PRODÁM

Víno, ženy, muži a zpěv. Pojďme si konečně odpočinout od vzduchem chlazených.
Uživatelský avatar
Martin Šild
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 600
Registrován: 29 led 2007
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Martin Šild »

Petr914 píše:...kdo je tam dál?... :lol:
no tak třeba já :?
proč tuhle blbost někdo nesmaže nebo nezamkne?
3 stránky keců o ničem! Když je někde dobrá zábava( např. GALERIE 2 a drandění netopejra) bylo bleskurychle uzamčeno. Tady už se 14dní plká o hovně! A ještě v inzerci :!:

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

cink, přání splněno, je to v Pokecu.

Je to tady Martine otevřené proto, že mě, ale i ostatní mody sere, že si to na flatu rozjíždí skupinka, která vytváří konspirační teorie o spiknutí moderátorů, které neexistuje, ale jako každá konspirační teorie se těžko logickými argumenty vyvrací.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

no ty vole ja žasnu co se tu zase resi

takze panove timto vam vsem oznamuju ze ten topic pri nejblizzsi prilezitosti smaznu

a hrozne me mrzi ze sem z prodavajiciho ty vetracky nevyrazil sam, protoze bych se pri prvni prilezitosti vysmal vsem tem resitelum :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

a hrozne me mrzi ze sem z prodavajiciho ty vetracky nevyrazil sam, protoze bych se pri prvni prilezitosti vysmal vsem tem resitelum

no to sem přesně udělal...ale stejně mám ho.no. Sou totiž rozbité..... :evil:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

....tak pro klid ublížených dušiček hlásím, že jsem taky moderátor v inzerci a taky mám doma vyklápěčky a taky se možná jednou někde objeví...ale nejsou to tyhle, ty svoje mám už několik let a taky jsem je ondy vyrazil z páně Pětišrouba....

A ty konspirační teorie mě neskutečně štvou, moderátoři Vám tady uklízí, přesouvají(celkem častý případ, že inzerent není schopen ani správně zařadit interát do sekce prodej nebo koupě), čístí vaši inzerci, kdykoliv si písknete, nemluvě o tom, že dost inzerentů má za málo laskavě dát zprávu, že inzerát je už neaktuální a "vděk" se dostaví ve formě podezírání z machinací?

A hlavně, kdo si to přečte od začátku a pozorně, tak uvidí, že soe2 udělal jedinou správnou věc....zvolil přímý kontakt uvedený v textu inzerátu a rovnou zavolal prodávajícímu. Takže nářky těch , na které se nedostalo, protože se mezitím stavěli do virtuální fronty, žádali o fotky, nebo nahazovali vyšší nabídky jsou zcela bezpředmětné.

Nemluvě o tom, že každej, kdo je tu chvilku déle, moc dobře ví, že zrovna soe2 byl s moderátorama spíš ve křížku, takže i zde teorie o spiknutí jaksi selhává.
Obrázek

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prak »

hlásim, že mám taky vyklápěčky
nejsou to snad ony? :twisted:
kdepak, nejsou. Ale jak to tady čtu, má je stejnak skoro každej 8)
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Pavlínka
la femme fatale...
Příspěvky: 1763
Registrován: 01 bře 2004

Příspěvek od Pavlínka »

jéé, já je nemám :twisted: a měla bych je mít??

simak
leštič starých součástek
Příspěvky: 926
Registrován: 20 říj 2003
Bydliště: asinus mundi

Příspěvek od simak »

Vážení, takhle už to opravdu dál NEJDE! Je na čase si otevřeně přiznat, že to, co čte běžný člen flatu na fóru je jen pozlátko, pimprlata pro kafky, a to podstatné je uvnitř. Děje se to skrytě, jaksi v zákulisí, za účasti hrstky vybraných jedinců. Říkejme tomu třeba klikaF4, nebo underflat, jak chcete. Ale tak to prostě je. Čas od času se objeví nějaký nepatrný signál či důkaz, že tomu tak opravdu je. Ovšem záhy jej někdo odstraní, bagatelizuje nebo nějak zakamufluje.
Zmíněná klika funguje především z důvodu vlastního obohacení a získaní a udržení vlivu na české VW scéně. Vědomě a cíleně udržuje běžné členy v temnotě nevědomosti a krmí je pseudofakty, filtruje jim skutečný pohled na svět a manipuluje je do pozic, které se klice hodí.
Je na čase s tím něco dělat. Zbořme ten virtuální svět, který okolo nás vystavěli a pusťme slunce dovnitř. Bojujme za pravdu, proti útisku a pro dobro nás i našich dětí, i dětí našich dětí, a pro děti dětí našich dětí samozřejmě taky. Vítězný únor už asi nestihneme, ale pojďme dokázat, že březen může být nejen měsíc knihy a bezpečnosti , ale také vzduchové pravdy.
Už musím končit, jdou po mě. Přestávka mi skončila a nebudu moct psát, protože zase budu mít tu ošklivou kazajku s řemeny. Dobrou noc a revoluci ZDAR! Nazdar.
nasávač

simak
leštič starých součástek
Příspěvky: 926
Registrován: 20 říj 2003
Bydliště: asinus mundi

Příspěvek od simak »

p.s. větračky ještě nemám, ale jdu po nich :twisted:
nasávač

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

yes :) Akorát nevím, jestli to lidi poberou z úst prominentního člena underflatu, který se psychicky nevzpamatoval z moci v jeho rukou se nacházející a který je momentálně internován pod dohledem statné ošetřovatelky.

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

uff :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

okrasa píše:Praku,je to uz neaktualni...vysvetlim po sz
...co todle Pinkertoni?...to se mi zdá víc než zajímavý...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Vincent
Jsem vlk v rouše beránčím...
Příspěvky: 1539
Registrován: 16 dub 2004
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vincent »

„To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že po tobě nejdou.”.
...I remember when I lost my mind. There was something so pleasant about that place. Even your emotions had an echo in so much space...Does that make me crazy?...[smilie=smiliecat.gif]....karmann ghia 72

Jsem notorický plkal

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...s kym právě šprechtíš Vincent?
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Vincent
Jsem vlk v rouše beránčím...
Příspěvky: 1539
Registrován: 16 dub 2004
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vincent »

jen tak...pro sebe...to byl takový výkřik do tmy :lol:
...I remember when I lost my mind. There was something so pleasant about that place. Even your emotions had an echo in so much space...Does that make me crazy?...[smilie=smiliecat.gif]....karmann ghia 72

Jsem notorický plkal

Uživatelský avatar
klepacpavel
Příspěvky: 72
Registrován: 22 úno 2007
Bydliště: Teplice

PRODÁM

Příspěvek od klepacpavel »

Fakt nevim proč je kolem toho taková zbytečná diskuze. [smilie=smashfreakb.gif]

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: PRODÁM

Příspěvek od Petr914 »

klepacpavel píše:Fakt nevim proč je kolem toho taková zbytečná diskuze. [smilie=smashfreakb.gif]
...nic víc k tomu nedodáš?
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Vincent
Jsem vlk v rouše beránčím...
Příspěvky: 1539
Registrován: 16 dub 2004
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: PRODÁM

Příspěvek od Vincent »

klepacpavel píše:Fakt nevim proč je kolem toho taková zbytečná diskuze. [smilie=smashfreakb.gif]
Fakt nevim, proč se k tomu nevyjádříš, abychom tuto "zbytečnou" diskuzi uzavřeli
...I remember when I lost my mind. There was something so pleasant about that place. Even your emotions had an echo in so much space...Does that make me crazy?...[smilie=smiliecat.gif]....karmann ghia 72

Jsem notorický plkal

Uživatelský avatar
klepacpavel
Příspěvky: 72
Registrován: 22 úno 2007
Bydliště: Teplice

Příspěvek od klepacpavel »

co chceš slyšet.

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...příběh o tom,jak se rozbíjí tvrzený sklo tim že spadne...
You can't win 'em all...

Odpovědět