Rézin budoucí surfbug

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rézi
la femme fatale...
Příspěvky: 27
Registrován: 27 pro 2006
Bydliště: Plzeň

Rézin budoucí surfbug

Příspěvek od Rézi »

Tak tohle je můj novej brouček. Bohužel o něm zatím nic nevím :oops: , ale pracuje se na tom. Budu vděčná za jakékoli postřehy a info. :idea:
Foto je v galerii, hned jak budu moc ho sem doplním...
a samozřejmě i upřesním mou představu, jak by měl v budoucnu vypadat. . .
Naposledy upravil(a) Rézi dne 03 led 2007, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
bugz
zrůdný magor flat4.org
Příspěvky: 1979
Registrován: 12 črc 2005
Bydliště: Kardanová Řečice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bugz »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) bugz dne 03 led 2007, celkem upraveno 1 x.
flat4 teoretik gang member number 1

Uživatelský avatar
hydraulik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2178
Registrován: 30 kvě 2005
Bydliště: Třinec

Příspěvek od hydraulik »

U motoru jako by něco bylo navíc ne ? :-k

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

Široký kola, neoriginální motor, někdo zabudoval neoriginální altík (asi nevěděl že existuje i originál) a dynamo nechal jen jako uloženou hřídel náhonu vrtule. A pokud někdo rychle nedoplní chybějící plechy tak brzo spláče nad výdělkem. Zřejmý zásah českým tunerem do krásnýho dědka. Nicméně moh by být krásnej.
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
Rézi
la femme fatale...
Příspěvky: 27
Registrován: 27 pro 2006
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Rézi »

Bude krásnej....jednou....Začnu na jaře s postupnou rekonstrukcí, až tedy vymyslím, kde začít....a pak to pofrčí, bude to běh na dlouhou trať, ale v hlavě už ho vidím, jak vypadá, co nechám, co přibude....je jasný, že když se podívám do motoru, tak takhle jasnou vizi nemám :cry: , ale to se poddá, tady na fóru se dá najít plno užitečných informací, tak uvidíme...díky všem za postřehy....
A taky slibuju, že až se dostane na interiér, první, s čím se rozloučím, bude volant :)

Uživatelský avatar
Rézi
la femme fatale...
Příspěvky: 27
Registrován: 27 pro 2006
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Rézi »

Jaro přišlo dřív, než jsem čekala, takže je broučín zatím pořád v garáži, kde je mu opravdu dobře. A já se rozhlížím, kdo se jukne na ten skvost a řekne co a jak? Mám známýho, kterej dělá veterány, ale časově je na tom špatně, tak jsem teď trochu v bludnym kruhu....a peněz taky není mnoho, že? Tak uvidím.....Zas tak moc na to nespěchám, radši to dělat pořádně a postupně, než to uspěchat a pak si rvát vlasy....
I když kluci mi teď řeknou, že bych s tím měla zatím jezdit, co? Ale nějak nemám k tomu draku důvěru... :?
BROUCI - MILUJTE JE A MNOŽTE JE!

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8946
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

soudě podle fotek je jistá nedůvěra na místě...ani nezkoušej jezdit a zační postupně shánět a vyměňovat těch pár věcí, které jsou na tomhle broučkovi evidentně špatně (popsáno výše) a v první řadě zkontroluju/vyměň, oprav, seřiď brzdy, než s tím zkusíš vyrazit na silnici nebo jen dvorek...to zvládnete sami, na to netřeba zkušeného restaurátora.....co a jak okolo těchto menších vwěcí se většinou dá dohledat na fóru, nebo se zeptáš, až nebudeš vědět kudy kam.
Obrázek

Uživatelský avatar
Rézi
la femme fatale...
Příspěvky: 27
Registrován: 27 pro 2006
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Rézi »

Rozhodně kompletní rekonstrukci, jsem holka, která má vysněnýho žlutozlatýho nablejskanýho brouka, takže dokud takovej nebude, asi nevyjedu (tak striktně to asi nedodržím), ale ani mě netrápí to, že nemám s čím jezdit, takže na to ani nespěchám. Peníze na stromě nerostou, tak to vidím na několik let....
A Lauro, taky držím palce při šlechtění, v jaké fázi jsi teď ty?
BROUCI - MILUJTE JE A MNOŽTE JE!

Odpovědět