Žralokův2 sen - projekt..

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Odpovědět
Uživatelský avatar
zralok2
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 280
Registrován: 08 říj 2008
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zralok2 »

no původně jsem neměl v plánu něco takhle rychle pořizovat, jelikož jsem měl jiné finanční vydání... ale tahle nabídka byla pro mne moc zajímavá... a pán se toho chtěl zbavit, jelikož syn to nechtěl a on už to nechtěl doskládat...

navíc lak je opravdu povedenej a je to modrá kterou jsem chtěl já, přičtu-li OTP a SPZ, vyvařenou pdolahu, ovál a faltdach....

Uživatelský avatar
zralok2
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 280
Registrován: 08 říj 2008
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zralok2 »

hugo píše:hele ovál :shock: :shock: doufám že ho nezprzníš a dáš do původna :wink:
hugo, asi mne zde ukamenují,ale úplně od původna ho dávat nebudu, chtěl bych se přiblížit Callooku... v

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15200
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

zralok2 píše: prvotní info je, že by to dle OTP měl být ročník 1964 ( ale spíš starší ), je kompletně vyvařenej, brzdící, nově natažená elektrika, všechna skla, origo faltdach ( ale na nové ušití ), z 60% je ustrojené...
Vzhledem k tomu, že je dost překopaný, tak přesný ročník zjistíš jen z čísla podvozku.
Můj odhad je delux 1953-8/55 + mraky blbin z novějších vozů.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19868
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

to je tak nekompletní, že bych to viděl jako ideální základ pro oldschool callook :idea:
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
zralok2
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 280
Registrován: 08 říj 2008
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zralok2 »

Pětišroub píše:to je tak nekompletní, že bych to viděl jako ideální základ pro oldschool callook :idea:
to je přesně to co bych moc rád :D

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19868
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

BRMka, oválový lampičky (ne nutně srdíčka), ušetříš za chrom, těsnění do oken bez lišty, místo nárazníků T-čka..sníženej předek..sportovní sedačky.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
zralok2
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 280
Registrován: 08 říj 2008
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zralok2 »

Pětišroub píše:BRMka, oválový lampičky (ne nutně srdíčka), ušetříš za chrom, těsnění do oken bez lišty, místo nárazníků T-čka..sníženej předek..sportovní sedačky.
jj tohleje přesně jakou mám představu, bílej interier, přestavba elektriky, lehce zatmavená skla, lakováná kola, širší ráfky...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19868
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

zatmavený skla nech tuzingářům, a bílej interiér je fajn na pohled ale celkově kentus na užívání. Vzhledem k faltdachu tam budeš mít pořád naprášeno.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
zralok2
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 280
Registrován: 08 říj 2008
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zralok2 »

[quote="Pětišroub"]zatmavený skla nech tuzingářům, a bílej interiér je fajn na pohled ale celkově kentus na užívání. Vzhledem k faltdachu tam budeš mít pořád naprášeno.[/quote


no to je ješte na dlouho, než tohle budu řešit... ale představa je :D

Pavlínka
la femme fatale...
Příspěvky: 1763
Registrován: 01 bře 2004

Příspěvek od Pavlínka »

lepší fotku jsem nenašla, je to z loňského Jeseníku http://skejt.rajce.idnes.cz/Brouci_na_J ... GP0744.JPG

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Příspěvek od Želvák Bob »

:roll: zabte ho! To snad není ani pravda - taková z pr ... klika!

No - oválů v Česku je už nějak moc - ať žije california! Jdi do toho.
A nenech se rozhodit. Callook je košér dobová úprava - v USA je jich z oválů udělanejch fůra - nenech se zviklat ... Ale nezbastlit! Jen motor, snížení atd. ... :wink:

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

Pavlínka píše:lepší fotku jsem nenašla, je to z loňského Jeseníku http://skejt.rajce.idnes.cz/Brouci_na_J ... GP0744.JPG
jj tohle skladal jeden panacek z polska ale ja osobne bych do toho 30 000 euro jak von nedal ... :wink:

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15200
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Obrázek
Když oželí tu metlu, tak proč ne :twisted:
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

bruno1
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 544
Registrován: 11 kvě 2006
Bydliště: Bad tolz

Příspěvek od bruno1 »

Obrázek

:twisted:
Patina forevwer

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milosak_1 »

wow, tak to je moc libive auto....
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skid »

Vitam te mezi ovalisty. :wink: Jsem na tvuj projek hodne zvedavej jakej bude na konci. Jak radil 5s jdi do oldschool looku. Ja se na mem Valeckovi drzet originality take nebudu, protoze to by byl beh na dlouhou trasu. Preji pevne nervy.
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Uživatelský avatar
zralok2
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 280
Registrován: 08 říj 2008
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zralok2 »

Skid píše:Vitam te mezi ovalisty. :wink: Jsem na tvuj projek hodne zvedavej jakej bude na konci. Jak radil 5s jdi do oldschool looku. Ja se na mem Valeckovi drzet originality take nebudu, protoze to by byl beh na dlouhou trasu. Preji pevne nervy.

já jsem přesvědčen o Callu :D doufám, že se to povede,ale i u mne to bude běh na delší trat... hledám ted potřebná infa, sonduju díly, ale hlavně splácím pořízení oválka...

Uživatelský avatar
biker666
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 961
Registrován: 09 říj 2007
Bydliště: Radkov Dubova

Příspěvek od biker666 »

Sam píše:Obrázek
Když oželí tu metlu, tak proč ne :twisted:
chlapi kde se daji sehnat zpetny zrcatka co jsou na tom obrazku?

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skid »

zralok2 píše:
Skid píše:Vitam te mezi ovalisty. :wink: Jsem na tvuj projek hodne zvedavej jakej bude na konci. Jak radil 5s jdi do oldschool looku. Ja se na mem Valeckovi drzet originality take nebudu, protoze to by byl beh na dlouhou trasu. Preji pevne nervy.

já jsem přesvědčen o Callu :D doufám, že se to povede,ale i u mne to bude běh na delší trat... hledám ted potřebná infa, sonduju díly, ale hlavně splácím pořízení oválka...
Tak koukam, ze jsem na tom o trochu lepe. Ja uz splaceno za Valecka mam, ale ted to prave zacina. Chtel bych dat dvojitou karburaci a vejfuk fatboy. Hezky snizit predni napravu, zadni derovanou krovku na motor a na zaver to vsechno dat do noveho laku. Takze par let mi to jako studentovi bude trvat. Ale jednou se dockame. :wink:
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Uživatelský avatar
zralok2
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 280
Registrován: 08 říj 2008
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zralok2 »

Skid píše:
zralok2 píše:
Skid píše:Vitam te mezi ovalisty. :wink: Jsem na tvuj projek hodne zvedavej jakej bude na konci. Jak radil 5s jdi do oldschool looku. Ja se na mem Valeckovi drzet originality take nebudu, protoze to by byl beh na dlouhou trasu. Preji pevne nervy.

já jsem přesvědčen o Callu :D doufám, že se to povede,ale i u mne to bude běh na delší trat... hledám ted potřebná infa, sonduju díly, ale hlavně splácím pořízení oválka...
Tak koukam, ze jsem na tom o trochu lepe. Ja uz splaceno za Valecka mam, ale ted to prave zacina. Chtel bych dat dvojitou karburaci a vejfuk fatboy. Hezky snizit predni napravu, zadni derovanou krovku na motor a na zaver to vsechno dat do noveho laku. Takze par let mi to jako studentovi bude trvat. Ale jednou se dockame. :wink:

no já dle prvotního ohledání.. musím nasyslit spoustu chybějících dílů, ale lak už mám... a pak se pustit do doskládání do toho správného tvaru...

Odpovědět