replika

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Odpovědět
Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od yahoďák »

K tomu jak se tu řeší, že předek a zadek k sobě nekoresponduje (jiné éry 356) mám veselou historku:

Ono těchto sad běhá po Čechách více kusů. A údajně se to sem dostalo tak, že jakýsi německý výrobce replik si zadal výrobu těchto dílů u nějakého českého laminátčíka.... a protože germán ví, že češi jsou ojebáváci a měl obavu, aby si nenasekali více sad pro sebe a pak je neprodávali pod DE cenou, tak to vyřešil mazaně: dodal jinou formu na předek a jinou na zadek ...adekvátní poloviny si zajistil jinde.... jenže se přepočítal, čecháčkovi to bylo fuk a stejně si udělal pár sad pro sebe :lol:

Hlavně je to jedno, je to stejně replika a v první řadě auto pro radost, že jo cabrios?
Obrázek

miross
Příspěvky: 2
Registrován: 14 pro 2009

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od miross »

Ahoj.Mozna tuhle stranku znas, nu kdyby ne, moc pomuze. Byl jsem v kontaktu s timhle clovekem, ale uz se neozyva... nevim jestli to nakonec dokoncil...Mimo jine renovuje motory a vubec vse kolem vzduchacu... Klikni na 'kronika budowy' .Uz tu stavbu od 2008 neaktualizoval ale i tak je tam toho mraky uzitecneho... polsky snad umi kazdy, tak to nebude problem Drzim palce!!!! A vydržať!!!!! :)
http://www.dziambel.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Leer
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1668
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: v březnu je nejkrásnější Vídeň

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od Leer »

yahoďák píše:K tomu jak se tu řeší, že předek a zadek k sobě nekoresponduje (jiné éry 356) mám veselou historku:

Ono těchto sad běhá po Čechách více kusů. A údajně se to sem dostalo tak, že jakýsi německý výrobce replik si zadal výrobu těchto dílů u nějakého českého laminátčíka.... a protože germán ví, že češi jsou ojebáváci a měl obavu, aby si nenasekali více sad pro sebe a pak je neprodávali pod DE cenou, tak to vyřešil mazaně: dodal jinou formu na předek a jinou na zadek ...adekvátní poloviny si zajistil jinde.... jenže se přepočítal, čecháčkovi to bylo fuk a stejně si udělal pár sad pro sebe :lol:

Hlavně je to jedno, je to stejně replika a v první řadě auto pro radost, že jo cabrios?
jj a ještě bych dodal, že původní forma jela do prahy, kde se udělalo nové kopito (forma) a ta se usídlila v benešově a udělalo další kopito ..... jsme holt nezm :twisted: aři
Veteran car club Česká lípa - www.vcc-ceskalipa.cz

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od Pětišroub »

Leer píše:
Pětišroub píše:silikonové monstrum

ale je to pech..
ne laminátové monstrum, ale shořelo to pěkně to zase jo :roll:

motor je silikonový monstrum..tolik silikonu na jednom motoru jsem ještě neviděl..majitel je zřejmě zedník..jak s maltou, tak silikonem..
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od Petr914 »

miross píše:polsky snad umi kazdy, tak to nebude problem
...to si nemyslim...tady umí zase každej německy...
You can't win 'em all...

borel
Příspěvky: 131
Registrován: 21 říj 2008
Bydliště: Sever

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od borel »

Podle předku bych tipoval na karoserii ze stavebnice Banham Limited s motorem Škoda, ale je fakt že ten zadek mi k tomu nesedí. Každopádně se z toho dá udělat pěkné auto pro zábavu a potěšení. Držím palce! A kdo že má to kopyto???
911
914
902
105.30

cabrios
Příspěvky: 47
Registrován: 25 črc 2009

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od cabrios »

banham alá škoda rapid nebo garde http://www.youtube.com/watch?v=UQ_c8lQOQv8" onclick="window.open(this.href);return false;

cabrios
Příspěvky: 47
Registrován: 25 črc 2009

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od cabrios »

chlapy schánin skřínku řízení i se zámkem a ložiskem neválí se tady někomu doma

nelépe i s přepínačem na blinkr .

Uživatelský avatar
clayd
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 356
Registrován: 06 led 2007
Bydliště: Struhařov

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od clayd »

mám celou tyč řízení,dvě páčky,průměr tisícihranu 18,2mm.
Pošli maila,pošlu Ti fotky,máš li zájem
Já vím Bohumile ,já vím

Uživatelský avatar
knopiš2
Příspěvky: 92
Registrován: 12 lis 2007
Bydliště: Vysočina...hrad Pernštejn na dohled
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od knopiš2 »

:)Zdarec, jak se řešil předek a zadek vozu... na tyhle fotce v pozadí ten oranžovej speedster to bude asi plus mínus ono ne? Vypadá to vcelku slušně...
P1010052.jpg

Uživatelský avatar
buca6
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 431
Registrován: 25 kvě 2009
Bydliště: Ostrava

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od buca6 »

nekdo sem daval fotky z toho srazu myslim ze tam bude vyfocenej i solo

edit:
nalezeno na rajceti
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) buca6 dne 09 led 2010, celkem upraveno 1 x.
If you want to win employ the fin

Uživatelský avatar
TTT
Příspěvky: 113
Registrován: 31 pro 2008
Bydliště: úplně na severu

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od TTT »

Řekl bych, že je to z Porsche srazu v Sosnové na okruhu. Myslím, že fotky má na stránkách JMK broukservis

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od SO 545 »

Pokrizit newbeetla s /porsche/ cabrio s dielmi z novych VW to je hnus. Mam rad custom ale ked to ma napad.
Vetracky na zadnej kapote tvaru peloveho filtra ... To chcelo vela fantazie.
To auto patri do ineho topicu.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
buca6
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 431
Registrován: 25 kvě 2009
Bydliště: Ostrava

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od buca6 »

to jsem tu nedal kvuli toho ze bych si to tak predstavoval :vom: ale proto ze by to mohla byt ta kastle
If you want to win employ the fin

Uživatelský avatar
Luke-Jeep
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1322
Registrován: 06 čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od Luke-Jeep »

sakris nemate nekdo ten speedster napis co ma na zadku? :-O
Debilní nick ale teréňáka u mě už nehledejte... teď už jen Porscheho vozítka... Brouček Speedster, T2 přechoďák Westy a winterwagen Porsche 944 II
dragbug.com team

Uživatelský avatar
Buča
Příspěvky: 114
Registrován: 04 kvě 2009
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od Buča »

Petr914 píše:...hele co máte furt s tou 550?...ten rypák je taková trochu zparchantělá 356 C...zadek 356 Pre A...
Sím, sím, já se hlásím. Jestli ono to nebude tím, že si většina představuje 356 takhle Obrázek nebo jako z toho Udeeskova katalogu. A vic hranata C-ckova kapota evokuje 550.

Teda proti gustu nic... ale tomu, kdo udělá něco tak "vkusně" jako tu chuděru oranžádu a pak na to nalepí znak a nápis Porsche, by měly ruce upadnout u ramen. Samy od sebe.
...Let the good times roll...

Uživatelský avatar
fauwer
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 333
Registrován: 16 črc 2009
Bydliště: tak nějak kolem Pardubicka

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od fauwer »

Buča píše:
Petr914 píše:...hele co máte furt s tou 550?...ten rypák je taková trochu zparchantělá 356 C...zadek 356 Pre A...
Sím, sím, já se hlásím. Jestli ono to nebude tím, že si většina představuje 356 takhle Obrázek nebo jako z toho Udeeskova katalogu. A vic hranata C-ckova kapota evokuje 550.

Teda proti gustu nic... ale tomu, kdo udělá něco tak "vkusně" jako tu chuděru oranžádu a pak na to nalepí znak a nápis Porsche, by měly ruce upadnout u ramen. Samy od sebe.
Každopádně je to totální hybrid a s porschem to nemá vůbec nic společnýho,a ani s replikou ne!!! [-X
...pouze fauwéé je to pravéé...

Mirek
Příspěvky: 226
Registrován: 20 čer 2008
Bydliště: stř. Čechy, Kokořín

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od Mirek »

fauwer píše:Toto je porsche 550 spyder,není to 356. [-X
Tak co to teda je? Nejdřív to je jasná 550, pak je to totální hybrid, kterej nemá s Porsche nic společnýho a vůbec nestojí za to dělat........ Koukám, fauwere, budeš asi znalec, což? Když tedle projekt nemá smysl, ukaž ten svůj zajisté smyslnej projekt.
Mmch, když odhlédnu od toho, co bylo obsahem Tvého posledního příspěvku, fauwere, byla ta citace vážně nutná?

Uživatelský avatar
fauwer
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 333
Registrován: 16 črc 2009
Bydliště: tak nějak kolem Pardubicka

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od fauwer »

Mirek píše:
fauwer píše:Toto je porsche 550 spyder,není to 356. [-X
Tak co to teda je? Nejdřív to je jasná 550, pak je to totální hybrid, kterej nemá s Porsche nic společnýho a vůbec nestojí za to dělat........ Koukám, fauwere, budeš asi znalec, což? Když tedle projekt nemá smysl, ukaž ten svůj zajisté smyslnej projekt.
Mmch, když odhlédnu od toho, co bylo obsahem Tvého posledního příspěvku, fauwere, byla ta citace vážně nutná?
Hele bud v klidu,hybridem jsem myslel to oranžový výše,tak nevím co hned vyskakuješ...
...pouze fauwéé je to pravéé...

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Porsche 356 replika

Příspěvek od Herbie »

Zkratka Fauwer boduje :)
... uz od dob vstupu na Flat coby Gregys se nesmazatelne zapsal do nasich mysli :)
... a vůbec !

Odpovědět