...und der Himmel war blau, ganz blau...

Pro prezentaci vašich vozidel se vzduchem chlazeným motorem VW a Porsche
Odpovědět
Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Depa, Žanek myslí určitě řidiče, že jo Žanku...? páč není cesty, kerou by Žanek s Hektorem nezdolal, nemam pravdu? :-&

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

jakmile se zimáky zaledujou, tak ani duch Ferdinanda brouku v kopci nepomůže
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

axoun píše:Depa, Žanek myslí určitě řidiče, že jo Žanku...? páč není cesty, kerou by Žanek s Hektorem nezdolal, nemam pravdu? :-&
máš - falešná skromnost není na místě :lol: - no zatím jsem ji nepotkal a to jezdíme na hory, ale ............... nikdy neříkej nikdy, zatím však zůstáváme neporažení - faktem je že Hektor obouvá 175ky Michelin Alpin - a to jistě dělá svoje :oops:
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

mno, o ten japoncik ty gumy mel dost siroky....takze se neprohrab na led. Kdyzeto Modra na tech svych uzouckejch i pri nizsi vaze...Mozna kdyby vzadu zase sedela Hellca ze Simakem...ale byl tam jen pes...no radeji zapomenout. Si asi zaplatim kurzy u Zankovic jizdy na snehu...jsem totiz ukrutnej jesita a vidina viteziciho niisana me strasi ii ve snu.
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

jak uplacat z prdu kulicku :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

a nebyl ten Nisan 4x4 ?? :wink:

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

yahoďák píše:a nebyl ten Nisan 4x4 ?? :wink:

diky yahodaku..to je presne ono. Cim vic o tom premyslim, tim vic mi pripada, ze mas pravdu... :lol:
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

Pod tlakem nekonecne zimy byla v modre provedena rekonstrukce ofuku predniho skla. Vymeneny puvodni zterele papirove slauchy, dotesnen airbox postrani vedeni. Zaverem pak namisto hnusneho koberce kufr vyzdoben libovou papirovou vlozkou. Nicmene asi bude potreba vymenit dobijeci rele, protoze se mi v patek opet rozsvitilo dobijeni. Po zbesile jizde s vypnutym topenim po chvili ta pprotivna kontrolka zhasla. Zase na chvilku pokoj...Plany do budoucna: Vymena zadniho skla za snad jiz pruchozi vyhrivane (jeste nepromereno :cry: ), vymena saciho potrubi, montaz predehrevu ssani. Korekce laku hlavne ve falcech...
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Berušta
vrchní pařanka
Příspěvky: 476
Registrován: 26 dub 2004

Příspěvek od Berušta »

kruci, tady všichni připravujou na sezónu.. to jen já mám všechno eště
naskládaný v pokoji :oops: no tak snad už bych taky mohla Beruštu
vzbudit a začít trošku kurýrovat.. :roll:
[smilie=jae4.gif]

...krásný a lesklý lak je nuda! :wink:

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

...tak Modra je jiz druhym tydnem na jarni preventivni prohlidce. Take doslo na haseni problemu s odbytym lakem (toho chlapa chytnout pod krkem), blaniky dolu, stresni a sloupkove falcy vybrousit a dostrikat. V patek by to melo byt hotovo. Snad to nejak dopadne...uhuh. Toliko dni bez kary..znal jsem jednoho, co to vydrzel tri tydny. Ale pak se zblaznil...
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Pavel Kubín
Pan Vierloch
Příspěvky: 129
Registrován: 29 srp 2003

Příspěvek od Pavel Kubín »

sSATYRr píše:...tak Modra je jiz druhym tydnem na jarni preventivni prohlidce. Take doslo na haseni problemu s odbytym lakem (toho chlapa chytnout pod krkem), blaniky dolu, stresni a sloupkove falcy vybrousit a dostrikat. V patek by to melo byt hotovo. Snad to nejak dopadne...uhuh. Toliko dni bez kary..znal jsem jednoho, co to vydrzel tri tydny. Ale pak se zblaznil...
Takže ono na těch zvěstech o kvalitě nejmenovaného olomouckého servisu bude něco pravdy. Ale autíčko je to sympatický.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Pavel Kubín píše:
sSATYRr píše:...tak Modra je jiz druhym tydnem na jarni preventivni prohlidce. Take doslo na haseni problemu s odbytym lakem (toho chlapa chytnout pod krkem), blaniky dolu, stresni a sloupkove falcy vybrousit a dostrikat. V patek by to melo byt hotovo. Snad to nejak dopadne...uhuh. Toliko dni bez kary..znal jsem jednoho, co to vydrzel tri tydny. Ale pak se zblaznil...
Takže ono na těch zvěstech o kvalitě nejmenovaného olomouckého servisu bude něco pravdy. Ale autíčko je to sympatický.
Co si clovek neudela sam to nema. Na servisu vicemene nezalezi, nekde je sance, ze to bude udelano lepe, vetsi, nekde mensi. Chyba je v tom, ze v cechach neni nikdo schopny praci za rekonstrukci zaplatit, takze se musi jit cestou kompromisu. (vetsinou na ukor kvality)
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

sSATYRr píše:...tak Modra je jiz druhym tydnem na jarni preventivni prohlidce. Take doslo na haseni problemu s odbytym lakem (toho chlapa chytnout pod krkem), blaniky dolu, stresni a sloupkove falcy vybrousit a dostrikat. V patek by to melo byt hotovo. Snad to nejak dopadne...uhuh. Toliko dni bez kary..znal jsem jednoho, co to vydrzel tri tydny. Ale pak se zblaznil...
joo jezdeni v zime :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

Pavel Kubín píše:
Takže ono na těch zvěstech o kvalitě nejmenovaného olomouckého servisu bude něco pravdy. Ale autíčko je to sympatický.

hele, lakyrnik s tim nema nic spolecnyho. Neglobalizovat!
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

Herbie píše:
joo jezdeni v zime :)

nooo, bylo to uz pred zimou, ale ta samo tomu mnoho neprospela :D . Nicmene to za to stalo!!!
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

protoze nas dnesni snih uvrhl do hluboke skepse, je cas prejit do protiutoku. Vzpominky minuleho jara - leta, a totalni letosni nateseni.


romance v modre....
Obrázek

a dovolena 2005

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Berušta
vrchní pařanka
Příspěvky: 476
Registrován: 26 dub 2004

Příspěvek od Berušta »

jůůů :heart:
[smilie=jae4.gif]

...krásný a lesklý lak je nuda! :wink:

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

parádní dovolená

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

Tak Modra/Oblacek uz ma polonovej kabatek. Lemy, blatasy, haubny, ctvrtpanely..skoro cela kara :)Tentokrat to vypada na poctivou praci, tak jsem zvedavej. Dale pak: Namontovano nove saci potrubi (txh 5s), zprovozneno vyhrivani zadniho skla (to od Herbiho bohuzel dead :cry: ), vymena praskleho gufera u setrvaku, serizene brzdy, vymena strun ke klapkam topeni, vymena lanka rucni brzdy, prava manzeta, serizene ventily, olej, vycistenej karbec, odtrh, predstih, promazanej rozdelovac, vymena zadni torzky, radeji nove zadni tlumice. Instalace predehrevu sani vcetne vsech klapek + a z toho mam radost, na tachometr ku kontrolce ATF vyvedena kontrola jejich otevreni ci zavreni. Takova prevence proti upeceni. Nu a prezuto konecne na letni, nove disky (standart) opiskovane a nakomaxitovane opet na bilo. Jaru (s mirnym zpozdenim) vztric!
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

sSATYRr píše:na tachometr ku kontrolce ATF vyvedena kontrola jejich otevreni ci zavreni.
myslíš tímhle kopexku ze vzduchového filtru pod motor a klapky na filtru?
to´s tam musel dodělávat nějaká čidla, ne? prosimtě rozveď to trochu.

tuhle část motoru jsem asi nikdy neměl kompletní a ty tam máš ještě vylepšení o kontrolku... nasaj some pics
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Odpovědět