Oholený knírač 1968

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Oholený knírač 1968

Příspěvek od Andy »

Kamax 14ky rulzzz!

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Oholený knírač 1968

Příspěvek od maxmax »

Rozhodně tam nepatří ta velká kulatá pod rádiem, jinak závisí na výbavě Malý na vypínače, varovné blinkry, vyhřívání zadního skla,bufík, větráky a samozřejmě světla, podle toho co všechno tam máš :roll:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Oholený knírač 1968

Příspěvek od Pětišroub »

čau, jak to vypadá s hóchdachem? Celý ten přístrojový panel mi přijde jako z novějšího vozu vzhledem k designu přístrojů, kontrolce brzdového okruhu a ukazateli pozice páček na topení.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

slesa
Příspěvky: 115
Registrován: 16 srp 2009

Re: Oholený knírač 1968

Příspěvek od slesa »

ahoj,
no když koukám na to datum posledního příspěvku, tak mě mrazí. Busík, je zasyslel a čeká na místo pro rozebrání a nějaké ty finance. Chci do něj trochu investovat a pak mít klid, už máme hotovou přední nápravu :-). Teď řeším stavbu domu (s garáží) a tak jsem pozastavil všechny zbytečné výdaje a jelikož na rozebrání buse nebylo místo ani finance, tak byl projekt odložen. Příští rok snad bude postaveno a začne se. Zatím trénuji na citroenech 2cv, což je alespoň co do prostoru jednodušší auto. Na busíka syslím repaplechy, literaturu a podobné drobnosti. V plánu je zatím blíže nespecifikovaný neprůstřelný motor aby se dalo lépe cestovat (ideálně čas od času zapřáhnout i malého veteránka). Takže z původního pošudlání a drandění jsem se dostal trošku do jiných vod, ale už jsem se s tím smířil a radši ho udělám pořádně, než pořád řešit drobnosti. Rád si nechám poradit, a možná i nějaké práce svěřím do ruk zkušenějším. Když vidím tu frontu aut na udělání, tak mám do důchodu co dělat.
Obrázek

Odpovědět