Čuřilův brouk

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od lišák »

A pak že to nejde :D =D> Ale myslím, že jsem nebyl sám, kdo byl zvědavý. Vypadá to na parádní finále. =D>
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od udeeska »

V Sovetskem svazu staveli Moskvice pri -50C na lince,tak zadny vymluvy [-X
To Vis,ze to lidi zajima :wink:
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od Petr914 »

...jo...je to vopravdu hodně dobrý...
You can't win 'em all...

čuřil
Příspěvky: 45
Registrován: 15 pro 2006
Bydliště: Chrudim

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od čuřil »

No nevím,já v Rusku byl a když tam spadla teplota pod nulu tak neďál nikdo a nad nulou makali akorát ženský,dneska jsem od rána poctivě v garáži topil a po obědě dojel do pardubic pro Dana Dršku a proběhl v garáži kontrolní den,probrali jsme pár věcí o kterých jsem si nebyl jistý jak tam patří a něco málo zas namontovali,jinak se neflákám,na podzim jsem se malinko zbláznil a koupil jsem v Německu T3 s obytnou vestavbou ,tu mám v práci na dílně a pomalu na ni makám aby jsme mohli s rodinou na jaře vyrazit

čuřil
Příspěvky: 45
Registrován: 15 pro 2006
Bydliště: Chrudim

Re: Čuřilův brouk

Příspěvek od čuřil »

Koukám že jsem tady zase pomalu nic nepsal ani nevložil žádnou fotečku.Do garáže se dostávám zřídka ale myslím že jdu do finále,tento víkend jsem měl v garáži jednoho šikovného pána se kterým jsme dali do kupy zbytek elektriky,Takže už komplet svítím,blikám,troubím,museli jsme ještě jednou vyndat startér asi odešla cívka,takže ho pán rozdělá a zkoukne,musím teď dostrojit zopár věciček v prostoru kufru,rozdělat ještě jednou šíbr protože při zátěži tam něco zlobí,nasadit nádrž ,ovzdušnit brzdy a možná teda určitě na jaře musím vyjet.Brouka jsem koupil když se nám narodil Vojta a bohužel už půjde do školy tak je nejvyší čas vyjet na ty výlety.

Odpovědět