Čuřilův brouk

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Uživatelský avatar
Martin Šild
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 600
Registrován: 29 led 2007
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Martin Šild »

Možná nezapomněl ale v tomto stádiu to patří spíš do projektů :roll:

Uživatelský avatar
beetle66
junior modtýmu a Viktor Čistič
Příspěvky: 1878
Registrován: 01 pro 2006

Příspěvek od beetle66 »

Martin Šild píše:Možná nezapomněl ale v tomto stádiu to patří spíš do projektů :roll:
správně, přesunuto
1966

čuřil
Příspěvky: 45
Registrován: 15 pro 2006
Bydliště: Chrudim

čuřilův brouk

Příspěvek od čuřil »

Zdárek lidi,konečně jsem se utrhnul abych taky napsal, že můj projekt nezahálí,mezi pracovním pendlování mezi Pardubicema a Prešovem občas najdu chvilku a zalezu do dílny,včera jsem přivezl z Jičína vyvařenou kastli a uklidil prozatím do skládku,podvozek jsem odstrojil a okuchal obě půlky podlah, navštívil jsem Michala ve Zlíně a nakoupil zas pár dílů (přední blatníky podlahy a plno dalších drobností ) plno drobných dílů jsem očistil dal nazinkovat a až se venku oteplý začnu stříkat do základu,rám podvozku odvezu v týdnu otryskat budu pokračovat navářením podlah.Toť asi vše z mé zimní aktivity,ted mě nezbývá než vydělávat aby byly kačky na pokrčování. vložil bych sem pár fotek ale nedaří se.

Uživatelský avatar
beetle66
junior modtýmu a Viktor Čistič
Příspěvky: 1878
Registrován: 01 pro 2006

Příspěvek od beetle66 »

opět sloučeno. Znova opakuji, nazakládej několikrát to samé téma! Piš to do již jednou založeného. Moje poslední 150. varování 8)
1966

Uživatelský avatar
Petasimi
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 453
Registrován: 12 dub 2006
Bydliště: Prace

Příspěvek od Petasimi »

Když je dílna, je půlka práce hotová, až bude hotovej, bude fešák, držím palce

čuřil
Příspěvky: 45
Registrován: 15 pro 2006
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od čuřil »

Nějak to nechtěně motám a vkládám to blbě,počítač není můj kámoš. Tímto se omlouvám a polepším se.

Uživatelský avatar
beetle66
junior modtýmu a Viktor Čistič
Příspěvky: 1878
Registrován: 01 pro 2006

Příspěvek od beetle66 »

čuřil píše:Nějak to nechtěně motám a vkládám to blbě,počítač není můj kámoš. Tímto se omlouvám a polepším se.
OK :wink:
1966

Tomáš
Příspěvky: 213
Registrován: 08 zář 2008
Bydliště: Domašín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

líbí se mi tve drevene sedatko :D jinak preju hodne sil

čuřil
Příspěvky: 45
Registrován: 15 pro 2006
Bydliště: Chrudim

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od čuřil »

Nazdar lidi,skoro už to vypadalo,že jsem to zabalil ale to je omyl,na brouku se vkaždé volné chvíly pracuje.převážně se makalo na podvozku,který už stojí zpátky na kolech (nové tlumiče,brzdové trubky a hadice,obě půlky podlah,vše co šlo otryskat a dát do zinku tak je)mezitím jsem z meziskladu přivezl kastli,kterou po chvilkách drhnu a brousí,kam se nedostanu tak dám opískovat.mám koupenou míchanou antikorozní základovku s obsahem hliníku,takže bych to chtěl v průběhu léta stříknout,aby to dál nerezlo a pak budu šetřit na lakýrníka.Bohužel jsem v lednu přišel o práci a malinko musel šáhnout do zásob takže plány se malinko změnily. Ale ted už mám zase stálou práci a budu doufat že budu dál v renovaci pokračovat.Večer se sem pokusím hodit pár fotek.

čuřil
Příspěvky: 45
Registrován: 15 pro 2006
Bydliště: Chrudim

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od čuřil »

Tak aby to nevypadalo,že jsem projekt zabalil,musím něco málo napsat a dát pár fotek z pokračévání,od jara jsem drbbal kastli ocelákem do flexi a kam jsem se nedostal tak jsem dal opískovat v jedné firmě která sídlí nedaleko od nás.Potom jem asi týden vyfukoval písek .Po té následoval nástřik antikorozní základovko s obsahem hliníku,kterou jsem si nechal namíchat v prodejně autolaků,litr stál 650kč a vzplácal jsem 2,5l.podběhy jsem stříknul bílým body.Nechal zaschnout a uklidil ke tchánovi do stodoli k zimnímu spánku.Včera jsem dokončil veškeré práce na zahradě a došlo k ůklidu dílny,instalace kamínek a odvoz nepotřebných věcí,takže zima může začít a já budu pokračévat na dostrojování podvozku a motoru.Na jaře bych pak chtěl dodrbat a obrousit kapoty dveře a budu šetřit na lakýru,bude to zas o trochu horší ,protože čekáme přírustek a tím pádem větší spotřeba v rodině .
Přílohy
023.JPG
023.JPG (59.59 KiB) Zobrazeno 8870 x
024 - Kopie.JPG
027.JPG
028.JPG
002.jpg

Uživatelský avatar
elvis
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1226
Registrován: 28 bře 2006
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od elvis »

Líbí se mi, jak nezanedbáváš antikorozní ochranu, děláš to poctivě a dáváš tomu maximum. Vytrvej, nepospíchej a bude to super. :wink:
... do killa !

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od sSATYRr »

vzpery?
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
elvis
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1226
Registrován: 28 bře 2006
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od elvis »

Ano, ano. Ale je to už po vyvaření a v jeho průběhu tam možná byly. :wink: Nebo ne? :twisted:
... do killa !

čuřil
Příspěvky: 45
Registrován: 15 pro 2006
Bydliště: Chrudim

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od čuřil »

Vzpěry byli ,rozměry sedí,snážím se to udělat tak aby ty kačky a čas co tomu dávám nebyli na ...,toho času bych teda potřeboval víc le snad se to zlepší sem rád že věci jsou tak jak jsou a na tu znrzlinu kvůli které jsem brouka před 3 rokama kupoval vyjedem.v nejbliší době se pokusím sem dát fotky podvozku.,aby jste ho zhodnotily

čuřil
Příspěvky: 45
Registrován: 15 pro 2006
Bydliště: Chrudim

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od čuřil »

Zdravím všechny příznivce tohoto fora,jak na to koukám tak jsem sem zhruba tak dva roky nevložil ani čárku,bohužel nebylo moc času.Rodina se rozrostla o dalšího člena respektive členku a abych rodinu uživil tak jsem byl v zápřahu od nevidim do nevidim,na brouka jsem ovšem nezanevřel,pomalu ale jistě jsem dal na hromádku zopár peněz na lak a letos na jaře postupně odvozil kastli k panu lakýrovi kousek od jičína,ten si dal 4 měsíce času a já pomalu po chvilkách dostrojoval podvozek,před prázdninama jsem zase pendloval mezi Jičínem a Chrudimí a vše navozil olakované domů,mezitím se mě podařilo koupit garáž v těsném sousedství mé dílny,takže jsem zase tzv. zchudnul ale pro dobrý ůčel ,až brouka dodělám bude mít svoji čistou garáž kde bude v klidu a bez ujmy na zdraví odpočívat.Celé léto jsme pak s rodinou užívaly prázdniny na chatě a ted kounečně přišel ten čas kdy se tomu můžu věnovat,Proběhla konzultace s karádem Danem z Pardubic a tento víkend jsem konečně po 5 letech zase slyšel ten krásný zvuk,motor chytil celkem bez problémů,nechali jsme ho chvíly vrčet,pak následná kontrola a konečně další pokrok,kastle hurá na podvozek,stál jsem tam pak jak malej kluk když mu spadnou hračky do kanálu a nemohl se vynadívat,konečně tozačíná trochu vypadat,doufám že do jara bude dost času a na jaře začnou první zkušební jízdy,večer sem ještě naházím pár fotek.

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od Petr914 »

...jen si takhle v klidu pokračuj...nic ti neuteče...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od lišák »

čuřil píše:...,večer sem ještě naházím pár fotek.
Už aby byl večer. :lol:
Každý celek se skládá z detailů.

čuřil
Příspěvky: 45
Registrován: 15 pro 2006
Bydliště: Chrudim

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od čuřil »

Tak konečně něco pro Lišáka,našel jsem chvilku a dám sem pár fotek,práce teď stojí protože zima nám ukázala co umí a vytopit tu promrzlou garáž je nesmysl,takže jsem akorát dojel pro sedačky k čalouníkovi a bude se čekat na lepší počasí
Přílohy
001 (3).jpg
001 (3).jpg (60.09 KiB) Zobrazeno 7585 x
002 (3).jpg
002 (3).jpg (47.47 KiB) Zobrazeno 7585 x
002.jpg
002.jpg (62.92 KiB) Zobrazeno 7585 x
003 (2).jpg
003 (2).jpg (43.42 KiB) Zobrazeno 7585 x
003.jpg
003.jpg (70.47 KiB) Zobrazeno 7585 x
004 (3).jpg
004 (3).jpg (69.91 KiB) Zobrazeno 7585 x
004 (3).jpg
004 (3).jpg (69.91 KiB) Zobrazeno 7585 x
004 (4).jpg
004 (4).jpg (61.25 KiB) Zobrazeno 7585 x
004.jpg
004.jpg (41.33 KiB) Zobrazeno 7585 x
007 (2).jpg
007 (2).jpg (51.09 KiB) Zobrazeno 7585 x
008.jpg
008.jpg (46.55 KiB) Zobrazeno 7585 x
011.jpg
011.jpg (69.25 KiB) Zobrazeno 7585 x
013.jpg
013.jpg (74.46 KiB) Zobrazeno 7585 x
015.jpg
015.jpg (58.63 KiB) Zobrazeno 7585 x
021.jpg
021.jpg (69.52 KiB) Zobrazeno 7585 x

Uživatelský avatar
hydraulik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2176
Registrován: 30 kvě 2005
Bydliště: Třinec

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od hydraulik »

Moc hezky... =D>

Jaký je to odstín ?
Postoupil jsem do vyššího levelu....

čuřil
Příspěvky: 45
Registrován: 15 pro 2006
Bydliště: Chrudim

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od čuřil »

dík,odstín barvy by měl být stejný jako původní lak,lakýrník si ho hledal sám měl sebou plech šíbru,nechal jsem to na něm,přesné označení mě napsal na plechovku se zbytkem barvy a tu mám v garáži tak až tam půjdu opíšu

Odpovědět