přihlášení auta

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

..jo, tenhle malej A5 jsem čekal a taky obdržel, ale navíc přistála i "Přihláška..." .. nechápal jsem nic, ale protože mě to stálo jen čas a náplň do propisky, tak jsem to vyplnil a neptal se....

Nejlepší je nic nemít. :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Suky
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 734
Registrován: 25 led 2008
Bydliště: Most

Příspěvek od Suky »

poslušně hlásím,že mam přepsáno,přihlášeno nové RZ a ihned uloženy do depozitu.
jak říká Hydraulik,já jsem jen Béčko

Mirek
Příspěvky: 226
Registrován: 20 čer 2008
Bydliště: stř. Čechy, Kokořín

Příspěvek od Mirek »

Přihlašoval jsem teď dvě auta. Jedno bylo už v depozitu uložený, udělal jsem evidenčku a pohoda. Druhý mělo normálně živý značky, evidenčka a převod s okamžitým uložením do depozitu a taky hotovo.

Uživatelský avatar
hugo
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 795
Registrován: 30 zář 2006
Bydliště: Babiččino údolí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

musí mít auto, které má doklady v depozitu, následně je odhlášenou na jinou osobu (stále v depozitu), zaplacené povinné ručení při zapisu nového vlastníka či nikoliv? Doklady z depozitu nemám v plánu vyzvedávat, takže budou nadale uloženy.

Uživatelský avatar
Suky
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 734
Registrován: 25 led 2008
Bydliště: Most

Příspěvek od Suky »

Hugo:bohužel musí,je to blbost,ale je to tak.Aspoň mě to na magistrátě tvrdili,jo a chtěli i stk,ale u nás jde všeee
jak říká Hydraulik,já jsem jen Béčko

Mirek
Příspěvky: 226
Registrován: 20 čer 2008
Bydliště: stř. Čechy, Kokořín

Příspěvek od Mirek »

Já neměl ručení ani na jedno

Uživatelský avatar
hugo
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 795
Registrován: 30 zář 2006
Bydliště: Babiččino údolí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

tak jsem dnes absolvoval neuvěřitelný boj na magistrátě a po peti hodinách vše vyřízeno. Oboje busí papíry přepsány a pěkně zadeponovány...radost mám jak malej kluk

Uživatelský avatar
zingls
Příspěvky: 210
Registrován: 23 kvě 2008
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od zingls »

je to masakr strávil jsem tam 6 hodin přišel jsem na úřad 7:10 a byl jsem 146 naštěstí už je brouček přepsán a zadepozitován..

Uživatelský avatar
zingls
Příspěvky: 210
Registrován: 23 kvě 2008
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od zingls »

kamarád šel dneska na úřad a už se na řadu nedostal vyjel mu lísteček na kterem bylo napsáno " litujeme ale všechny termíny jsou již obsazene zkuste to 5.01. 2009 děkujeme" málem ho odvezli má totiž 6 aut :D :D

Uživatelský avatar
Suky
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 734
Registrován: 25 led 2008
Bydliště: Most

Příspěvek od Suky »

zingls píše:kamarád šel dneska na úřad a už se na řadu nedostal vyjel mu lísteček na kterem bylo napsáno " litujeme ale všechny termíny jsou již obsazene zkuste to 5.01. 2009 děkujeme" málem ho odvezli má totiž 6 aut :D :D
tak to je hustý,můj známej tam byl dnes odhlásit auto a vrátil se za 10 minut.Má to nikdo štěstí :shock: :shock:
jak říká Hydraulik,já jsem jen Béčko

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_100 »

Lidi sou jak debilové .. chodí odhlašovat auta a zdržujou ty co to potřebujou přihlásit... přitom za odhlášky se neplatí a ani po novym roce se za to platit nebude a na úřadexch bude klid. :roll:

Já sem byl tany nas*anej když sem ve frontě viděl ty bandy k*etenů se štosama staých značek na vyřazení.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Pánové. Trochu střídmosti při vyjadřování. Mánie ohledně přihlašování přeci postrádá jakýkoliv smysl.

Ano, ušetříte kačky když přepíšete auto do konce roku, ale stejně se tomu poplatku nevyhnete a zaplatíte jej při prodeji.

Tvrzení, že auto už nikdy neprodáte.... to už tu bylo tolikrát a přeci vždycky nastane chvíle, kdy jsou finance potřeba a opečovávané káry musí z domu. Stačí sledovat inzerci, jak se auta točí. I ty, do kterých by to nikdo neřekl.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Krabičák
Příspěvky: 121
Registrován: 05 lis 2006
Bydliště: Central Bohemia

Příspěvek od Krabičák »

Každopádně tenhle poplatek je pěkná sviňárna, nemající s ekologií nic společnýho. Jen se to pro stravitelnost nazývá jako ekologický poplatek. Má jen přitáhnout do státní kasy víc prachů na roztočení na úkor lidí, co třeba nemají možnost kupovat si nový auta. Nevíte někdo, z jaký strany tenhle poplatek vlastně vzešel ? Nabízí se samozřejmě že od zelených...ale nerad bych jim křivdil.

Mimochodem, hodně lidí do konce roku odhlašuje ze strachu, aby na ně neskočily pojišťovny, protože třeba už roky neplatí ručení..

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VW181 »

Sam píše:Pánové. Trochu střídmosti při vyjadřování. Mánie ohledně přihlašování přeci postrádá jakýkoliv smysl.

Ano, ušetříte kačky když přepíšete auto do konce roku, ale stejně se tomu poplatku nevyhnete a zaplatíte jej při prodeji.

Tvrzení, že auto už nikdy neprodáte.... to už tu bylo tolikrát a přeci vždycky nastane chvíle, kdy jsou finance potřeba a opečovávané káry musí z domu. Stačí sledovat inzerci, jak se auta točí. I ty, do kterých by to nikdo neřekl.
Plně souhlasím.
Poplatek na likvidaci se platí i u elektro zboží a nikdo to už neřeší.
A stát jelikož dotuje firmy, které vraky likvidují, jim doplácí a ty peníze musí někde vzít.
Jen je trochu nefér znevýhodnění starších aut. :roll:
A při prodeji se domluvím s kupujícím já pět ty pět....
AMK Klub historických vozidel Opava www.khvopava.cz

Uživatelský avatar
Banán
Příspěvky: 152
Registrován: 26 dub 2008
Bydliště: SM / JM

Příspěvek od Banán »

Dobrý večer.. Přidám něco málo do mlýna.. Ti k*reténi s těmi spz-kami se snaží vyhnout pokutám a sankcím za automobil který je přihlášen v registru silničních vozidel od kanceláře pojistitelů :cry: . Tzn. pokud je automobil zapsán v registru m.v. a neplatíte povinné ručení přicházejí pokuty..
Neplatí to o depozitu apod.

Příklad: měl jsem kdysi 120ku, hodil jsem ji do příkopy, auto už nemělo cenu spravovat tak jsem ho rozřezal,přestal platit pojistku a dal do šrotu, ale ejhle papíry jsou stále napsané na mě. Tzn. Od 1.1.09 pokuty :cry: ..

A proto neříkám že všichni, ale většina K*..... se snaží ty auta dát do depozitu.. Toto martirium jsem prodělal na začátku měsíce.. Toto téma bylo celé popsané v časopisu Auto-Tip..

Od 1.1.09 má na 99% vstoupit v platnost zákon o "druhotném zužitkování automobilu". Takže už k vymazání automobilu z evidence vozidel nebude potřeba Protokol o ekologické likvidaci, ale pouze vypsát formulář,či čestné prohlášení(jak to bylo před pár lety), že jsem z auta udělal kompost nebo něco podobného, zahradní traktor apod..

Myslím jsi že vrchní guru vw o tom ví :prayer:
Tak jsem to tady trochu rozmázl :oops:
Děkuji za prostor

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_100 »

Tak jako to že se někdo bojí pojišťovny jako argument neberu.
Neni nic těžkýho si sjednat ručení v lednu auto v klidu odhlýásit bez front a stresů a pojistku zrušit.

To že daň zaplatim při prodeji je blbost.
Tu si zacáluje ten kdo to auto koupí. A že to prodávat nebudu? Ano u dvou ze svých tří aut sem to ochotnej tvrdit na 100%.
Jedno čeká flexa až skončí stk a druhé čeká buď nekonečný opečovávání případně doježdění na prach podle okolností takže 66% mýho vozovýcho parku čeká buď nesmrtelnost a nebo vysoká pec. :wink:

Uživatelský avatar
Banán
Příspěvky: 152
Registrován: 26 dub 2008
Bydliště: SM / JM

Příspěvek od Banán »

Nejhorší na tom je, že auto jsem prodal, po "známosti" on ho na sebe nepřepsal, pořád to odkládal a posléze auto prodal dál ten ho rozebral a zemřel a ke mně se dostaly papíry s mým jménem a tomu se říka pešek, nebo osud :? ? A včil co? tak jsem stal jako ti k*eténi :oops: ..

S tím kdo platí ekologickou daň máš pravdu je to kupující, tak všechno bude hold o deset táců levnější :roll: :( , pro prodávajícího bolest, pro kupujícího šul nul :?

já jsem jinak hodnej synek 8) :oops:

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_100 »

Toho že by ty auta byly levnější se nebojim.
Když bych něco prodával tak si nasadim cenu o 10 vejš něž chci a pak kupujícímu s "dobráckym" gestem tu desítku slevim a sem na svých. :wink:

Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 190
Registrován: 01 pro 2008
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Acibuk »

Já se svojí troškou - totálně mě iritujou ti, co to nechali na poslední chvíli, měli na to x let, věděli to dlouho dopředu a posledních 14 dní blokují úřad těm, kteří regulérně koupili auto.. Všechny kostlivce jsem vyřizoval první týden v prosinci, fronty nebyly žádný... Mluví ze mě nenávist, protože za dvě hodiny jdu mrznout na magistrát. Proti tomu poplatku v zásadě nic nemám - lidi jezdí hroznýma vrakama a auta typu š120, žigul, trabant atd dnes v běžném provozu nemají moc co dělat, ale ten zákon je nedotaženej do konce...

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

Acibuk píše: lidi jezdí hroznýma vrakama a auta typu š120, žigul, trabant atd dnes v běžném provozu nemají moc co dělat, ale ten zákon je nedotaženej do konce...
:roll:
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Odpovědět