T2 nebo T3?

vysokokapacitní vzduchem chlazená přeprava...od ponorky až po transportera
Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od udeeska »



... a sakra, teď to bude zajímavé ....LT do toho.....
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od martin_100 »

SarteP píše:
02 kvě 2021
Tak jooo bude vejlet. Dlouho sme nigde nebyli :twisted:
doka 4wd píše:
02 kvě 2021
LT neni "lostomilouškéj" busík. A to je ta hlavní motivace podnikat s T2 nebo T3 :wink:

SarteP
Příspěvky: 19
Registrován: 28 dub 2021

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od SarteP »

Inu- jak pises, voda, pult, lednice, presovac. Spinkat mam v planu v penzionu. Lt nechci. Jeste jsem slintala nad Fordem MK, ktery jezdi po akcich. Ten ma prostoru na krouceni zadkem, vic. O dost vic. Ale to, se obavam, je uplne mimo.

Uživatelský avatar
pavel cz
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 326
Registrován: 20 črc 2017
Bydliště: Holomóc

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od pavel cz »

Jestli myslíš tohoto Forda tak v něm moc místa není
Přílohy
006.jpg

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od eLzyx »

martin_100 píše:
02 kvě 2021
LT neni "lostomilouškéj" busík. A to je ta hlavní motivace podnikat s T2 nebo T3 :wink:
přesně, to už raději Citroën HY. Velmi častý food truck ... ten je tak ošklivý, až je vlastně roztomilý.
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

SarteP
Příspěvky: 19
Registrován: 28 dub 2021

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od SarteP »

Kdybych ja vedela, jak se sem vkladaji fotky 🤔 kdyz se mrknete na Moris's Cafe, tak tam maj fotku. :) jinak Citroen HY no nevim..

Uživatelský avatar
lubos
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 592
Registrován: 08 led 2010

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od lubos »

Asi myslíš tohle
moris.jpg
moris.jpg (116.58 KiB) Zobrazeno 3009 x
když se ti to tak líbí, tak proč si to nekoupíš? https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz ... 7-220-4268
MK1.JPG
MK1.JPG (48.86 KiB) Zobrazeno 3009 x

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od Šíša »

SarteP píše:
04 kvě 2021
Kdybych ja vedela, jak se sem vkladaji fotky 🤔 kdyz se mrknete na Moris's Cafe, tak tam maj fotku. :) jinak Citroen HY no nevim..
Srry ale jestli na food/cafe/etc. truck v podobe HY rikas “no nevim…” tak pak nic :D Za HY se otoci, a prijde, vice zakazniku nez za T2/3/Ford atd. Nicmene to neni pravdepodobne nutne resit, neb slusne HY cenove je kolikrat vice nez ty ostatni.

Btw me vrta hlavou navratnost toho projektu. Auto za 200, nejake upravy, suroviny, poplatky,… kolik se tak vydela za vyjezd a kolik vyjezdu aby se to vratilo…?

Jen recnicka otazka, obcas jsem taky nad tim premyslel (pro zenu, ja lidi moc nepotrebuji :) ).

doka 4wd
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 302
Registrován: 21 říj 2012

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od doka 4wd »

O ekonomické stránce těchto projektů něco vím. Ta firma,co jsem u nich pracoval už neexistuje (dluží cca 24 mil kč). Vzít si úvěr,koupit skříňové Iveco,nechat postavit kavárnu jako přívěs (cca 4 tuny). A můžem začít. Vybavení koupíš jednou,ale suroviny,voda,led - to musíš brát v místě.Jenže toto není o tom kolik vyděláš,ale o stylu života. Vím to moc dobře. V sousední vesnici pronajímá pán kemp 2x do roka právě lidem pro pořádání těchto setkání spojených s produkcí hlasitější hudby. A tam to žije. :D :D

SarteP
Příspěvky: 19
Registrován: 28 dub 2021

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od SarteP »

Kdybych chtela forda, shanim forda. 😘 jen mne to zaujalo. Citroen se mi libi, ale T3 byla laska na prvni pohled.
Jinak plan je kavarna+cokolada. A to auto chci proto, ze pri velkych trzich, coz jsou tridenni festivaly cokolady jsem servana uz ve chvili, kdy to vynosim z auta. Navic stat na trzich od rijna do prosince zadna hitparada. Chapu panove, ze mate pocit, ze tupa zena shani rozmar a vi o tom uplny hovno, tak ji vsechno rozmluvime nebo odpovime na otazky nevyrcene, ale slo mi o technickou pomoc,ju? To znamena, vite o aute? Vite o firme, ktera dela predelavky vnitrku az auto bude? Nemuzu si koupit auto za 270 tis, kdyz mne sto bude stat predelavka vnitrku. ;)

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od Pětišroub »

Ale vůbec ne. Spíš tady narážíš na kupu realistů, kteří už něco s VWčkama dělali, mnozí z nich i pár desetiletí, naběhli si do projektů, investovali hromady peněz a to šlo "jen" o koníčka a ne o auto na práci a tím pádem živobytí.

-luxusní hochdach T3 za pade, který pošolicháš a jezdíš - už neexistuje. Taková auta se kupovala před deseti, nebo spíše více lety.
-nahoře máš odkaz na auto, které myslím zcela přesně vyhovuje požadavkům, je rozfungovaný, vevnitř čistý, bez sektorovýho nábytku a proprděných matrací. Cena cca. odpovídá stavu a třeba by se ještě usmlouvala o pár kil. Dovoz je záležitostí jednodenní akce s vlekem, přihlášení vzhledem k DE číslům pohoda (bude se platit ekovýpalné). Od okamžiku, kdy jsem ho postnul, nevím co se tady řeší. Ani slušný T3 nerostou na stromech.

-když koupíš něco na dodělání, počítej s investicema a hlavně časem - kterou sezonu chceš začít vydělávat?

Zkrátka - pokud jsi chtěla ujištění, že koupíš ideální vůz za kilo, abys pak mohla dát kilo do vybavení - tak toho se zde asi nedočkáš.

Co se týče vybavení - potřebuješ pečlivýho truhláře, autoelektrikáře a ev. plynaře. Gastro výbava má svoje specifika, bude potřeba větší odpad, bojler, robustní elektrika, tady lidi spíš šolíchaj obytky s autoledničkou..
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

SarteP
Příspěvky: 19
Registrován: 28 dub 2021

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od SarteP »

Auto za pade jsem loni bohuzel tezce projela, Martin u toho byl. Dobrou cenu beru 150.000,-plus postupny predelavky. Bylo by pro mne ideal koupit ho na zimu a nekomu ho supnout na upravy, protoze sezonu mam unor az cerven a zari az prosinec. :)

rochuss
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 594
Registrován: 03 lis 2012

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od rochuss »

ObrázekTen je fakt tak ošklivej až je hezkej,ale T3 hranaták je mu trochu i podobný
Přílohy
citroen h4.jpg
citroen h4.jpg (11.67 KiB) Zobrazeno 2928 x

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od Sam »

A co místo busíka koupit restauraci na Sázavě a nabízet ubytování ? Případně koupit večerku Michli a nabízet levné potraviny ?

Pardon za plk, neodolal jsem při čtení komentářů. :D
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
venca101
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1561
Registrován: 19 čer 2009
Bydliště: Jižní Morava

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od venca101 »

Jako člen místních realistů bych ještě podotknul, že pokud čekáš na slušný auto do 150, že se ho taky nikdy nemusíš dočkat. Ceny těchto aut rostou raketovým způsobem a příští rok ten červenej furgon z Pětišroubova odkazu už nebude za 8 tis euro ale třeba už za 10 nebo i víc...
Ale třeba se stane zázrak, rozestoupí se moře a středem přijede voňavej T3 pošťák za "děkuji".
Věř a víra tvá tě uzdraví :D

SarteP
Příspěvky: 19
Registrován: 28 dub 2021

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od SarteP »

Sam píše:
05 kvě 2021
A co místo busíka koupit restauraci na Sázavě a nabízet ubytování ? Případně koupit večerku Michli a nabízet levné potraviny ?

Pardon za plk, neodolal jsem při čtení komentářů. :D
:D dej mi tyden na rozmyslenou. 😂

SarteP
Příspěvky: 19
Registrován: 28 dub 2021

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od SarteP »

venca101 píše:
05 kvě 2021
Jako člen místních realistů bych ještě podotknul, že pokud čekáš na slušný auto do 150, že se ho taky nikdy nemusíš dočkat. Ceny těchto aut rostou raketovým způsobem a příští rok ten červenej furgon z Pětišroubova odkazu už nebude za 8 tis euro ale třeba už za 10 nebo i víc...
Ale třeba se stane zázrak, rozestoupí se moře a středem přijede voňavej T3 pošťák za "děkuji".
Věř a víra tvá tě uzdraví :D
Zazraky se deji porad, rikal to uz Forest Gump. ;)

SarteP
Příspěvky: 19
Registrován: 28 dub 2021

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od SarteP »

rochuss píše:
05 kvě 2021
ObrázekTen je fakt tak ošklivej až je hezkej,ale T3 hranaták je mu trochu i podobný
Samozrejme, ze je to bozi auto. V Plzni jezdi tri- jedno pro Plzenskej pivovar, druhy ma Zlata krava a treti nejaka kavarnicka. Ale furt bych radsi T3. Na stranu druhou by mne zajimalo porovnani vnitrniho prostoru, protoze treba ten Ford se mi zdal neskutecne prostornej.

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od martin_100 »

Jj postman za pade byla sice chyba ale vzhledem k času kdy nabídka přišla chápu. Třeba by se Lukasoo nechal ukecat. Už to vyvařil takže by si to napočítal ale bylo by o starost míň. Hypitetizuju nemluvil sem s nim.
Jinak HY je uvnitř pristě kvádr tim pádem víc prostoru s využitelnějšim tvaroalovím.
Ale ceny mazec. V Černošicích jsou kluci co Hácka dělaj na kšeft.

Btw nezačalo to zakoukání do T3 nějak tak tehdá? :twisted:
Screenshot_2021-05-05-12-04-26-663_com.facebook.katana.jpg

SarteP
Příspěvky: 19
Registrován: 28 dub 2021

Re: T2 nebo T3?

Příspěvek od SarteP »

Ten tvuj byl mezi prvnima, ale laska prisla s Ruzovym transporterem, vedle kteryho jsem stala na Zbraslavi😊

Odpovědět