Rovnosvetlo

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
ELPE
Příspěvky: 38
Registrován: 06 čer 2014

Re: Rovnosvetlo

Příspěvek od ELPE »

Malo by to byť toto
http://race-shop.sk/sk/brzdove-valceky- ... brzdy.html
Ale 30€ sa mi za to naozaj vyvaliť nechce. Tie ventily som tam mal, aj ich mám odložené a boli našróbované pod trubkami. Akurát, že do nového valca nepasuje rozmer závitu..takže ešte to skúsim cez redukcie dajako ponapájať a uvidím.

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Re: Rovnosvetlo

Příspěvek od threeseven »

Hele, takove systemy jako brzdy a elektrika a zasobovani motoru palivem je nejlepsi mit co nejjednodussi. Cim vic dilu, tim vic spoju a tim vetsi pravdepodobnost, ze se to pokazi.
Ja vim, ze jsem ti moc neporadil a ty asi nejsi clovek, ktery ma rad jednoduchost. Ale brouk jednoduchej je a mam pocit, ze z toho delas hroznou vedu. Ve finale budes furt neco serizovat a o to min jezdit.
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

ELPE
Příspěvky: 38
Registrován: 06 čer 2014

Re: Rovnosvetlo

Příspěvek od ELPE »

Sypem si popol na hlavu, neuvedomil som si, že mi po zložení všetkého ostali v ruke 3 súčiastky. Celý brzdový systém bude zložitejší len o 3 medzikusy - redukcia medzi ventilom a hlavným valcom.

Hlúpi ľudia sa učia na svojich chybách a múdry na chybách tých hlúpych ... no a ja som teraz za toho hňupa lebo som si nepreliezol topic o brzdách. :oops:

A keďže čakám na redukcia tak som upršaný víkend strávil nad tapacírmi..
Obrázek

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Rovnosvetlo

Příspěvek od Sam »

Neznám dokonale tvůj model brouka ale vsadil bych si na to, že žádná redukce ani mezikus do brzdového systému nepatří.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: Rovnosvetlo

Příspěvek od SO 545 »

ani jednookruh pre toto auto vo fabrike nevymysleli. ci ?
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Odpovědět