Štítek s udaji

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frančesko
Příspěvky: 178
Registrován: 02 čer 2011
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Štítek s udaji

Příspěvek od Frančesko »

Ahoj lidi. Byl jsem na technický s autem. Hledali jsme štítek a nenašli jsme ho. Z literatury vím, že vinko je na štítku v kufru, pak vyražený v karoserii pod zadní sedačkou. Ten jsme našli. A tak se chci zeptat místních odborníků: dá se koupit bianko štítek? Co vše na něm ná být kromě vinka? Dále, mám ještě "komunistickej" techničák a chybí mi v něm údaje jako délka, šířka, výška, rozvor, největší technicky přípustná/ povolená hmotnost na nápravu, největší technicky přípustná/ povolená hmotnost přípojného vozidla - bržděného / nebržděného, zatížení střechy - možná se tam nesmí nic dávat, pak ještě tlaky na nápravy. Já jsem tyhle informace nanašel, ale možná jsem nehledal na správných místech. Proto budu rád za každé info.
Obrázek


Obrázek

Uživatelský avatar
Frančesko
Příspěvky: 178
Registrován: 02 čer 2011
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Štítek s udaji

Příspěvek od Frančesko »

Jo prosím Vás..jde o Karmann Ghia typ 14 r.v 1963 dle vinka.. :-)

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Štítek s udaji

Příspěvek od Sam »

Já vím, že jsi již nekolikrát říkal, že jazyky neumíš, ale v odkazu, který jsem ti tenkrát dával všechny tyto informace byly.
Zkus ještě jednou zauvažovat, jestli se ti nevyplatí si to nechat od někoho přeložit.

Obrázek
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Frančesko
Příspěvky: 178
Registrován: 02 čer 2011
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Štítek s udaji

Příspěvek od Frančesko »

Helé...díky moc pane! Buď jsem to přehlíd, nebo jsem se překlep. :-) Děkec.

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Štítek s udaji

Příspěvek od Andy »

Frančesko píše:Helé...díky moc pane! Buď jsem to přehlíd, nebo jsem se překlep. :-) Děkec.
jasne......... :^o

t1olimp
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 631
Registrován: 16 úno 2011
Bydliště: Louny

Re: Štítek s udaji

Příspěvek od t1olimp »

Ahoj KARMANN je rok 63 a motor ti tam dali aš v 67 :lol:
VW MERLIN ten co plete písmenka

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Re: Štítek s udaji

Příspěvek od threeseven »

t1olimp píše:Ahoj KARMANN je rok 63 a motor ti tam dali aš v 67 :lol:
Protože ty techničáky kdovíjak mastili. Podívej se na počet sedaček. Kdo viděl KG, nemohl do techničáku napsat 4 místa. Natož 4-5. Někdo to psal perem, někdo propiskou... číslo se trochu mázne a už je z toho nesmysl. A i kdyby měl vyměněný motor, tak všechna čest, že to nahlásil a má to ofiko.

MMCH Frančesko, to je ta šedá 63ka co prodával karnamm? Na prdelce s podsvícenou CSkou?
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: Štítek s udaji

Příspěvek od Kůča »

threeseven píše:
t1olimp píše:Ahoj KARMANN je rok 63 a motor ti tam dali aš v 67 :lol:
Protože ty techničáky kdovíjak mastili. Podívej se na počet sedaček. Kdo viděl KG, nemohl do techničáku napsat 4 místa. Natož 4-5. Někdo to psal perem, někdo propiskou... číslo se trochu mázne a už je z toho nesmysl. A i kdyby měl vyměněný motor, tak všechna čest, že to nahlásil a má to ofiko.

MMCH Frančesko, to je ta šedá 63ka co prodával karnamm? Na prdelce s podsvícenou CSkou?
Řekl by jsem že je to červenej.
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
Frančesko
Příspěvky: 178
Registrován: 02 čer 2011
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Štítek s udaji

Příspěvek od Frančesko »

threeseven píše:
t1olimp píše:Ahoj KARMANN je rok 63 a motor ti tam dali aš v 67 :lol:
Protože ty techničáky kdovíjak mastili. Podívej se na počet sedaček. Kdo viděl KG, nemohl do techničáku napsat 4 místa. Natož 4-5. Někdo to psal perem, někdo propiskou... číslo se trochu mázne a už je z toho nesmysl. A i kdyby měl vyměněný motor, tak všechna čest, že to nahlásil a má to ofiko.

MMCH Frančesko, to je ta šedá 63ka co prodával karnamm? Na prdelce s podsvícenou CSkou?
Ne ne..je to tenhle: http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 773&start=" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět