Andrejov VW z roku 1962

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Uživatelský avatar
krtek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 259
Registrován: 10 kvě 2007
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krtek »

tak kastle vypadá na nějakej 67-8, a podozek by klidně moh bejt 61-2... stará náprava.. takže rovnosvětlo na dědkovskym podvozku :wink:

Uživatelský avatar
beetle66
junior modtýmu a Viktor Čistič
Příspěvky: 1878
Registrován: 01 pro 2006

Příspěvek od beetle66 »

krtek píše:tak kastle vypadá na nějakej 67-8, a podozek by klidně moh bejt 61-2... stará náprava.. takže rovnosvětlo na dědkovskym podvozku :wink:
ta kastle mi přijde jako velkookno, jsou tam prvky z dědka jako kliky, palubovka, tapec a kličky jsou tam zase novější 66+ takže nevím.. Je to všehochuť a k rozpoznání by to chtělo lepší fotky...
1966

Uživatelský avatar
andrej-käfer
Příspěvky: 83
Registrován: 28 kvě 2008

Příspěvek od andrej-käfer »

co uz ja to nezmenim , len to spravim tak ako to bolo a bude :D

Uživatelský avatar
beetle66
junior modtýmu a Viktor Čistič
Příspěvky: 1878
Registrován: 01 pro 2006

Příspěvek od beetle66 »

andrej-käfer píše:co uz ja to nezmenim , len to spravim tak ako to bolo a bude :D
to si říkáš teď, ale počkej časem, zub originálu Tě bude nahlodávat, znám to :lol:
1966

Uživatelský avatar
andrej-käfer
Příspěvky: 83
Registrován: 28 kvě 2008

Příspěvek od andrej-käfer »

beetle66 píše:
krtek píše:tak kastle vypadá na nějakej 67-8, a podozek by klidně moh bejt 61-2... stará náprava.. takže rovnosvětlo na dědkovskym podvozku :wink:
ta kastle mi přijde jako velkookno, jsou tam prvky z dědka jako kliky, palubovka, tapec a kličky jsou tam zase novější 66+ takže nevím.. Je to všehochuť a k rozpoznání by to chtělo lepší fotky...
viem ze volant tam bol taky ako mas ty v oranzovom zadne svetla tiez take a sedacky tiez ale ked opravim fotak tak nafotim lepsie foto ale ten chrobak je poskladany z viacerych aut :D

Uživatelský avatar
andrej-käfer
Příspěvky: 83
Registrován: 28 kvě 2008

Příspěvek od andrej-käfer »

Mam este jeden problem v utorok som objednal tesnenia z www.beetle.cz a este mi od nich ani neprisiel email ci mi to poslali alebo poslu , co poviete ake mate skusenosti stymto internetovim obchodom????

Uživatelský avatar
beetle66
junior modtýmu a Viktor Čistič
Příspěvky: 1878
Registrován: 01 pro 2006

Příspěvek od beetle66 »

andrej-käfer píše:Mam este jeden problem v utorok som objednal tesnenia z www.beetle.cz a este mi od nich ani neprisiel email ci mi to poslali alebo poslu , co poviete ake mate skusenosti stymto internetovim obchodom????
ono to nějakou dobu trvá, než to přijde.. Hlavně když to není skladem, nejlíp uděláš, když jim tam napíšeš maila s číslem objednávky a zeptáš se, co a jak a nebo jim přímo zavoláš a zeptáš se. Jestli Ti nepřišel potvrzovací mail o tvé objednávce asi bych je kontaktoval..
1966

Uživatelský avatar
krtek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 259
Registrován: 10 kvě 2007
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krtek »

beetle66 píše:
krtek píše:tak kastle vypadá na nějakej 67-8, a podozek by klidně moh bejt 61-2... stará náprava.. takže rovnosvětlo na dědkovskym podvozku :wink:
ta kastle mi přijde jako velkookno, jsou tam prvky z dědka jako kliky, palubovka, tapec a kličky jsou tam zase novější 66+ takže nevím.. Je to všehochuť a k rozpoznání by to chtělo lepší fotky...
Je to rovnosvětlo.. tedy pokud neni překopanej celej zadek.. aneb na dědka nepasuje kapota z rovnosvětla
http://ww.thehobitts.wz.cz/52.jpg

Uživatelský avatar
beetle66
junior modtýmu a Viktor Čistič
Příspěvky: 1878
Registrován: 01 pro 2006

Příspěvek od beetle66 »

to máš pravdu, ale jelikož tam chybí zadní čelo, tak tam může bejt klidně i ta krátká :lol:
1966

Uživatelský avatar
andrej-käfer
Příspěvky: 83
Registrován: 28 kvě 2008

Příspěvek od andrej-käfer »

http://www.flat4.org/forum/viewtopic.php?t=8042&start=0 Vsetky veci aj vnutri co vidim podla fotiek mam totožné éstýmto autom , okrem prednych blatnikov a zadneho cela s kapotou , ono povodne by tam mala byt taka kapota ako ma zingls , a predne blatniky taktiez , inac inetrier mam totozny s jeho .Ale ked so mdaval dole farbu z blatnikov a kapoty tak som si vsimol ze farba na spodu pod lakom bola ina ako na kastli a na dverach.

Uživatelský avatar
beetle66
junior modtýmu a Viktor Čistič
Příspěvky: 1878
Registrován: 01 pro 2006

Příspěvek od beetle66 »

no tak to uzavřeme s tím, že to je podle všeho pěkně přeprasený rok 65.. Ikdyž vrátit ho do toho roku 65 nebude ani tak složité, tedy aspoň na první pohled..Časem dopiluješ detaily a bude z toho dědek jako víno :D
1966

Uživatelský avatar
cabrio54
Příspěvky: 77
Registrován: 14 led 2006
Bydliště: Jilove

Příspěvek od cabrio54 »

Malá připomínka.Manžety u převodovky dej vodorovně. :roll:

Uživatelský avatar
andrej-käfer
Příspěvky: 83
Registrován: 28 kvě 2008

Příspěvek od andrej-käfer »

beetle66 píše:
andrej-käfer píše:Mam este jeden problem v utorok som objednal tesnenia z www.beetle.cz a este mi od nich ani neprisiel email ci mi to poslali alebo poslu , co poviete ake mate skusenosti stymto internetovim obchodom????
ono to nějakou dobu trvá, než to přijde.. Hlavně když to není skladem, nejlíp uděláš, když jim tam napíšeš maila s číslem objednávky a zeptáš se, co a jak a nebo jim přímo zavoláš a zeptáš se. Jestli Ti nepřišel potvrzovací mail o tvé objednávce asi bych je kontaktoval..
Tak nakoniec sučiastky dnes dosli po 3 dnoch a som velmi spokojny aj s cenami :D

Uživatelský avatar
gregys
Příspěvky: 132
Registrován: 15 bře 2009
Bydliště: vwvysočina

Re: Andrejov VW z roku 1962

Příspěvek od gregys »

Tak co Andreji,jak to vypadá s tím tvým broukem,v jakým to je stádiu??
vw brouk 1.500 1967,vw golf 3 1.9tdi tuning

Uživatelský avatar
Derek
Příspěvky: 175
Registrován: 16 úno 2008
Bydliště: Za zelenou Ostravou.
Kontaktovat uživatele:

Re: Andrejov VW z roku 1962

Příspěvek od Derek »

Taky by mně zajímalo #-o
Těším se na den kdy hrdě řeknu: DER GROSSE TAG ... ENDLICH VW - BESITZER !

Uživatelský avatar
andrej-käfer
Příspěvky: 83
Registrován: 28 kvě 2008

Re: Andrejov VW z roku 1962

Příspěvek od andrej-käfer »

Derek píše:Taky by mně zajímalo #-o
Nazdar , už dlhšiu dobu som nebol sem na fore, ale na chrobakovi sa stale pomalicky pracuje, momentalne ho tmeľujem zajtra ak sa mi podarí pridam par foto 8)

Uživatelský avatar
andrej-käfer
Příspěvky: 83
Registrován: 28 kvě 2008

Re: Andrejov VW z roku 1962

Příspěvek od andrej-käfer »

Dobri den aj napriek tomu že brouka predávam pomaličky stále sa naňom pracuje , a ak ho nikto nekupi tak ho budem musieť dokončiť. pridávam par fotiek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
andrej-käfer
Příspěvky: 83
Registrován: 28 kvě 2008

Re: Andrejov VW z roku 1962

Příspěvek od andrej-käfer »

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odpovědět