Vencovo ponorka

renovace, generální opravy, stavby i přestavby krok za krokem
Odpovědět
venca101
stálý inventář fóra flat4

Re: Vencovo ponorka

Příspěvek od venca101 »

Odrezuju defakto jenom ty plechy, který byly původní nebo který byly vyvařovaný/ napojovaný a orezly. Třeba ty podlahy a prahy co jsou nový a maj na sobě barvu maximálně ledabyle zdrsním šmirglem a odmastím před stříkáním dvousložkový základovky, ale dráťákem je brousit nehodlám. Odrezovač a Seal Fe nanáším rozprašovačem + šmrdláním zárožákem, základovku a barvu budu samo stříkat pistolí.
Pokud se pro ten vosk rozhodnu, tak to bude až současně s dutinama a nanášel bych ho zase pistolí. Würth je sice dobrá kvalita, ale přijde mně to brutálně předražený, když existují stejně kvalitní materiály i od jinejch firem.

venca101
stálý inventář fóra flat4

Příspěvek od venca101 »

První část podvozku je připravená. 2 vrstvy odrezovače s taninem a následně Pragokor Seal Fe. Je to teda hroznýho sraní, ale ten výsledek stojí za to, jsem velmi spokojený. Jediné co s odrezovačem black nezreagovalo, byla část čtvrpodlahy u spolujezdce vyvařená Brasileiro repaplechem. Všechny původní plechy a repaplechy ať už od Autocraft, Klasic Fab apod. nebo části vyrobený z tabulového plechu krásně zreagovaly.
To by mně zajímalo, co ti brazilci do toho plechu dávají. Chytat lišku umí pěkně, ale zčernat po aplikaci odrezovače se jim nechce :D

12_5_1.jpg

12_5_2.jpg

Samba
inzertní poeta

Příspěvek od Samba »

Venco to je desportovní.. jak k tomu přijdou prodejci repaplušů..víc takovejch jak Ty a budou na mizině..

pulenejksicht
ex beetleboy

Příspěvek od pulenejksicht »

Venco bud rad ze mas co svarovat ..budouci generace si uz budou maximalne lepit doma na stole balsovy modýlky :wink:
jdeme frflat na flat ...

Odpovědět