Karmann Ghia Typ 14 rv. 1963-pár otázek

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frančesko
Příspěvky: 178
Registrován: 02 čer 2011
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Karmann Ghia Typ 14 rv. 1963-pár otázek

Příspěvek od Frančesko »

Jeste neco k tomu: prodej jsem zrusil, protoze jsem situaci kvuli niz ny se mel uskutecnit, elegantne vyresil. Coz je ocividne i z toho, ze nakupuji dily. Pokud to nekoho nenapadlo, tak zde to je cerne na bledemodrem. Aby bylo jasno. :-) Doufam ze to jako vysvetleni k memu dotazu na shop staci. Vetsina z lidi, kteri sem nakoukli to jiste pochopila. Takze toto je ty pomalejsi. :-) Moje reakce by b tomto pripade byla asi takova: "no slava chlape. Jsem rad, ze jsi vydrzel.." Uvitam, pokud mi, v pripade ze pres tento shop nekdy nakupoval, sdelil sve zkusenosti. Toto bylo zadani a ta ostatni ridka stolice kolem byla uplne zbytecna chlapi. Dekec. :-)

Uživatelský avatar
Laco
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 870
Registrován: 31 říj 2011
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: Karmann Ghia Typ 14 rv. 1963-pár otázek

Příspěvek od Laco »

:lol:
No to sou věci...dva osvědčení "rýpači" a jeden nerudnej uživatel :lol:
Hele Frančesko, se nediv ... buď si nechej svůj projekt pro sebe a nebo se poděl ideálně fotkama a textem. Pokud sem občas něco hodíš a budeš se ptát, tak ti lidé budou i odpovídat.

p.s. chceš ten štítek ?
p.s.s. s tím shopem nemám žádnou zkušenost

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: Karmann Ghia Typ 14 rv. 1963-pár otázek

Příspěvek od loufes »

Frančesko píše:
loufes píše:
Frančesko píše:Cau chlapi. Je docela mozne, ze budu muset prodat z rodinych duvodu myho Karmanna. Jeste to neni na 100%, ale je zde tahle eventualita. :-( Ptam se Vas, jako odborniku..za kolik je prodejny v tehle fazi renovace? Vicemene chybi jen interier a par malickosti a seskladat to dohromady. Diky za nazory.
Tak proč to sem vůbec píšeš? sis to mohl nechat pro sebe a ne to tady roztrubovat....když nechceš a by Ti tady do toho někdo rypákoval...to fakt nechápu... :roll:
Nepochybuju o tvem rozumu. Nebo si myslim, ze s nim nemas problem. Tvuj problem je jen v rejpani do ostatnich. Oni ti to mozna basti, ja ne. Prisel jsem na tohle forum pred lety s tim, ze zde najdu rady od profiku, ktery se kolem tehlech aut pohybujou a poradi, stejne jako jsem ja radil bez zbytecnych hoven, na tuningovych strankach klukum, kteri si s necim nevedeli rady. Nasel jsem tady kluky, kteri poradili, protoze v tehlech autech jsem laik. Obsem bohuzel jsou tady i taci, kteri proste maji s ostatnima problem. Vid? Ja do tohoto tema pisu clenum o radu ve vecech kolem Karmanna. A myslim, ze je moje vec, pokud jsem uvazoval pred par mesici o prodeji. Ptal jsem se na jisty shop. Do toho rypakuj jak chces. :-) Bud porad, pokud muzes a ja podekuju, jako vzdycky, anebo se zdrz vseho, cim to tady jetelis. Kamo! Prece te pocet prispevku neopravnuje k ryti, ne? Nebo jinak, pokud mas semnou problem, rekni adminovi, at mi da ban. Ja se z toho pod tlakem nezhroutim. Do te doby se drz zadani prosby o radu, nebo se k tomu nevyjadruj, pripadne ano, ale formou normalniho cloveka. Oki? Dekuji. ;-)
Hmm...máš neskutečně silný ego chlape....
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Karmann Ghia Typ 14 rv. 1963-pár otázek

Příspěvek od Herbie »

kdybyste tolik energie a keců věnovali raději nějakému technickému fóru a přispěli něčím užitečným ...
to by bylo co :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Frančesko
Příspěvky: 178
Registrován: 02 čer 2011
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Karmann Ghia Typ 14 rv. 1963-pár otázek

Příspěvek od Frančesko »

loufes píše:
Frančesko píše:
loufes píše: Tak proč to sem vůbec píšeš? sis to mohl nechat pro sebe a ne to tady roztrubovat....když nechceš a by Ti tady do toho někdo rypákoval...to fakt nechápu... :roll:
Nepochybuju o tvem rozumu. Nebo si myslim, ze s nim nemas problem. Tvuj problem je jen v rejpani do ostatnich. Oni ti to mozna basti, ja ne. Prisel jsem na tohle forum pred lety s tim, ze zde najdu rady od profiku, ktery se kolem tehlech aut pohybujou a poradi, stejne jako jsem ja radil bez zbytecnych hoven, na tuningovych strankach klukum, kteri si s necim nevedeli rady. Nasel jsem tady kluky, kteri poradili, protoze v tehlech autech jsem laik. Obsem bohuzel jsou tady i taci, kteri proste maji s ostatnima problem. Vid? Ja do tohoto tema pisu clenum o radu ve vecech kolem Karmanna. A myslim, ze je moje vec, pokud jsem uvazoval pred par mesici o prodeji. Ptal jsem se na jisty shop. Do toho rypakuj jak chces. :-) Bud porad, pokud muzes a ja podekuju, jako vzdycky, anebo se zdrz vseho, cim to tady jetelis. Kamo! Prece te pocet prispevku neopravnuje k ryti, ne? Nebo jinak, pokud mas semnou problem, rekni adminovi, at mi da ban. Ja se z toho pod tlakem nezhroutim. Do te doby se drz zadani prosby o radu, nebo se k tomu nevyjadruj, pripadne ano, ale formou normalniho cloveka. Oki? Dekuji. ;-)
Hmm...máš neskutečně silný ego chlape....
Jo..to mam. A nestydim se za to...tak ted uz peace. Nebudeme tady jetelit. Jsme dospeli muzi. Nachme to zenskym. ;-)

Uživatelský avatar
Frančesko
Příspěvky: 178
Registrován: 02 čer 2011
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Karmann Ghia Typ 14 rv. 1963-pár otázek

Příspěvek od Frančesko »

Herbie píše:kdybyste tolik energie a keců věnovali raději nějakému technickému fóru a přispěli něčím užitečným ...
to by bylo co :)
Furt to rikam Herbie... :-) Nasprtam nejaky chytrostyky.. ;-) Dej mi cas. Zatim budu cerpat od vas, od profiku.. ;-)

Uživatelský avatar
Frančesko
Příspěvky: 178
Registrován: 02 čer 2011
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Karmann Ghia Typ 14 rv. 1963-pár otázek

Příspěvek od Frančesko »

Laco píše::lol:
No to sou věci...dva osvědčení "rýpači" a jeden nerudnej uživatel :lol:
Hele Frančesko, se nediv ... buď si nechej svůj projekt pro sebe a nebo se poděl ideálně fotkama a textem. Pokud sem občas něco hodíš a budeš se ptát, tak ti lidé budou i odpovídat.

p.s. chceš ten štítek ?
p.s.s. s tím shopem nemám žádnou zkušenost
Lado..to si pis, ze fotky nahodim. Ale az budou nejaky novy. :-) K tomu potrebuju prave nekup dalsich veci, ktery potrebuju. Elektrika, tesneni..atd. Tyhle veci jsou v hajzlu. Spuchrely, elektrika nastavovana..hruza. Navic, umi komplet interiery. A co je fajn..ceny. Svazek elektriky 310 dolaru..+ teda nalezitosti. Ale furt jsi na dejmetomu na 8500-9000 litrech. Tady je ta sama elektrika, co jsem koukal, za bezmala 15000... :-( Proto jsem se ptal, jestli nekdo z mistnich s nim ma zkusenosti. Nic vic, nic min. Bez znamek nerudnosti. :-) To okolo bylo zbytecny..

Uživatelský avatar
Frančesko
Příspěvky: 178
Registrován: 02 čer 2011
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Karmann Ghia Typ 14 rv. 1963-pár otázek

Příspěvek od Frančesko »

Frančesko píše:
Laco píše::lol:
No to sou věci...dva osvědčení "rýpači" a jeden nerudnej uživatel :lol:
Hele Frančesko, se nediv ... buď si nechej svůj projekt pro sebe a nebo se poděl ideálně fotkama a textem. Pokud sem občas něco hodíš a budeš se ptát, tak ti lidé budou i odpovídat.

p.s. chceš ten štítek ?
p.s.s. s tím shopem nemám žádnou zkušenost
Lado..to si pis, ze fotky nahodim. Ale az budou nejaky novy. :-) K tomu potrebuju prave nekup dalsich veci, ktery potrebuju. Elektrika, tesneni..atd. Tyhle veci jsou v hajzlu. Spuchrely, elektrika nastavovana..hruza. Navic, umi komplet interiery. A co je fajn..ceny. Svazek elektriky 310 dolaru..+ teda nalezitosti. Ale furt jsi na dejmetomu na 8500-9000 litrech. Tady je ta sama elektrika, co jsem koukal, za bezmala 15000... :-( Proto jsem se ptal, jestli nekdo z mistnich s nim ma zkusenosti. Nic vic, nic min. Bez znamek nerudnosti. :-) To okolo bylo zbytecny..
Stitek urcite ano. Dej mi do zpravy kolik a nejaky ucet nebo dobirkou. Jsk budes chtit. :-)

Uživatelský avatar
Frančesko
Příspěvky: 178
Registrován: 02 čer 2011
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Karmann Ghia Typ 14 rv. 1963-pár otázek

Příspěvek od Frančesko »

Čau chlapi. Vypadá to, že vinou informačního šumu mezi dvěma zainteresovanými lidmi se mi sešli dva kompletní svazky kabeláže na Karmanna r.v 1963-1965. Jde o kvalitní výrobek, barevně identický dle originálu. dovoz USA. Cena oproti prodejnám v ČR více než libová. Cena kabelů 309 USD + pošta. Tu bych upřesnil. U nás stojí bez mála 15 tisíc. Měl by někdo zájem?
http://www.jbugs.com/product/WK-143-61- ... ccessories

Uživatelský avatar
Frančesko
Příspěvky: 178
Registrován: 02 čer 2011
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Karmann Ghia Typ 14 rv. 1963-pár otázek

Příspěvek od Frančesko »

Vyreseno. :-)

Odpovědět