Samovo OrangeBug

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Zamčeno
Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Příspěvek od Lugen »

Sameleon píše:Prak má naprostou pravdu, je to přesně to místo u odbočky na Dobřejovice.
Jel jsem po hlavní silnici a vidím na stopce vínovou fabii. Vše v pohodě, až když jsme se těsně míjeli se Fabka z nepochopitelnych důvodů prudce rozjela a vlítra mi přímo pod kola. Stačil jsem jen řict k***a a bylo vymalováno.
Po konfrontaci s řidičem jsem se dozvěděl, že si mě vůbec nevšimnul a říkal si, že by mohl stihnout se zařadit na hlavní před auto, co jelo hned za mnou. :? mno nevím.

...takový č...ky miluju, nejhorší je, že kdyby sis to nechal ofiko někde opravit, tak ti to žádná pojišťovna nezacáluje... Nehledě na to že těch starostí nad hlavu je až až...

...co se tý bezpečnosti týče... to by sis musel pořídit volvo, nehledě na to že i pak se můžeš potkat s kamionem...
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

Same, já vím, jak Ti je.....věř mi, že zase bude líp.

Zadarmo můžu nabídnout krátkou spojovačku, možná držák nárazníku, možná lištu na přední kapotu, blinkr určitě, přední kapotu bych sehnal za slušnou cenu.

A na vw.brouk.cz je v nabídce pár dalších potřebných vwěcí:
vwbrouk rok 1969 (22.10.2006)
plechy/zadní blatníky, vanicka na rezervu, přední a zadní čelo, těsnění do oken a kolem dveří, sloupky do dveří-vše nepoužité, dále různé drobnosti

Telefon: 774 057 179

Jestli orange není shnilej, má cenu ho zachránit.

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

spojovacky bych taky nejaky mel, aj tlumic rizeni :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prak »

spojovačkám nic nebude, to spíš bude ohnutá celá náprava. Pokud není shnilá, půjde narovnat. Chce to jen blatníky a kapotu. Ostatní je na vyklepání. Čtvrtpanel se vybouchá, sloupek vytáhne. Půjde to.
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

ještě že tak. Taky jsem si skalpoval lebenici. O to hůř, že já si to s tim trambusem zavinil sám. :roll: U mě máš kdyžtak lampy, myslim že jsou obě stejný. :P

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

mám nádrž...zadarmo...
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

a já přinesu z domova vlastní semeno

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

Sameleon píše:Prak má naprostou pravdu, je to přesně to místo u odbočky na Dobřejovice.
Jel jsem po hlavní silnici a vidím na stopce vínovou fabii. Vše v pohodě, až když jsme se těsně míjeli se Fabka z nepochopitelnych důvodů prudce rozjela a vlítra mi přímo pod kola. Stačil jsem jen řict k***a a bylo vymalováno.
Po konfrontaci s řidičem jsem se dozvěděl, že si mě vůbec nevšimnul a říkal si, že by mohl stihnout se zařadit na hlavní před auto, co jelo hned za mnou. :? mno nevím.
Chm, ta oranžová se snadno přehlédne, co? Lidi nečuměj... ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že přes A sloupky těchhle aut se lecos přehlédne...

Sice nemám garáž plnou dílů, ani nemůžu nabídnout pomocnou ruku (tak daleko nedosáhnu), nicméně můžu ti nabídnout zotavovací pobyt v horách. Vlastně hned dva - teď o víkendu Krušné hory a pak Alpy - ve středu jedu z Prahy, tak pokud si můžeš vzít na tři dny dovču, pojeď se mnou.

Víš co, hlavně žes vyvázl se zdravou kůží, dokud se jen mačkaj plechy, vo nic nejde. Buď se brouk nějak opraví, nebo si necháš svýho mazla-ovála a pro každodenní použití znovu oprášíš úvahy o novym autě.

Uživatelský avatar
čáryfuk
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1586
Registrován: 15 srp 2006

Příspěvek od čáryfuk »

:(
je to smutnej pohled,ale jak jsi psal,až se ti v hlavě vše uleží tak věřím že to Same zvládneš a broučína dáš zase do kupy.Hlavně že jsi v pořádku.

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

Same,

všechno už bylo napsáno, co dodat? Snad jen že ti držim palce, aby ses nemusel OrangeBuga vzdát a dal to všechno ke své spokojenosti do kupy.

A jdu se teda zamyslet nad tou barvou... přece musí být na světě nějaká, která je vidět líp než oranžová...
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
hydraulik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2176
Registrován: 30 kvě 2005
Bydliště: Třinec

Příspěvek od hydraulik »

Je mi vás obou líto... :( :(
Ale nech to malinko "uležet" pár dnů a situace bude určitě lepší.
A přestat jezdit s broučidlem ? . . . . to není dobrý nápad. :roll:

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...a já ti pomůžu radou Same...pokud se prokázalo,že je jednoznačným viníkem ten osel s Fábií,tak je pojišťovna povinná proplatit veškeré faktury v plné výši.Oprava se počítá podle cen novejch originálních dílů.Špatný by bylo,kdyby z toho udělali totální havárii.Pokud to ale na totálku nebude,tak to odvez do servisu,dej jim kontakt na pojišťovnu toho osla,co tě trefil a za měsíc si dojdi pro nový auto... :lol:
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Příspěvek od Lugen »

Petr914 píše:...a já ti pomůžu radou Same...pokud se prokázalo,že je jednoznačným viníkem ten osel s Fábií,tak je pojišťovna povinná proplatit veškeré faktury v plné výši.Oprava se počítá podle cen novejch originálních dílů.Špatný by bylo,kdyby z toho udělali totální havárii.Pokud to ale na totálku nebude,tak to odvez do servisu,dej jim kontakt na pojišťovnu toho osla,co tě trefil a za měsíc si dojdi pro nový auto... :lol:

...samozřejmě, ale za totálku to prohlásí, vypočte se hodnota vozidla a odečte se odhad vraku. A jak se počítá hodnota vozidla, to snad každej ví, stáří plus ujeté km ...a těch 30 let z toho totálku jistojistě udělá.

...je tam snad další možnost přímo žalovat pachatele, něco v tom smyslu že ti způsobil takovou a takovou škodu, proti který neni dostatečně pojištěn, řikal to známej právník, ale kdo se s tim bude s.át :?
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...no já bych zatim neházel flintu do žita...těch třicet let by mu naopak mohlo pomoct...ale to fakt nevim,protože neznam tabulkovou cenu toho auta dneska s přihlédnutím k ceně auta z historickýho pohledu...

...vono kdybys rozmáz 356 PreA,tak by se to taky nepočítalo jako padesát let starý auto...

...aneb vlastníci skvostů pojistěte se,než dojde k nejhoršímu...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

Lugen píše:
...je tam snad další možnost přímo žalovat pachatele, něco v tom smyslu že ti způsobil takovou a takovou škodu, proti který neni dostatečně pojištěn, řikal to známej právník, ale kdo se s tim bude s.át :?
tomu to velké šance nedávam a keď váš systém poistenia funguje ako náš tak žiadne.

Ak mala osoba ktorá spôsobila škodu zákonné poistenie,tak právny vzťah
medzi ňou a poškodeným neexistuje. Všetko rieši poisťovňa.

Tak to funguje u nás.

A ani s vymáhaním škody ktorá presahuje čiastku ktorú vyplatí poisťovňa
neuspeješ,aspoň právne ...

ale tak je to u nás neviem ako to funguje v CZ.

Na slovensku sa nedá havarijne poistiť auto čo má 30rokov pre poisťovňu má 0 "nulovu" hodnotu.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

problém je že sam měl auto na běžnejch značkách. Zkusim se dopídit někoho kdo dělá konzultanta a poradce v pojištění HV. Myslim že v Motor-Journalu byla taková inzerce...
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...tomu bych se čoveče ani nedivil Maroši...je to další typickej příklad,v jakym bordelu sme nucený existovat...když si představim,že se mi něco podobnýho stane s 914 nebo Samovi s oválem apod.,tak mi leze dost hustej mráz po zádech...přece neni možný,aby auto který má odhadní cenu 300.000,-Kč,což prokáže i výrobce,nešlo pojistit?
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

jde, pojišťuje se to ale jiným způsobem a na základě znaleckého posudku a jsou to šišky jestli se ovšem nepletu

Obrázek
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

simak
leštič starých součástek
Příspěvky: 926
Registrován: 20 říj 2003
Bydliště: asinus mundi

Příspěvek od simak »

Žádný díly, který by ti se ti hodily, bohužel nemám. Ale kdybys potřeboval pomocníka nebo dopravu, tak se ozvi.
Je dobrý, že jsi v pořádku. Na opravu kromě členů flatu snad přispěje něco drobně i pojišťovna viníka, takže by to tragedie být nemusela :)

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Pětišroub píše:jde, pojišťuje se to ale jiným způsobem a na základě znaleckého posudku a jsou to šišky jestli se ovšem nepletu
Nepleteš. Roční pojistný ponorky bylo např. finančním poradcem spočítáno na obnos rovnající se pojistce novýho BMW.
Výše pojistný částky se liší od pojišťovny k pojišťovně. Rozdíly ale nejsou takový, aby vůbec stálo za to zas*rat si úvahama o pojištění těch našich plechovek květáky. [smilie=bubble.gif]
Naposledy upravil(a) axoun dne 25 říj 2006, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno