Budulínův Herbert

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
ziggy02

Příspěvek od ziggy02 »

Moc mi to pomoze ak bz som mal aj nejaky navod. Chcem ist buduci tyzden za Michalom do Adip-u tak sa ho hned popitam tiez na nejku knizku. :lol:

jozef markovic

odpoved

Příspěvek od jozef markovic »

[ Nazdarek vidim ze pises po slovensky ak bi ti to nevadilo dal bi si mi adresu , mohli bi sme sa stretnut a prehodit par slov ohladnee brouka , som zaciatocnik takze kazda rada draha , Josse . snad nebudes z daleka

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

ziggy02 píše:Moc mi to pomoze ak bz som mal aj nejaky navod. Chcem ist buduci tyzden za Michalom do Adip-u tak sa ho hned popitam tiez na nejku knizku. :lol:
Ak si z Ba tak knizku mam a mozes aj do nej nakuknut
:roll:

Uživatelský avatar
Sesto
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1712
Registrován: 09 čer 2003
Bydliště: Pressburg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sesto »

Anonymous píše:
ziggy02 píše:Moc mi to pomoze ak bz som mal aj nejaky navod. Chcem ist buduci tyzden za Michalom do Adip-u tak sa ho hned popitam tiez na nejku knizku. :lol:
Ak si z Ba tak knizku mam a mozes aj do nej nakuknut
:roll:
hops to som ja pisal :lol:

Uživatelský avatar
ziggy02
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2004
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom

Příspěvek od ziggy02 »

nie so z BA ale stretnut sa mozeme. adresu mam ziggy02@atlas.sk mozeme sa dohodnut cez mail nech nezatazujeme ostatnych. :lol:

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

Dneska davam kamošovi naskenovat čast knižky kde je popsane sniženi napravy i s obrazky .Tak to potom bude v galerii .Zdarec .

Uživatelský avatar
ziggy02
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2004
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom

Příspěvek od ziggy02 »

Vyborne uz sa tesim... :lol:

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

Tak abych upřesnil jak pokračuju o vikendu jsem dokončil dveře od řidiče a přidělal stupačky , jinak sami asi víte jak blbě se strojí dveře :evil: ,dneska jsem nahodil zadní kapotu ,lanka plynu a vyměniku topení a potom jsem fičel do práce . No a zítra budu pokračovat v zapojování elektriky :( a o víkendu si možná dám zkušební jízdu :P Jinak už se mi šije nove čalounění tak uvidíme jak to půjde :wink:

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

Tak dveře od spolujezdce už jsou taky nastrojene :P ,taky předni světla zapojene . O vikendu jsem nabijel baterku, ktera ležela 1,5 roku tak jsem zvědavy .Tento tyden budou fotky počalouněne sedačky :twisted: .Tak zatim .

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

Tak jsem to včera odtahnul ke kamošovi a při te přiležitosti i nafotil, tak par fotek mam v galerii a par tady !
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Budulin dne 28 kvě 2004, celkem upraveno 1 x.

Doldy
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 717
Registrován: 16 kvě 2004
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Doldy »

Nádhera!!! Fakt se mi strašně líbí - hodně se ti povedl! Myslím, že to těm našim broučanům bude vedle sebe na Attaku moooc slušet :wink:

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

No ty ho máš asi dokonalejší, ja to mám spíše amaterskou renovaci :wink: , ale díky a dáme potom foto vedle sebe :twisted:

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

mno pánové, falešná skromnost škodí. Doufám, že na srazech se těch z nás, kteří mají okyslinky, nebudete štítit:-o
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Doldy
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 717
Registrován: 16 kvě 2004
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Doldy »

To Budulin: Nejsem si tak jistej, taky jsem amatér a nějaký chybky se najdou - nerad to říkám, ale ten tvuj je fakt asi hezčí než moje beruška :cry: Blahopřeju a fotit budem jak šílený :D

To Pětivrut: Okysliny maj taky hodně do sebe - na foto tě vezmem mezi sebe :wink:

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

Mno pozor ono to fakt neni dokonale a sem tam mě to štve :roll: no však uvidite , ono je možna mít lepší takovou okyslinku :wink: než to udělat a potom si říkat že to mělo být jinak no a přikládám obrázek jak bych byl spokojeny s vysledkem .

Obrázek

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

krásná barva :heart:
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Doldy
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 717
Registrován: 16 kvě 2004
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Doldy »

Brutální snížení! Taky jsem to tak plánoval, ale kupování snižovanejch nábojů a zužování nápravy mě odradilo - stojí to pěknej ranec a stějně se s tím potom nedá jezdit.
Ještě ti chybý ta zahrádka - někdy ti ji půjčím :wink:

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

az na ty kola z tyhle dvoubarevny kombinace uchcavam :-)

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

myslíš budulínovu?
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Budulin
Příspěvky: 230
Registrován: 27 kvě 2003
Bydliště: Příbor-Severni Morava

Příspěvek od Budulin »

No s těmi náboji souhlasím taky jsem se o tom informoval a ta pálka nestojí za to . Jinak zahrádku plánuju až někde bude za dobrou cenu tak ji lapím a nepustím :twisted:Jinak kola budu přes zimu leštit a leštit no a pořád dokola :twisted:

Zamčeno