Bobova buggy

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Odpovědět

Pojede někdy bobova dunovka? :-)

ano, jednou se to musí prolomit... BRZO!
61
75%
znáte ten seriál? nulová šance :-D
5
6%
ehm... který je rok? :-)
15
19%
 
Celkem hlasů: 81

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: Bobova buggy

Příspěvek od Želvák Bob »

Další i "píp" nápady podobných šílenců:
aneb: DRIFTINKPLACY NA BRNĚNSKU

1) noční parkáč u Globusu a podobných obchoďáků
Povrch: asfalt
Pro: daleko od města, spousta místa, relativně bezpečné místo
Proti: vlastník místa a celoprostorová zóna většinou do 20 km/h (někde i 30 - ale to furt nic neřeší)
Resumé: spíše NE (porušování předpisů a navíc riziko, že probudíte zašívající se hlídku PČR - takže zaplatíte dvojnásob)

2) parkáč u ústředního hřbitova (kde bývaly nelegální tuning srazy)
Povrch: asfalt
Pro: dál od obytných domů, místo tak akorát na menší driftíky
Proti: skoro vždy tam aspoň pár aut stojí tak, že zavazí, časté kontroly hlídkou PČR, v noci stále moc slyšet k nejbližší zástavbě
Resumé: NE

3) kruhové objezdy kolem města (např. u Globusu)
Povrch: asfalt
Pro: krásný drifty - obzvláště na mokru
Proti: součást běžné pozemní komunikace, zvýšená míra rizika, časem se vám začne motat hlava
Resumé: Dobrá náhražka pokud najdete kruháč se svělou viditelností okolo, ale ani tak příliš nedoporučuji

4) letiště
Povrch: beton
Pro: spousta místa, bezpečí, klid
Proti: prakticky se tam nedostanete - ať už legálně nebo ilegálně

5) jezdit na tuningsrazy
Povrch: různý
Pro: počítá se s tím tam
Proti: velký pohyb lidí, velká rizika, spousta magorů co vám tam vjedou, a nakonec se jen ztrapníte - neb každý čeká, že už jste se to naučili a ne, že se teprve jdete učit. Množství diváků a reakcí vás může rozhodit až do té míry, že cestou domů budete zvýšeným rizikem pro všechny okolo
Resumé: nezkusil jsem - možná časem a pak doplním

6) Prostor "louky u letiště"
Povrch: suchá tráva
Pro: vzdálenost od obytné zástavby, vzdálenost od lokalit oblíbených zvířaty, díky hlučnosti letiště nikoho nerušíš, relativně rovná plocha se snadným vjezdem a výjezdem, klouzavost, bezpečí, díky dlouhému suchu louku ani neničíš, vhodné na učení jízdy. A jak Satyr zjistil ve výpisu (který hned smazal) je určení této plochy podle katastru "pro ostatní dopravní provoz" ...
Proti: soukromé vlastnictví, odsudek některých moralistů, díky suchu a prachu následuje dlouhé čištění auta - zejména filtrů karburace a pod.
Resumé: za sucha skoro ideální řešení, s výjimkou debaty o majetkovém vztahu mohu jen doporučit s drobnou výhradou kvůli prašnosti.

7) podzimní strniště
Povrch: hlína, sláma
Pro: velká vzdálenost od města, bezpečí, krásně to klouže, absolutně ničemu nevadíš - leda pár hrabošům polním
Proti: hrbatý povrch, extrémě špinavé auto, k dispozici jen na podzim než to stihnou zemědělci rozorat, dlouhé hledání vhodného nájezdu
Resumé: Doporučuji s výhradami (prašnost a vibrace kvůli hrbatému povrchu)

8) Masarykův okruh
Povrch: Asfalt
Pro: klid na fóru
Proti: Skupinovej pronájem je s tunerama - nízká míra bezpečí pro takto pomalé auto, individuální pronájem je prakticky nerealizovatelný, vysoká míra přilnavosti okruhu - čili drifty jen za vlhka (smyk nebo hodiny nerovná se drift!)
Resumé: Pro všechny auta s maximálkou pod 200 km/h nedoporučuji

9) Mostecký okruh
podobně jako brněnský - jen navíc cca 450 km daleko

10) okruh Sosnová
Popvrch: Asfalt
Pro: menší a užší než autodromy v Brně a Mostě, menší přilnavost, lepší ceny, propracovanější pravidla jízd soukromníků, cenově příjemnější
Proti: Vhodná až ideální akce 3x ročně (z toho se dvakrát kryje se srazy VW), 300 km od Brna,
Resumé: zatím jsem tam nebyl, ale těším se, že to jednou vyjde. Marek Franc s černou buggy ho doporučuje.

11) Černovická pískovna
Povrch: písek
Pro: ideální povrch,
Proti: prašnost
Resumé: dám až po prověření možností a vyzkoušení

12) miniokruh u Svazarmovského letiště ve Vyškově
Povrch: nezjištěno
Pro: -//-
Proti: -//-
Resumé: -//-

13) Motorland Bělá pod Bezdězem (místo letošního Attacku)
Povrch: asfalt - trať relly, hlína/šotolina - buggy okruh, hlína/tráva/šotolina pro off road
Pro: Super podmínky, pěkná trať, klouzavý povrch (a navíc krásné lesy kolem)
Proti: jen vzdálenost od Brna (cca 260 km)
Resumé: Doporučuji

DALŠÍ NÁVRHY ?

budu stále doplňovat
Naposledy upravil(a) Želvák Bob dne 29 črc 2010, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
buca6
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 431
Registrován: 25 kvě 2009
Bydliště: Ostrava

Re: Bobova buggy

Příspěvek od buca6 »

bobe klid satyr má zase své dny :lol:, tohle nemáš zapotřebí

to sat: ty by sis pronajal/koupil louku na blbnuti autem 2x týdně? :D
If you want to win employ the fin

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: Bobova buggy

Příspěvek od Želvák Bob »

Díky Bučo,
Koupit nebo pronajmout louku nestačí - BOHUŽEL - dostáváš se do hledání legálního provozu na té louce - čili jak jsem psal: "Potíž je v tom, že potom bude nutné změnit v katastru její účel využití - a to je boj dlouhodobý a bez předem dané šance - resp. skoro marný, neb se vyjádří všichni majitelé okolních pozemků + ochranáři přírody a vždy se najde někdo, kdo bude proti. S tím mají potíže i zavedené okruhy, za kterými navíc stojí mnohomilionové investice" Atd. Budou ti tam jezdit měřit hlučnost z hygieny, budou chodit stížnosti na nepravidelný a předem neohlášený termín provozu, atd. atd. Společnost bohužel vybudovala (částečně v "dobré víře" a částečně ve "víře v sílu úplatku") takové množství překářek, že v podstatě všechny nadšence do užívání si nutí k ilegálnímu řešení - jen míra překročení legality je kus od kusu různá ... Ale nepochybuji o tom, že zrovna tohle je Satovi více než dobře známo.

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Bobova buggy

Příspěvek od Herbie »

aneb jak uplacat z hovna kulicku :)

resite cypoviny

jedina schudna moznost je najit soukromnika kterymu patri kus louky a kterymu nebude vadit ze mu zvalchujes travu
a to v dostatecne vzdalenosti od vsech ktere bys tim kravalem mohl rusit

beztak tam nebudes kazdej den od rana do vecera (jestli jo, tak ses magor)
takze na to abys tam zajel si hodinku zakroutit aby ses to naucil to staci
... a vůbec !

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Re: Bobova buggy

Příspěvek od sSATYRr »

bobika...smazal jsem se, protoze jsem tusil, ze se zase bude v odpoved cervenat pul obrazovky - nezklamals. Soukromy vlastnictvi je u nas nejakej ten patek opet posvatny (bohudiky!). Tak to prosim respektuj a nevymejslej bejkarny.
Herbie píše:jedina schudna moznost je najit soukromnika kterymu patri kus louky a kterymu nebude vadit ze mu zvalchujes travu
a to v dostatecne vzdalenosti od vsech ktere bys tim kravalem mohl rusi
+1

neco chci+nemam kde=sup na cizi pozemek?
V tomhle ma kazdej nevinne zmlacenej priznivec techna uz roky jasno..

A nedelej ze sebe obet systemu. Pokud ti tva aktivita prijde pro spolecnost prinosna a budes mit dostatecny pocet lidi se stejnou potrebou, zaloz obcanske sdruzeni/neziskovku a pozadej mesto /sepis petici o vybudovani arealu.
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Bobova buggy

Příspěvek od VW181 »

Já osobně driftuju v garážovišti na šotolině (škvára či jiný bordel co ukrutně práší). :wink:
Samozřejmě v době, kdy tam nikdo není. Např. v neděli v poledne.....atd

Pozn: A co si tak do buggy dát převodovku se svorem třeba z kýbla? :wink:
AMK Klub historických vozidel Opava www.khvopava.cz

Uživatelský avatar
BUTCH bus
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1605
Registrován: 16 čer 2009
Bydliště: Nedaleko Samby

Re: Bobova buggy

Příspěvek od BUTCH bus »

Buča píše:Kucíííí, najděte si letiště a pozvětě někoho z telky, aby se projel s váma, jako Kenny s Rickym :wink:



Slovy KB: "Perfect mixture of tarmac and gravel"

A sorry za [smilie=offtopic.gif]
No tak sedět na místě spolujezdce, tak bych se na 100% po.ral. A pri pohledu na tu motorku asi i poblil.
Klobouk dolu před šoférem. Ty různý povrchy....
No a sestříhaný je to taky moc dobře. Ty záběry s Herkulesem(?)....
Uf uf!

Jo a kluci! ............ Už se nehádejte!
OndraS

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: Bobova buggy

Příspěvek od Kůča »

Bobe cejtim s tebou,páč jezdim dost na čtyřkolce a bohužel zde u nás také neni v okolí nějaké legální místo na ježdění,Tak prostě jezdim všude.Samozdřejmě v rámci možností a slušnosti.Hold to zde v naší Republice ještě na takové ježdění neni dostatečně připravené.A pokud se člověk chce svézt tak se nedá nic jiného dělat. :D
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Re: Bobova buggy

Příspěvek od yahoďák »

..výborně, čekal jsem, kdy se ozve nějakej diskriminovanej čtyřkolkář, kterej nemá kde jezdit, takže musí jezdit všude..a jemu vadí, že ho nikdo nemá rááád...ale o tom níže.

Především: přijde mi trochu nefér porovnávat množinu vodních skůtrařů a enduristů a čtyřkolkářů vs. jednoho (dva, tři) pošuky co si s buggy jednou za uherskej rok dají pár koleček někde na neudržovaný louce, kde to nikoho v podstatě neomezuje a neobtěžuje ani neohrožuje.

Ovšem Bobem, pokud tak činíš a hlavně máš potřebu to sdělit celýmu světu prostřednictvím videa, nediv se, že se dočkáš i nesouhlasných reakcí. A taky se mi zdá, že pominu-li zmiňované soukromé vlastnictví, nechceš asi slyšet na otřepanou frázi "svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého", nebo si nechceš připustit, že tvoje zábava je poněkud nestandartní, tak jako si to nepřipouští ti omezenci, cituji:
Želvák Bob píše:...Miluju lidi, kteří řeknou, že když máš vodní skůtr - měl sis koupit i vlastní rybník a k buggy sis měl koupit vlastní pískovnu.
Víte ale, že jsou tací, kteří vidí stejně jakýkoli motorový čluny a jakýkoli auta? Že i vy jste s námi pro "některé podobné" v jednom pytli?
je fakt rozdíl mezi normálním používáním motorového vozidla a mezi ježděním dokola ... mezi ježděním po silnici, nebo tam kam tam věc patří a kdekoliv jinde ..podle téhle logiky by mohl majitel Ferrari požadovat dálnici jen pro sebe, aby mohl využít jeho potenciál, nebo bychom na motorkách mohli jezdit po chodníku, protože se tam vejdou.... a pokud jde o quady a spol.... ačkoliv motorkář, vždycky mi dost vadilo, když jsem potkal v lese, obzvlášť třeba v Krkonoších jednoho nebo více týpků na crosskách nebo endurech..jenže to bylo pár pacientů...ono pustit se na motorce do lesa, to už chce něco umět a taky si jí nekoupí každej..kdežto čtyřkolku si dnes už v podstatě každej koupit může..a ani na ní nepotřebuje další limit, řidičák na motorku ... takže dochází k mnohem větší devastaci, nadto ve dvou stopách, místo jedné.... argumentovat tím, že se v lese krom lidí pohybují i zvířata a ruší je to, na to asi dneska slyší málokdo.
Prostě pokud je člověk normální, tak dřív než si koupí čtyřkolku nebo enduro/mx, tak si uvědomí, že potřebuje ještě dodávku nebo auto s vlekem a bude s tím muset jezdit někam na motocrossovou trať (pokud si chce užít v terénu aniž by kohokoliv omezoval a ohrožoval a cokoliv ničil a nemít to jako dopravní prostředek) .. a těch tratí zas tak málo není..holt to stojí čas a peníze se tam dostat ..a tím se dostáváme zpět k driftingu, protože Bobe:
Želvák Bob píše:...Miluju moralisty, kteří ti neumějí dát alternativu!
co si jako myslíš? Proč bys měl od kohokoliv cokoliv dostávat z toho důvodu, že ses rozhodl provozovat zábavu vyžadující poněkud specifické zázemí?
Ale já Ti tu alternativu dám, zeptal jsem se kluka, co provozuje drift a možnosti, byť omezené, jsou následující:
- zmíněné okruhy, které si pronajímají a pořádají tam své závody, nebo se přifaří k různým akcím typu klubového pronájmu - takže Brno, Most, Sosnová
- trénink provozují na letištích Mimoň a Kámen, která jsou v podstatě otevřená a volná, nikomu to tam nevadí...tedy zatím, situace se mění, dříve jezdili i do Příbrami, ale tam se prý neustále něco natáčí atd.

Je to daleko? Že se na okruh takto dá dostat jednou, dvakrát do roka? Vieš ako to zpieva Jožo Ráž? "že je mi lúto..." :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: Bobova buggy

Příspěvek od Kůča »

No já si jako diskriminovanej necejtim.Ale rád s tebou dám na nějakém srazu na toto téma debatu.Jinak co se týká toho že v lese plaší někdo zvířata nebo ničí přírodu a les,tak to si myslim trochu něco jiného,pokud jedeš na čtyřkolce po lesní cestě tak určitě přírodu neničíš,možná by jsi se měl někdy podívat do lesa co zůstane po Těžařské firmě co třeby měsíc těží dřevo,tam se dá mluvit o ničení přírody,cesty rozrajtováné do hloubky pomálu půl metru,a o skvrnách oleje po Lakatoších ze kterejch to za den vyteče pomálu 10litrů ani nemluvě.
Co se týká zvířat v lese doufám že nejsi přesvědčenej že taková srnka čeká u cesty za stromem až kolem ní těsně projedeš aby se následovně dala na panickej úprk lesem a zlámala si při tom všechny nohy.Tyhle zvířata tě sliší na sto honů daleko a v klidu odběhnou aniž by se jim něco stalo.Tím nechci argumentovat že se má jezdit po lese ,ale myslim že když jednou za čas tím lesem někdo projede a nebude tam vyloženě dělat bordel že bude driftovat po mladejch stromkách tak že to zas neni nějak neslučitelné s přírodou.Na takové čtyřkolce když projedeš na lesní cestě tak to ani kolikrát nepoznáš že tam projela ono to má právě výhodu čtyř širokých pneumatik na rozdíl od motocrossového speciálu.Ale nechme toho každej člověk jinej názor.Především je to všechno o lidech jak se chovají a jak si všeho váží.
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Re: Bobova buggy

Příspěvek od sSATYRr »

vsechno je relativni - zajimavy je, ze tyhlecty obhajovaci argumenty vetsinou relativizuji slovem OBCAS (+synonyma). :^o

mam chatu po Nemcich v jednom zapomenutym udoli. Slepa silnice, mnohdy vsak denne jedna, dve skupinky nelegalnich offroadu. Na zacatku prazdnin jsme se jeste s jednou rodinou a detmi bahnili v lese po totalne rozjezdene turisticke znacce. Znenadani nezvyklej hluk a ze zatacky vyletely 3 mrchy, bafl jsem decka a nestacil uskakovat. Kdyz nas mijeli, jeste porvavali vulgarity, ze si mame decka hlidat...ba jo...Obcas..
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
ovalisimus panornik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1841
Registrován: 12 led 2007
Bydliště: Nebušice

Re: Bobova buggy

Příspěvek od ovalisimus panornik »

....to je zase mouder chlapci, jestli jste tak úspěšní, jak jste chytří tak vám fakt závidím !

Pro mě osobně je nejhorší paušalizace a rychlý soud bez zkušeností.

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Bobova buggy

Příspěvek od prak »

kdekoliv na cizím pozemku, který není určený k jízdě (komunikace, parkoviště) - nemůže kdokoliv bez povolení vlastníka prostě jezdit.
Dál je to na míře tolerance vlastníka a ostatních v okolí.
K suché louce a Bobovu ježdění na videu tolerantní jsem - nijak jí to vzhledem k účelu jejího využívání v této intenzitě neublížilo.
K nepracovním čtyřkolkám v lese tolerantní nejsem - po cestách totiž jezdí jen při přesunech na jiné necesty (vídám to pravidelně v okolí). Kromě toho je třeba rozlišovat pojmy "cesta" a "stezka".
Že traktor něco při práci rozvorá, neznamená, že při zábavě můžu taky, i když jen trochu.

A jinak jsme silně [smilie=offtopic.gif], už dávno není řeč o buggy
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: Bobova buggy

Příspěvek od Kůča »

Nepodstatné naše plky nechte smazat,Prak má pravdu.
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
Buča
Příspěvky: 114
Registrován: 04 kvě 2009
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Bobova buggy

Příspěvek od Buča »

Kůča píše: ... možná by jsi se měl někdy podívat do lesa co zůstane po Těžařské firmě co třeby měsíc těží dřevo,tam se dá mluvit o ničení přírody,cesty rozrajtováné do hloubky pomálu půl metru,a o skvrnách oleje po Lakatoších ze kterejch to za den vyteče pomálu 10litrů ani nemluvě ...
Bez urážky, ale jednou jsem se byl podívat v lese u Bruntálu (těsně před hranicí CHKO) na offroad maraton. Hrstka Patrolů, Samurajů a ARO zvládla udělat to, co těžařská firma. Ale to, co trvá dřevorubcům měsíc, oni zvládli za 2hodiny. Včetně toho oleje.

Bobe, u Ostravy máme Vřesinskou strž, zkus si to vygooglit. Kdysi se tam jedíval pohár v Rodeocrossu, dál taky vím o dráze v Neplachovicích u Opavy a ve Slavkově u Opavy. V Rýmařově se to taky jezdilo, ale netuším, jestli tam ještě to oraniště je. Neříkej, že rodeocross je zábava jen na severu Moravy.

Btw. co tady? Dokonce tam je vidět i jakýsi pidiokruh na kraji letiště. Hlavně jsem ale myslel na tu betonovou plochu... patří to aeroklubu, nebo ne? Pokud tam zrovna nestojí PČR a nepomáhá ochraňovat lékárničky, je vjezd z dálnice uzavřený.

A ještě mě napadla jedna varianta. co vojenský újezd? První odstavné parkoviště kdekoli po vjezdu... Tam určitě hluk nikomu vadit nebude, jen je třeba počítat s možností, že se majitel bude bránit. Hned a účinně [smilie=flamethrow.gif]
...Let the good times roll...

Uživatelský avatar
venca101
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1561
Registrován: 19 čer 2009
Bydliště: Jižní Morava

Re: Bobova buggy

Příspěvek od venca101 »

Želvák Bob píše:... dodám pár drobností:

1) driftování na okruhu je fajn - jen to chce úplně jiný auto (opačnej extrém, než kdyby jste posílali na okruh dragster nejvyšší třídy - tomu by byly rovinky krátký a do zatáček by se nevešel - pro buggy je okruh moc velkej a ona je na něj moc pomalá - starej okruh by byl lepší - ale pronajmout nejde) Zkuste se nad tím trošku zamyslet, než to plácnete, ju? Nehledě na to - že i to lze opravdu asi jen dvakrát ročně a zároveň s tebou tam pustí dalších cca 30 tunerů s různě silnýma autama. Takže logiku má jen individuální pronájem - což skoro nelze domluvit a i pak je to cca 30 tis/hodinu.
2) letiště doufám bude do konce prázdnin aspoň na víkend - ale zase to bude cca 25O km od Brna - nejde o prachy, ale i o čas se tam dostat
3) ani kus pouště nebo savany za barákem nemám, bohužel ... A ano - ona louka je ten plac na ty majálesy a podobný kraviny (opravdu nejsem takový hovado (za jaký mě tu někteří máte) abych někomu oral normální louku - ale je asi marný vám to tvrdit) Šlo by to takto páchat na podzimních strniších - tím nikomu neublížíte - ale nahážete si do auta tak metrák hlíny - máme s Elvisem vyzkoušeno)
4) ad Lewis - dělal to na normální silnici - tomu já se chci právě vyhnout (bylo z toho možná až zbytečný rošambo kvůli tomu, že je slavnej - sice ho nemusím, ale toto bylo hodně přehnaný - jen trochu protočil kola - nikoho neohrozil)
5) Bučo - naštěstí to nebyla sprška kamenů - ale jen prachu a troška hlíny (foťák přežil a filtr na objektivu taky) :mrgreen:

... ad ten odkaz - něco tak trošku vzdáleně podobnýho je opravdu v plánu - ale prvně se to musím naučit aby bylo co předvádět :mrgreen: Čímž se dostáváme k tomu gró - jedná se o učení driftů - nikoli o finální provozování naučeného. Čili hledám plac 1) velkej 2) bezpečnej 3) osamocenej 4) se sníženou adhezí

Nějaké návrhy konkrétních míst na brněnsku? Šup sem s nima!
Čau, tak mě napadlo, kámoš jezdil s rapidem do černovický pískovny, já sem tam nikdy nebyl, ale prej se tam jezdí...

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: Bobova buggy

Příspěvek od Želvák Bob »

Díky za tipy - Černovice a spol prověřím.
Minioruh u Vyškova vypadá na mapě luxusně - 40 km je v poho - zkusím to taky omrknout.
A jinak - dík všem, co nevidí hned rudě, ale zkusí se zamyslet (Prak, Yahoďák, Herbie, Buča a spol).

... a jedna osobní poznámka ...
... no - raději ji pošlu přes SZ, myslím, že tady už bylo zbytečných OT plků i útoků až až.

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: Bobova buggy

Příspěvek od Želvák Bob »

... zase někomu ničím pole ...

Obrázek

Uživatelský avatar
kalda
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1164
Registrován: 16 dub 2005
Bydliště: Vrchlabi, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bobova buggy

Příspěvek od kalda »

Ten Bob proste neprestane provokovat :lol:

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: Bobova buggy

Příspěvek od Želvák Bob »

... jeden detailní záběr terénu ...

Obrázek

Odpovědět