Srážky s muži zákona...

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prak »

to snad takhle platilo vždy
hranici myslíš jakou?
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
jogi
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 892
Registrován: 07 úno 2006
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jogi »

prak píše:to snad takhle platilo vždy
hranici myslíš jakou?
no takhle nějak jo, ale nevím, jestli novela neudělala nějakou změnu...a nevím zda se jízda na oranžovou/žlutou kdy klasifikoval stejně jako jízda na červenou...

tou hranicí jsem myslel kdy ti uvěří žes to už nemohl bezpečně zastavit a od kdy ti tu pokutu už dají...

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prak »

žlutá vždy znamenala povinnost zastavit, takže ano
s možností bezpečně zastavit to bude podobné jako s bezpečnou vzdáleností, taky není pevně stanovená
při hádání ve správním řízení by se asi použil vztah k povolené rychlosti a odpovídající brzdné dráze
ovšem sankce ve správním řízení jsou jaksi větší, takže je otázka, jestli není lepší vzít to, co uhádáš na místě.
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
jogi
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 892
Registrován: 07 úno 2006
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jogi »

nu, to asi záleží na situaci...ale asi bych taky neměl nervy a žaludek se s nimi hádat...a zkoušet to nebudu...

jen mě, a mnoho lidí kolem, překvapil dosti tvrdý trest za to co dělá každý druhý řidič...
ale popravdě...nevím zda ona řidička neprojela na tmavě žlutou...

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prak »

jogi píše:jen mě, a mnoho lidí kolem, překvapil dosti tvrdý trest za to co dělá každý druhý řidič...
obrať se s důvěrou na svého poslance :wink:
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

no co...kdyby tvrdili že si jel na žlutou....řekni žes jel na oranžovou
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

tak...neska mám jednu kuriózní příhodu....cestou z blanska sem si chtěl trochu nahnat čas a tak sem z prostějova hopl na dálnici bez nálepky. Jen 17 km do oLMIKU...ALE MĚL SEM NEKALÉ TUŠENÍ ŽE BY TAM MOHLI ČÍHAT...PŘED OLMIKEM....A TAKY ŽE JO....KLUČINA VIDĚL BROUKA A HNED HOPL DALEKOHLED NA OKO...A KOUKAL...NENEŠTĚSTÍ PRO NĚJ TAM MÁM ASI 3 NÁLEPKY Z LONI ZE slovenska a taky z rakous....tak mu chvíli trvalo než zjistil že tu co on chce vidět tam nemám...Doufal sem že ho minu ale na posl. chvíli mávl tou plácajdou a to už sem ho skoro míjel...a tak se prošel...Doklady a ták...klasika...a pak ...no...nemáte nálepku...blá blá blá a tak to je až 5 českech na stole a ták...No a tak sem se začal kroutit že sem v prostějově bloudil ostatně jako vždy a že mě to plivlo u jakésiho hypermarketu na dálnici ani sem si nevšim......hledám ty doklady a zvedám kapotu a lovím je v báglu...podávám mu je a on...a vy máte vyjímku??co ta spz??? na to říkám....přece to nebudu vrtat do plechu...ale koukejte...už vezu na zahradě nárazník....a pak ji na to dám...to bude krása co???dobrá...v poho....a jak s tou nálepkou...chcete složenku??říkám...no a není to moc...??za takový kousek.....že tu stejně sjíždím....a on kouká na červené zadní světla a to je co??říkám...no to levé je amerika...origo a to pravé sem dostříkl...to vírte...díly nejsou a sou drahé a přece nebudu lítat s jednou červenou a jednou žlutou....a on...ale to nesmí být....aby to svítilo červně...má to být oražové...a já jako znalecky koukám a dím...ale to je taková oranžová...taková krvavě oranžová.....A on no jo...ale je to krásné auto...to zas jo....dáte dohromady 5kilo???říkám...no to ne...jedem ze sletu...a opravdu sme měli jen kilo a asi 50 kaček v kovákách...no tak to si nechte na kafe...říká on...a já nato...moc rád bych vám to 5kilo dal ale opravdu nemám....ale co kartou...slyšel sem že už se dá....sem tam...že na to máte už techniku??ukazuje mi že bych mu kartu leda mohl protáhnout zadkem....oba se smějeme...a on...dejte mi to kilo.....napsal mi bloček a já sedám...a mizím v dáli.....
no nejsu já držka obchoďácká nevymáchaná???kdyby mi to tak šlo v arbajtu tak su už ředitél regionu... :D
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milosak_1 »

soe2 píše:...ale to je taková oranžová...taková krvavě oranžová.....A on no jo...
:lol: :lol: :lol: Tak tohle muzes vymyslet jen ty, gratuluji :lol: :lol: :lol:
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

jo..seš dobrej 8)




















:lol:

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

mel si kliku :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
andre911
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 515
Registrován: 20 led 2006
Bydliště: oft in Deutschland unterwegs :-)

Příspěvek od andre911 »

=D> mazec, čoveče, mě by s tím xichtem a vyřídilkou na místě zastřelil... :mrgreen:

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

ale to snad né....řekl bych že mě chtěl trochu podusit a možná se vozil na tom mém vymlouvání se na cokoli.....ale asi sem ho pobavil...a tak byl hodný..
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
bugz
zrůdný magor flat4.org
Příspěvky: 1979
Registrován: 12 črc 2005
Bydliště: Kardanová Řečice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bugz »

Soe2, ty jednou trefíš na nějakýho brutála dopraváka a ten ti sebere i rodnej list za to kecání.. :lol:

No já se taky srazil, minulý pondělí jsem po několikaměsíčním vyjednávání nasál místní VW busí ikonu. Sice vodník, ale stále boxer.
Po letech byla odstavená a jen na ní pracoval zub času, ale nastartovalo se na první otočení a i přes přibržďující přední brzdy jsem se vydal k domovu.
Kousek od cíle mě zastavili orgáni. Běžná silniční kontrola. Policajt obcházel a furt něco prohlížel a pak pronesl: "To auto je mi ňáký povědomý, nemělo někdy bouračku?" , načež pohotově přicupitala jeho kolegyně elévka a prohlásila: "Jéé, to znám, v tom jste mi odvezli babičku!"
Policajt zbledl, pokřižoval se, rychle mi vrátil doklady a popřál šťastnou cestu. Já pelášil rychle pryč.

No jasně, pohřebák to je. :twisted:
flat4 teoretik gang member number 1

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

Bugzi...nesebere...ukecám ho..... :twisted:
a s tím pohřebníkem....to by mě zajímalo...jak to vypadá...hoď fota.....to musí být masírka...budeš si vzadu dělat spaní..v rakvi ať je to stylové.... :twisted:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
bugz
zrůdný magor flat4.org
Příspěvky: 1979
Registrován: 12 črc 2005
Bydliště: Kardanová Řečice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bugz »

soe2 píše:
a s tím pohřebníkem....to by mě zajímalo...jak to vypadá...hoď fota.....to musí být masírka...budeš si vzadu dělat spaní..v rakvi ať je to stylové.... :twisted:
Normální sanitka T3, přelakovaná na tmavě zeleno, okna mají tmavé folie a jsou sundaný majáky. Ty dvě plechový šíny na rakve už tam taky nejsou. Je to orezlý a celý vošuntělý.

Něco se plánuje. :wink:
flat4 teoretik gang member number 1

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

aha..já myslel že je to černé a tím mega oknem na obou bocích...kříž místo majáku a ták... :twisted:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

Hele soe, to je velmi hustá historka....jestli to ale nebylo jinak ....po otevření kufru jsi vyndal a nasadil pásku PS-VB a vše bylo prominuto :wink: ...vždyť ty nám tu machruješ, jak mastíš na zákony a přitom jsi vlastně konfident :lol: :
soe2 píše:ty vole....taková prdel.....no já neska byl s barumem a policií NJ ..švestky stavěli auta a my jim měřili vzorek.....zítra to beztak zas bude v reportu nebo ták.....
neboj, nemyslím to vážně :wink: :lol:
Obrázek

Pavlínka
la femme fatale...
Příspěvky: 1763
Registrován: 01 bře 2004

Příspěvek od Pavlínka »

...a já jako znalecky koukám a dím...ale to je taková oranžová...taková krvavě oranžová....
tak to je slušný :lol:

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

yahoďák píše:Hele soe, to je velmi hustá historka....jestli to ale nebylo jinak ....po otevření kufru jsi vyndal a nasadil pásku PS-VB a vše bylo prominuto :wink: ...vždyť ty nám tu machruješ, jak mastíš na zákony a přitom jsi vlastně konfident :lol:
ty bláho...to je nápad paní prodavačky z fulneka...její jedna dcera je policejní mluvčí v NJ (šálková) určitě ji z TV znáš...a tak tam musíme...ale je to prča...pokecat s klukama a potom se to může hodit až mě někde jíčíňáci chytnou za nějakou chujovinu... :twisted:


mod:
soe, soustřeď se, když cituješ. to je peklo to po tobě luštit, čéče...
já bych to pak musel upravovat...
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

tak to je slušný :lol:[/quote]
myslíš oddíl??
STS chvojkovice brod :D

mod:
že to vypadá blbě?
dík
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Odpovědět