Pronajem VW bus

vysokokapacitní vzduchem chlazená přeprava...od ponorky až po transportera
Odpovědět
Bulbatres
Příspěvky: 1
Registrován: 03 zář 2017

Pronajem VW bus

Příspěvek od Bulbatres »

Ahojte, hladam T1 alebo T2 na prenajom, na tyzden, s tym ze by musela byt v stave doniesť 7 ludi na Balaton (Brno-Bratislava-Balaton a spat). Termin je leto 2018 takze este to ma čas, ale rad budem vedieť dopredu. Navyše som nenašiel takuto sekciu (napr
v "inzercii", ale je to špecificke lebo sa jedna prave o busíky na akcie/roadtripy). Teším sa na odpovede.

Uživatelský avatar
tarmara
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 880
Registrován: 14 zář 2013
Bydliště: Lissa an der Elbe

Re: Pronajem VW bus

Příspěvek od tarmara »

Pokud se ti nikdo neozval pres SZ, tak nadhodim svou pesimistickou ideu. V CZ nic jako NZ https://www.classic-campers.com/vans/ asi nefunguje. A mezi busari neni moc lidi (jejich pocet se limitne blizi nule), kteri by ti na tyden pujcili busika, ktery bude ve stavu dojet na Balaton (obecne jakeholkoli busika, ktery dojede do vedlejsiho mesta). Pokud by museli, tak by ti radeji radeji na tyden pujcili zenu/mamku/dceru, mozna by se naslo i par odvazlivcu, ale ti zase budou chtit zalohu ve vysi ceny sveho auta. Je to dano tim, ze pro vetsinu z nas je auto neco jako dalsi dite v rodine. Travime s nim spoustu casu, investujeme mraky penez. Ono ani jezdeni s takovym autem neni trivialni zalezitost. Pravdepodobnost zavady je vyssi, auto je bez posilovacu a jinych elektronickych udelatek na ktere jsou bezni ridici zvykli. A pokud vim, tak tu nikdo vyse uvedenou sluzbu neposkytuje. To ze nekdo nekoho ocas odveze na svatbu je jina vec. Majitel v tu chvili ridi, auto ma pod dohledem. Jedine snad, kdyby nejaky tvuj dobry znamy mel busa, tak by pujcil, ale to bys zase neshanel autak tady.
Ale treba se pletu a najdes nekoho ...
VW T2b "Zoran" (1977)
Kdyby mi to stálo, jako mi to visí, koupil bych si velkostatek u nás v Lysý!

Uživatelský avatar
boldor
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1404
Registrován: 12 kvě 2009

Re: Pronajem VW bus

Příspěvek od boldor »

...dýmka, žena a motorka (auto) se nepůjčují.

Ale pokud to má někdo na kšeft, třeba tady: https://www.facebook.com/pg/rentabulli/about/...
BIG BOYS LOVE BIG TOYS

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pronajem VW bus

Příspěvek od Skid »

Zkus poptat zde, zda to udělají nebo ne.

http://www.vwveteran.cz/pronajem/
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Uživatelský avatar
Tucice.Niki
Příspěvky: 4
Registrován: 06 zář 2017

Re: Pronajem VW bus

Příspěvek od Tucice.Niki »

Ahoj všichni,
mám na Vás vééélkou prosbičku [-o< . Moje nejlepší kamarádka slaví čtvrt století (25 let) a jelikož se známe už 17 let tak vím, že jejím hrozně velkým snem je se svézt T1 :)! Nevítě o někom nejlépe v okolí Hradce Králové? Samozřejmě počítáme s placenou vyjížďkou..

Děkuju moooooc za jakýkoliv tip :wink:
Niki

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: Pronajem VW bus

Příspěvek od pulenejksicht »

příští víkend je sraz ponorek

http://www.flat4.org/forum/viewtopic.php?f=12&t=20604c

tak si to na Stvořidlech můžete domluvit nebo se rovnou svýst :wink:
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
pavel cz
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 326
Registrován: 20 črc 2017
Bydliště: Holomóc

Re: Pronajem VW bus

Příspěvek od pavel cz »

Ahoj všichni,
mám na Vás vééélkou prosbičku [-o< . Moje nejlepší kamarádka slaví čtvrt století (25 let) a jelikož se známe už 17 let tak vím, že jejím hrozně velkým snem je se svézt T1 :)! Nevítě o někom nejlépe v okolí Hradce Králové? Samozřejmě počítáme s placenou vyjížďkou..

Ahoj
v sobotu 16.9 odpoledne budu se Sambou v Pardubicích na rockové pouti. Koná se to U Starýho slona.
Když přijedeš včas bude projížďka

SalatekJunior
Příspěvky: 3
Registrován: 16 říj 2018

Re: Pronajem VW bus

Příspěvek od SalatekJunior »

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli by se našel někdo ze středních čech kdo by nám nepůjčil vw t1 na natočení videopozvánky na maturitní ples. Jednalo by se tak o necelé 2 hodiny natáčení. Odměna jistá.
Kdyžtak pište sms na 722905795 nebo email na hlavaty8@icloud.com

děkuji za odpovědi :)

Uživatelský avatar
tarmara
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 880
Registrován: 14 zář 2013
Bydliště: Lissa an der Elbe

Re: Pronajem VW bus

Příspěvek od tarmara »

SalatekJunior píše:Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli by se našel někdo ze středních čech kdo by nám nepůjčil vw t1 na natočení videopozvánky na maturitní ples. Jednalo by se tak o necelé 2 hodiny natáčení. Odměna jistá.
Kdyžtak pište sms na 722905795 nebo email na hlavaty8@icloud.com

děkuji za odpovědi :)
Střední Čechy jsou dost široký pojem a bez termínu se taky dost těžko něco slibuje. Okres a aspoň navrhovaný týden by pomohl. Trváte na T1? nebo může být i T2?
VW T2b "Zoran" (1977)
Kdyby mi to stálo, jako mi to visí, koupil bych si velkostatek u nás v Lysý!

SalatekJunior
Příspěvky: 3
Registrován: 16 říj 2018

Re: Pronajem VW bus

Příspěvek od SalatekJunior »

tarmara píše:
SalatekJunior píše:Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli by se našel někdo ze středních čech kdo by nám nepůjčil vw t1 na natočení videopozvánky na maturitní ples. Jednalo by se tak o necelé 2 hodiny natáčení. Odměna jistá.
Kdyžtak pište sms na 722905795 nebo email na hlavaty8@icloud.com

děkuji za odpovědi :)
Střední Čechy jsou dost široký pojem a bez termínu se taky dost těžko něco slibuje. Okres a aspoň navrhovaný týden by pomohl. Trváte na T1? nebo může být i T2?
Dobrý den, naše škola se nachází v rakovnickem okrese. My se prizpusobime kdy může řidič vozu. Na modelu vozu nám nezáleží. Může být T1 i T2

Uživatelský avatar
Samba
inzertní poeta
Příspěvky: 6111
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Kladno

Re: Pronajem VW bus

Příspěvek od Samba »

Mám jednu takovou mrsku, až to půjde, pošlu její ksicht..

Petr K.
Příspěvky: 1
Registrován: 22 dub 2019

Re: Pronajem VW bus

Příspěvek od Petr K. »

Čau pánové. Budoucí švagr je zamilovaný do VW Bus a protože teď s partou plánujeme rozlučku se svobodou, napadlo nás splnit mu sen a nechat ho trochu se povozit v Busíku. Samozřejmě nikdo z nás tohohle miláčka nevlastní. Proto píšu sem, jestli by se našel někdo, kdo by nám s tím pomohl. Ceny první generace jsou mi známy a protože dělám také veterány, out of VW, tak nečekám zázraky. Druhá a třetí řada by taky určitě udělala radost. A k plánu. Bude to 8. Června v Brně. Chceme udělat po Brně menší cestu kolem světa - jídlo, úkoly atd. Žádné zběsilé pití v každé hospodě ;-) a pak přejezd večer na Prigl.
Napište prosím nějaké tipy, případně jak moc (ne)reálné to je, mu ten sen splnit.

Díky!
Petr

Uživatelský avatar
venca101
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1561
Registrován: 19 čer 2009
Bydliště: Jižní Morava

Re: Pronajem VW bus

Příspěvek od venca101 »

Petr K. píše:Čau pánové. Budoucí švagr je zamilovaný do VW Bus a protože teď s partou plánujeme rozlučku se svobodou, napadlo nás splnit mu sen a nechat ho trochu se povozit v Busíku. Samozřejmě nikdo z nás tohohle miláčka nevlastní. Proto píšu sem, jestli by se našel někdo, kdo by nám s tím pomohl. Ceny první generace jsou mi známy a protože dělám také veterány, out of VW, tak nečekám zázraky. Druhá a třetí řada by taky určitě udělala radost. A k plánu. Bude to 8. Června v Brně. Chceme udělat po Brně menší cestu kolem světa - jídlo, úkoly atd. Žádné zběsilé pití v každé hospodě ;-) a pak přejezd večer na Prigl.
Napište prosím nějaké tipy, případně jak moc (ne)reálné to je, mu ten sen splnit.

Díky!
Petr
Zdar,

kousek od Brna lze T1 až T3 oficiálně pronajmout...

http://www.vwveteran.cz/pronajem/

LuciaPechova
Příspěvky: 1
Registrován: 15 čer 2020

Re: Pronajem VW bus

Příspěvek od LuciaPechova »

Dobrý den, také sháním dobrou duši, která by mi pronajala VW T1, a koukám, že tu někdo zmiňoval nemco u Brna. Můžu poprosit o kontakt či bližší info? Prosím kdyžtak na tel číslo 773036977, neumím zde na foru vytvořit vlastní příspěvek. Děkuji za odpověd, snad to ještě je altuální
Lucia

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: Pronajem VW bus

Příspěvek od Vendelin »

Přečti si zprávy nahoře...

Odpovědět