Môj "Bug"

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Re: Môj "Bug"

Příspěvek od Lugen »

peha919 píše:ľudkovia pomoc, kde sa dá zohnať materiál na potiahnutie týchto sedadiel. Potrebujem vylepšiť vodičove sedadlo. Ostatné sú celkom OK. Je to šedá umelina a ako najlepsie vyčistiť tapacíry vo dverách. Ďakujem.
Na tapeci, stropnici, stínítka i sedačky se mi nejvíc osvědčilo tohle, u vás to určitě taky budou prodávat...
Obrázek

Chceš li originál materiál na sedačky, je to trochu problém, já mam v plánu použít tohle: potah s materiálem jako origo čalounění
http://www.broukservis.cz/product_info. ... ts_id=3632" onclick="window.open(this.href);return false;
threeseven píše:
peha919 píše:takto to vyzera
Tohle je datum výroby.
Je v tom i barva, článek o tom jsem kdysi napsal zde: http://www.flat4.org/forum/viewtopic.php?f=14&t=2227" onclick="window.open(this.href);return false;
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

bruno1
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 544
Registrován: 11 kvě 2006
Bydliště: Bad tolz

Re: Môj "Bug"

Příspěvek od bruno1 »

Sorry, ale Savo tak jedine na staničné záchody...

Doporučujem Riwax cabin clean.Robím s tým denne, vyčistí ti to kludne aj 10 ročnú plachtu z návesu...

Obrázek
Patina forevwer

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Re: Môj "Bug"

Příspěvek od Lugen »

hajzly nemeju tak nevim, jediný co vim je, že všechny tyhle čističe na interiery, ač mohly bejt třebas "turbostrong," si na mejch původních sedačkách ani neškrtly, kdežto modrý savo glanc si s tim poradilo jak nic...
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
peha919
Příspěvky: 75
Registrován: 19 čer 2007
Bydliště: Nemecko, Bayern

Re: Môj "Bug"

Příspěvek od peha919 »

To Savo by mohlo fungovať, len sa bojím, že to je trochu agresívne, Ten Riwax sa mi páči, skúsim to splašiť. Rozmýšlal som aj v krajnom prípade nad suchým ľadom. To vyskúšam keď tak na starom poťahu a keď sa to osvedčí tak šup, celý interiér. Alebo má už niekto skúsenosti s čistením suchým ľadom. Myslím poťahy, látky a podobne.

Uživatelský avatar
peha919
Příspěvky: 75
Registrován: 19 čer 2007
Bydliště: Nemecko, Bayern

Re: Môj "Bug"

Příspěvek od peha919 »

Hmm, tak kupujem Savo a vyskúšam to na mieste, ktoré nevidno, v najhoršom prípade budem mať čim pucovať záchod.

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Re: Môj "Bug"

Příspěvek od Lugen »

ale musí to bejt modrej glanc (kuchyne), ten je bez chloru!!! nastříkat pěnu, rozšmrdlat kartáčem, nechat působit, důkladně otřít...
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
peha919
Příspěvky: 75
Registrován: 19 čer 2007
Bydliště: Nemecko, Bayern

Re: Môj "Bug"

Příspěvek od peha919 »

Diky Lugene, ked vycistim poreferujem a hodim foto pre porovnanie.

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Re: Môj "Bug"

Příspěvek od Lugen »

nz :wink:
vyzkoušej uvidíš, krásně se tim čistěj i chromový věci v interieru jako popelníky a pod... Jen bacha kdyby jsi někdy chtěl s tim čistit mosaz, to nedělej - zčerná

btw: co ta konstrukce těch předních sicen - je taková... zvláštní...
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
peha919
Příspěvky: 75
Registrován: 19 čer 2007
Bydliště: Nemecko, Bayern

Re: Môj "Bug"

Příspěvek od peha919 »

sicen? myslis tu policku pod pristrojovkou? Ak ano je to original VW doplnok, ked pozries na fotky na prvej strane, najdes na fakture Z06 to bol kod pri zadavani do vyroby. Obsahovalo to policku pod pristojovkou a zadne plato pod oknom.

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Re: Môj "Bug"

Příspěvek od Lugen »

sicna - sitz - sedačka...
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13945
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Môj "Bug"

Příspěvek od Herbie »

Lugen píše: btw: co ta konstrukce těch předních sicen - je taková... zvláštní...
takova mezifaze,
chvilku se tyhle sedacky montovaly
... a vůbec !

Uživatelský avatar
peha919
Příspěvky: 75
Registrován: 19 čer 2007
Bydliště: Nemecko, Bayern

Re: Môj "Bug"

Příspěvek od peha919 »

som myslel, ze sicen = sitka, zasa som o nieco mudrejsi. Ten potah som videl v socialoch okolo roku 1972, boli aj cierne. Pravdu povediac cierne su aj krajsie, ale sede zas nema kazdy. Keby niekto vedel o takom potahu, tak sem s nim. Potrebujem jeden na operadlo vodica.

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Re: Môj "Bug"

Příspěvek od Lugen »

Myslel jsem, že je zvláštní ta železná část konstrukce, vypadá tak futuristicky, ale Herbie už to vysvětlil. Na ten potah jsem ti tam přeci hodil, link. Mají to ve více barvách. Tyhle bílý sedačky jsem měl taky, ale pořád se to špinilo, tak jsem vyměnil za černý.
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
peha919
Příspěvky: 75
Registrován: 19 čer 2007
Bydliště: Nemecko, Bayern

Re: Môj "Bug"

Příspěvek od peha919 »

Trochu z ineho sudka. Uz dva roky zhanam diely na rekonstrukciu a stale premyslam nad postupom prac co a ako. Zatial som dospel k zaveru, ze sa yberiem tymto smerom. Budku demontovat, dvere, blatniky, stupacky nove. Zbytok karoserie vyvarit, chemicky odlakovat, chemicky odhrdzaviet, alebo ako sa to povie, nasledne nedostatky odstranit a na koniec zakladovka a potom sup do laku.
http://www.abbeiz.de/html/oldtimer.html
Co s plackou, to som este nedoriesil, je v celku dobrom stave, zatial som nasiel len tri kriticke miesta, pod baterkou a okolo uchytou na zdvihak. Zbytok je v celku fit, preto nemam chut davat cele polovicky nove. Ale asi tiez, odlakovat, odhrdzit, zaklad a lak.
Mechanika a napravy ma az tak netrapia, s tym si poradim, len karoseria, do toho si sam netrufam, tak to radsej necham na odbornikov. Co vy na to. Rad uvitam nazory odbornikov.

Odpovědět