Brouk 1969

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Odpovědět
Pelo
Příspěvky: 2
Registrován: 05 bře 2010

Brouk 1969

Příspěvek od Pelo »

Ahojte tak som preluskal cele forum a podelim sa aj o moju a priatelkinu mensiu renovaciu. Minuly rok sme si yakupil Chrobaka rok vyroby 1969. Bol to priatelkin sen a kedze ja pracujem do aut a je to moja a praca aj zaluba som suhlasil. Po prvych malych opravach a spojaydneni auta po predoslom majitelovi sme si uzili s autickom leto.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Potom došiel september a posledné teple dni kedy sme sa rozhodli vybehnut s chrobakom na oslavu a potom ho isť na zimu zagáražovať.
Čo čert nechcel chlapec za nami asi nevdel že na STOPke sa má zastaviť a napral to do nás.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ono to v tej tme vecer ani nevyzeralo najhoršie, ale rano na svetle to bol des.Skrížena naprava zadná, motor, prasknute zadné čelo za motorom plus vsetky vonkajsie veci.

Tak sme boli donutený na opravu a kedze sa toho uz malo robit dost(kedze predosli fachmani to pekne odflakli pri minulom majitelov), rozhodli sme sa pre vetsiu rekonstrukciu, vymenu podlah, prahov a nastriekanie do farby ktore malo auto od vyroby(Cobalt Blue) a este ine.Tak vám ponukam niake fotky ako to asi vyzeralo:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Teraz už je auto nastriekane,ešte nás čakuju niake mechanické malé opravy a puštame sa do renovacie komplet interiéru tak aby sme sa približili čo najviac povodnemu stavu od vyroby.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tak nam drzte palce a dakujem Vám vsetkým na fore, clovek sa odtialto dozvie velmi vela uzitocnych veci a rad. Dakujeme

Uživatelský avatar
BUTCH bus
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1605
Registrován: 16 čer 2009
Bydliště: Nedaleko Samby

Re: Brouk 1969

Příspěvek od BUTCH bus »

No hezká práce!
OndraS

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: Brouk 1969

Příspěvek od Kůča »

Máš to pěkné Gratulujem tobě i tvé přítelkyni. =D>
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
Tomes
Příspěvky: 198
Registrován: 02 črc 2009
Bydliště: SK, Šamorín

Re: Brouk 1969

Příspěvek od Tomes »

Veľmi pekné ! Veľa štastných kilometrov...
______________________________________________

bruno1
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 544
Registrován: 11 kvě 2006
Bydliště: Bad tolz

Re: Brouk 1969

Příspěvek od bruno1 »

=D> Paráda človeče, dúfam, že s nami vybehnete na Čerenec v máji!
Patina forevwer

Pelo
Příspěvky: 2
Registrován: 05 bře 2010

Re: Brouk 1969

Příspěvek od Pelo »

Dakujem Vám všetkým, aj za to že cez fórum človek zohnal veľa informácii.

To bruno: To dufam aj, že to stihneme potrebujem. Teraz musime dať dokopy interier hlavne strechu a koberec.....len po laku zostalo malo bubacikotak musime nasetrit.Inak šak hned jak budeme uplne pojazdny volam ti a dame niekde stretko ak sa ti bude dať. Aspon poradiš v niakych veciach

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: Brouk 1969

Příspěvek od Šíša »

Pěkná práce, ale když koukám na to BOZP tak gratulace mechošovi, je to tvrďák :lol: Aneb když není zdviž, pomůžou dva ořezaný dřevěný sloupky :D
Barvička pěkná.
Jo a jezdit už to může, interiér počká :wink:

Odpovědět