odolnou větru a je to balík jako hrom.
Tak teď pošilhávám po http://www.karavan.cz/_070_531-zahradni ... 3-x-3m.htm
Má někdo zkušenost, jestli je to větru odolné?
Dokonce jsem v kempu zahlíd ješte větší a tudíž byl pod ním postavený i stan, ale na netu jej neumím najít.

Obrázek
AMK Klub historických vozidel Opava www.khvopava.cz

kratatom
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 288
Registrován: 20 lis 2005

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od kratatom »

Nam, co jsme moc nevyrostli, plachta v okapnicce svoji vyskou staci :-). Outdoorovy party stan jsem videl v kempech u karavanu vseho druhu a dobre je, ze se od nej da odjet a zase prijet a jednoduse se sklada. Po tritydenni zatezkavaci zkousce mnou doporucene strechy k busu (viz vlakno vyse) muzu jen dodat, ze bych si podruhe koupil radeji 3m model se tremi kovovymi tyckami, ze kterych se da v pripade deste udelat acko a tak se ve strese nehromadi vodni kapsa. Priste budu treba chytrejsi a napadne me to jeste pred objednanim. Se dvema tyckama se to da samozrejme omezene nastavit vyskou tycky pouze na jedne strane dolu, ale pak se pod tou strechou spatne stoji i me :-). Jinak naprosta spokojenost a to je kluci a holky vse, co jsem chtel o te strese jeste napsat.

OndraS: Posli mi po SZ email, poslu ti fotku s postavenou strechou primo u busu. Jednak to sem neumim vlozit a druhak nedavam na web zadne soukrome fotky z dovolene. Diky za pochopeni.

Pavlínka
la femme fatale...
Příspěvky: 1763
Registrován: 01 bře 2004

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od Pavlínka »

kratatom píše:Ahoj, ten odkaz jste rozlustili spravne, sikulove :-). Koupil jsem si ji na T2a a minuly tyden i uspesne vyzkousel. Dobovka to samozrejme neni ani materialem (All Weather Tex 1.7., 100% polyester – PU-coated) ani provedenim tycek (klasicke kovove stanove, avsak vyskove stelovatelne). Za ty penize mi to prijde jako velmi dobre a hlavne plne funkcni reseni. Vse prislo kompletne v jedne krabici (vyrobce Euro Trail) a staci ji jen nasunout do kedrove listy, slozit tycky, napnout snurky a jde se kempovat. Ve srovnani s jinym (taky modernim) kempovym vybavenim, ktere jsem si k busu letos poridil, jsem u te strechy spokojeny jak s cenou, tak s provedenim. To je cele a je to jen muj tip pro ty, co si nechteji nebo netroufaji strechu zbastlit sami a nesejde jim na barve a dobovem provedeni. Zdravi Tom K.
vypadá to dobře, jen mě ještě zajímá, jak velka je cca sbalená? jestli to nezabere půlku auta..díky moc :-)

Uživatelský avatar
Pepík
Příspěvky: 24
Registrován: 29 pro 2005
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Markíza na T2 Bus - všeobecný pokec

Příspěvek od Pepík »

Docela zajímavý party stany dělá Coleman-

http://www.campingaz-coleman.cz/stany-c ... leman.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět