VW plevel,aneb vodnici

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od udeeska »

Tak me tak napadlo,ze plno lidi ma nejen vzduchace,ale take VW novejsiho razeni a urcite,tak jako ja mate i Vy ostatni sve VW milacky,ktere mate radi.Privedl me na tuhle
myslenku Yahodak,kterej sam ma jeden z vodou chlazenych klenotu na ktereho neda dopustit a zkrasluje si ho k obrazu svemu.
..a co treba Petr 914,kterej ma Golfa I. o kterym tvrdi,ze je to posledni VW.Ja si to nemyslim a je nas urcite vic :wink: My mame napriklad doma Passata z r.99 a ja si
tohle auto proste nemuzu vynachvalit.Pri svych 120 tis najetych mil jsem mu loni vymenil olej,svice a udelal snim vylet do Kalifornie a zpet,najel 2.5 tis mil bez jedineho problemu(kecam-
uvolnil se levy predni blinkr,protoze praskla jedna plastova packa co to uvnitr drzi,takze to vyresila pruhledna isolepa).
Vim,ze tohle forum o tom neni,ale proc ne jen tak okrajove v pokecu nevytahnout sve milacky a denni delniky na svetlo bozi?(samozrejme je rec pouze o VWeckach-to pro poradek :wink: )

...tak ja to teda nacnu:Muze za to Yahodak,kterej me privedl na myslenku VW pickup tracku,tedy jak rikate Caddyho.Zacal jsem o nem tak trochu vic premyslet,obcas se tady da videt
a ma ho i muj soused.No a jak jsem tak ho nosil v mysli(spolu s jinym,ktere bych chtel doma :oops: )tak jsem ho potkal dve ulice od me prace a jeste k tomu vybledly papir nalepeny za oknem hlasil,ze je na prodej :lol: .
Vzalo mi to 2 tydny nez jsem se s majitelem-BMW mechanikem a tez vlastnikem Caddyho v dieselu.Tenhle je v benzinu(ale to tady zatim moc neboli),predchozi majitel vyrval vstrikovani a vrazil tam karbec,
ale melo by to byt k vozu,tak jako nahradni prevodovka (5ikvalt)a GTI motor navic volne vse lozne na korbe,pardon korbicce.Je z roku 1980 teda jeste ze starou maskou a listama dookola.Vic zatim nevim,jeste jsem
nemel cas zjistit jak se vweci maji :wink:

...chcete me?Uz tu sedim takhle pres rok a pul :(

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od Herbie »

Tez jsem vlastnikem vodnika, Golf I, rok vyroby 86, najeto 230tis km, a auto zacina vyzadovat investice, aj koroze se objevuje :(
Přílohy
Golf02_2.JPG
... a vůbec !

Uživatelský avatar
fauwer
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 333
Registrován: 16 črc 2009
Bydliště: tak nějak kolem Pardubicka

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od fauwer »

Mám golfa trojku TDI,je v pěkným zachovalým stavu.
Přílohy
033.jpg
Naposledy upravil(a) fauwer dne 16 kvě 2010, celkem upraveno 1 x.
...pouze fauwéé je to pravéé...

Uživatelský avatar
Proky
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 484
Registrován: 08 lis 2009
Bydliště: Veselí nad Lužnicí

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od Proky »

Nevim jestli to sem můžu napsat, když tu začínáte s Caddy a 1 golfy, ale já mám passata B6 2005, má ho na denní lítání a měl pár chyb, ale jinak jsem s nim nadmíru spokojenej :)
Bubu Oval (1955)

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od Skid »

Doma mame passata sedana B5 z roku 2000. Najetejch prave poctivejch 200 000 km. A jezdi paradne.
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od Petr914 »

...no...nápad je to pěknej...a uvidíme...jakej to bude mít vývoj...ale vzhledem k tomu,že je to trochu mimo mísu...tak je taky možný...že to nakonec skončí na skládce...uvidíme...

...když sem se tu novinku o caddym udeesko dozvěděl...málem sem si stříknul do trenek...ale VW youngtimery maj obrovský kouzlo a jestli tam dáš 1.6 GTi(110 PS) nebo 1.8 GTi(112 PS)...tak se připrav na to,že "něco" zažiješ...

...a propo já nemam jen G1...mam G1 1,6 D...

Obrázek

...G2 1,6i Automat...na fotce hnusný mobilní...

Obrázek

...G3 1,6i GT...

Obrázek

...a nějakejch 10 let zpátky sem měl G1 1,6 GTi...

...a zejména z těhle důvodů ty auta různě porovnávam a žvanim o nich nesmysly...protože v nich střídavě jezdim a můžu je přímo porovnávat...

...za éry kdy sem auta prodával...což díky bohu trvalo jen dva roky...sem seděl a jel prakticky s veškerejma VW se všema motorizacema,co koncern vyrábí...

...a můžu k tomu říct,že nejlepší VW sou ty skutečně "lidový" verze...vo který si mladej tuner nebo ambiciozní driver neopře ani kolo... :wink:
You can't win 'em all...

MiHo
Příspěvky: 231
Registrován: 31 říj 2009
Bydliště: Žižkovw

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od MiHo »

Mám Vento VR6 r.v. 1996, najetých 330 000. Motor ok, jen po bouračce měněný levý přední blatník. Zatím v pohodě, nikdy nezradil.
Jednou si stejně koupím busíka...

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od udeeska »

Sou tady Petre jiny veci,ktery jsou totalne mimo misu,takze tohle je dost na miste a vidim,ze prvni vlastovky na sebe nenechaly dlouho cekat =D> .
Rad bych se tu dozvedel i neco o novem CC,tak jestli mate nekdo zkusenost(2,nebo2.5l benzin)tak bych jen uvital,ze bych vedel do ceho jdu.
Jinak kamos tady odjezdil Golfa 1 upne do mrte a udelal na nem 280 tis mil.Menil jsem mu akorat spojku a bylo nekdy trosku triky ho ridit a nakonec ho jeste
prodal za $500.
..no a ja nenapsal,ze jsem od patka vlastnikem Caddyho a nejhorsi bylo ho prepravit ke me do prace ty 2 ulice pres rusnou krizavatku a kolem policejni stanice :roll:
Chtel jsem to odtahnout v pondeli,ale majitel,ze uz slibil sefovi,ze to tam vic nebude strasit,tak to i chytilo,strilelo a prskalo a bez remenu pumpy+uchzejici gumy.No
nastartoval jsem a vyrazil tech 300 metru,nastesti chytil zelenou na krizovatce a doroloval na prazdny gume(a bez spravnych znacek+chybejici emise) v garazi :D .
Takovy dobrodruzstvi pamatuju naposledy za bolsevika,kdy jsem jel se Skodou 1202STW s jinejma znackama a prasklym vyfukem,kdy se za mnou objevil policajt na Jawe,
tak sem rychle vyradil a zdechnul motor,nacez me po chvilce predjel a ja priposranej a spocenej dal chrchlal ke svemu cily. :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
fauwer
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 333
Registrován: 16 črc 2009
Bydliště: tak nějak kolem Pardubicka

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od fauwer »

Taky s tebou souhlasím,že tohle opravdu "mimo mísu" není,je to o vw-éčkách a i když to nejsou vzducháči,tak mají něco do sebe myslím si že to na toto fo'rum právem patří.... [-X
...pouze fauwéé je to pravéé...

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od Herbie »

Udeeska ... ses dobrej pacos

kazdopadne takovyhle prepravni manevry jsou vzdycky nejlepsi zazitky :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od Kůča »

Také vlastním jedno Cabrio,jezdim s nim denně,ale kdyby mě ho někdo vyměnil za Caddy tak by jsem raději,páč tu Caddy by jsem využil daleko lépe,vešla by jse mě na ni klukova čtyřkolka,a svoje za Caddy na vozejk.
Přílohy
Snímek 042.jpg
Snímek 044.jpg
Snímek 047.jpg
Snímek 048.jpg
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
andre911
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 515
Registrován: 20 led 2006
Bydliště: oft in Deutschland unterwegs :-)

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od andre911 »

Kůča píše:Také vlastním jedno Cabrio,jezdim s nim denně,ale kdyby mě ho někdo vyměnil za Caddy...
zkus se domluvit :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=52&t=153532" onclick="window.open(this.href);return false; :wink:
e-Factory

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od udeeska »

Zdenku na nic necekej a okamzite vymen :wink: Kabrio vypada super,v takovym stavu jsem uz dlouho nevidel,ale tohle je prece jenom prakticky...

..a ze vcerejsi prepravy...
Obrázek
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
mrakoplaš
Příspěvky: 148
Registrován: 24 led 2010
Bydliště: Ankh_Morpork
Kontaktovat uživatele:

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od mrakoplaš »

Obrázek
http://www.vwwest.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Romulus
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 297
Registrován: 15 zář 2006
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od Romulus »

Taktéž mám vodníka pro denní ježdění. Polo Classic r.v. 96
Obrázek
Brouk je nejlepší kamarád... nikdy ti do ničeho nekecá :-D
romand.cz

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od Kůča »

andre911 píše:
Kůča píše:Také vlastním jedno Cabrio,jezdim s nim denně,ale kdyby mě ho někdo vyměnil za Caddy...
zkus se domluvit :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=52&t=153532" onclick="window.open(this.href);return false; :wink:
Tak jsem mu napsal Email. :D
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od yahoďák »

..tento inzerát snad již není aktuální, prodávajícího již přešlo krátkodobé pomatení mysli nebo chcete-li krize a svého Caddy si hodlá ponechat ..ale řeknu Vám, je to moc pěknej kousek, má skutečně ložnou plochu jako novou, na vlastní oči jsem ho viděl :wink:
Obrázek

simak
leštič starých součástek
Příspěvky: 926
Registrován: 20 říj 2003
Bydliště: asinus mundi

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od simak »

nevzdával bych to, kabrio vypadá taky moc hezky, tak se to třeba povede :)
ad Tx, máme ve firmě 1xT4 a 1xT5, nájezdy 130 a 60 tkm a obě bez problémů, T5 absolutně, T4 roztržená vodní pumpa (naštěstí bez následků na motoru). jezdí se s nimi slušně, většinou po městě. A osobně si myslím, že zpracováním a promyšleností strčí hravě do kapsy konkurenci. A to i tu větší (Transit, Ducato, atp.) Za ty roky, co se Tčka dělají je to prostě znát. Sprinter je už podle mě jiná liga, velikostí, cenou.
nasávač

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od threeseven »

Doma na zimu provozujem´ Focuse I, takže radši :-# .
Ale protože se v práci starám o auta, kterými také občas jezdím, snad se můžu pochlubit cizím peřím...

Můj miláček, Multivan T5 3.2 V6 4x4
Obrázek

Pohodlný je jen pro řidiče, který se za jízdy drží volantu. Lidem vzadu se většinou dělá špatně, protože lehký zadek skáče jak koza. Ale řidič je vždycky v pohodě. Nejradši s ním jezdím sám, apoň zezadu nemusím poslouchat žádný řev. Problémy? Po dvou letech mu upadl z držáku nálevky ostřikovače šroubek. A nějaký hajzlík mu u konferenčního stolku ukopnul držák na pití.
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: VW plevel,aneb vodnici

Příspěvek od Kůča »

yahoďák píše:..tento inzerát snad již není aktuální, prodávajícího již přešlo krátkodobé pomatení mysli nebo chcete-li krize a svého Caddy si hodlá ponechat ..ale řeknu Vám, je to moc pěknej kousek, má skutečně ložnou plochu jako novou, na vlastní oči jsem ho viděl :wink:
Stále ho prodává,potřebuje peníze,takže výměna žádná [-X #-o [-o<
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Odpovědět