Rodriguez revival

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Uživatelský avatar
coltan
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 387
Registrován: 03 srp 2008
Bydliště: Plzeň

Re: Rodriguez revival

Příspěvek od coltan »

maxmax píše:Ano,ano, mám stejnou :D vepředu,i vzadu :lol:
Tak to potom pozor panáčku..... protože jestliže to máš vepředu i vzadu, tak ti to potom jede o 20km/hod rychleji a brzdí o 24% lépe :wink: .......jóóóó holt Ferrari červená dělá svoje......

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Re: Rodriguez revival

Příspěvek od Pětišroub »

když prasátka, tak FEBI. Ty jsou navíc - považ! V červený krabičce!
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
coltan
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 387
Registrován: 03 srp 2008
Bydliště: Plzeň

Re: Rodriguez revival

Příspěvek od coltan »

Ahoj ahoj

Tak aby se neřeklo že se nic neděje máme tu jedno foto z mazání přední nápravy u kámoše v JZD..... práce nepohodlná a hóóóódně špinavá (měly jsme jen 2 hadry....špinavý). Takže pro příště určitě víc, mnohem víc hadrů.... každopádně vřele doporučuji dělat ve dvou..... za prvé si rozšíříte od kamaráda slovník sprostých slov z toho jak to nejde a za druhé může jeden hezky mačkat maznici a druhej bleskurychle utírat, tože to fakt leze všude možně...... ale na druhou stranu co je mastný nezrezne :wink:

Jo jinak plány na tento rok:
-GO přední nápravy
-dvojitá karburace + nainstalování měřáku poměru vzduch/palivo
-nainstalování airboudy s větrákem (v těch vedrech je to bez toho fakt strašný)

Člověk by toho chtěl samozřejmě stihnout víc, ale jako dělník lidu s omezeným časem a příjmem to moc rychle nejde. A navíc bohužel zavřely kousek ode mě poštu co by se dala snadno vykrást..... zavřely ji právě kvůli tomu že ji často vykrádaly :lol: to je prostě osud..... stejně jako první letošní vyjetí kde jsem na prvním kilometru píchnul gumu tak šikovně že neucházela, ale než sem na to přišel......


Obrázek

Uživatelský avatar
Capario
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 632
Registrován: 02 črc 2006
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rodriguez revival

Příspěvek od Capario »

hezké plány. .. a pod tohle sis vlezl? odvážnej kluk.
Better smoke and fly then drink and drive

Uživatelský avatar
coltan
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 387
Registrován: 03 srp 2008
Bydliště: Plzeň

Re: Rodriguez revival

Příspěvek od coltan »

To Capario: Ale nevlez...... Samozřejmě že sem tam dal podpěry.....a navíc sem jen promazával přední nápravu, takže sem tam skoro ani nevlez :wink:

Jo jinak v pondělí se mi stala moc hezká věc...... Jako každý pondělí jedu do práce "za 5 minut 12"..... Skočim do auta.... sešlápnu plyn abych zapnul sytič..... a v tom..... RUP..... plynový lanko udělalo pápá.... teda spíš struna od piána. Tak sem nejdřív zbělal, pak zrudnul a pak napsal šéfovi že se zdržim...... naházel sem povinnou výbavu do 2 auta a šup práce...... Tim skončila ta příjemnější část :?

Nandání lanka do mýho auta bych dal někomu dělat za trest..... Teplota vzduchu 30, teplota asfaltu pod mými zády 110, Koeficient záhadné ucpanosti vedení lanka 0,9, moje nasra...t 9 z 10, celkový čas práce 4 hodiny.
Problém byl zřejmě někde v přechodu trubka/hadička kde to bylo přicpaný nebo blbě přesazený..... každopádně po tisici pokusech zepředu, zezadu, zeshora, zdola kdy se mi to povedlo protáhnout sem už o nějakém vyndání a pořádném namazání lanka ani nepřemýšlel..... vopravdu strašnej voprc :)

UFFFFFFF........

Uživatelský avatar
aircooled
aircooled kecálek
Příspěvky: 706
Registrován: 19 říj 2010

Re: Rodriguez revival

Příspěvek od aircooled »

Na druhej strane o problém menej, že sa ti to stalo ešte doma... :wink:
ExBruno

Uživatelský avatar
coltan
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 387
Registrován: 03 srp 2008
Bydliště: Plzeň

Re: Rodriguez revival

Příspěvek od coltan »

No to máš pravdu, tože mě se většinou takovýhle věci stanou před barákem (dojde benzín, vybitá baterie, píchlá guma atd.)...... holt štístkař :wink:

Odpovědět