Camper rodiny Fantozziovy

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Camper rodiny Fantozziovy

Příspěvek od ugo fantozzi »

Takže po dlouhé době neúspěchů a pokusů se mi podařilo vložit svůj první obrázek a tímto zahajuji projekt "Fantozziovo obytné auto".Dnes ještě vypadá takto ale zítra již dostane lak.Celou rekonstrukci doložím zpětně.Tohle je spíš taková zkouška,jestli to funguje.Obrázek

ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Příspěvek od ugo fantozzi »

No jo ,už plynuju!Pár fotek z nálezového stavu:
Obrázek
Je to busík typ 21-tzn.Kastelwagen předělaný v Rakousku firmou Munnich na obytný.Bohužel na něho spadla střecha stodoly a naprosto zničila původní laminátovou střechu,takže místo ní tam pasuju original kulatej laminát VW.
Obrázek
Velká omluva za kvalitu fotek,ale v té době jsem ještě nevlastnil digitální foťák,takže jsem fotil kamerou.

ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Příspěvek od ugo fantozzi »

Tady je pár fotek busíka po laku.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

užívaš si ...
skladanie je tiež radosť. Nech stihneš sezonu.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Příspěvek od ugo fantozzi »

Při mé rychlosti....Řídit už bude muset mladej-mě doktoři nechají sebrat řidičák :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
bord
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 293
Registrován: 14 čer 2007
Bydliště: Hlučín

Příspěvek od bord »

Ahoj,

můžu se zeptat, na kolik zhruba vyšla celá ta lakýrnická práce (sundání starého nátěru, příprava, nový lak atd.)? Chtěl bych si udělat představu
Díky! :wink:

ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Příspěvek od ugo fantozzi »

Ono s tím mým lakem to není tak jednoduchý.Já mám v té lakovně ještě jiný aktivity,takže ta cena by byla asi dost zavádějící.Ale podle toho,jak nadával lakoš(cituji:Já se ti na tu tvoji zk...enou popelnici vy..ru,příště si radši nechám píchnout do krku,ještě někdo může dojít,pod 45 nejdu!konec citátu).Takže asi tak.No a ještě nějaké foto z pokračujících prací...
Obrázek
Obrázek

ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Příspěvek od ugo fantozzi »

Tak jsem zase trošku pokročil.Pravda,není to rychlost podle mých představ,ale aspoň něco.
Obrázek
Nastrojil jsem přední dveře(pravda-byl to boj ale s výsledkem jsem spokojen).
Obrázek
A teď jsou na řadě šoupačky.
Obrázek
Málem bych zapoměl na gumy.Dal jsem radši všechny nový,když už,tak už.(Moje díky letí taky do Zlína).
Obrázek
No a na konec ještě malá otázka:myslíte,že by mu slušely?
Obrázek

ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Příspěvek od ugo fantozzi »

Další přírůstek-zadní dveře.Na pravé straně obrázku pes Bobina.Dravec hubící vše živé(ornitologové prominou-i ptáky při nízkém letu).Rasa-pouliční směs.
Obrázek

ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Příspěvek od ugo fantozzi »

Touhle dobou jsem už měl jezdit,ale při zapojování světel zkratoval spínač a vyhořela elektrika pod palubovkou.Týden jsem to rozdejchával a dneska jdu na to.Prostě přišlo to,co jsem nechtěl nikdy zažít.A propos nemáte někdo schéma na Westfalii nebo něco se dvěma baterkama?Já tam mám jednu,no a tak když už jsem v tom... :-k

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

dvě baterky v busu+plkání a schémata=http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 151#110151
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Příspěvek od ugo fantozzi »

Tak jupí!Už zase startuju,svítím,blikám,troubím a já nevím co všechno.Nakonec jsem rezignoval na tahání nové elektriky ale vyčůraně jsem vyštípal všechny dráty i s pojistkovou skříňkou z jednoho z mých dárců a proběhla transplantace.A musím s radostí říct,že se operace zdařila.Díky hoši!
Obrázek

ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Příspěvek od ugo fantozzi »

Tadyhle je momentka ze zkratovaného spínače.Když jsem to viděl poprvé,byl jsem rád,že na dvorku nebyly děti.(Probíhalo právě lingvistické cvičení anglického gentlemana).
Obrázek
Jinak co se týče zapojení těch dvou baterek a následného dobíjení,viděl bych to asi takhle:
Obrázek
No a protože žádná skládačka se neobejde bez nějaké újmy-i mě se přihodila.Odřená hrana u posuvných dveří.Prostě zavíral jsem a najednou:
Obrázek
A za všecko může nezapadnutá západka!Teď už jsem moudřejší.Ale ku..y taky lítaly.
Obrázek
Obrázek

ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Příspěvek od ugo fantozzi »

Pár fotek prozatímního interiéru(taky projde renovací).
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Příspěvek od ugo fantozzi »

Se svejma 110ti kilama bych ladným skokem nadělal víc škody než Tunguzskej meteorit! :lol: A ještě dnešní foto.
Obrázek

ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Příspěvek od ugo fantozzi »

Včera mi začala dovolená a protože mám manželku světici(někdy),nikam jsme opět nevyrazili.Tudíž jsem mohl začít intenzivně pracovat na našem camperovi.Jako první to odskákal motor.Už jsem tu rezavou olejničku vytáhl ven a v pátek tam strčím něco jinýho-akorát,že to bude 1600 za 1600-jiný nemám.Pěkně si aspoň do té doby vylepším motorový prostor.Taky jsem si udělal radost a koupil jsem nový střešní okýnko.Však tady je pár fotek:
Obrázek
Všimněte si-je se mnou můj věrný dráteníček.
Obrázek
Obrázek

ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Příspěvek od ugo fantozzi »

Mimochodem,začínám zateplovat:
Obrázek
Starému dobrému polystyrénu už dávno odzvonilo.Tohle je hmota na způsob karimatky.
Obrázek

ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Příspěvek od ugo fantozzi »

Protože busík začíná pomalu přibírat na váze,vyštrachal jsem pro něho tohohle chlapáka.(Myslím ten motor!)
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

pane účetní, něco bližšího k tý karimutr prosím...
budeš to lepit na plech nebo na tapec se vzduchovou kapsou?
když si vemu jak se během noclehu auto zevnitř rosí, napadá mě otázka, jestli to nepodpoří korodování zevnitř ještě víc... i když asi furt lepšé než ten orsil, co se dává do Westfálek co? Nebo ne?
za poučení kuju

ugo fantozzi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 393
Registrován: 11 lis 2005
Bydliště: nussdorf

Příspěvek od ugo fantozzi »

No budu to lepit na kastli zevnitř.Je fakt,že jsem na to orosení vůbec nepomyslel.Možná bych taky přivítal nějaký zkušenosti.Jinak ten materiál byl zakoupen v Brně v prodejně Munnich,ul Bayerova,tabule 1x2 metry,síla 20mm.-za 10euro,to samý o síle 10mm.-6euro.(Samozřejmě placeno v kč.)

Odpovědět