Můj brouk PRDÍK

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Uživatelský avatar
beetle66
junior modtýmu a Viktor Čistič
Příspěvky: 1878
Registrován: 01 pro 2006

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od beetle66 »

gregys píše:No celolak mám v plánu a právě že vůbec nevím,jakej odstín vybrat,tak tomu zatím nechávám volnej průběh a třeba mě něco časem napadne..
když tam dáš jakýkoliv origo odstín z roku 67, tak to bude super :wink: můžeš se podívat, tady, co se dávalo v roce 67 za odstíny..
1966

Uživatelský avatar
gregys
Příspěvky: 132
Registrován: 15 bře 2009
Bydliště: vwvysočina

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od gregys »

Díky,líbila by se mi ta modrá vw blue ze 67 roku,ale celolak už letos určitě nedopadne,budu rád když to stihnu dát do plniče.je na něm celkem ještě dost práce.
vw brouk 1.500 1967,vw golf 3 1.9tdi tuning

Tomáš
Příspěvky: 213
Registrován: 08 zář 2008
Bydliště: Domašín
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od Tomáš »

jeeeee nebyl nahodou motor z tohoto brouka prodán do Vlašimi? :D

Uživatelský avatar
gregys
Příspěvky: 132
Registrován: 15 bře 2009
Bydliště: vwvysočina

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od gregys »

Ne nebyl prodán do Vlašimi,protože ho mám pořád ještě v autě. :D
vw brouk 1.500 1967,vw golf 3 1.9tdi tuning

Uživatelský avatar
gregys
Příspěvky: 132
Registrován: 15 bře 2009
Bydliště: vwvysočina

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od gregys »

Tak po krátké odmlce,jsem zase něco napíšu.Podlaha je vyvařená,fotky budou.nejdříve jsem uvažoval,že nakoupím nový části podlah a vy měním je,ale po důkladný prohlídce spodku prdíka jsem zjistil,že to nebude třeba a těch pár děr jsem vyvařil a je to ok,tak že ani nebylo nutný oddělovat kastli od placky a ušetřil jsem si tím spoustu práce. :D
vw brouk 1.500 1967,vw golf 3 1.9tdi tuning

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od SO 545 »

gregys píše: po důkladný prohlídce spodku prdíka jsem zjistil,že to nebude třeba a těch pár děr jsem vyvařil a je to ok,tak že ani nebylo nutný oddělovat kastli od placky a ušetřil jsem si tím spoustu práce. :D
tiez som si to na svojom prvom aute myslel
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
hugo
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 795
Registrován: 30 zář 2006
Bydliště: Babiččino údolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od hugo »

Pokud to má bejt pořádně, tak byc to opískoval, to se potom ukáže, jak moc špatný to je...pouhé oko vidí prd...vím o čem mluvím #-o

Uživatelský avatar
gregys
Příspěvky: 132
Registrován: 15 bře 2009
Bydliště: vwvysočina

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od gregys »

Jo jasně,pokud to má být pořádně,tak vyřežu dobrou podlahu z brouka a jen tak cvičně koupím novou a navařím tam novou,jen tak pro nic za nic.... =D> dobrá rada.
vw brouk 1.500 1967,vw golf 3 1.9tdi tuning

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od Pětišroub »

i když podlaha zespodu vypadá zdravě, po sundání kastle zjistíš že například prahy na kastli budou tutově skrz..zadní rohy zrovna tak a u kladiva to bude taky nakažený..ovšem to neznamená že to tak nebude leta jezdit.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
gregys
Příspěvky: 132
Registrován: 15 bře 2009
Bydliště: vwvysočina

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od gregys »

Toho prdíka už nějaký majitel předemnou opravoval,jsou tam už nějaký záplaty a je to opravený celkem slušně a ty zbývající místa jsem vyvařil sám a ty prahy už taky někdo opravoval,tak jsem si říkal,že nemá cenu hned sundávat boudu z podvozku,když to není shnilý a nějaký zbývající díry,na který narazím,tak vyvařím a je to.Nejsem zastáncem toho,že na autě musí být za každou cenu všechno nový,ikdyž je to zdravý,to fakt ne,ale s rozumem opravený a je to v pohodě.
vw brouk 1.500 1967,vw golf 3 1.9tdi tuning

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od Žanek »

gregys píše:Toho prdíka už nějaký majitel předemnou opravoval,jsou tam už nějaký záplaty a je to opravený celkem slušně a ty zbývající místa jsem vyvařil sám a ty prahy už taky někdo opravoval,tak jsem si říkal,že nemá cenu hned sundávat boudu z podvozku,když to není shnilý a nějaký zbývající díry,na který narazím,tak vyvařím a je to.Nejsem zastáncem toho,že na autě musí být za každou cenu všechno nový,ikdyž je to zdravý,to fakt ne,ale s rozumem opravený a je to v pohodě.
to jsem si říkal taky - ale s časem jsem z tohoto stanoviska poněkud slevil směrem k tomu, že to radši rovnou vyměním za nový díl
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
gregys
Příspěvky: 132
Registrován: 15 bře 2009
Bydliště: vwvysočina

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od gregys »

Já vím,že s tím autem budu jezdit jenom a pouze v létě,za pěknýho počasí.Na běžný ježdění mám jiný 2 auta.Takže tím stylem,jak to ted opravuju,tak mě prdík ještě přežije a to je mi 33 kristových let... :D :D
vw brouk 1.500 1967,vw golf 3 1.9tdi tuning

Uživatelský avatar
gregys
Příspěvky: 132
Registrován: 15 bře 2009
Bydliště: vwvysočina

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od gregys »

Tak jsem konečně sehnal onu kapotu s větracíma otvorama,co se dávala na motory 1500,je tam sice troška koroze,ale to se spraví a bude jako nová.Hlavně je tam ale ten okap z vnitřní strany,aby nepršelo na motor.Já s tím stejně ale v dešti jezdit nebudu... :lol: Ještě mě ale přijde divný,že je tam vidět nápis 1302,jak je vidět pod štítkem,co tam kdysi byl.
vw brouk 1.500 1967,vw golf 3 1.9tdi tuning

bruno1
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 544
Registrován: 11 kvě 2006
Bydliště: Bad tolz

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od bruno1 »

Nápis na kapote nerieš, tam sa dá našróbovať aj VR6.
Patina forevwer

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od yahoďák »

..na nápisu 1302 není nic divného, 1302 ještě tyhle dvoumřížkové kapoty měly, 1303 už pouze čtyř ... Dobrý nákup, těch vnitřků fakt moc není.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od Lugen »

yahoďák píše:..na nápisu 1302 není nic divného, 1302 ještě tyhle dvoumřížkové kapoty měly, 1303 už pouze čtyř ... Dobrý nákup, těch vnitřků fakt moc není.
ano, nic divnýho na tom neni, všechny 1302 model 71 měly dvě mřížky, všechny 72 čtyři.
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
gregys
Příspěvky: 132
Registrován: 15 bře 2009
Bydliště: vwvysočina

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od gregys »

Jo jo,máte recht.Tu kapotu mám od jednoho staršího pána a ten mi říkal,že dřív se tyhle kapoty vyhazovaly,prý je nikdo nechtěl a každej chtěl tu novější s těma čtyřma výřezama a ty se dvěma se válely neupotřebený po garážích atd.
vw brouk 1.500 1967,vw golf 3 1.9tdi tuning

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj brouk PRDÍK

Příspěvek od Milosak_1 »

gregys píše:Hlavně je tam ale ten okap z vnitřní strany,aby nepršelo na motor.Já s tím stejně ale v dešti jezdit nebudu...
Ba naopak, za jizdy v desti se ti tam moc vody nedostane, leda ze bys couval celou cestu. Tam hlavne zatejka, kdyz je auto v klidu. Jo, ty kapsy jsou supr, hlavne aby nebyl ucpany odtekajici kanalek, jinak je to na nic.
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Odpovědět