replika

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Odpovědět
cabrios
Příspěvky: 47
Registrován: 25 črc 2009

Re: replika

Příspěvek od cabrios »

Petr914 píše:...vono to neni tak černobílý jak se zdá...

...každá z těhle věcí má několik úhlů pohledu a je závislá na spoustě faktorů...

...věk...celkovej názor na auta...finanční stránka...zázemí...a um člověka,kterej projekt realizuje...

...navíc flat je poměrně tvrdý forum,což je v pořádku...už několikrát sem se setkal s tim,že pokud nesouhlasim s tim,jak dotyčnej k věci přistupuje nebo jak věc realizuje...měl bych bejt zticha...zároveň bych měl přispívat pouze dobrou radou...nebo vůbec...a to je stav,na kterej pěkně zvysoka seru...budu přispívat tehdy,když budu chtít...a ne až budu vyzván...

...každej máme svuj názor...a je správný se vyjádřit a ne si přečíst nějakej příspěvek...říct si..."aha...socka...aha student"...a pak mu patlat medíček kolem huby...nějaký hovno...když si něco myslim...tak to řeknu...

...zároveň těžko mít za zlý lidem,který tvrdě zainvestovali do originálu,že hážou bastl ze skály...páč to je vcelku logický,že se jim nelíbí nic jinýho,než originál...kterej vlastní...protože museli dost silně vykrvácet,aby se dostali do cíle...

...pro nováčky je to celkem nestravitelný...ale když to ustojí...maj na flatu na talíři veškerý know-how,co se AC vozů týče...a zcela zadarmo...

...a je na každym uživateli,jestli se bude v příspěvcích hádat...nebo zdravě argumentovat,proč to dělá tak a tak...a pokud bude argumentovat skutečně k věci...tak si vytře prdel s kymkoli...protože sem si zatim nevšim,že by tu byl někdo tak zabedněnej,aby včas tu argumentaci neuznal...každej nějak začínal...

...no a to,že bude humbuk kolem repliky 356 je vcelku logický...vono kdokoli kdo sem vleze s něčim vod Porsche...má už v jádru problém...a pokud to je ještě ke všemu 356 bez střechy...tak to už je skutečně hodně vostrý...a paniku to vyvolá dycky...a je uplně fuck,jestli je to voriginál nebo replika...356 je prostě kult...
=D> =D> =D>

cabrios
Příspěvky: 47
Registrován: 25 črc 2009

Re: replika

Příspěvek od cabrios »

nic méně chlapy scháním tyto díly celou volantovou tyč na brouka s ušatou i s uložením a ložiskem nejlépe i páčkama a světla na dědka v moc pěkným stavu . prosím cenu a foto

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: replika

Příspěvek od Šíša »

cabrios píše:
Petr914 píše:
a to je stav,na kterej pěkně zvysoka seru...budu přispívat tehdy,když budu chtít...a ne až budu vyzván...

...každej máme svuj názor...a je správný se vyjádřit ...
=D> =D> =D>
to Péťa od Plzně: jj, máš recht, stejně jako je s maximálním podivem následující: ADMIN zamkne forum a MOD si z pozice síly/moci/protože se mu chce tam ještě musí hodit moudrou hlášku :?: :lol: Ale určitě na to budeš mít vysvětlení.

to cabrios: No nic, hele udělej si to jak chceš a kdyby se ti to pak nelibilo, tak se zastav. Kačka s tím bude ráda jezdit a že je to z lamina? No a, jak povídal Leer: "Ne a ne to zreznout" :D

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: replika

Příspěvek od Herbie »

Šíša píše: to Péťa od Plzně: jj, máš recht, stejně jako je s maximálním podivem následující: ADMIN zamkne forum a MOD si z pozice síly/moci/protože se mu chce tam ještě musí hodit moudrou hlášku :?: :lol: Ale určitě na to budeš mít vysvětlení.
nic mi do toho neni, ale nemam rad tyhle kecy

topic byl odemcen na zadost autora ....... led 11, 10, 21:16
pak pribylo nekolik prispevku ruznych lidi
nasledne se k tomu Petr vyjadril .... led 12, 10, 09:52

tak co to Šíšo meleš ?
... a vůbec !

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: replika

Příspěvek od Šíša »

Taky nemám rád kecy, ale mluvím o tomto:

Re: replika

Příspěvekod Pětišroub » ned led 10, 2010 9:27 pm uzamčeno
výborně, panáčkové, tak koukám že kabrios smazal všechny info včetne fotek a zůstalo tady jen bezbřehé plkání. Děkuji všem zúčastněným...

Re: replika

Příspěvekod Petr914 » pon led 11, 2010 8:54 am
...čili sme ho ztratili...to sou věci...


Re: replika

Příspěvekod Petr914 » pon led 11, 2010 8:16 pm
...na žádost autora odemykám...

Dle mého nízkého IQ mi to připadá jako že byl topic odemčen až cca 12hod po hlášce...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: replika

Příspěvek od Pětišroub »

Kterýkoliv mod má samozřejmě i přes uzamčení možnost komentáře i rozhodování o moderátorských zásazích, tedy přesouvání, slučování, zamykání atd., všichni modi k tomu mají ode mě mandát.

Nezbývá mi než si postesknout jaká je škoda, že když se po nějaké době objevil člověk, který mohl fórum přidat kvalitní a zajímavý obsah, tak byl poměrně nevybíravým a zbytečným způsobem vyštípán. Často je mi vyčítána náplň a podoba fóra ale jak jsem kdysi řekl, fórum je jen takové jaké si ho návštěvníci sami udělají a přestože se za tuto konkrétní situaci necítím zodpovědný, velice mě mrzí.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: replika

Příspěvek od john »

Na fore je vela rozdielnych charakterov a povah, to je jasne...mne osobne vadia reci ludi, ktori si myslia, ze zozrali Salamunove hovno a su pekelne znali, ale neukazali nic vytvorene vlastnymi rukami...a ak ano, nestoji to za vela reci...
Najvacsiu radost a uspokojenie ma clovek s tvorivym duchom a chutou nieco urobit vtedy, ked dokonci nieco, co bolo od zaciatku pokladane za nemozne, stratu, zumpu atd...rozhodnutie toho - ktoreho jedinca zacat a dokoncit aj tazky a nejasny projekt / ako presne v tomto pripade / je rozhodnutie chlapa a ja pevne verim, ze to dovedie do zdarneho konca...a to bude jeho odmena...neodsudzovat a neznechucovat je umenie, ktore neovlada kazdy...ak si niekto nevie pomoct a MUSI sa vyjadrit, nech to urobi s trochou taktu...

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: replika

Příspěvek od Petr914 »

cabrios píše:nic méně chlapy scháním tyto díly celou volantovou tyč na brouka s ušatou i s uložením a ložiskem nejlépe i páčkama a světla na dědka v moc pěkným stavu . prosím cenu a foto
...poslouchej...uděláme dohodu...já se po tý tyči podivám a myslim si,že jí i najdu...z přechodovýho kefra 66...a ty mi slíbíš,že budeš psát chlapi s měkkym "i" na konci...

...měl by to bejt celej komplet,ale bez přepínačů...ty bohužel potřebuju...a bez volantu...ale ten asi stejně dáš nějakej jinej ne?...

...akorát se mi to ani trochu nechce nikam posílat...

...pošli mi sz a nějak to spácháme...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: replika

Příspěvek od prak »

hledal jsem nedávno něco jiného a myslím že jsem taky komplet volant s tyčí někde viděl
ale s posíláním jsem na tom jako Petr. Zítra vyfotím a vyber si, ke komu to máš blíž. Tuším taky 66.
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: replika

Příspěvek od udeeska »

Petr914 píše:
cabrios píše:nic méně chlapy scháním tyto díly celou volantovou tyč na brouka s ušatou i s uložením a ložiskem nejlépe i páčkama a světla na dědka v moc pěkným stavu . prosím cenu a foto
...poslouchej...uděláme dohodu...já se po tý tyči podivám a myslim si,že jí i najdu...z přechodovýho kefra 66...a ty mi slíbíš,že budeš psát chlapi s měkkym "i" na konci...

...měl by to bejt celej komplet,ale bez přepínačů...ty bohužel potřebuju...a bez volantu...ale ten asi stejně dáš nějakej jinej ne?...

...akorát se mi to ani trochu nechce nikam posílat...

...pošli mi sz a nějak to spácháme...
Ja bych chtel taky videt progres :wink: Rafani jsou skoro vsude,s tim se musis naucit zit :D
Vwase nocni sichta...

cabrios
Příspěvky: 47
Registrován: 25 črc 2009

Re: replika

Příspěvek od cabrios »

ok chlapi hodte sem fotky a ceny dikes


jo taky scháním slušný pneu na brouka a baby poklice na 4x130

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: replika

Příspěvek od Pětišroub »

http://auto.bazos.cz/inzerat/8216427/Re ... -356-b.php" onclick="window.open(this.href);return false;

že by další velkolepý projekt v dupě? A nikdo nezastavil....
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Re: replika

Příspěvek od bubák »

Mě by samozřejmě nikdy nenapadlo si tohle pořídit, jen mě zajímá, v čem se skrývá toliko zásadní problém ... putuje to od majitele k majiteli a nijak zásadně to nepřibývá.

V čem je potíž? Je mi jasné, že bižuterie typu kličky-páčky-kokotince-emblémy budou za ranec, ale co dál?
pan chytrej

Obrázek

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: replika

Příspěvek od Sam »

Treba to, ze kdyz to doděláš, budeš mít stejné auto jako měl KEN.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Re: replika

Příspěvek od bubák »

ty myslíš Dylána Mek Keje?

Obrázek
pan chytrej

Obrázek

miross
Příspěvky: 2
Registrován: 14 pro 2009

Re: replika

Příspěvek od miross »

skoda... jak to tu ctu asi zrovna tady velkou podporu nenasel :D .... skoda ze ten laminat je nejaky pozdejsi model...
byt to presne to co me dylen ..hmm bral bych to. 356 speedster je pro me jedno ze dvou nejrasnejsich aut v historii. Ale cena je prijemna , myslim

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: replika

Příspěvek od VW181 »

bubák píše:ty myslíš Dylána Mek Keje?

Obrázek
Problém je asi v tom, že každý pochopí, že než to dodělá, tak nebude jako Dylan, ale jako děda Lebeda. :lol:

Mimochodem stačí se podívat do sekce projektů.
AMK Klub historických vozidel Opava www.khvopava.cz

Uživatelský avatar
Buča
Příspěvky: 114
Registrován: 04 kvě 2009
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: replika

Příspěvek od Buča »

Pětišroub píše:http://auto.bazos.cz/inzerat/8216427/Re ... -356-b.php

že by další velkolepý projekt v dupě? A nikdo nezastavil....
Já myslím, že ne-e..., možná je to stejná replika, ale jiný prodávající.
...Let the good times roll...

k.karel
Příspěvky: 11
Registrován: 07 zář 2012

Re: replika

Příspěvek od k.karel »

Buča píše:
Pětišroub píše:http://auto.bazos.cz/inzerat/8216427/Re ... -356-b.php

že by další velkolepý projekt v dupě? A nikdo nezastavil....
Já myslím, že ne-e..., možná je to stejná replika, ale jiný prodávající.
chctěl bych se pustit do stavby repliky,poradí .kde se dají sehnat podklady,příp.rady???
a z jakého Brouka ideální stavba?..
díky K.

Uživatelský avatar
Buča
Příspěvky: 114
Registrován: 04 kvě 2009
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: replika

Příspěvek od Buča »

k.karel píše:chctěl bych se pustit do stavby repliky,poradí .kde se dají sehnat podklady,příp.rady???
a z jakého Brouka ideální stavba?..
díky K.
Když se mrkneš na tyhle stránky, uvidíš jak vypadá podvozek s rámem, aby (vy)držel a nesl i ten laminátový skelet. Mně se teda ty fotky nezobrazujou ve velkém formátu a vidím jen zmenšeniny. Tvar a rozměry podlahy jsou trochu jiné, než u brouka, takže začínáš od středové roury (od kladiva po vidle, tj. odpadá problém ročníku). Podlahy a rám musíš vytvořit. Ten borec má v jiných adresářích i buggy a tuším, že laminátovou repliku Lamborghini Countach. Foto napoví, jakým směrem se ubírat :wink: . Jinak hard core stavba podvozku pro dědka od podlahy je tady.
...Let the good times roll...

Odpovědět