scam, scam...podvody na internetu

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od sSATYRr »

podniknu jednomuzny DoS utok o sile 33 KB/s!
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od Pětišroub »

..jo..potom dostaneš obvyklou taxu..23%..

protože 23 je tajemný číslo freetekna..
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od bubák »

http://www.dvoikatroika.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; ?
pan chytrej

Obrázek

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od threeseven »

Jo, to s tím souvisí Bubáku. V Ostravě to taky používají.
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
REDH0T
hlavwa motorovwa
Příspěvky: 2792
Registrován: 03 lis 2005
Bydliště: brno t1

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od REDH0T »

spiral tribe jsou v cz? D1 is M23?
German Classic but Motorhead isn´t Hawkwind

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od maxmax »

V podstatě vůbec nevím o čem mluvíte,teda ke konci,to s ložiskama je mi jasný :o
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od Sam »

Dnešní úlovek z firemni korespondence :
Vážený pane řediteli,

tímto si dovoluji jménem občanského sdružení AVICENUM se na Vás obrátit o pomoc při řešení naší svízelné situace. Došlo k poškození a následnému vyřazení z technického důvodu laminárního boxu BIOHAZARD II, který již nelze opravit. Vzhledem k tomu, že jsme laboratoř buněčné terapie, je pro nás opravdu tento problém zásadní a je nutné ho nahradit ještě v tomto roce, aby nedošlo k uzavření našeho pracoviště a ztráta akreditace.
Je nám jasné, že potřebných je vždy koncem roku nespočítaje, ale i přesto si dovolujeme se na Vás obrátit o nějaký příspěvek v rámci Vašich možností.
Současným naším cílem je práce na výzkumu fibroblastů, tedy buněk podílejících se na procesu hojení, ale zároveň tyto buňky sou součástí nádorového bujení. Máme zato, že v rámci této studie budeme schopni se více přiblížit k chápání chování těchto buněk. Jsme zaměřeni v této studii na protein p53, který je klíčovým regulátorem buněčného cyklu, který chrání buňku před genotoxickými a onkogenními vlivy a hraje významnou roli v prevenci zhoubného bujení. Ztráta jedné alely genu kódujících aminokyselina může mít onkogenní vlastnosti. Pro použití spektra IMUNOHISTOCHEMICKÝCH METOD, ale i v rámci MOLEKULÁRNÍ PATOLOGIE zaměřené na protein p53, který hraje významnou úlohu jako klíčový regulátor buněčného cyklu. Toto aplikujeme ve studii nádorů Difúzního gliomu mozkového kmene u dětí, kde v současné době mortalita /úmrtí/ tvoří 94% po určení diagnosy do 6 měsíců, v malém měřítku přibližně 5 – 6 % dětí se dožívá dvou roků. Tento problém je noční můrou všech dětských onkologů. Navzdory pokrokům v diagnostice a léčbě jiných dětských nádorů CNS zůstávají děti s DBSG krajně nepříznivou kategorií onkologických pacientů. Nezbývá než doufat, že nové poznatky z oblasti nádorové biologie a molekulární genetiky vznesou nové impulzy do problematiky a pomohou změnit smutný osud takto nemocných dětí.
Zabíhat více do odborných podrobností není v tomto zdélení žádoucí, stačí si uvědomit, že každá pokořená nemoc a každý uzdravený člověk naplňuje smysl naší práce a dává jí neocenitelný význam.



Současná cílová částka pro zakoupení laminárního boxu BIOHAZARD II je 500 000 Kč,- která nám ještě chybí. Dovolujeme si tedy požádat o příspěvek v rozmezí 300 – 500 Kč,-

Závěrem bych rád poděkoval za zvážení naší žádosti, eventuální podpory projektu v rámci os. Avicenum a zároveň nabídl uvedení dárce na webových stránkách sdružení, nebo
formou fakturace v rámci reklamy, aby částka mohla být dána jako odečet z daňového základu.


17. prosince 2010 Dr.Ďurči Jaroslav
koordinátor projektů os. AVICENUM
Samotny text je tak pruhledny, ze ani nebylo nutne googlovat jmeno pana Durice, znameho to podvodnika vydavajiciho se za lekare a proslaveneho jako falesny svedek v pripadu Kajinek. :D

Resume:
Reditel se nechava poroucet a kdyz jsou ty vanoce, tak milerad pusti chlup na nejaky ten plazmicky ionizator pozitronovych paprsku.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od Andy »

Sam píše:...ale i v rámci MOLEKULÁRNÍ PATOLOGIE zaměřené...
No ale pozor, aby to nebyl nejaky tvuj kolega, patolog jako patolog

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od Milosak_1 »

Na svagra se obratil nejaky chlapek z anglie, ze ma zajem o koupi Volhy 3102 (nasel nekde v inzerci), souhlasi s cenou, auto nechce ani videt, a ze posle penize. Tak jsem mu poslal cislo uctu, a pred malou chvili pristal email :

Dear Esteemed Customer:Milos Milojkovic,

This is Bank Of England Online Transfer of Fund.. we are using this medium to let you know that We are ready to credited your Fund but first you need to pay {€800.00EUR} as the Pick Up to the Courier Service in England because they need to confirmed the transfer of the payment before they can come to your house for the pick up. ...More so you must certainly paid the Pick Up Fee within 24Hours...

Henceforth, we want you to know that your money is safe with us and it has been insured with our Bank Insurance Company and will be released and credited into your account once you send the {€800.00EUR} via (WESTERN UNION MONEY TRANSFER) to the Pick Up Adderess and you get back to us with the Western Union Payment Details so that we can complete the transfer of the {€3,800.00EUR} into your account instantly without any delay...

So, we want you to go now and send the {€800.00EUR} right away as we will be processing with transfer and once we get the payment receipt from you then we will credited the money into your account and we do assured you 100% maximum guarantee that within 1-2Hours your money will arrived into your account for you to cashed immediately after we get the payment receipt from you...

Sincerely,
Margaret Keane,
Executive Vice President.

bankofegland@aim.com
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od SO 545 »

milosaku stare asi skoro ako internet sam.

ja by som mu odpisal ze chcem osobne stretnutie aby som mu do analu napchal tych 800euro ale v drobnych trebars aj v sterlingoch... :wink:
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od threeseven »

Na tohle neodpovidej, jeste jim das najevo, ze email pouzivas a spamu se nezbavis. Smazat a zapomenout...
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Vladik23
Příspěvky: 195
Registrován: 14 říj 2010
Bydliště: Borek
Kontaktovat uživatele:

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od Vladik23 »

No,

oni se najdou chytraci i u nas...Pred casem jsem zde na foru prodaval 1,6 brouka, nakonec se prodal, ma ho Frogy.
Ale nez se prodal, dostal jsem nabidku vymeny za BMW 1100 gs, pan mi poslal nejake foto a popis (melo to najeto 98 000km) , a nakonec jsme se domluvily ze teda jo, tak jsem si vzal dovolenou ze uskutecnime obchod, a vecer pred dnem D prisla smska ze se nemuze s GSem rozloucit, a ze tedy obchod pada.Fajn, tak nic. Ubehl nejaky cas, a koukal jsem na motorkarich, ze mily pán GSo opet prodava, tentokrat asi uz definitivne, ale bylo tam v popisu napsano ze ma najeto jen 50 000km... Takze podle vseho behem 6 zimnich mesicu najel o 48 000 km mene...ale treba mel na prodej dva identické kusy, a nebo se treba na tech motorkarich upsal....No nakonec jsem rad ze jsem to nevymenil.Je mozne, ze pan si to tady precte, protoze ma udajne nejakeho jineho brouka, ale je mi to fuk.Jen mi to prislo dost zvlastni...

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od Sam »

Specielně pro místní lingvisty posílám tuto velice zajímavou nabídku k sňatku.
ahoj

Rád vás poznávám u.

Mé jméno je Miss milost jsem viděl vaše e-maily z adresy stránky ještě dnes z místa
a já se o vás zajímá, takže pokud vám to nevadí, budu rád, abyste se obrátili mi s mým soukromým e-mailem (graceefavor@live.fr), takže vám mohu dát moje fotky, abyste věděli, na koho jsem, i když jsem přišel on-line vyhledávání věrný a poctivý člověk. Věřím, že můžeme přejít od tady!
z
milosti.
Hodně lásky a kisss
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Ales-X
beznadějný žumpofil
Příspěvky: 996
Registrován: 18 čer 2008
Bydliště: Wild West
Kontaktovat uživatele:

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od Ales-X »

Tak mám asi dva scam dopisovatele, oba reagují na můj inzerát s kolem http://www.cyklobazar.cz/inzerat/166900/sfinx-thron/" onclick="window.open(this.href);return false;

Scott James:
Dobrý den,
Já jsem James Scott, prosím napište mi cenu nákladů na tuto položku v
eurech, prosím doufám, že si z vás brzy považovat Hi, I'm Scott James,
Please write me the cost price for this item in Euro, Please i hope to read
from you soon Regard

Já:
Dobrý den, bylo by to dle aktuálního kurzu 2200 EURO
S pozdravem Aleš Selix

Scott James:
Díky za odpověď, jsem z Velké Británie, souhlasím s položkou
cena, co se opravdu stane, je chci poslat tuto položku mého přítele
že právě cestovat do Nigérie 3 týdny, jsem připraven přidat 120Eur za
Přepravní náklady prostřednictvím "státní České pošty podnikání", takže když
Posílám vám 2,320 EUR na účet po můžete odeslat položku, nyní chci
abyste se dostat zpátky ke mně se svými bankovními údaji pro platbu:
Název banky.
ČÍSLO ÚČTU. Jméno majitele. ZEMĚ. To jsou údaje, potřebuji od vás
tak jsem si poslat peníze rychle.
díky

Já:
Přepravní náklady musím nejprve zjistit kolik budou, pak vám napíši cenu za přepravu. Co vás nejvíce zajímá že jste ochoten okamžitě zaplatit požadovanou sumu bez prohlédnutí kola? Co plánujete s kolem dělat?


Jim Anderson:
hello ,
i like the item and i am ready to purchase please let me know if the item is still available?
regards

Já:
Yes, the item is still for sale, what you most interested in?

Jim Anderson:
I am currently in UK and i am having a serious interest in the item so am ready to pay the price , please get back to me with your full address so that i can confirm with the shipping company if they can pick up at your area, so after that the payment and pick up can be arrange soonest.

Já:
Shipping costs must first determine how much they will then write you a price for shipping. What are you most interested in that you are willing to pay the required sum okažitě scans without wheels? What do you do with your bike? I propose to replace the engine of the Porsche Carrera 4 cam.

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od Petr914 »

:-)

...docela vtipny je...ze se ten blb jmenuje stejne jako legendarni vyrobce bicyklu "Scott"...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
venca101
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1561
Registrován: 19 čer 2009
Bydliště: Jižní Morava

Re: scam, scam...podvody na internetu

Příspěvek od venca101 »

Po nedávné debatě v topiku inzerce-obecné diskuze si myslím, že je správný čas oživit toto téma, aby někdo ze začínajících VWčkařů nepodlehl lákavé nabídce...
Sice trošku víc OT, ale VWčka nejsou jediné odvětví koníčků, kde se podvody praktikují. Stejně jsou na tom třeba i pejskaři, kteří ale jsou dokonce ochotni posílat prachy opakovaně!!! To je už vrchol lidské hlouposti...
Viz poučný článek na novinkách:
http://www.novinky.cz/krimi/347987-slib ... isice.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět