Viva Racing Team

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

Je ten motor by slušel mojimu broučkovi určitě lépe :twisted: jinak pche a fuj :wink:

Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Každej Brouk je svym způsobem hezkej. Tenhle má střízlivej tunning, ale nejhezčí na něm je motor.

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Příspěvek od Želvák Bob »

:lol: :shock: :lol:
AHÓÓÓJ LIDI

tož ba že jo! Bral bych ho hned. Sice bych si asi hned vyměnil ty kola - preferuju límcový, a přední blinkry bych hodil dolů a ty obdivovaný zadní světla se mi taky vůbec nelíbí - a - a - a - no, prohlídneme si ho na Vítkově :wink: . Třeba to bude z blízka lepší :twisted: . Ale ta střecha je bomba :D . A motor!
Něco podobnýho jsem chtěl taky, než jsem se zhlídl v dunovce. A stejně to vypadá, že budu ještě nějakej ten rok jezdit svojí starou Želvou :wink: .
Bob

Uživatelský avatar
Pavel Kubín
Pan Vierloch
Příspěvky: 129
Registrován: 29 srp 2003

Příspěvek od Pavel Kubín »

Ale jo, má moje sympatie. Kdybych si mohl dovolit několik autíček na hraní najednou, jedno z nich, určené na řádění a blbnutí bych asi taky tunil, snižoval, rozšiřoval, dopoval a kdovíco ještě. No a v neděli, za oblohy bez mráčku, bych provětral na výlet další leštěnku - a to kabrouška. Číslo tři by byl z jiného těsta: Úzkostlivě v originálním stavu udržovaný děděk, čím starší, tím lepší...klidně i s patřičnou, léty získanou patinou. Čtyřka, určená na výlety po vzdálenějších evropských srazech by byla ponorka.
Obávám se ale, že v dalším rozletu by mě zabránila hospitalizace v některém pěkném, klidném sanatoriu, kam by mě rodina v obavách o zbytky mého duševního zdraví doprovodila. No co, sedávat dopoledne v přilehlám parčíku na lavičce pod kaštany a k smrti nudit ošetřovatelky fotoalbem s brouky taky není úplně k zahození.

Catcher
Příspěvky: 6
Registrován: 05 dub 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Catcher »

Jojo, myslim, že je dost pěkně udělanej, možná bych, když už jsou dole všechny chromy, shodil i blinkry s blatníků. A zrcátka Obus se mi taky moc nelíběj, samy o sobě jsou pěkný, ale nějak nevidim na broukovi vhodný místo, kam je namontovat. Kola bych dal taky jinčí. Celkově ale dělá auto moc dobrej dojem.
Jiná otázka je, jestli by se tuneři neměli vyřádit spíš na něčem novějším...

Modrý BROUK

odpoved

Příspěvek od Modrý BROUK »

ahoj broučkaři,jsme radi ,že máte sve nazory. Tento brouček se stavěl,dle možností a financí jako má každý jiny pracující člověk. Stavěli jsme ho skoro 3 roky z úplně nových dilů. Bohužel dříve to nešlo ,protože jsem u toho závodil autocross. Takže???? Není tam 1.6 ale 2.0l. Podrobnosti jsou výrobním tajemstvím VIVA Racing teamu samozřejmě i zkušenostmi. Jen na sebe prásknem ,že v klidu fičíme 160km/h. Zvědavci nás uvidí v Praze.PS.:Ty kola se nám líbí,každy má jiný vkus,jen potřebuji oživit.Co se týká barvy,léta ¨závodím pod modrou barvou,ale na sluničku vypadá fakt dokonale. :shock: [/img][/b][/list]
Tak se těším na Prahu,až se všichni uvidíme a ukážem si mazle. Ahoj JIRKA s HELČOU

Uživatelský avatar
Djorkae
poustevník fóra flat4.org
Příspěvky: 1046
Registrován: 08 črc 2003
Bydliště: Strašnice x Louny x Levwousy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Djorkae »

áááá Mr. Modrý BROUK se ozval :D

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

Tak to je fičák :twisted: no ja ještě nevyjel , ale počitam že nepřesáhnu 110 km/h :wink:

Uživatelský avatar
Djorkae
poustevník fóra flat4.org
Příspěvky: 1046
Registrován: 08 črc 2003
Bydliště: Strašnice x Louny x Levwousy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Djorkae »

mně to jede i 140 km/h, ale myslím, že už je to na dost velké riziko :oops:

Uživatelský avatar
Pavel Kubín
Pan Vierloch
Příspěvky: 129
Registrován: 29 srp 2003

Příspěvek od Pavel Kubín »

Tak dneska jsem měl možnost prohlídnout si tohle auto a je to vážně mazel. :roll: U úprav asi obecně platí pravidlo: "dva broukaři - tři názory" :wink:
Vždycky mě trochu iritovalo takové to ortodoxní škatulkování stylů úprav, takže mi přijde osvěžující a zajímavé vidět takovouto kompilaci.
Nejvíc mě ale zaujala preciznost zpracování, taková se obvykle vídá jen na západ od Aše 8)

Uživatelský avatar
VIVA Racing team
Příspěvky: 28
Registrován: 08 dub 2004
Bydliště: Závist
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VIVA Racing team »

Tak jsme se podivali dneska po prve na tyto stránky a můžeme říct,že jsou fakt supr.Moc se nám líbí a těch broučků je jak brouklů.Mrzí nás ,že nemůžem jet s vámi na výlet do Prahy,ale práca volá,snad se uvidíme na Vítkově. :shock:

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

No ja to zpracovani asi nebudu mit podle západního vzoru :twisted: no co hlavně že se líbi mě :wink:

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19868
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

VIVA: to jsem rád, že se Vám tu líbí a doufám, že se sem budete vracet. Zkušenosti někoho, kdo dával 2l do brouka nám tu chybí:D
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
VIVA Racing team
Příspěvky: 28
Registrován: 08 dub 2004
Bydliště: Závist
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VIVA Racing team »

Vracet se budem určitě.rád poradím,dy? jsme vzduchem chlazení

Uživatelský avatar
htd
E-bay monster
Příspěvky: 1030
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od htd »

VIVA Racing team jsem dnes navstivil s Pavlem Kubinem, tak se podelim s par foteckama, ktere Pavel nafotil...
Je to profesionalne odvedena prace a pro me nejhezci brouk co u nas tohohle stylu jezdi.Klobouk dolu.Doufam, ze nam p.Vichta popise, co vse je na brouku udelano. Ja osobne to videl a jsem porad v uzasu 8)
JEN TAK DAL VIVA Racing team

Obrázek
vetsi rozliseni:
http://www.flat4.org/galerie/albums/use ... 0024/1.JPG

Obrázek
vetsi rozliseni:
http://www.flat4.org/galerie/albums/use ... 0024/2.JPG

Obrázek
vetsi rozliseni:
http://www.flat4.org/galerie/albums/use ... 0024/3.JPG

Obrázek
vetsi rozliseni:
http://www.flat4.org/galerie/albums/use ... 0024/4.JPG

Obrázek
vetsi rozliseni:
http://www.flat4.org/galerie/albums/use ... 0024/6.JPG

Obrázek
vetsi rozliseni:
http://www.flat4.org/galerie/albums/use ... 0024/7.JPG

Obrázek
vetsi rozliseni:
http://www.flat4.org/galerie/albums/use ... 0024/8.JPG

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8946
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

To VIVA racing team - nechceš vyrobit modré polepy na ty Porsche budíky?? Mám je nascanované, sám je mám červené. Byla by to "třešnička na dortu" :)
Yahoďák
foto zde:
http://www.flat4.org/galerie/albums/use ... %20RPM.JPG

Uživatelský avatar
Dirk
Příspěvky: 34
Registrován: 11 dub 2004
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Ovál okno...

Příspěvek od Dirk »

Zdar,

Fórum sleduju už delší dobu a je super. Konečně mě vyburcovala zvědavost k otázce.

Jak je na boučku od "VIVA Racing team" udělaný to zadní okno, dá se ten okení díl někde koupit (kde?), je to nějaká redukce do velkého okna (odkud?).

Zdar a sílu

Uživatelský avatar
VIVA Racing team
Příspěvky: 28
Registrován: 08 dub 2004
Bydliště: Závist
Kontaktovat uživatele:

odpověď na okno

Příspěvek od VIVA Racing team »

Redukce exzistuje,ale tohle je střecha z oválu,ktera je snížena. je to asi z 1955 ovál.Redukce je hrozne drahá,je lepší navařit celou střechu.

Uživatelský avatar
Dirk
Příspěvky: 34
Registrován: 11 dub 2004
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: odpověď na okno

Příspěvek od Dirk »

VIVA Racing team píše:Redukce exzistuje,ale tohle je střecha z oválu,ktera je snížena. je to asi z 1955 ovál.Redukce je hrozne drahá,je lepší navařit celou střechu.
A kde se dá sehnat střecha/redukce? a za kolik? - vypadá to totiž fakd dobře...
Díkes

Uživatelský avatar
VIVA Racing team
Příspěvky: 28
Registrován: 08 dub 2004
Bydliště: Závist
Kontaktovat uživatele:

odpověď na okno

Příspěvek od VIVA Racing team »

Má to ve Zlíně p.Strnadel,ale jenom na objednávku.Nevím to určitě ,ale je to celé z laminátu,ja bych ti určitě doporučoval sehnat střechu z oválu (plechovou)

Odpovědět