Slovwster

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

axoun píše:
Sameleon píše:
koutsky.jakub píše:To nechňápu - proč pak instaluješ silnej motor? Budeš to používat jako traktor na tahání dřeva?
To je jednoduchy... rychla jizda je pro becka co se neumej ovladat. Jet pomalu s nadupanou karou je supper pocit :)
... a jet rychle s nenadupanou ještě lepší, že jo Jakube? :)
=D> =D> =D> =D> =D>
hošku, čteš mi myšlenky
=D> =D> =D> =D> =D>
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

ako je na tom slowster... nestíhaš ?
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

Ty čeče to je hodně dobrýýý!

Chtěl bych neco podobnýho vyrobit s motorem 914,takže mě hodně zajímá,čím si to polil a jak dlouho to vydrží? :wink:
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

Jestli myslíš výměníky a výfuky, tak je to našopovaný, natřený silikonovou stříbřenkou na kamna a nakonec stříknutý červeným žáruvdorným(600°) sprayem z Louis DE, na výměníky mi nevyšel, tak jsme koupil podobný v hobbymarketu (450°)....ještě to neběželo, tak se uvidí, jestli to neztmavne, a jak dlouho to vydrží...ale podobný spray(černý) jsem používal na motorkách na kolena a nebyl problém....

Uživatelský avatar
Berušta
vrchní pařanka
Příspěvky: 476
Registrován: 26 dub 2004

Příspěvek od Berušta »

Sameleon píše:
koutsky.jakub píše:To nechňápu - proč pak instaluješ silnej motor? Budeš to používat jako traktor na tahání dřeva?
To je jednoduchy... rychla jizda je pro becka co se neumej ovladat. Jet pomalu s nadupanou karou je supper pocit :)
jj, já se ovládám skorem pořád :wink:
[smilie=jae4.gif]

...krásný a lesklý lak je nuda! :wink:

Uživatelský avatar
vako
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 830
Registrován: 07 úno 2005
Bydliště: Kežmarok - Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovwster

Příspěvek od vako »

Yahoda..ako pokracuje projekt.. daj zas nejake foto.. alebo to uz nemas..? [-o<
Blacksmith - Juniperus Hero
VWolkers

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Slovwster

Příspěvek od Andy »

Jeee, Yahodak a rencmiller, to jsou mi veci...........

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Slovwster

Příspěvek od yahoďák »

to Andy: tos nevěděl? :shock:
to Vako: projekt stagnuje, protože měl přednost "projekt dům". Sice už jsme všichni pod střechou, ale ještě je plno práce kolem.... na slovwster je nachystaná nová placka a komplet novej custom předek, jenže není čas to řešit a ke všemu emigroval klempíř, kterému bych to svěřil ke kompletaci.
Na druhou stranu je to dobře, že jsem tak dlouho vypustil, plno věcí se mi mezitím vyjasnilo a taky díky flat4 jsem se dostal k informacím, které jsem tenkrát neměl, takže bych to akorát zkurvil...
Obrázek

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovwster

Příspěvek od lišák »

yahoďák píše:Na druhou stranu je to dobře, že jsem tak dlouho vypustil, plno věcí se mi mezitím vyjasnilo a taky díky flat4 jsem se dostal k informacím, které jsem tenkrát neměl, takže bych to akorát zkurvil...
Ať uděláš cokoliv, vždycky vzápětí zjistíš, že jsi to mohl udělat jinak a lépe.
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
Hrošík
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 517
Registrován: 06 zář 2006
Bydliště: Nedaleko

Re: Slovwster

Příspěvek od Hrošík »

lišák píše:Ať uděláš cokoliv, vždycky vzápětí zjistíš, že jsi to mohl udělat jinak a lépe.
Yahoďák však patří k polobohům Flat4, takže když už něco udělá, těžko to udělá příště líp - ledaže by pokročily technologické možnosti naší planety :) Slowster bude super a ačkoliv nebude s objemem 1775ccm tak docela hoden svého jména, těším se na něj!
Bug 1966 crossover PastellWeiss L90D
Duc 1999 SS caferacer SchwarzMatt

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Slovwster

Příspěvek od yahoďák »

1776 bude, a skutečně se vždy ukáže, že to šlo udělat jinak, což je většinou lépe ... představte si, že jsem na něj měl nachystaný mračítka na přední světla,, "chrom" doplňky jako mřížku na přední kapotu, něco podobnýho mělo přijít i dozadu, jeden čas jsem zcela vážně uvažoval kterak vyrobit zadní broučí světla v "čiré optice" a pár dalších blbostí jsem chtěl páchat ... no, už je to naštěstí za náma, ale vymyslel jsem si jiný ptákoviny, nebojte nebude to renč, ale ani tuctovka :twisted:
Obrázek

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Slovwster

Příspěvek od Andy »

Ty a rencmuller mi nejak nedocvaklo, snad chapes pane chodici vw enciklopedie a ochrance originality. A kdyz nemuze Mohamed k hore, musi hora k Mohamedovi, tim padem to posli k emigrantovi do Belgie, stejne tam ma hovno co na praci co ja vim :wink:

Uživatelský avatar
vako
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 830
Registrován: 07 úno 2005
Bydliště: Kežmarok - Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovwster

Příspěvek od vako »

Yahodaku..prajem ti teda vela zdaru bratku a tesim sa niekedy na spolocnu jazdu..
Blacksmith - Juniperus Hero
VWolkers

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Re: Slovwster

Příspěvek od bubák »

yahoďák píše:mračítka na přední světla, "chrom" doplňky jako mřížku na přední kapotu i dozadu, zadní broučí světla v "čiré optice"
tímhle obdobím si prošel každý
pan chytrej

Obrázek

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: Slovwster

Příspěvek od Petr914 »

...samozřejmě...já tu dokonce čtu...že budu lakovat motor...no...to jistě... :mrgreen:
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovwster

Příspěvek od prak »

ale jděte, lakovanej motor už měl (sorry za bonz), ale prostě jdeme s dobou a nálady se mění :-)
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Slovwster

Příspěvek od Andy »

Yahodak se vraci ke korenum?

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: Slovwster

Příspěvek od loufes »

lišák píše:
yahoďák píše:Na druhou stranu je to dobře, že jsem tak dlouho vypustil, plno věcí se mi mezitím vyjasnilo a taky díky flat4 jsem se dostal k informacím, které jsem tenkrát neměl, takže bych to akorát zkurvil...
Ať uděláš cokoliv, vždycky vzápětí zjistíš, že jsi to mohl udělat jinak a lépe.
To zní jako citát z nějaké knihy....,ale absolutně pravdivej a v životě nepostradatelnej....
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Slovwster

Příspěvek od yahoďák »

:) pěkný sebereflexe ... každej si tímhle prošel ... někdo se v tom zaseknul :)

takhle : některý věci červený zůstanou, v tom to se mnou už lepší nebude....vejfuk bych ale nejraději zahodil a opatřil si pořádnej (nová doba, nové možnosti)...rozhodně půjdou pryč chromovaný kraviny...

A pro Andyho: já už/až takovej zastánce originality nejsem, každej ať si se svým autem dělá co chce, i když to někdy bolí.... každá řezanka je sám o sobě bastl, takže tam už není co zkazit ... a já si ho pořídil pro radost, v době, kdy jsem o broucích věděl zlomek z toho hovna co vím teď ...a jet s tímhle na plaťáku do Belgie a zpět a pak ještě jednou?.... cena transportu převyšuje hodnotu vozu :)
Obrázek

Uživatelský avatar
mhepp
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 291
Registrován: 25 zář 2007
Bydliště: Předklášteří / Brno

Re: Slovwster

Příspěvek od mhepp »

Sice by transport do Belgie převýšil cenu toho vozu, ale když už je to bastl, tak bys alespoň měl pěkný příběh k tomu autu. No a to je věc, která má taky svoji hodnotu, ne :-P

Koukni se třeba do záchrany hodnotných T1 v pokecu... Každé to auto získalo určitou hodnotu už jen tím nesmyslným vytažením z křoví...
----~~~~====>>>> Jsem jen motolama <<<<====~~~~----
Myslíte si, že jste chytřejší než předchozí generace? Před padesáti lety uváděla příručka k automobilu návod na seřízení ventilů. Ta současná varuje majitele vozu, aby nevypili obsah autobaterie...

Odpovědět