Type 3 Fastback

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Uživatelský avatar
andre911
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 515
Registrován: 20 led 2006
Bydliště: oft in Deutschland unterwegs :-)

Type 3 Fastback

Příspěvek od andre911 »

Zdravím všechny vwětrem chlazené!
Až dnes jsem kápnul na tyto stránky, prohlídnul jsem si je a zjistil, že nám tu chybí některé modely... Tak bych do sekce projektů chtěl přidat svého "mazlíka" viz. obrázek v profilu. Mám s ním velké plány, jsem sám na sebe zvědavej :roll:
Naštěstí mám kolem sebe dost "pacientů" s diagnózou VW pozitivní, neboť team VW West - je dosti silná skupina "broukařů" vystrkující své růžky i do zahraničí, jak jinak, směr západ. To vše je dost dobrá živná půda pro tento druh hobby, páč víc hlav víc ví :D a vzájemná pomoc je třeba!
Budeme si tedy všichni navzájem držet palečky, ať se nám ty naše projekty daří, a až se naučím vkládat fotky do fóra, bude to okořeněné i pokocháníčkem pro oko... Už se nemůžu dočkat na umístění první fotky, pro VW tak příznačné, neboť tam to většinou, jak už to tak u brouků bývá, začíná. Takže název "zarostlý v trávě" je tu na místě!
Mějte se všichni fajn a přeji mnoho zdaru a síly pod kapotou

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Ahoj a vítej tu. No pár lidí s T3 už tu máme, třeba Jimmi, T3VW a Dejvid CalLook, ale jen houšť! Konečně jsme taky ulovili někoho na západ od Prahy, tahle oblast byla pro Flat trochu "půda neoraná" :lol:
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
andre911
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 515
Registrován: 20 led 2006
Bydliště: oft in Deutschland unterwegs :-)

pozdrav ze západu :o)

Příspěvek od andre911 »

Děkuji za přivítání a za seznam lidiček s typem 3! :D
To mi se tady na západě jen tak nenápadně tváříme, ale kdybys viděl, co tu máme za arzenál... Na srazech je to vždy pěkná smečka s vozítky od "trike" (tříkolka), přes buggy až po busíky! Musím kamarády, kteří mě "uvrtali" do VW, uvrtat k přihlášení na tenhle web, ať je tu veselejš :lol:

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

jojo čerstvá krev to je naše [smilie=fkr.gif]

Napíšeš sem něco o svým Fastym? T3 je v Čechách takový opomíjený vzducháč...
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
andre911
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 515
Registrován: 20 led 2006
Bydliště: oft in Deutschland unterwegs :-)

něco o mém fastbacku...

Příspěvek od andre911 »

Je to tak... Autíčko je to vskutku opomíjené, neboť jich je u nás málo. Na srazu v Blansku i na Attacku jsem byl jedinej. Bylo pěkné sledovat ten zájem, i když zatím nebylo nad čím žasnout a nejčastější reakce byla - smích a výkřky: "pocem, hele jaký má ďoury v podlaze" :?
No, ale to by se mělo z jara změnit! Mám k tomu již zrenovovanou podlahu.
K autu jsem přišel tak, že můj kamarád, který má snad všechny verze typu 3, hamoun jeden :lol: , vyměnil toho mazlíka se mnou za bus a motorku Kawasaki. Doma to ocenili slovy:"tak už máš jen jeden střep, měl si dva"... No nic! Ti VW přátelé mi dávají sílu, že mě tyhle kecy neodrazují! Ale hlavně je to vůz nejvíce podobný Porsche, mé srdeční záležitosti, ale přesto dostupný, což je pro chudého českého človíčka hlavní detail! Motor je tam 1600ccm, je to v interiéru komplet odstrojené, protože nainstalované koberce vydatně podporovali korozi, tak to šlo vše dolu, aby to bylo v suchu! Čeká mě mnoho práce a bez pomoci přátel bych to rozhodně nezvládl! Předem díky, chlapi!!!

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

smysl pro humor máš, zapálení ti nechybí, vypadá to že sem zapadneš:)

Copa je to za ročník? A jaký jsou plány?
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
andre911
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 515
Registrován: 20 led 2006
Bydliště: oft in Deutschland unterwegs :-)

popis TL

Příspěvek od andre911 »

Tááákže ročník je to 1963, samozřejmě papírově... Oku znalce by se zježily chlupy na těle při pohledu na velké blinkry a zadní lampy, nehledě na tvar kapoty, no...
A plány? Budu tajnůstkář, nepůjdu moc do detailů, ale chtěl bych z toho vytvořit "custom"... Teď jsem možná někoho naštval, že budu ničit skvost, ale originál si vzal na mušku kolega a na co dva stejné projekty??? Ta diference je třeba! Nehledě na to, že předchozí "renovace" neproběhla zrovna nejčistěji a kolegův kus je v lepším výchozím stavu pro opravdového veterána - originála. Tak snad mi všichni můj záměr odpustí, když i na veterána dojde :roll:
Těším se, až budou někdy stát vedle sebe, dokončené...

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

Ahoj. Slušne postavený "Custom" to ja rád....
Nech to to vydrží.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
andre911
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 515
Registrován: 20 led 2006
Bydliště: oft in Deutschland unterwegs :-)

poděkování...

Příspěvek od andre911 »

Díky za podporu!
Jsem rád, že první reakce na oznámení záměru byla kladná!!! :wink:

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

No môj názor je že sa dá sprasiť rovnako auto ktoré sa stavia do originálu ako aj custom.
Pekné auto podľa vlastného gusta nemôže uškodiť a na druhú stranu veď je tvoje :wink:
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
htd
E-bay monster
Příspěvky: 1030
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Type 3 Fastback

Příspěvek od htd »

jde z toho udelat karsne auto a pekne zihadlo :wink: me se libi a pri cenach v DE to je za odvoz, ale jejich cas prijde 8)

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Tome, až kápneš na nějakýho T3 sedana na pětišroubu, kterej nebude shnilej aspoň tak jako (už mlčim) tak pískni:D
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
htd
E-bay monster
Příspěvky: 1030
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od htd »

Pětišroub píše:Tome, až kápneš na nějakýho T3 sedana na pětišroubu, kterej nebude shnilej aspoň tak jako (už mlčim) tak pískni:D
piskam 8) jsou mista kde najdes pekny auticka za rozumno, ale par lidi si taky mysli jak to je vzacny... :roll:
takze kdo hleda najde, kdo ne, tak to hold zaplati :twisted:

Uživatelský avatar
Pavel Kubín
Pan Vierloch
Příspěvky: 129
Registrován: 29 srp 2003

Re: něco o mém fastbacku...

Příspěvek od Pavel Kubín »

andre911 píše:... je to vůz nejvíce podobný Porsche, mé srdeční záležitosti...
... láska je slepá, mě to zas připadá nejvíc ze všeho podobný Škodě 1000 MB :wink:
Ale držím palce, tohle auto má rozhodně něco do sebe, což si, zdá se, uvědomují nejvíc angláni.
A vůbec: Ví někdo, proč se u šestnáctictovky, montované do T3, udává o 3kW vyšší výkon, než u standardní - broučí?

Uživatelský avatar
andre911
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 515
Registrován: 20 led 2006
Bydliště: oft in Deutschland unterwegs :-)

vyšší výkon u Typu 3

Příspěvek od andre911 »

Typ 3 má vyšší výkon, protože má dva karburátory, že? :wink:

Uživatelský avatar
brzi.2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2000
Registrován: 12 pro 2005
Bydliště: Plzeň-jih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brzi.2 »

:shock: ALE BUCHTA BYS NA TO SÁM NEPŘIŠEL. JINAK DNEŠNÍ PORADA BYLA SUPER.

Uživatelský avatar
andre911
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 515
Registrován: 20 led 2006
Bydliště: oft in Deutschland unterwegs :-)

porada

Příspěvek od andre911 »

Ano, pane předsedo, porada byla opravdu super! :D Kdy si to zase zopáknem? A bude Karaoke? :lol: Já za chvíli odjíždím z vlastní iniciativy na namátkovou kontrolu naší větve Plzeň - sever, zdali naši členové nepožívají při renovaci vozů VW alkoholické nápoje a při práci nemluví sprostě! :D

Uživatelský avatar
brzi.2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2000
Registrován: 12 pro 2005
Bydliště: Plzeň-jih
Kontaktovat uživatele:

Re: porada

Příspěvek od brzi.2 »

andre911 píše:Ano, pane předsedo, porada byla opravdu super! :D Kdy si to zase zopáknem? A bude Karaoke? :lol: Já za chvíli odjíždím z vlastní iniciativy na namátkovou kontrolu naší větve Plzeň - sever, zdali naši členové nepožívají při renovaci vozů VW alkoholické nápoje a při práci nemluví sprostě! :D
TAK JAK DOPADLA KONTROL????? JÁ TAM JEDU VE STREDU.POTŘEBUJU ZJISTIT TY ŠÁLY NA MÉHO OVÁLKA. PAK VOŠEFLIM RUDLU NA TU KLIKU.
JO A JINÁČ SCHÁNÍM NA 56 TU MŘÍŽKU NA PŘÍSTROJOVKU, NEVÁLÍ SE NÁHODOU NĚKOMU DOMA??DÍKES.

Uživatelský avatar
andre911
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 515
Registrován: 20 led 2006
Bydliště: oft in Deutschland unterwegs :-)

kontrola...

Příspěvek od andre911 »

... no já tam nějak nedojel... :oops: příště, no...

Nechceš si tu mřížku vyrobit z tahokovu? Zbyl mi z nárazníku :D

Uživatelský avatar
brzi.2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2000
Registrován: 12 pro 2005
Bydliště: Plzeň-jih
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrola...

Příspěvek od brzi.2 »

andre911 píše:... no já tam nějak nedojel... :oops: příště, no...

Nechceš si tu mřížku vyrobit z tahokovu? Zbyl mi z nárazníku
:D
NE JÁ TAM ASI NAPÁCHAM MŘÍŽKU Z VENTILÁTORU NA WC.
DO OVÁLKA Z 56 SEDNE JAKO ULITÁ. :D :?

Zamčeno