Volksrod: Projekt Bastard by biker666

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Odpovědět
Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_100 »

A copa prostě na sedadlo řidiče pytel peněz a na každej pozdrav orgána bezeslov odpovídat pětilitrem z vokna a odjezd? :twisted:

Uživatelský avatar
biker666
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 961
Registrován: 09 říj 2007
Bydliště: Radkov Dubova

Příspěvek od biker666 »

martin_100 píše:A copa prostě na sedadlo řidiče pytel peněz a na každej pozdrav orgána bezeslov odpovídat pětilitrem z vokna a odjezd? :twisted:
Hlasis se jako hlavni sponzor?

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

biker666 píše:
martin_100 píše:A copa prostě na sedadlo řidiče pytel peněz a na každej pozdrav orgána bezeslov odpovídat pětilitrem z vokna a odjezd? :twisted:
Hlasis se jako hlavni sponzor?
neboj...něco ti natisknem......je libo třeba 2,5tisícovky....nebo 6ti litry?? :twisted:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

...jestli mlůžu, tak jak bych řešil světla na tenhle kus:

....zmíněné V3S (velorex, traktor), ale nechromovat, dát do matné černé...vestavět čirou optiku pro G1/brouk....ideálně v černém provedení a ještě se symbolem železného kříže na stínítku před žárovkou (soe ví a jistě dodá odkaz/foto...)... a navrch dokoupit z armádního výprodeje za pár peněz nasazovací "stínítka" pro noční jízdu...
Obrázek

Uživatelský avatar
biker666
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 961
Registrován: 09 říj 2007
Bydliště: Radkov Dubova

Příspěvek od biker666 »

no vcera jsem uz koupil svetla v chromu za dobry peniz tak je tam dam ale nemam nafoceno tak nafotim a poprosim igiho at to tu soupne.Dnes jsem rozkopl predni napravu protoze jsem zjistil ze auto stoji nejak zkriva a kontrolni otazka proc stoji aoto z kriva?protoze mas praskly torzni svazky vole :lol: takze pujdou do prd... nahradim je zavitovou tyci a davam zadni tlumice z motorky a vymalovano :lol: :lol: :wink: vzhledove to je dost dobry a ten lehky predek to vpoho unese.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

to je inovativní řešení :idea:

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

coze?? jak jako zavitovy tyce?? to misto svazku das zavitovou tyc konce splostis a chytnes klasicky srouby do ramen ??jaky svetla jsi koupil ty z motorky??

Uživatelský avatar
biker666
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 961
Registrován: 09 říj 2007
Bydliště: Radkov Dubova

Příspěvek od biker666 »

nebudu nic splostovat vyklepnu ty zaslepky z ramen a dam misto nich hrubou podlozku a pak prostrcim zavitovku a dam kryte pozinkovane matice a fertyk tim udrzim ramena tam kde maji byt a pruzeni obstaraji zadni tlumice s vinutyma pruzinama.svetla mam z motorky pak nafotim a poslu.

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

no zni to nebezpecne :) promin ja ted vzpominal jak to mam na dedkovi a jak jsou tam velky diry na ty svazky ale je fakt ze se tam asi nejaka mensi zavitova tyc vleze .. stejne to musim nekdy zkusit projet .. jsem zvedav jak to teda bude fungovat :wink:

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

[quote="yahoďák"] (soe ví a jistě dodá odkaz/foto...)quote]
jj našli moji rádcové...
http://www.reviloshop.cz/store/default. ... ngItemID=1
Ale už sem tu asi pozdě....a krom toho...Romča je synek šikovný a maltézáček si jistě vyrobí pokud bude chtít... :D
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
biker666
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 961
Registrován: 09 říj 2007
Bydliště: Radkov Dubova

Příspěvek od biker666 »

IGi píše:no zni to nebezpecne :) promin ja ted vzpominal jak to mam na dedkovi a jak jsou tam velky diry na ty svazky ale je fakt ze se tam asi nejaka mensi zavitova tyc vleze .. stejne to musim nekdy zkusit projet .. jsem zvedav jak to teda bude fungovat :wink:
konkretne je tam dira jak do ri.. takze zavitovka 10 mm a vys tam vpoho dam a navic ty pozink kryte matky tam budou luxusne zkraslovat napravu.Tlumice co hodlam pouzit jsou z vetsi motorky suzuki gsx 1100 takze nemam strach ze by se nejak na predku potily :lol: :lol:

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

Zavitovku radsej nedavaj ta je dobra na montaz satelitu ale nie na auto a uz vobec nie na napravu...
Elegantne riesenie je nechat povodny zvazok a poriesit orechy v strede aby boli volne otocne.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

biker poslal par foto :parba:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

celkově to zepředu vypadá moc pěkně, jen mi není jasný proč to biker neudělá klasickou snižovací nápravou, nebo použitím snižovacích těhlic předních kol..
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
biker666
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 961
Registrován: 09 říj 2007
Bydliště: Radkov Dubova

Příspěvek od biker666 »

Pětišroub píše:celkově to zepředu vypadá moc pěkně, jen mi není jasný proč to biker neudělá klasickou snižovací nápravou, nebo použitím snižovacích těhlic předních kol..
Protoze to by takhle resil kazdy a ja to tak nechci :lol:

Uživatelský avatar
zingls
Příspěvky: 210
Registrován: 23 kvě 2008
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od zingls »

takova škoda broučka :(

Tomáš
Příspěvky: 213
Registrován: 08 zář 2008
Bydliště: Domašín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

pěkny projekt :shock:

lukos.team
Příspěvky: 57
Registrován: 15 led 2008
Bydliště: home office

Hoj

Příspěvek od lukos.team »

to vypadá dost drsně co tam máš za motor ???

Uživatelský avatar
biker666
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 961
Registrován: 09 říj 2007
Bydliště: Radkov Dubova

Příspěvek od biker666 »

tet je tam 1200 ale pujde tam 1600 prvotni plan byl engine subaru 2.0 ale nechce se mi srat s chlazenim.

lukos.team
Příspěvky: 57
Registrován: 15 led 2008
Bydliště: home office

motor

Příspěvek od lukos.team »

tak ta představa s motorem subaru je pěkná ale to chlazení je dos velký oříšek já tam takynechám odigo 1200 ale až seženu typ 1/11 tak budu spokojený už jsem jeden našel u souseda ve sklepe co mněl kdysi brouka a ted se bije do hlavy proč ho prodal tak uvidíme on mněl kdysi 18 z hlavama z porsche ... říkal že to mnělo okolo 200koní

Odpovědět