VW411 1971

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Odpovědět
Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

Pětišroub píše:nebo tahle..pěkná, dokonce i s motorem, a myslím že bude za velmi rozumno
No jo, to je 412 v kombajnu , ala ta modrá, to je vono! Mně stejně nejde o peněžní cenu.
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...já ti maxmaxi rozumim...ale 411 neni ani Bugatti...ani Bentley...já bych ten přístup trochu přehodnotil...

...leda že s tim na tom konzulátu nebo co jezdil Elvis Presley...to by bylo terno...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prak »

schovat do garáže a počkat na rozhodnutí nejmíň 10 let
v současný situaci je to nesmyslná žumpa a zbytečně vyhozený prachy
(tedy pokud to nebudeš po večerech sochat sám a všechny potřebné díly nebyly v celkové ceně i s autem za 5 tis.)
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...já bych zase skočil třeba po tom modrym kousku...díly z tohodle auta bych uschoval...a věděl bych,že mam,co sem chtěl a že mě provoz 411 nezabije...páč mam všechno 2x...

...je to akce zhruba na víkend plus přihlášení...a pak už je vstříc zářným zítřkům...

...samozřejmě se to celý odvíjí od faktu,že to kupující skutečně chce vlastnit...ale to si v tomhle případně troufam tvrdit,že je to naprosto jasný...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milosak_1 »

Dovolim si citovat Petra914 + neco pridam....

...já bych zase skočil třeba po tom modrym POJIZDNEM kousku...

Jenom nez zprovoznis motor, prevodovku (ta tvoje je automat, a nikdo nevi co s ni je) brzdy, tlumice, atd... tak tam zahucis za 1/2 ceny modreho, bez zasahu do karoserie.

Ta modra 411 je pekna a pojizdna. Motor je ocevidne vytuneny a kastle v urcite lepsim stavu nez ta cerna 411.

Ale ja ti rozumim - vysipal jsi do toho uz dost penez a chces to udelat. Dalsi investice jsou urcene na opravu a zprovozneni cerne 411 a my tady muzeme spekulovat jak chceme. Max jde do cerne 411 a nikdo z nas ho neukeca.
Naposledy upravil(a) Milosak_1 dne 07 led 2009, celkem upraveno 1 x.
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...je tam karburace...ostřejší vačka...a je sníženej pružinama z BMW E30...barva Audi RS Blau...

...GO motoru Typ4 je zhruba za 60 tisíc a víc...pokračovat netřeba...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milosak_1 »

ja, sehr schön wagen... za pouhych 70.000 Skocte uz nekdo po tom.... at na ty typ 4 nejsme ( + jeste 1-2 jedinci) sami....
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

Motor mám 2krát,a ještě výborný válce, písty ,vačky, kliky,hlavy,1krát karbece 1krát stříkačku,topníky,bufíka,komplet 2krát brzdy,převodovku (automatu nic není,a mám ještě jeden z buse),elertrický pumpy,skla,světla,a ještě věci co zatím nevím na co jsou, co nemám ,jsou prachy na tu modrou z němec. :cry:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
bugz
zrůdný magor flat4.org
Příspěvky: 1979
Registrován: 12 črc 2005
Bydliště: Kardanová Řečice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bugz »

maxmax píše:Motor mám 2krát,a ještě výborný válce, písty ,vačky, kliky,hlavy,1krát karbece 1krát stříkačku,topníky,bufíka,komplet 2krát brzdy,převodovku (automatu nic není,a mám ještě jeden z buse),elertrický pumpy,skla,světla,a ještě věci co zatím nevím na co jsou, co nemám ,jsou prachy na tu modrou z němec. :cry:
Sorry maxmaxi! Něco mi to připomnělo. :twisted:
flat4 teoretik gang member number 1

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

No právě,chybí mi už jen pan Lorenc...za 10.-na hodinu!
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Derek
Příspěvky: 175
Registrován: 16 úno 2008
Bydliště: Za zelenou Ostravou.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Derek »

Jej Bugzi at s tím krasavcem po renovaci nezkončí ve slámě :D Ted ještě jednou k autu je to raritní kousek řekl bych máš co dělat držím ti palce at jde všechno hladce jak má. Jednou mně to taky bude čekat :D

Uživatelský avatar
beetle66
junior modtýmu a Viktor Čistič
Příspěvky: 1878
Registrován: 01 pro 2006

Příspěvek od beetle66 »

Maxi vem rozum do hrsti a kup něco z výše uvedených nebo něco v tomto duchu.. Tohle si schovej na horší časy nebo na díly... Myslím si, že výsledná částka renovace mnohonásobně převýší částku, kterou bys dal za nějaký pojízdný kus a to nemluvím o starostech apod. Tudíž za mě nezachraňovat, uschovat a koupit něco rozumnýho :wink:
1966

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

No,zase mám skoro hotovou Westfalii,brouka před lakem,tak proč nakupovat další vw?
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
beetle66
junior modtýmu a Viktor Čistič
Příspěvky: 1878
Registrován: 01 pro 2006

Příspěvek od beetle66 »

maxmax píše:No,zase mám skoro hotovou Westfalii,brouka před lakem,tak proč nakupovat další vw?
na tuhle otázku musíš znát odpověď ty :wink:
1966

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

Koupit hotový auto umí každej,ale zachraňujou se tady horší střepy menší (sběratelské) hodnoty,né?
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
beetle66
junior modtýmu a Viktor Čistič
Příspěvky: 1878
Registrován: 01 pro 2006

Příspěvek od beetle66 »

maxmax píše:Koupit hotový auto umí každej,ale zachraňujou se tady horší střepy menší (sběratelské) hodnoty,né?
rozhodně! Jestli jdeš do toho srdcem, pak Ti držím palce ať se dílo podaří dotáhnout podle tvých představ a máš mé plné uznání :) Nakonec, vzdát to můžeš vždycky...
1966

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_100 »

Za mě si napiš zachránit.... dyk to nemusí bejt do týdne .... dej tomu čas ono se to podá. :wink:

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

abych rozčeřil zdejší vody bezbřehého optimismu, schovej to na součástky a kup si něco v lidským stavu dřív, než do tohohle proinvestuješ čas a peníze :)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxmax »

Jak jsem psal vejš, na nákup nejsou peníze, jezdit čím mám,a tohle by byl běh na dlouhou trať.Teď se mi na můj inzerát ozval člověk,že blatníky má.A zbytek auta fakt není tak hroznej.Podlahy a dveře jsou zravý,to je myslim důležitý,vnitřní pahy s topení taky ujdou.Stejně chci nejdřív dorazit brouka.Když tak ho pak prodám,a prachy vrazim do tohohle projektu!(Ostatně brouků je všude jak n.....)
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
hugo
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 796
Registrován: 30 zář 2006
Bydliště: Babiččino údolí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

Za mě - PUSŤ SE DO TOHO. Nevím jak jsou na tom ostatní, ale podle nějakejch pěti fotek soudit, že je auto na odpis??No nevím nevím...jak napsal Martin, nebude to za tejden, ale třeba jednou bude...

Připadá mi to, že lidi co tě od toho odrazujou maj buďto strach, že bys náhodou jednou mohl mít lepší auto než oni, nebo maj sami máslo na hlavě, protože zachraňovali mnohonásobě horší vraždu, než sis na Štěpána nadělil ty... Pokud je stav takový, jako popisuješ (podlahy, dveře, ND apod.) volba je jasná - pusť se dotoho. I když do toho padne hodně peněz, nemuselo by to být na druhou stranu až tolik, a hlavně v delším období, ne najednou.Co ti to určitě sebere, to bude čas, tam bude záležet jen na tobě, jak si ho oceníš....

41X jsou krásný auta, který maj svoje kouzlo, a vyplatí se u každýho kusu rozmyslet, a to hned několikrát, jestli ho "zlikvidovat" nebo zachránit, není to "obyčejnej" brouk.

Odpovědět